emaze apskats – maksimāli izmantot emaze tiešsaistes prezentācijas tehnoloģiju

Emaze ir tīmekļa prezentāciju tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem viegli padarīt mūsdienīgas PowerPoint stila prezentācijas pieejamas skatīšanai tiešsaistē bez īpašām prasmēm.


Vienkārši lietojams

Uzkrītošas ​​profesionālas prezentācijas var veikt dažās minūtēs, izmantojot plašu veidņu klāstu, atbilstoši kategorijai, kādu veidojat. Tā kā jūsu prezentācijas tiek glabātas tiešsaistē, tām varat piekļūt un kopīgot tās jebkur. Emaze ir tīmekļa lietotne ar mākoņa krātuvi, kas ļauj jums apskatīt un rediģēt prezentācijas datoros, klēpjdatoros, planšetdatoros un viedtālruņos visur, kur jums ir interneta savienojums. Interfeiss ir lietotājam draudzīgs, un dizainers neprasa HTML vai CSS izpratni.

Daudz iespēju

Veidnēs ir kvalificētu dizaineru veidotas 3D ainas līdz 2d slaidiem. Tas, ka slaidi ir izveidoti HTML5, nozīmē, ka jums ir daudz vairāk dizaina iespēju, ieskaitot gifus, multividi, reāllaika datus, hipersaites un daudz ko citu. Jūsu prezentācija kļūst interaktīva un saistoša. Emaze ietver arī valodas atbalstu ar automatizētiem tulkošanas rīkiem. Veidnes ir sakārtotas pēc veida, lai palīdzētu jums vieglāk atrast veidus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Varat arī izpētīt citas publiskas prezentācijas, lai redzētu, ko citi cilvēki ir paveikuši ar savām prezentācijām, un iegūtu idejas, kā personalizēt.

Projektēšana ar Emaze

Prezentācijas noformēšana, izmantojot Emaze, ir ļoti draudzīga lietotājam. Jūs izstrādājat tīmekļa pārlūkprogrammā, kas tīmeklī kļūst arvien izplatītāka. Daudzas saskarnes šāda veida tīmekļa lietotnēm ir paredzētas lietotājiem bez lielas pieredzes ar šāda veida programmatūru. Emaze nav izņēmums: ar lielām pogām un viegli saprotamām etiķetēm būs viegli iegūt savus gultņus un noformēt prezentāciju pat kādam bez grafiskā dizaina pieredzes. Jūs pat varat importēt PowerPoint slaidus, lai atvieglotu jūsu darbu, tāpēc, ja jums ir slaidi ar informāciju no citiem Microsoft Office Suite dokumentiem, jūs varēsit viegli pārsūtīt šo informāciju.

Pogas interfeisā ir lielas, vienkāršas un sakārtotas pēc vispārīgiem uzdevumiem.

1. iedaļa:

 • Slidkalniņš – ar plus zīmi. Šī poga ļauj noklikšķināt, lai redzētu, kādi citi slaidi ir pieejami jūsu izvēlētajā veidnē. Šķiet, ka katrā veidnē ir liels standarta slaidu izvēle, no kuriem izvēlēties, lai padarītu prezentāciju unikālu. Šīs sadaļas nolaižamajā izvēlnē ir vieta arī PowerPoint slaidu importēšanai.
 • Sadaļa – prezentāciju var sadalīt sadaļās, lai ērti rediģētu vai ērti pārsūtītu auditoriju no vienas prezentācijas apakštēmas.
 • Motīvi – Šī poga ļauj jums izvēlēties starp izvēlētajām tēmām krāsu shēmām.

2. iedaļa:

 • Teksts – Šī poga ļauj jums izvēlēties teksta lielumu, pamatojoties uz to, vai rakstāt virsrakstu, apakšpozīciju vai vispārīgu slaida tekstu.
 • Attēls – Ja jums ir URL, varat augšupielādēt fotoattēlus vai importēt tos no tīmekļa. Varat arī ērti izmantot fotogrāfijas, kas licencētas bezmaksas komerciālai izmantošanai no fotoattēlu krātuvēm, piemēram, Flickr un Google attēliem. Ja šajā cilnē veicat meklēšanu, tajā tiks parādīti attēli, kurus jums ir atļauts izmantot saskaņā ar specifikācijām, kuras iestatījāt visā tīmeklī. Tas viss ir pieejams bez maksas.
 • Plašsaziņas līdzekļi – No Google Maps varat arī importēt multividi, tostarp video un audio failus, kā arī rezultātus. Cilne “Multivide” pieņem augšupielādētos audio un video failus .mp3 un .mp4 formātos, kā arī vietrāžus URL vai iegultu kodu no YouTube, Vimeo un citām vietnēm..
 • Forma – šī poga ļauj piekļūt lielam skaitam formu, kuras var vēl vairāk pielāgot prezentāciju. Iekļautas daudzas standarta formas, kā arī populārākie sociālo mediju logotipi un citi noderīgi attēlu izklāsti ar līdzīgu stilu, kas ļaus tos izmantot kopā.
 • Diagrammas – Jūs pat varat viegli izveidot savas diagrammas, kopējot un ielīmējot informāciju no izklājlapas datu tabulas un izvēloties vēlamo diagrammas veidu. Viņi piedāvā 11 diagrammu opcijas, pamatojoties uz to, kas jums nepieciešams, lai parādītu savus datus. Ir iekļauti standarti (kolonnu, līniju, sektoru diagrammas, josla, laukums un tabulas), kā arī citi, mazāk izplatīti diagrammu veidi.

Teksta rediģēšana slaidos ir vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz teksta, kuru vēlaties rediģēt. Noklikšķinot uz teksta, tajā tiks nolaižama rediģēšanas izvēlne, kas ļauj manipulēt ar teksta izskatu un izskatu līdzīgi grafikas interfeisa opcijām. Lai arī daži ir teikuši, ka nevar rediģēt fontus bezmaksas versijā, tas ir pieejams nolaižamās izvēlnes papildu opcijās (elipses). Varat arī rediģēt atstarpes starp burtiem, pievienot hipersaites vai skaņas, pagriezt fontu, lai tas izskatās 3D, pievienot grafiskas funkcijas, piemēram, slīpumus un teksta mirdzumu. Varat arī rediģēt teksta izvietojumu, velkot lodziņu rāmī, kur vēlaties, līdzīgi kā Photoshop un citām attēlu rediģēšanas programmām.

Attēlu rediģēšana ir tikpat vienkārša. Kad esat izvēlējies attēlu, parādīsies nolaižamā izvēlne, un jūsu attēls tiks izcelts. Jūs varat mainīt attēla izmēru, rediģēt vai apgriezt attēlu, pievienot apmales vai speciālos efektus, pievienot hipersaites vai audio, pagriezt tos un veikt citas darbības. Varat sakārtot attēlu komplektus vai nofiksēt tos vietā, lai nejauši tos nevilktu. 3D efekts ļauj pagriezt attēlus dažādos grādos pa grādiem, ja vēlaties perfektu izvietojumu.

3. sadaļā ir tādi standarti kā atsaukšana / atkārtošana, kopēšana un ielīmēšana, dzēšana, saglabāšana, lejupielāde, kopīgošana un atskaņošana, lai jūs varētu priekšskatīt, kā jūsu prezentācija izskatīsies ražošanas procesa laikā.

Viņiem ir labi bezmaksas atbalsts sadaļu, lai palīdzētu jums izdomāt pamatus un kā darbojas Emaze.

Apmaksāti konti

Apmaksātajiem kontiem ir 2 līmeņi, un tiem ir dažādas priekšrocības. “Pro” līmenis ļauj jums iesniegt bezsaistē, padarīt prezentāciju privātu, lejupielādēt to PDF un video un ļauj sadarboties, lai jūs varētu strādāt pie prezentācijām ar citiem komandas dalībniekiem.

Uzņēmējdarbības konta līmenis piedāvā visas iepriekš pieminētās funkcijas, kā arī analītisko informāciju, pielāgotus zīmolu veidnes, spēju vadīt savu komandu, kā arī apmācību un atbalstu, lai iegūtu zinošu palīdzību, kā efektīvi izmantot sistēmu. Ja jums ir daži komandas locekļi, kuri nav pieraduši pie tīmekļa saskarnēm, vai arī jūs patiešām vēlētos, lai jūsu prezentācijas izceltos, apmācības iespējas var labi kalpot jūsu darbiniekiem.

