FatCow apskats

FatCow ir viens no populārākajiem pieejamo hostinga pakalpojumu sniedzējiem privātpersonām un maziem uzņēmumiem.


Kopš 1998. gada uzņēmums ir smagi strādājis, lai izkoptu klientiem draudzīgu reputāciju, un ir daudz paveicis, lai hostinga plāns pēc iespējas pilnīgāk atbilstu klientu vajadzībām..

Nav pārsteigums, ka FatCow vienmēr ir viens no desmit labāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstiem.

Viņiem ir 2 jaudīgi datu centri, kas atrodas Masačūsetsā. Šajos datu centros ir vairāk nekā astoņi simti serveru.

FatCow funkcijas dalītajā mitināšanas plānā, kas pazīstams kā oriģinālais fatcow. Šis plāns piedāvā parasto neierobežoto funkciju apgriešanu, piemēram: joslu platums, e-pasta konti, diska telpa, FTP konti un apakšlietotāji, domēni.

Jūs saņemat visus šos plus vēl tikai USD 3,15 mēnesī, un, ja tas jums nepatīk, ir pieejama naudas atdošanas garantija, un jūs varat to atcelt jebkurā laikā.

Ņem vērā, ka tā ir reklāmas cena. Cena samazinās, jo ilgāks ir jūsu izvēlētais termiņš.

Jūs saņemat jaudīgas funkcijas, un to ir viegli izmantot

Šeit ir dažas citas funkcijas, kuras papildina sākotnējais FatCow plāns:

Viņu pamata vietnes veidotāja izmantošana bez maksas
Būvētāju “point-and-click” var izmantot cilvēki, kuriem absolūti nav apmācības vietņu izstrādē. Tas piedāvā motīvus un profesionāla izskata veidnes, kuras varat izmantot kā savas vietnes bāzi.

Atbalsts mysql datu bāzēm un php 5
Ja savas vietnes datu bāzes izveidošanai vēlaties izmantot PHP 5 skriptu vai mySQL, varat būt pārliecināti, ka mitināšanas plāns tos pilnībā atbalsta.

Zaļā hostings
FatCow izmanto vēja enerģiju, lai darbinātu savus datu centrus. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc uzņēmums ir tik populārs cilvēkiem, kuri vēlas vēl vairāk nekaitēt videi, izmantojot datoru.

Instalācijas vedņu izmantošana
Jums noteikti būs jāizmanto lietojumprogrammas, lai izveidotu un uzturētu jūsu vietni. Izmantojot FatCow plānu, jums būs jānoklikšķina tikai uz dažām pogām, un jums tiks instalēta emuāru veidošanas, fotoattēlu programmatūra un daudzas citas lietojumprogrammas..

Tirdzniecības un tiešsaistes veikalu rīku izmantošana
Ja vēlaties pārdot savus produktus tiešsaistē, FatCow ir dažādi rīki, kas tiešsaistes veikala izveidošanu un vadīšanu var padarīt vienkāršāku nekā fiziska veikala vadīšana. Jūs varat pievienot iepirkumu groziņus, izveidot katalogus, izmantot pārdošanas vai kupona iespējas un pat integrēt paypal maksājuma iespēju.

Regulāri ziņojumi par jūsu vietnes redzamību
Ja esat tīmekļa pārzinis, kurš vēlas izveidot stabilu klātbūtni tīmeklī, jums ir jāredz sava statistika. FatCow piedāvā šo integrēto pakalpojumu ar sākotnējo plānu.

Kā FatCow uztur uzticamību?

FatCow katru dienu veic servera dublējumus. Tas kopā ar uzņēmuma līdzsvaroto savienojuma platformu un rezerves ģeneratoru sistēmu nodrošina, ka viņu klienti saņem daudzgabitu un nepārtrauktus savienojumus. Viņu ekipāža ir gatava uzraudzīt sistēmas, lai jebkuru problēmu varētu risināt, tiklīdz tā rodas.

