DigitalOcean pārskats

9.5 Kopējais reitings
Drošs, uzticams un ļoti mērogojams daudzfunkcionāls mākonis-hostinga risinājums

DigitalOcean ir Ņujorkas mitināšanas uzņēmums, kura galvenā mītne specializējas mākoņu mitināšanas risinājumos. Viņu infrastruktūra ir ļoti pielāgojama, un tā ir paredzēta izstrādātājiem, kas veido lietojumprogrammas un vietnes. Atkarībā no jūsu krātuves vajadzībām jūs varat izvēlēties jebkuru plānu no 19 viņu piedāvātajiem Droplet plāniem. Viņu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, un, sākot no USD 5 mēnesī, jūs varat saņemt servera mitināšanu.

Pros
 • Droša infrastruktūra
 • API un vadības panelis
 • Papildu aprīkojums
 • Nepārvaldīts mitināšana
 • Paredzamā cenu noteikšana
 • Aktīva zinoša kopiena
CONS
 • Ierobežots klientu atbalsts
 • Nepiedāvājiet pamata mitināšanu
 • Datu centri dažos reģionos

Mēs vēl neesam pārskatījuši emuāru mitināšanas iespēju Digitālajam okeānam, jo ​​šķiet, ka tie, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši Dedicated Hosting opciju Digitālajam okeānam, jo ​​šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

9.5 VPS vērtējums

Cena
5 USD

DigitalOcean ir specializējusies mākoņa mitināšanas nodrošināšanā. Tādēļ viņi ir ieguldījuši modernākās tehnoloģijas, piederumu pakalpojumus un profesionālu atbalstu, lai nodrošinātu maksimālu labumu no mākoņa mitināšanas plāna. Kaut arī nekas neliecina par pilnīgu katastrofu necaurlaidīgu sistēmu, uzņēmums ir konfigurējis savus mākoņa serverus, lai mazinātu dīkstāves un pakalpojuma zaudēšanas nelabvēlīgo ietekmi.

Ir divas galvenās hostinga plānu kategorijas, ko uzņēmums piedāvā: standarta pilieni un CPU optimizēti pilieni.

Standarta pilieni

Ja jūs meklējat mitināšanas risinājumu savai vietnei vai pieturvietu videi, standarta pilieni ir ļoti elastīgi lietotājiem ar zemas intensitātes aprēķina vajadzībām.

Plāniem atmiņa ir no 1 GB līdz 192 GB. Tie atšķiras arī ar SSD diska un VCPU ietilpību. VCPU apzīmē virtuālo centrālo procesu vienību, un viens vai vairāki no tiem tiek piešķirti virtuālai mašīnai mākoņa vidē. Jo vairāk VCPU ir plānā, jo augstāka ir aprēķinātā jauda.

Standarta pilienu kategorijā ir pavisam 14 plāni. Jūsu izvēlētais plāns būs atkarīgs no jūsu aprēķina vajadzībām un budžeta.

ATMIŅA vCPU SSD DISKSPĀRVIETOŠANACENA
1 GB 1 vCPU 25 GB 1 TB USD 5 mēnesī
0,007 USD / stundā
2 GB 1 vCPU 50 GB 2 TB USD 10 mēnesī
0,015 USD / stundā
3 GB 1 vCPU 60 GB 3 TB USD 15 mēnesī
USD 0,022 / stundā
2 GB 2 vCPU 60 GB 3 TB USD 15 mēnesī
USD 0,022 / stundā
1 GB 3 vCPU 60 GB 3 TB USD 15 mēnesī
USD 0,022 / stundā
4 GB 2 vCPU 80 GB 4 TB USD 20 mēnesī
USD 0,030 / stundā
8 GB 4 vCPU 160 GB 5 TB 40 USD mēnesī
USD 0,060 / stundā
16 GB 6 vCPU 320 GB 6 TB USD 80 mēnesī
0,119 USD / stundā
32 GB 8 vCPU 640 GB 7 TB 160 USD mēnesī
0,238 USD / stundā
48 GB 12 vCPU 960 GB 8 TB USD 240 mēnesī
0,357 USD / stundā
64 GB 16 vCPU 1,25 TB 9 TB 320 USD / mēn
0,476 USD / stundā
96 GB 20 vCPU 1,88 TB 10 TB 480 USD / mēn
USD 0,714 / stundā
128 GB 24 vCPU 2,5 TB 11 TB USD 640 mēnesī
0,952 USD / stundā
192 GB 32 vCPU 3,75 TB 12 TB USD 960 mēnesī
1,429 USD / stundā

Piemēram, ja esat maza biznesa lietotājs vai mājas uzņēmums, jums ir piemērots 8 GB RAM, 160 GB SSD disks, 4 vCPU un 5 TB ikmēneša pārsūtīšanas plāns, kura cena ir 40 USD mēnesī..

