eUKhost mitināšanas pārskats

EUKhost tika dibināts 2001. gadā, un kopš tā laika viņi ir kļuvuši par vienu no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem Lielbritānijā. eUKhost Ltd. darbojas no viņu juridiskās adreses Līdsā un datu centriem Maidenhead un Milton Keynes. Vietnē eUKhost jūs atradīsit lētus un uzticamus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Mūsdienās viņi divās ultramodernās datu centra telpās Lielbritānijā uzņem vairāk nekā 35 000 klientu, kas visā pasaulē apkalpo vairāk nekā 70 000 vietņu. Sākotnējā dalīta hostinga paketes līdz privātajiem klasteriem, EUKhost iegūst 2. vietu mūsu labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas kompāniju sarakstā..


logo eUKhost
UPTIME
910. lpp
ĀTRUMS
865
ATBALSTS
890. lpp
CENA
945. lpp
IESPĒJAS
815. lpp
ZAĻĀ
800
INOVATĪVS
815. lpp

eUKhost komanda – Tā kā eUKhost strādā vairāk nekā 100 darbinieku, draudzīgs un zinošs tehniskais atbalsts, norēķinu un pārdošanas komandas ir pieejamas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem. Viņi paļaujas uz savu spēcīgi izveidoto komandas vienotību, lai pēc iespējas rūpīgāk un ātrāk apkalpotu klientus.

eUKhost tehnoloģija – Ir svarīgi, lai jūsu uzņēmuma vai organizācijas vietnei būtu uzticama tīmekļa mitināšana. Viņu tehnoloģija patiešām ir tā, kas viņus atšķir no citiem uzņēmumiem. Viņu tīmekļa serveri atrodas pasaules klases datu centros, kur ir uzlabota dublēšana, fiziskā drošība un vairāki ātri tīkla savienojumi. Tas nodrošina, ka eUKhost nodrošina iespējami uzticamāko tīmekļa mitināšanas vidi, kā arī piegādā jūsu saturu un tīmekļa lapas zibens ātrumā. EUKhost tīmekļa vietne cPanel ir lieliski piemērota privātpersonām un profesionāļiem personīgu vietņu, emuāru un forumu mitināšanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārvietot savu vietni vai strādāt pie sava nākamā lielā projekta, cPanel mitināšana ir lieliska vispusīga izvēle mazām un vidējām vietnēm un emuāriem. Tas sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu tīmekļa mitināšanu ar nozarē vadošo cPanel vadības paneli – ar noderīgu papildinājumu klāstu, kas ir iekļauts komplektā, piemēram, Softaculous, programmatūras instalēšanai ar vienu klikšķi, SEO rīkiem un vēl daudz vairāk..

eUKhost pakalpojumi – Pagaidām ar viņu produktiem nav saistīta slēpta maksa, vai arī cena, kuru redzat, ir cena, kuru maksājat. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas politika lielākajai daļai viņu produktu un pakalpojumu. Viņi nodrošina kvalitatīvu 24x7x365 tehnisko atbalstu, izmantojot tiešraidi, biļešu sistēmu, palīdzības dienestu, tālruni un savos tīmekļa mitināšanas forumos..

eUKhost Web veidotājs – eUKhost paziņoja par sava pirmā galvenā jaunā pakalpojuma ieviešanu, kas īpaši paredzēts lietotājiem, kas nav tehniski tehniski. Vietnes izveidošana, izmantojot novatorisko Web Presence Builder no Parallels, ir ļoti vienkāršs un vienkāršs veids, kā izveidot, attīstīt un pārvaldīt savu vietni, neprasot nekādas tehniskas zināšanas. Izmantojot integrēto vietņu veidotāju, viss ir dažu klikšķu attālumā un lieliski sasniedzams ar vairāk nekā 100 veidnēm, kas pieejamas 10 kategorijās, lai jūs varētu izvēlēties. Veidni varat pielāgot savai vietnei. Ar integrētiem moduļiem, piemēram, iepirkšanos tiešsaistē, komentēšanu, emuāriem, sociālu kopīgošanu, iegultiem video un daudz ko citu.

eUKhost servera atrašanās vieta – eUKhost ir vairāk nekā 1200 serveru, kas izvietoti divās modernās datu centra telpās, kas atrodas Maidenhead Berkshire, Apvienotajā Karalistē.