Klientu un tehniskais atbalsts

FatCow atbalsta inženieri ir pieejami, lai palīdzētu jums visu diennakti, izmantojot tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Ja jūs vairāk esat DIY tips, viņi uztur noderīgu mācību grāmatu un ieteikumu bibliotēku. FatCow zvēr ar savu “heifercrātisko zvērestu”. Tas nozīmē, ka viņu atbalsta komanda atbild uz klientu zvaniem divās vai mazāk minūtēs. Turklāt zvērests nozīmē, ka uzņēmumam ir jāievēro termiņš, kad jārisina jebkura problēma.

Mana personīgā pieredze, izmantojot FatCow (Dziļumā)

Kopš es pirmo reizi uzzināju par viņu uzņēmumu gandrīz pirms 10 gadiem, esmu turējis FatCow mitināšanas kontu testēšanai.

Es visu laiku mēģinu daudz jaunu saimnieku un daudz dažādu plānu pārskata mērķim, kas nozīmē, ka es neesmu regulārs nevienā no šiem saimniekiem neatkarīgi no tā, cik apmierināts esmu ar viņu pakalpojumiem.

Atgriežoties FatCow, tas bija vārds un talismans, kas sākumā piesaistīja manu uzmanību.

Pēc viņu vārdiem, šāda netehniska nosaukuma iemesls ir padarīt to mazāk tehnisku un klientam draudzīgāku. Viņi domā (un pamatoti), ka tā vietā, lai mēģinātu ieskaidrot klientus ar daudzām tehniskām pārgalvībām, viņiem tas būtu jādara vienkārši un jākoncentrējas uz to, lai klientiem sniegtu to, kas viņiem patiešām nepieciešams t.i.. pasaules klases hostinga pakalpojums par saprātīgām cenām.

Bet vai viņiem tas izdodas??

Apskatot klientu skaitu un viņu serveros mitinātās vietnes, šķiet, ka viņi veic diezgan labu darbu. Bet, būdams patiess skeptiķis un nevis tas, kuru viegli aizbaidīs skaitļi, es esmu nolēmis analizēt FatCow, vienlaikus paturot prātā pamata apsvērumus, izvēloties tīmekļa mitinātāju..

Plāni un paketes

Sākotnējais FatCow plāns

Atšķirībā no daudziem citiem hostinga uzņēmumiem, kas piedāvā daudz dažādu dalīta hostinga pakešu un cenšas sajaukt klientus ar daudz tehniskā žargona, FatCow ir saglabājis to vienkāršu ar vienu pamata plānu.

Ideja ir samazināt izvēli un glābt klientus no grūtībām izvēlēties pareizo.

Jūs varētu domāt, ka izvēle ir laba lieta, taču, godīgi sakot, dalīti mitināšanas plāni ar dažādu glabāšanas vietu, joslas platumu, datu bāzu skaitu un operatīvo atmiņu nelieto pamata līmeņa lietotājiem, kuri tikai sāk darbu. Tas ietver emuāru veidotājus, kas vēlas kļūt iecerēti, mazos uzņēmumus un jebkura cita veida jaunu vietni. Ja vien jums nav līdzekļu izšķērdēšanai vai arī esat pilnīgi pārliecināts, ka savos pirmajos mēnešos to varēsit palielināt, nav jāizvēlas iedomāti hostinga plāni.

Dažādi hostinga plāni ir piemēroti iepriekšēja līmeņa lietotājiem, kuri meklē VPS vai speciālu mitināšanu. Šeit ir jēga izvēlēties starp dažādiem iepakojumiem.

Sākotnējā FatCow plāna cena ir USD 3,15 mēnesī, un tas ir šāds:

 • Bezmaksas domēna reģistrācija
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • Skriptu instalētājs
 • Iepirkumu ratiņi
 • SSl drošs serveris
 • Neierobežota pastkaste
 • Pietiekama vieta diskā un joslas platums
 • 1 GB mākoņa krātuves

Un vairumā gadījumu tas ir viss, kas jums būs nepieciešams apmēram pirmajā gadā. Tieši tāpēc FatCow ir viens no maniem iecienītākajiem saimniekiem par pieņemamām cenām.