CPU optimizēti pilieni

Šī pilienu kategorija ir paredzēta intensīvai lietošanai. Ja jūs esat tāds lietotājs, kurš meklē servera resursus, kas var atbalstīt mašīnmācīšanos, video kodēšanu, aktīvus priekšējā tīkla tīmekļa serverus, pakešu apstrādi un reklāmu rādīšanu, jums vislabāk piemēroti CPU optimizēti pilieni. Visi CPU ir Intel tipa ar īpašiem hiper-pavedieniem.

ATMIŅADEDIKĀCIJAS vCPUSSD DISKSPĀRVIETOŠANACENA
4 GB 2 vCPU 25 GB 4 TB 40 USD mēnesī
USD 0,060 / stundā
8 GB 4 vCPU 50 GB 5 TB USD 80 mēnesī
0,119 USD / stundā
16 GB 8 vCPU 100 GB 6 TB 160 USD mēnesī
0,238 USD / stundā
32 GB 16 vCPU 200 GB 7 TB 320 USD / mēn
0,476 USD / stundā
64 GB 32 vCPU 400 GB 9 TB USD 640 mēnesī
0,952 USD / stundā

Viena no ievērojamajām priekšrocībām, reģistrējoties vietnē DigitalOcean Droplets, ir tāda, ka jums patiks tāda pati infrastruktūra, kāda tiek piedāvāta viņu uzņēmuma klientiem. Tas nav izplatīts daudzos hostinga uzņēmumos. Parasti hostinga plāni tajā pašā platformā ir ierobežoti ar infrastruktūru, kurai viņi var piekļūt.

 • Droša infrastruktūra
 • API un vadības panelis
 • Papildu aprīkojums
 • Nepārvaldīts mitināšana
 • Paredzamā cenu noteikšana
 • Aktīva zinoša kopiena

Sāciet darbu ar Digital Ocean tagad.


Naudas atdošanas garantija
Nav
Diska vieta
25 GB – 3 840 GB
Domēna vārds
Nav
Skatīt plānus

Mēs vēl neesam pārskatījuši WordPress mitināšanas opciju Digital Ocean, jo šķiet, ka viņi pašreiz nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Izveidojot savu biznesu un īpaši vietni, viens no aspektiem, kas jums jāuzsver, ir darbības nepārtrauktība. Tiklīdz jūs atvērsit savu vietni, klienti gaidīs, ka jūs visu laiku atradīs tiešsaistē, un nekas cits kā tas radīs šaubas par jūsu uzticamību.

DigitalOcean pārskats

DigitalOcean ir mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodarbojas ar ļoti konfigurējamu virtuālo serveru piedāvāšanu. Viņu servera resursi tiek izplatīti 8 datu reģionos visā pasaulē. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja kāds noklīst vai rodas tehniskas aizķeršanās, jūsu vietne necietīs dīkstāves sekas.

Lai atšķirtos no konkurences, Ņujorkā bāzētais uzņēmums savos izstrādājumos ir iesaiņojis daudz augstākās klases, izstrādātājiem draudzīgu funkciju. Piemēram, jūs varat:

 • Izmantojot peldošos IP, samaziniet dīkstāves risku
 • Nostipriniet savus tīmekļa resursus, izmantojot mākoņa ugunsmūri
 • Pievienojiet bloka krātuvi atbilstoši jūsu projekta vajadzībām
 • Pārvaldiet katru kopējās iestatīšanas komponentu, izmantojot pielāgotu API

Pirmais skatījums uz DigitalOcean rada iespaidu, ka tie ir paredzēti tikai pieredzējušiem lietotājiem. Tomēr patiesība ir tāda, ka uzņēmums ir vērsts uz ikvienu, sākot no vietņu īpašniekiem un beidzot ar augstākās klases izstrādātājiem. Spektrā varat viegli atrast savu vietu.

