Detalizēts Nicas viesnīcas pārskats – WordPress tēma

Ceļojumi un tūrisms ir kļuvis par visātrāk augošo pasaules nozari šajā 2016. gadā. Tas pārstāv aptuveni 3,1% no pasaules IKP un ir kļuvis lielāks nekā autobūves un ķīmiskās rūpniecības nozare. Viesnīcas un citi ar ceļošanu saistīti uzņēmumi paplašina savu darbību, izveidojot savas tīmekļa vietnes, ļaujot tām sniegt pakalpojumus globālai auditorijai. Uzņēmumu īpašnieki izmanto šo iespēju, jo tā ir ērtāka, rentablāka un efektīvāka nekā reklamēšana, izmantojot drukātās reklāmas. Ja plānojat paplašināt viesnīcu vai ceļojumu biznesu tiešsaistē, ir jēga izveidot arī savu vietni!


WordPress neapšaubāmi ir labākā platforma jebkura veida un izmēra emuāra vai vietnes izveidošanai. Tam ir ne tikai milzīga spraudņu kolekcija, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti, bet arī daudzi izstrādātāji turpina veidot WordPress motīvus gandrīz jebkura veida vietnēm. Ja jums ir jāizveido viesnīcas vai izmitināšanas vietne, izmantojot WordPress, premium tēma ļaus jums viegli izveidot vietni, kas izskatās profesionāli. Viena no tēmām, kas rada diezgan lielu satraukumu tirgū ThemeForest, ir Nice Hotel – WordPress tēma.

Nice Hotel ir premium WordPress tēma, kas ir mērķtiecīgi izstrādāta viesnīcu un izmitināšanas vietnēm. Tajā ir iekļautas īpašas izmitināšanas iespējas, piemēram, tiešsaistes rezervēšanas / rezervēšanas sistēma, pielāgoti lapu izkārtojumi istabu demonstrēšanai, attēlu galerijas un citi elementi, kas nepieciešami viesnīcas vietnē.

Šajā detalizētajā Nicas viesnīcas – WordPress tēmas pārskatā mēs noskaidrosim, vai tā patiešām ir ideāla tēma vietņu rezervēšanai. Kā jebkurai vietnei, jums joprojām ir jāpārliecinās, ka tiek veikti daži papildu uzlabojumi maksimāli palieliniet savas vietnes ātrumu lietotājiem.

Pārskats

Nice Hotel – WordPress tēma ir premium tēma, kas paredzēta viesnīcām, kūrortiem, kūrortiem, uz pakalpojumiem balstītam luksusa biznesam un jebkuram citam pakalpojuma veidam, kam nepieciešama rezervēšanas vai rezervācijas veida sistēma. Tas ir vēl viens ThemeForest Elite autora šedevrs, QuiteNiceStuff, kas ieguva sev vārdu, izstrādājot un noformējot augstākās kvalitātes WordPress motīvus un HTML veidnes.

Nicas viesnīcā ir daudz unikālu iespēju, kuras var noderēt viesnīcām un citiem pakalpojumu veida uzņēmumiem. Ir viena pakalpojumu un naktsmītņu pārvaldīšanai, pasākumu vadītājs, liecību sadaļa un pat rezervēšanas sistēma. Pie citām ievērības cienīgām funkcijām pieder emuāra sadaļa, pilnībā darbojoša kontakta forma, Google Map integrācija, pielāgotu īskodu komplekts, skaistas sociālo mediju ikonas un daudz kas cits.

Dizains

Nice Hotel – WordPress tēma ietver virkni viegli lietojamu motīvu opciju, kas ļauj konfigurēt vietni ar minimālu laiku un piepūli. Tam ir uzlabots motīvu panelis, kas ir pavisam bez preču zīmes, ļaujot tam ērti pievienot sava uzņēmuma nosaukumu un logotipu. Tam ir arī atsaucīgs dizains, tāpēc tas lieliski darbojas visās ierīcēs un ekrāna izmēros, piemēram, iPhone un iPads. Tam ir vienkāršs un mūsdienīgs izkārtojums, kas padara to funkcionālu un ērti lietojamu vietnēm, kurām nepieciešams daudz satura (vai pat tām, kurām ir tikai mazs satura saturs)..