APMEKLĒJUMS UN IEGŪT MŪSU £3.33/mo. CENA

eUKhost mitināti domēni

Tehnisks

 • Garantija par 99,95%, ja darbspējas laiks netiek izpildīts, klientam tiek atmaksāti 5% no mēneša maksas par katrām 30 dīkstāves minūtēm (līdz 100% no klienta mēneša maksas)
 • Lielbritānijas datu centri
 • Vairāki ātri tīkla savienojumi
 • BGP tīkla dublēšana ar Simply Transit palīdzību
 • Pilnībā uzraudzības sistēma
 • Pilnas un pakāpeniskas dublējumkopijas
 • Pilnīga aizsardzība, pateicoties automātiskai e-pasta uzraudzībai vīrusu noteikšanai un tīrīšanai
 • Diennakts apsardzes darbinieki

 • Nevienu neatradām

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • 24/7 e-pasta atbalsts
 • 24 stundas diennaktī bezmaksas tālruņa atbalsts
 • Biļešu atbalsts 24/7
 • Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī
 • Ļoti ātrs tērzēšanas reakcijas laiks
 • Bagāto zināšanu bāze
 • 100% komandas atbalsts
 • Plāni ir pieejami gan Linux, gan Windows platformās

 • Biļešu un pasta atbildes laiks – 1 stundas laikā

Cenu noteikšana

 • Jebkura naudas atdošanas garantija – 30 dienas par pilnu naudas atmaksu. Atmaksas pieprasījumi pēc 30 dienām tiks atmaksāti, pamatojoties uz proporcionāli izmantoto laiku.
 • Viņi piedāvā milzīgas atlaides – līdz 50%

 • Atmaksu var saņemt tikai par pirmo kontu

Tīmekļa resursdatora veiktspēja

Šajā pārskatā mēs izmantojām dažus no labākajiem tīmekļa mitināšanas rīkiem, lai novērtētu eUKhost metriku. Pirmkārt, mēs pārbaudījām eUKhost lietošanas statistiku, kas nozīmē, cik daudz vietņu mitina eUkhost. Kā jūs varēja redzēt no zemāk redzamā attēla, eUkhost aizņem 1,1% no Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas tirgus vai aptuveni 70 000 no mitinātajām vietnēm.

eUKhost mitināti domēni

eUKhost mitina aptuveni 35 000 .UK domēnu, ko jūs varat redzēt no attēla zemāk:

eUKhost mitināti domēni

Zemāk esošajā sarakstā vietnes tiek vērtētas, ņemot vērā cilvēku skaitu pasaulē, kuri mēneša laikā apmeklē katru vietni. Tajā iekļautas 20 populārākās vietnes ar paredzamo trafiku, kā arī vietnes ar trafiku, kuru Quantcast ir patstāvīgi pārbaudījis un ko mitina eUKhost. Mēs nolēmām izvēlēties vietni LINUXMINT.COM un rūpīgi to pārbaudīt.

eUKhost top20 vietnes

Mēs izvēlējāmies vietni LINUXMINT.COM / nejauši izvēlēti, mitināti eUKhost / un rūpīgi pārbaudām: Traceroute testa tīkla savienojumu ar serveri; Slodzes pārbaude; Pinga pārbaude no vairākām vietām; Uptime monitori un daudzi citi.

Secinājums

eUKhost nodrošina jūs ar visu nepieciešamo Web vietnes izveidošanai, mitināšanai un uzturēšanai. Vēl labāk, ka pakalpojums ir stabils Lielbritānijas hostinga uzņēmums ar plašu klātbūtni visā valstī ar diviem datu centriem Rīdingas, Maidenhead un Milton Keynes. Lai arī eUKhost pakotnes var būt ierobežotākas nekā dažiem konkurentiem, pakalpojums to kompensē ar spēcīgu funkciju sarakstu.

Apmeklējiet eUKhost: http://www.eukhost.com/

Šeit ir daži no vietņu mitināšanas pakalpojumiem, kurus mēs esam pārskatījuši, un mēs jums ieteiktu:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

un šeit jūs varat izlasīt labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatus un mūsu labāko WordPress mitināšanas vietu Lielbritānijā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me