DigitalOcean lingo virtuālās mašīnas, kas būtībā ir serveri, ir zināmas kā pilieni. Pilieni darbojas Linux operētājsistēmās, ir elastīgi un pielāgojami atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām.

Tas nozīmē, ka, palielinoties jūsu biznesam un palielinoties pieprasījumam pēc tīmekļa resursiem, jūs varat viegli jaunināt. Tādā pašā veidā, ja jūsu servera vajadzības ir jāsamazina, varat samazināt un maksāt mazāk.

DigitalOcean krātuves resursi

Ja jums ir liels datu apjoms, izmantojiet DigitalOcean ļauj izveidot atstarpes dažu sekunžu laikā, lai saglabātu savus datus. Šīs atstarpes ir pilnībā pielāgojamas, un datu pārsūtīšana ir nodrošināta ar HTTPS. Ideāls datu glabāšanas veids telpā ir video, audio, teksts un attēli.

Jums ir iespēja izmantot Spaces kā atsevišķu pakalpojumu vai apvienot to ar citiem DigitalOcean produktiem, piemēram, pilieniem. Cenas Spaces ir gan paredzamas, gan pieņemamas. Piemēram, jūs varat iegūt 250 GB krātuves, sākot no USD 5 mēnesī. Ja pārsniedzat krātuves komplektu un vēlaties pievienot vairāk, jums jāmaksā USD 0,02 par GB papildu krātuvi.

Kamēr Spaces nodarbojas ar objektu glabāšanu, ir vēl viens krātuves risinājums, kas pazīstams kā Bloķēt krātuvi un kas nodarbojas ar datu bāzēm, misijai kritiskām lietojumprogrammām un servera puses valodām. Līdzīgi kā telpas, bloku glabāšana ir ērta un elastīga.

Bloķēšanas krātuve tiek nodrošināta arī vispārējās bloķēšanas ierīcēs, kas pazīstamas kā sējumi. Palaižot savu vietni, apjomi ir kā atmiņas diski, kas ir lokāli savienoti. Tas nozīmē, ka varat tos sadalīt, formatēt un pārvaldīt tāpat kā jebkuru diska diskdzini.

Ja jums nepieciešama vairāk vietas, taču vēlaties saglabāt pilienu plāna apstrādes jaudu, varat neatkarīgi pārvietot apjomus no viena piliena uz otru. Tas notiek vienmērīgi, neietekmējot pilienu jaudu.

Kā sākt darbu vietnē DigitalOcean

Ja vēlaties reģistrēties vietnē DigitalOcean, process ir vienkāršs un ātrs. Viss, kas jums nepieciešams, ir jānorāda sava uzņēmuma nosaukums, e-pasta adrese un maksājuma informācija, kas var būt PayPal vai karte. Īsā laikā jūs būsit pieteicies DigitalOcean informācijas panelī.

Lai gan informācijas panelis izskatās mazliet tehnisks un iebiedējošs, virzoties uz sānjoslu un pieskaroties Pilieniņām, tas rada zināmas zināšanas. Kad esat nospiedis izveidot, piliens ļauj jums izvēlēties, ko vēlaties uz sava servera.

Jūs varat izvēlēties dažādus uz Linux balstītus distros, piemēram, Fedora, CentOS, Ubuntu, FreeBSD un Debian. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties tādas programmas kā viens klikšķis, piemēram, LAMP, MySQL, Docker un WordPress.

Vienkārši noklikšķinot uz pogas Izveidot, tiek nosūtīti norādījumi DigitalOcean, lai sāktu veidot serveri jums. Jūsu serverim ir daudz papildfunkciju, ko uzņēmums nodrošina, ieskaitot IPv6, kā arī uzraudzības un brīdināšanas rīkus. Svarīgu servera notikumu gadījumā jūs saņemat paziņojumus reāllaikā.