Šajā mitināšanas plānā ir arī vienkārša viena klikšķa WordPress iestatīšana, un es esmu liels WordPress aizstāvis (un lietotājs).

Es ļoti mīlu, kā jūs varat darīt jebko, izmantojot savu WordPress vietni, vienlaikus izmantojot spraudni vai pielāgotu motīvu. Es veiksmīgi izmantoju WordPress emuāros, e-komercijas veikalos, mazo uzņēmumu vietnēs, foto emuāros un pat ziņojumu dēļos.

Bet ir ļoti svarīgi atrast uzticamu resursdatoru savai WordPress vietnei. Tā kā WordPress var būt hakeru vai pikšķerēšanas uzbrukumu mērķis, vai arī jūs varat nokļūt tehniskā aizķeršanās, un visos šajos scenārijos jums būs nepieciešams jūsu resursdators, lai jūs atbrīvotu no nepatikšanām.

FatCow ir izveidots īpašs mitināšanas plāns, kas īpaši izstrādāts, ņemot vērā WordPress lietotājus. Papildus pamata funkcijām, šeit ir tas, ko jūs iegūsit tikai ar šo paketi.

1. ieguvums: ātruma optimizācija: Izmantojot WordPress, ir skaidrs, ka jūs publicēsit jaunas ziņas un visās šajās ziņās izmantosit attēlus. Pēc tam ir motīvi vai lapu veidotāji, kas izmanto daudz Java Script un dizaina elementus. Un visas šīs problēmas var apvienot, lai notīrītu jūsu vietnes ielādes ātrumu, kas ir liela problēma.

Ir apmācības un spraudņi, kas var palīdzēt, bet, izmantojot nejaušu spraudni, lai mazinātu CSS vai JS, dažreiz var izjaukt visu jūsu vietni vai emuāru.

FatCow nodrošina jūs ar satura piegādes tīklu, kešatmiņas slāņiem un adaptīvo tehnoloģiju, lai rūpētos par ātruma koeficientu, kas ir liels atvieglojums, jo lēna lapu ielāde var nopietni kavēt jūsu vietņu klasifikāciju un reklāmguvumu iespējas..

2. ieguvums: drošība: Runājot par drošību, WordPress popularitāte un vispārpieņemtā izmantošana var būt pati par sevi. Ne jau tas, ka tas ir riskantāks vai neaizsargātāks nekā tā kolēģi, bet fakts, ka to izmanto miljoniem lietotāju, nozīmē, ka hakeri meklēs mērķauditoriju cilvēkiem, kuri izmanto šo platformu (īpaši tāpēc, ka vairums no viņiem nezina drošības cilpas vai ērti izmantojami viņu vietnes iestatījumos).

FatCow uzlabotās drošības vienošanās ietver ugunsmūri un ievainojamību ikdienas skenēšanu, kas automātiski noņem potenciālos draudus. Jums joprojām ir rūpīgi jāizmanto spraudņi un motīvi, taču papildināts drošības slānis var patiešām palīdzēt.

3. ieguvums: Pārvaldīts mitināšana: Tirgū ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas specializējas WordPress mitināšanā. Tagad lielākajai daļai no viņiem ir patiešām labi, ko viņi dara, taču viņu maksa ir diezgan augstāka.

Wp-Essential maksā nelielu daļu no šiem pakalpojumiem (t.i., USD 6,95 mēnesī), un FatCow ir personalizēts atbalsta personāls WordPress lietotājiem, kuri pārzina visu, kas saistīts ar WordPress.

Papildus tam ir arī dažas lieliskas tēmas un iepriekš instalēti spraudņi, kas jums atvieglo vietnes iestatīšanu un palaišanu. Papildus tam vadības panelis ir pielāgots WordPress lietotājiem.

4. ieguvums: VPS un speciāla mitināšana: Jūs varat sākt mazu, bet FatCow aug ar jums.