ProBizness
Klāt bezsaistē
Padariet savas prezentācijas privātas
Lejupielādējiet uz PDF un Video
Sadarbība
Insight Analytics Pro
Pielāgotas zīmola veidnes
Komandas vadība
Premium apmācības atbalsts
14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Mēneša cena USD 9 mēnesī USD 19 mēnesī

Viņi arī piedāvā atlaižu plānus studentiem un pedagogiem.

Apmaksātajiem kontiem ir arī skatītājs Emaze, kas ļaus jums .emaze failus atskaņot bezsaistē. Līdz šim viņu Emaze skatītājs ir paredzēts tikai operētājsistēmai Windows. Ja izmantojat Mac datoru, jums būs jāizmanto funkcija “Lejupielādēt HTML”, lai skatītu prezentāciju bezsaistē.

Emaze ir arī nosūtīšanas programma, kurā, uzaicinot draugu, varat iegūt bezmaksas Emaze Pro mēnesi, lai to izmēģinātu. Viņiem ir arī saistīta programma.

Izbrīns studentiem un pedagogiem

Emaze ir ne tikai lielisks veids, kā skolotāji atdzīvināt savu mācību programmu un uzturēt studentus ar interaktīviem elementiem, bet arī ir iespējas, kas īpaši palīdz skolotājiem. Emaze pedagogiem ir viegli lietojama un vairāku ierīču platforma, kas veicina mācīšanos sadarbībā, un tai ir īpaši rīki, kas ļauj skolotājam izsekot katra studenta progresam un iesaistes līmenim, izmantojot analītiku un uzlabotas komandas platformas..

Izteiksme nāk par labu arī studentiem. Ikvienam studentam, kam jāsniedz prezentācija savas klases skolas vai koledžas līmeņa klasē, būs izdevīgi, ja viņam nebūs jāiemācās sarežģīta sistēma, lai viņu prezentācija būtu tāda, kuru novērtēs skolotāji un viņu kolēģi. Ir speciāli studentiem paredzētas veidnes, kas ļaus viņiem izveidot prezentāciju dažu minūšu laikā, un viņi var ērti uzlabot prezentācijas ar attēliem, tiešajiem datiem, audio un video.

Emaze ir īpaši piemērots arī mūsdienu studentiem, kuri ir pieraduši lielu darba daļu veikt tiešsaistē, un viņiem var būt tikai tādu ierīču veidi, kuriem nav nopietnas atmiņas, tāpēc viss, ko viņi dara, būtu jāuzglabā mākonī. Studenti, kuriem ir Chromebook datori vai citas interneta piekļuves ierīces, lielā mērā iegūs no rīkiem, ko piedāvā Emaze.
Skolēni var arī koplietot un sadarboties ar klasesbiedriem un skolotājiem, izmantojot e-pastu, sociālos saziņas līdzekļus, vietnes un emuārus, lai citi skolēni varētu iesaistīties un skolotāji varētu sekot viņu gaitām.

Cik izveicīgs pārspēj konkursu

Emaze atrod veidu, kā abiem ir vairāk veidņu un iespēju nekā tiešajai konkurencei, un tas ir draudzīgāks lietotājam. Tam ir intuitīvs interfeiss ar lielām, treknām pogām un dziļi pelēku un melnu fonu, lai samazinātu acu spriedzi. Tam ir vairāk veidņu un iespēju nekā dažiem no konkursa, tas ir mazāk sarežģīts un pietiekami intuitīvs, lai neprasa apmācību cilvēkiem ar vidēju pieredzi tīmekļa vietņu lietojumprogrammās. Tas ir vienkārši iemācīties, lietot un dalīties ar draugiem, ģimenes locekļiem, kolēģiem, klientiem un citu.

eMaze vs PowerPoint

eMazePowerPoint
Savietojams ar personālo datoru, Mac, planšetdatoriem un viedtālruņiem
Prezentācijām var piekļūt no jebkuras vietas
Profesionāli veidotas veidnes
3D veidnes
Video veidnes
Informācijas telpiskā kustība
Novietojiet tekstu, attēlus un video 3D plaknē
Kopīgojiet savu prezentāciju pa e-pastu vai Facebook
Sadarbojiet prezentācijas ar saviem kolēģiem
Desmitiem iepriekš izstrādātu izkārtojumu
Atbalsta visas valodas
Automātiska prezentācijas tulkošana
Piekļuve bezsaistē
Prezentācijas var iegult jebkurā tīmekļa vietnē
HTML5 un CSS3
Hipersaišu atbalsts
Fona mūzika
Skaņas efekti
Importējiet slaidus no PowerPoint
Diagrammas un tabulas