Servera pārvaldība

Kad jūsu serveris ir izveidots un darbojas, jūs to redzēsit pilienu sarakstā. Šeit jūs redzēsit gan servera IP adresi, gan vārdu. Ja vēlaties iestatīt WordPress vietni, viss, kas jums nepieciešams, ir ielīmēt adresi pārlūka logā. Pārējā informācija, ieskaitot jūsu emuāra nosaukumu, ir tāda pati kā jebkura WordPress, kas iestatīta uz jebkura resursdatora.

Viena no lietām, kas jums šķitīs mazliet dīvaina, izmantojot DigitalOcean, ir tāda, ka tām nav cPanel. Tāpēc e-pasta kontu pievienošanas process ir samērā grūts. Lai to izdarītu, jums jāpiesakās caur tīmekļa konsoli vai caur SSH un pēc tam jāizmanto Linux komandas, lai konfigurētu iestatīto.

Lai palīdzētu jums orientēties tehniskajos bitos, DigitalOcean ir apmācību sadaļa, kurā ir vairāk nekā 2000 detalizētu ceļvežu. Tam vajadzētu nedaudz atvieglot jūsu dzīvi, un jums nav jābūt Linux guru, lai izietu cauri.

Plusi no DigitalOcean

Droša infrastruktūra

DigitalOcean ir apņēmies nodrošināt jums drošu vidi jūsu datiem un citiem tīmekļa resursiem. Dažas no viņu iniciatīvām ietver:

 • Fiziskā drošība – DigitalOcean ir pavisam 12 datu centri, kas atrodas dažās no fiziski drošākajām vidēm Amsterdamā, Ņujorkā un citās pilsētās. Katrā datu centrā ir 24 stundas diennaktī esoša fiziskā drošība, videonovērošanas pārklājums un biometriskie lasītāji, lai nodrošinātu to integritāti.
 • Infrastruktūras drošība – lai piekļūtu DigitalOcean tīkla infrastruktūrai, jums būs jāiet cauri daudzfaktoru autentifikācijas punktiem, kas tiek rūpīgi uzraudzīti. Piekļuve ir ierobežota, izmantojot uz lomu balstītu piekļuves kontroli. Tas nozīmē, ka pierakstīties var tikai tie lietotāji, kuriem jāpiekļūst sistēmai.
 • Rezerves drošība – dublējumi un momentuzņēmumi tiek glabāti SAN serveros, kas darbojas tīklā, kas nav publiski redzams. Kā klients jūs varat pārvaldīt reģionus, kur tiek glabāti jūsu dublējumi, lai nodrošinātu atbilstību un drošību.

Pielāgota API un vadības panelis

Kad jums ir piemērots aprīkojums, varat ērti izveidot programmas un vietnes. DigitalOcean to papildina ar intuitīvu, bet vienkāršu saskarni, kas ļauj organizēt un vizualizēt visus savus projektus.

Pielāgotā API ļauj jums pilnībā kontrolēt izveidotos pilienus. Kopš API ir atvērtā koda, tas ļauj atjaunot vai pielāgot saskarni pēc jūsu vēlmēm.

Pielāgots vadības panelis ir galvenā tīmekļa resursu pārvaldības sastāvdaļa. Tas palīdz organizēt personālu, pārvaldīt domēnus un veikt instalēšanu ar vienu klikšķi. Ja jūsu bizness ir pieaudzis un vēlaties vairāk krātuves, varat to piešķirt tikai ar vienu klikšķi.

Papildu aprīkojums

DigitalOcean diezgan labi saprot, ka, lai piesaistītu mūsdienās esošo lietojumprogrammu un tīmekļa izstrādātāju kalibru, viņiem bija jāiegulda vislabākajā mākoņu mitināšanas ierīcēs. Tikai 55 sekundēs varat izveidot jaunu SSD mākoņa serveri, kas nodrošina tīru, ātru un jaudīgu pieredzi.

Visi serveri ir uzlaboti ar jaudīgu aparatūru, piemēram, HEX Core mašīnām un cietvielu diskdziņiem. Atkarībā no tā, kur atrodas jūsu mērķauditorija, tuvumā varat izvēlēties datu centru.