Tiklīdz esat kļuvis par jau izveidotu biznesu un sākat justies pārliecināts par savu turpmāko izaugsmi, ir pilnīgi jēga, ja pirmais, ko jūs darāt, ir uzlabot savu mitināšanas plānu un pāriet uz VPS vai Dedicated host..

FatCow ir atšķirīgi VPS un specializētās mitināšanas plāni, un jūs varat izvēlēties vienu atbilstoši savām vajadzībām un prasībām

5. ieguvums: domēna autostāvvieta:

Gadījumā, ja jūs interesē, FatCow piedāvā arī domēna autostāvvietas pakalpojumu (sauktu par MiniMoo). Tikai par USD 5 gadā var būt domēna lapa “izstrādes stadijā” un darbojas e-pasta konts.

Vietņu veidotāji un skripti

 • Weebly: Weebly ir Drag and Drop vietnes veidotājs. Kā norāda nosaukums, varat vienkārši vilkt vēlamos elementus un nomest tur, kur vēlaties, lai tie būtu jūsu vietnē. Jūs tāpat varat noformēt visu vietni, un nav nepieciešamas nekādas tehniskās zināšanas (izņemot to, kā zināt vilkt un nomest).
 • WordPress: Lai izmantotu WordPress, nav obligāti jāizvēlas WP-Essential mitināšanas plāns. Izmantojiet jebkuru viņu mitināšanas plānu, un jūs varat instalēt un izmantot WordPress, lai palaistu savu vietni.
 • Joomla: Joomla ir vēl viena populāra CMS, piemēram, WordPress. Es personīgi dodu priekšroku WordPress, taču Joomla ir savas stiprās puses. Gadījumā, ja vēlaties palaist savu vietni vietnē Joomla, varat to instalēt un izmantot tikpat viegli.
 • Drupal: Vēl viens bezmaksas CMS sacensību priekšgals. Drupal faktiski ir tehniski progresīvākais un jaudīgākais no visiem trim. Un tāpat kā WordPress vai Joomla, Drupal var viegli instalēt no jūsu vadības paneļa.
 • E-komercijas veikals: Varat izmantot Ecwid, lai savai vietnei pievienotu iepirkumu grozu (tas nav bezmaksas, bet arī nemaksā daudz). Izmantojot Ecwid, jūs varat viegli integrēt PayPal un drošības nolūkos izmantot Secure Socket Layer sertifikātu. Ja jūsu vietni darbina WordPress, varat vienkārši izmantot spraudni, piemēram, Woocommerce, vai izmantot e-komercijai specifiskas platformas, piemēram, Magento.
 • Mobilās vietnes: FatCow sadarbojas ar goMobi, kas ļauj jums izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgu savas vietnes versiju, kas ir ātra, vienkārša un ērti pārvietojama no mobilajām ierīcēm (ja jūsu vietne ir atsaucīga, jums tā nav nepieciešama).

Šīs ir tikai populārākas iespējas.

Izmantojot WordPress, Joomla vai Drupal, varat izveidot jebkura veida vietnes, un FatCow ir tehnoloģija un kompetence, lai atbalstītu visas trīs no tām. Ir arī citas iespējas, piemēram, SiteDelux, b2evolution utt., Taču tās ir novecojušas, un es neredzu iemeslu, kāpēc kāds vēlētos tās meklēt. WordPress ir labākais un populārākais pasaulē, tāpēc iesaku WordPress lietot kopā ar FatCow.

Vai mana vietne būs ātra? Kā darbojas??

Tas ir ekrānuzņēmums pēdējās 30 mitināšanas dienās, un tas visu laiku ir bijis vienāds. Bija daži gadījumi, kad manas vietnes nedarbojās, taču tās ātri reaģēja, un problēmas tika atrisinātas diezgan ātri.

Atcerieties, ka dažreiz daži serveri nedarbojas uzturēšanas dēļ, taču tie jūs informēs, ja vien vadības panelī esat iespējojis klienta brīdinājumu..

Kā ir viņu klientu apkalpošanā?