Kā Web lietotnes pārspēj tradicionālo programmatūru

Daudziem cilvēkiem ir vismaz zināma pieredze ar prezentāciju programmatūras biznesa standartu – Microsoft Office Suite PowerPoint. Powerpoint ir izveidots darbam Office Suite, savācot informāciju no citām komplektā esošajām programmām, lai atvieglotu informācijas iegūšanu un parādīšanu. PowerPoint problēma ir tā, ka tai ir diezgan stāva mācīšanās līkne salīdzinājumā ar kaut ko līdzīgu Emaze cilvēkiem, kuri nav pieraduši ģenerēt PowerPoint prezentācijas vai kuriem regulāri jāveido ģenerācijas. Tādas tīmekļa lietojumprogrammas kā Emaze saprot, ka to lietotājiem, iespējams, nav vai ir vajadzīgas prasmes, kas vajadzīgas profesionāla izskata prezentācijas ģenerēšanai. Programmatūra, kas pilnveidota vissvarīgākajām funkcijām, it īpaši programmatūra, kas var importēt PowerPoint prezentācijas nepieciešamajiem datiem, ir lieliski piemērota biznesa cilvēkiem, kuriem nav laika ieguldīt prasmēs, kas nav saistītas ar viņu darba prasībām. Jūs varat izveidot prezentāciju dažu minūšu laikā, kas izskatās tieši tā, it kā nebūtu profesionālāka nekā Powerpoint prezentācija, ar apmācību, kas nepieciešama gandrīz nemaz.

Fakts, ka prezentācijas tiek glabātas mākonī un tām ir pieejama vietne, nozīmē, ka sadarbība ir viegla. Ikviens var vienlaikus piekļūt vienai prezentācijai un rediģēt to tiešraidē. Tas ietaupa turp un atpakaļ saziņu un failu koplietošanu, kas ikvienam ietaupa laiku gan lielās, gan sarežģītās prezentācijās un vietās, kur prezentācijas ir jāveido ģenerācijas laikā, bet noteiktiem cilvēkiem ir pieejama atšķirīga informācija, kas ir jādalās..

Mākonis-krātuve nozīmē, ka prezentācijām var piekļūt no jebkuras vietas, ja vien jums ir interneta savienojums. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli dalīties nepabeigtajos darbos ar kolēģiem vai citiem komandas darbiniekiem, kā arī spēt viegli koplietot pabeigtās prezentācijas ar klientiem, priekšniekiem, draugiem un potenciālajiem klientiem. Jums nav jāmaksā atsevišķi par krātuvi un mitiniet to savā vietnē vai serverī. Jums nav personīgi jāuztraucas par potenciāli lielu failu apstrādi vai pārsūtīšanu, ja vien nevēlaties rezerves kopiju lietošanai bezsaistē.

Fakts, ka prezentācijas ir izveidotas HTML5, nozīmē, ka videoklipi, gifi, daži teksta efekti un animācijas, 3D izskats un citi multivides veidi, kas tiek uzskatīti par īpaši pievilcīgiem, ir pieejami cilvēkiem, kuriem nav programmēšanas pieredzes interfeisā, kuru viņi var viegli izmantot pielāgojiet viņu vajadzībām. HTML5 nozīmē arī to, ka cilvēki, kas izmanto katru pārlūku, var iegūt visus prezentācijas efektus neatkarīgi no tā, vai viņi darbojas uz galddatoriem, klēpjdatoriem vai mobilajām ierīcēm ar jebkuru operētājsistēmu.

Pietiekami visiem

Izveidojiet slaidrādes savai ģimenei. Parādiet klientam, ko var darīt jūsu bizness. Iesaistiet savus studentus un atrodiet unikālus mācību programmas dalīšanas veidus. Ieprieciniet savus skolotājus. Iegūstiet kolēģus uz kuģa ar projekta ideju. Atvieglojiet priekšnieka darbu. Emaze iespējas ir bezgalīgas, un ir tik vienkārši iemācīties, ka jums nav nekāda attaisnojuma. Izmantojot 5 minūšu ilgas investīcijas, jūs varat sarīkot profesionālas kvalitātes prezentāciju, lai būtu gatavs doties darbā, skolā vai mājās. Skatiet, ko Emaze šodien var darīt jūsu labā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map