Nepārvaldīts mitināšana

Pilienu plāni, kas atrodas sadaļā DigitalOcean, sniedz pilnīgu neatkarību un kontroli, pārvietojoties pa tīmekļa resursiem. Atšķirībā no pārvaldītajiem hostinga plāniem, jūs varat pielāgot serveri savām vēlmēm. Pārvaldības funkcija parasti nāk par papildu samaksu, un tieši tāpēc DigitalOcean ir dažas no viskonkurētspējīgākajām cenām.

Neatkarīgi no tā, kā jūs piešķirat atmiņu, pārvaldāt joslas platumu un programmatūras instalēšanu, tas viss ir atkarīgs no jums. Jums ir izvēles brīvība.

Paredzamā cenu noteikšana

DigitalOcean mērķis ir vienkāršot mitināšanas infrastruktūru, ieskaitot cenu noteikšanu. Visi viņu cenu modeļi ir vienkārši un paredzami. Piemēram, par visiem pilieniem tiek iekasēta maksa stundā, līdz jūs sasniedzat 672 stundu mēneša limitu. Tas nozīmē, ka, reģistrējoties rēķinam, nav pārsteigumu.

Tā kā likmes ir tik zemas kā USD 5 mēnesī, Droplet plāni ir pieņemami pat mājas biznesam. Šī visaptverošā cena padara tos par iecienītākiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Aktīva zinoša kopiena

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju ir ieguldījuši ceļvežos un pamācībās par to, kā veikt dažus pamata vai pat sarežģītus uzdevumus. DigitalOcean ir īpaša apmācības lapa un ekspertu izstrādātāju kopiena. Viņi ļoti aizraujas ar to, ko viņi dara, un bieži palīdz citiem orientēties mitināšanas izaicinājumos.

Jautājumu un atbilžu vide ir labi sakārtota pa kategorijām. Ja uz jautājumu jau ir atbildēts iepriekš, viņi to norāda, lai jūs varētu ātri uz to atsaukties. Lai mudinātu palīdzēt pēc iespējas vairāk cilvēku, DigitalOcean ievieto jūsu vārdu uz jūsu norādītās apmācības vai raksta, un viņi maksā arī jums.

Mīnusi

Neskatoties uz moderno aprīkojumu, piemēru zināšanu centru un daudziem citiem resursiem, DigitalOcean dažās jomās joprojām ir nepietiekams.

Viņu klientu atbalsts ir ierobežots. Kamēr citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir tālruņa un tiešās tērzēšanas iespējas, lai sazinātos ar saviem klientiem, DigitalOcean ir tikai atbalsta biļešu pārdošanas sistēma. Izstrādātājiem, iespējams, nav tik lielu problēmu ar to, bet pirmo reizi lietotāji var saskarties ar izaicinājumiem.

Kaut arī DigitalOcean ir draudzīgākas cenas, viņu hostinga plāni ir vairāk vērsti uz izstrādātājiem, nevis mazu vietņu īpašniekiem. Tehnoloģiju līmenis ir paaugstināts, un tie nepiedāvā pamata mitināšanu.

Salīdzinot ar sarežģītiem pakalpojumiem, piemēram, Microsoft Azure, AWS un Google mākoņa krātuvi, DigitalOcean nav tik daudzos reģionos. Ja vēlaties savu vietni atrast tuvāk klientiem, teiksim, Brazīlijā, tuvākie datu centri atrodas Ņujorkā.

Secinājums

DigitalOcean ir radījuši vidi, kurā izstrādātāji un lielas firmas var ātrāk izveidot vietnes un lietojumprogrammas. Pārvaldīšanas rīki ir vienkārši lietojami, un uzglabāšanas un tīkla pakalpojumi ir stabili. Izmantojot “viss vienā” mākoņa risinājumu, jūs un jūsu komanda varat vairāk laika veltīt savām pamatfunkcijām, izveidojot labāku programmatūru klientiem.

Ja vēlaties palielināt vai samazināt mērogu atkarībā no uzņēmējdarbības apjoma, DigitalOcean ir optimizējis savu infrastruktūru, lai jūs varētu to darīt nemanāmi. Tāpēc neiestrēdziet maksāt augstas cenas plānos, kur izmantojat pusi no resursiem. Pielāgojiet atbilstoši sava biznesa unikālajām vajadzībām. Tāpēc tas ir konkurētspējīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kuru ikviens var izmēģināt, jo īpaši mākonī balstītos pakalpojumos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map