Jūs atradīsit dažus cilvēkus, kuri sūdzas par ilgu kavēšanos un gaidīšanas laiku, kad viņi mēģina sazināties ar tehniskā atbalsta puišiem pa tālruni. Bet man tas nav jautājums. Iemesls ir tas, ka hostinga uzņēmumiem praktiski nav iespējams nodrošināt dalītu mitināšanu par lētām cenām un vienlaikus noorganizēt tehniskā atbalsta personālu, kas var uzņemt miljoniem lietotāju.

Ja jūs patiešām vēlaties atsaucīgāku klientu atbalstu, jums vajadzētu meklēt kādu no šiem augstākās klases hostinga plāniem. Ja izmantojat kopīgu mitināšanas plānu, jums jākonkurē, vai atbalsta atzīmētāji 24 stundu laikā saņem atbildi.

Personīgi es ļoti reti esmu izjutis nepieciešamību sazināties ar viņu klientu atbalstu (jo es pats varu sakārtot ar WordPress saistītas kļūdas), bet pāris gadījumos, kad man bija vajadzīga palīdzība, tas bija samērā labi.

Labi, ka viņu atbalsta personāls ir tas, ka viņi labi zina galveno cēloni. Tātad jūs nesaņemsit atbildes veidu “atvainojiet, bet problēma ir jūsu galā”. Viņi seko cilnēm par jaunumiem un tāpat kā klienti brīdina par servera dīkstāvi, viņi jums paziņos par visām jaunākajām tendencēm, kas negatīvi varētu ietekmēt jūsu vietni..

Ņemiet to par piemēru.

Rakstot šo ziņu, Google nesen paziņoja par jaunu atjauninājumu, kas būs paredzēts vietnēm, kuras nav draudzīgas mobilajām ierīcēm. Lielākā daļa vietņu vai emuāru īpašnieku parasti uzzina par Google sodu pēc tam, kad tas ir sācis radīt haosu meklēšanas rezultātos un viņu vietnes ir skārušas.

Bet labākais laiks, lai glābtu savu vietni no soda, ir tas, pirms Google savā algoritmā izlaiž jaunu atjauninājumu.

Uzzinot, ka ap stūri ir paredzēts sods, kas var ievainot vairākus klientus, FatCow uzreiz savā blogā publicēja jaunu ziņu, brīdinot savus klientus un piedāvājot palīdzību tiem, kas vēlas ietaupīt savas vietnes no soda..

Tagad viņi, iespējams, iekasē maksu par šo pakalpojumu, taču ir jādod kredīts par tā ieviešanu klientu zināšanās. Tātad, ja jūs esat FatCow klients un sekojat viņu emuāriem, jūs savlaicīgi saņemsiet informāciju un varēsit veikt piesardzības pasākumus..

Secinājums:

FatCow apgalvo, ka viņi koncentrējas uz vislabākās vērtības un klientu apkalpošanas pieredzes sniegšanu mazajiem uzņēmumiem. Un viņiem ir pilnīgi taisnība.

Tie nav tikai mitināšanas uzņēmums, kurš, šķiet, ir elksnīgs, lai iegūtu vairāk vietņu, kas tiek mitināti viņu vietnē, un pēc tam mēģina iekasēt tos par visu veidu papildinājumiem un funkcijām (pat FatCow mēģina ik pa laikam pārdot, bet gan tad tā ir ierasta prakse visu veidu uzņēmumiem).

Kopumā FatCow ir izdevies to padarīt vienkāršu un draudzīgu klientiem. Viņi ir izveidojuši visaptverošu plānu, kas pārsniedz hostingu un nodrošina gandrīz visu, kas būs nepieciešams pavisam jaunai vietnei.

Mans ieteikums – dodieties uz FatCow, ja jūs tikai sākat un meklējat labu, pieejamu hostinga plānu.

Noklikšķiniet, lai aktivizētu kuponu
Saņemiet to tikai par USD 3,15 mēnesī ar šo ierobežotā laika piedāvājumu.

REDEEM TŪLĪT

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map