Atšķirībā no citām premium klases viesnīcas WordPress tēmām, Nice Hotel ir diezgan unikāla, jo tā atrodas prom no visiem parastajiem mūsdienu, plakaniem dizainparaugiem, kas mūsdienās ir raksturīgi tēmām. Tā vietā tas pielīp tam, ko mēs vislabāk zinām, piesakoties internetā. Lieliski, ka tas izdodas izskatīties tik pievilcīgs, neskatoties uz to, ka nav pielāgojies kādai no tendenciozākajām estētikām. Nicas viesnīcai ir noteikts platums, kā arī eleganta vieta lapas augšpusē, kur var ievietot sava uzņēmuma logotipu. Jūs pat varat atrast sociālo mediju pogas arī lapas augšdaļā, savukārt poga Rezervēt tagad ir novietota tieši tur, kur to redz jūsu viesi un apmeklētāji. Visa jūsu kontaktinformācija ir paredzēta, lai apmeklētāji to uzreiz redzētu, un tā paliek lapas augšdaļā pat tad, kad apmeklētāji piekļūst jūsu vietnei savās mobilajās ierīcēs. Tikmēr slīdnis kalpo kā lieliska vieta, kur parādīt viesnīcu numuru (vai citu jūsu piedāvāto pakalpojumu) fotoattēlus, ieskaitot pārklājošu moduli, kuru apmeklētāji var ievilināt, kad viņiem patīk palikt jūsu viesnīcā.

Nice Hotel ir arī izmitināšanas pārvaldības zona uz aizmugures, kas ļauj jums pievienot un noņemt noteiktus numurus, attēlus un aprakstus. No otras puses, rezervēšanas sistēma nosūta pieprasījumus tieši uz jūsu iesūtni. Tas padara lietas jums ērtāk, jo viesiem vairs nav jums jāzvana pa tālruni, ļaujot vairāk laika veltīt citiem jūsu biznesa aspektiem..

Tēma ir sagatavota tulkošanai, kas nozīmē, ka viesi no citām valstīm var saprast jūsu vietnes saturu viņu dzimtajā valodā. Tas ir ļoti svarīgi pakalpojumu tipa uzņēmumiem, ņemot vērā, ka jums ir pienākums apmeklēt jūsu biznesu cilvēkus no visām pasaules malām. Bez tam jūs varat izvēlēties no 4 dažādām ādām un pievienot notikumu pārvaldības zonu, kur varat parādīt lielos notikumus, kas notiek jūsu vietā. Šeit ir arī atsauksmes, kontaktu lapas, fotogalerija un emuāru sadaļa. Izmantojot tos, Nice Hotel ir tieši tas, kas jums nepieciešams veiksmīgai klātbūtnei tīmeklī!

Galvenās iezīmes

Kas tad padara Nice Hotel – WordPress Theme izceļas no konkursa? Šīs ir galvenās funkcijas, kuras jums vajadzētu gaidīt, izmantojot šo apbrīnojamo tēmu:

 • Viegli lietojams opciju panelis. Jūs varat pielāgot motīva iestatījumus un izveidot savai vietnei unikālu izskatu un izskatu.
 • Pielāgotas lapu veidnes. Izveidojiet satriecošas lapas ar jau sagatavotām veidnēm, komplektā ar īpašiem izkārtojumiem un funkcionalitāti.
 • Izmitināšanas pārvaldība. Tas ļauj pievienot pieejamo istabu un citu jūsu piedāvāto pakalpojumu aprakstus un attēlus.
 • Rezervēšanas vednis. Šeit viesi var rezervēt numuru / pakalpojumu, kas tiks nosūtīts tieši uz jūsu iesūtni.
 • Pilnībā strādājot, sazinieties ar mums. Viegli konfigurējama kontaktu lapa ļauj klientiem ātri un ērti sazināties ar jums. Tas ir arī integrēts Google Maps, lai viesi varētu viegli atrast jūsu uzņēmumu.
 • Sociālo mediju kopīgošana. Lietotāji var noklikšķināt uz sociālo mediju ikonām, lai viņi varētu kopīgot jūsu saturu ar draugiem.
 • 4 iepriekš izstrādātas ādas. Nice viesnīcā ir 4 ādas, kā arī iespēja izveidot savu, izmantojot krāsu atlasītāju.
 • Gaismas kaste. Noklikšķinot uz attēla, tas parādīsies lielāka izmēra uz tumša fona.
 • Nolaižamās izvēlnes. Daļa no tēmas navigācijas ir nolaižamās izvēlnes un apakšizvēlnes.
 • Pasākumu vadīšana. Šeit varat pievienot visus savus jaunākos un lielākos pasākumus, izmantojot iebūvēto notikumu pārvaldnieku.
 • Atsauksmju vadība. Paziņojiet citiem cilvēkiem, cik priecīgi ir jūsu klienti ar jūsu pakalpojumu! Atlasiet atsauksmes, kas jums patīk visvairāk, un automātiski pievienojiet tās savas vietnes sākumlapai.
 • Pielāgoti logrīki. Pielāgotie logrīki nodrošina īpašu jūsu vietnes funkcionalitāti.
 • Pielāgoti īskodi. Pievienojiet īpašus elementus savām ziņām un lapām.
 • Slāņaini grafikas faili. Ideāli tiem, kuri vēlas pilnīgu kontroli pār motīva dizainu.
 • Tulkojums gatavs. Nice Hotel ir savietojama, un tā ir pilnībā pārbaudīta ar jaunāko WPML versiju.
 • Savietojams ar mobilajām ierīcēm. Šī tēma ir atsaucīga, un to var izmantot dažādās mobilajās ierīcēs, piemēram, iPhone un iPad.

Citas ievērojamas funkcijas ir:

 • Fiksēts platums
 • Galvenā izvēlne
 • 2 kolonnas
 • Google Map integrācija
 • BuddyPress integrācija
 • YouTube un Vimeo integrācija
 • Skype, LinkedIn un Gravatar integrācija
 • Emuāra sadaļa
 • Lokalizācija
 • Automātiska attēla lieluma maiņa
 • Kartēšana
 • Komentāri ar pavedieniem
 • Pielāgoti pastu veidi

QuiteNiceStuff nodrošina arī augstākās kvalitātes atbalstu, kas ir standarta funkcija visiem viņu produktiem. Parasti darba dienas viņi atbild 24 stundu laikā. Šī tēma ir gandrīz aptverta visas jūsu vajadzības!

Plusi un mīnusi

Augstas kvalitātes tēmas ir kļuvušas par būtisku profesionālo WordPress vietņu daļu, kuru mērķis ir ceļošana un tūrisms. Tomēr, tā kā tiek piedāvāts daudz izcilu tēmu autoru un veikalu, jums var būt sarežģīti apsvērt produkta iespējamos trūkumus. Cerams, ka šie plusi un mīnusi palīdzēs, ja apsverat iespēju izvēlēties Nicas viesnīcu – WordPress tēmu:

Plusi
 • Augstas kvalitātes motīvi, piemēram, Nice Hotel, tiek nodrošināti ar oficiālu atbalstu, parasti izmantojot forumu, tālruni, e-pastu utt.. Premium motīvu lietotāji parasti saņem tūlītēju motīva autora atbildi, kā arī palīdz novērst kļūdas vai jebkādas drošības problēmas..
 • Augstākās kvalitātes WordPress motīvu kvalitāte, kuru mērķis ir gūt ienākumus, ir daudz augstāka, salīdzinot ar bezmaksas tēmām. Augstas kvalitātes tēmu autoriem un veikaliem augsta kvalitāte rada pozitīvas atsauksmes, kur viņu motīvi turpina uzlaboties, jo vairāk lietotāju nāk tos izmantot.
 • Nicas viesnīcai ir uzlabota funkcionalitāte, piemēram, iebūvēts motīvu opciju panelis, kas ievērojami atvieglo pielāgošanu un vietnes konfigurēšanu, uzlaboti spraudņi, rezervēšanas / rezervācijas sistēma un daudz kas cits.
 • Augstas kvalitātes WordPress motīvu dizains parasti ir daudz labāks gandrīz visos aspektos, sākot ar lapu izkārtojumiem un beidzot ar logrīkiem un aizmugures admin izvēlnēm. Viesnīcu vai naktsmītņu tēma ar tīru un pievilcīgu dizainu ir tāls ceļš, lai reklamētu savu zīmolu un piesaistītu vairāk viesus un potenciālos klientus.
 • Drošība ir galvenā prioritāte tādām augstākās klases tēmām kā Nice Hotel. Lai iegūtu stabilu vietu konkurences tirgū, premium tēmu autoriem būs jāiegulda, lai sasniegtu augstus lietotāju drošības standartus.
 • Izmantojot premium WordPress motīvus, atjaunināšanas cikls ir stingrāks, salīdzinot ar to bezmaksas kolēģiem. Tas ietekmē ne tikai motīva savietojamību ar WordPress jaunāko versiju, bet arī ar daudzām citām svarīgām lietām, kuras jārisina, piemēram, kļūdu un drošības problēmas. Ir daudz problēmu, kas var rasties novecojušas WordPress tēmas dēļ, tāpēc vienīgais veids, kā no tām izvairīties, ir bieža atjaunināšana, kuras labākās tēmas autori parasti prot.
Mīnusi
 • Šīs skaistās un funkcijām bagātās WordPress motīva cena var pārsniegt jūsu budžetu, un par licenci joprojām ir jāmaksā papildu maksa. Ja jums ir maza vietne ar ierobežotu budžetu vai vienkārši kā hobijs, iespējams, tā faktiski nenopelnīs pietiekami daudz naudas, lai kompensētu tēmas izmaksas. Tēma, par kuru jums katru gadu jāmaksā licencēšanas maksa, varētu nopietni sadedzināt maku!
 • Pašlaik joprojām nav oficiāla apmaksātu WordPress motīvu pārskatīšanas procesa, atšķirībā no bezmaksas motīviem, kuriem tiek veikts WordPress standarta pārskatīšanas process. Tas nozīmē, ka premium tēmu izstrādātāji noteiktos aspektos var viegli ignorēt WordPress attīstības labāko praksi. Tas var izraisīt nelielas problēmas vai maksāt daudz vairāk.
 • Premium WordPress motīvi parasti cieš no “uzpūšanās”. Parasti tas ir kompromiss attiecībā uz vairākām funkcijām un labāku funkcionalitāti. Tomēr dažiem lietotājiem dažas no šīm funkcijām var šķist nevajadzīgas, un tas pat var palēnināt vietnes ātrumu.
 • Tiklīdz apmaksāta tēma tiks izņemta no tirgus vai autors pārtrauks tās pārdošanu, jūs vairs nesaņemsit atbalstu un atjauninājumus. Kad tas notiks, jums būs jāpāriet uz citu tēmu (kas var būt laikietilpīga), un jūs būsit pazaudējis ieguldīto naudu.

Patiešām nav skaidras atbildes par to, vai premium WordPress tēma ir labāka nekā bezmaksas. Galu galā tas ir jūsu lēmums izvēlēties premium tēmu, un tas ir atkarīgs no jūsu vietnes vajadzībām, kā arī no jūsu budžeta. Tāpēc, pirms iegādājaties Nicas viesnīcu (vai kādu citu tēmu šajā jautājumā), noteikti apsveriet plusus un mīnusus, kā arī pārbaudiet klientu atsauksmes, lai uzzinātu, ko viņi saka par šo tēmu.

Noslēguma spriedums – skaisti izstrādāta tēma ar jauku rezervēšanas sistēmu

Nice Hotel – WordPress tēma ir viena no vislabāk novērtētajām, vislabāk pārdotajām WordPress viesnīcas tēmām vietnē ThemeForest – un daudzu labu iemeslu dēļ! Tas ir ne tikai pieņemams un uzticams, bet arī skaisti veidots un aprīkots ar visām nepieciešamajām funkcijām, lai jūs varētu izveidot profesionālu un pilnībā funkcionējošu viesnīcu, kūrortu, spa vai jebkura cita veida vietni, kurai nepieciešama darbīga rezervēšanas sistēma. Tam nav “pūka” – tikai pareizais rīku un opciju daudzums, ko jūs noteikti izmantosit, un tie, kas jūsu vietnes ātrumu nevilks uz grāvja. Tātad, ja jūs meklējat perfektu tēmu rezervēšanas veida vietnēm, noteikti apskatiet Nice Hotel. Jūs noteikti to nenožēlosit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map