FrontPoint drošības pārskats

Ei, Džonijs šeit.


Kā es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, šī vietne vienmēr ir bijusi saistīta ar tīmekļa mitināšanu, web dizainu un attīstību.

Kāpēc es savā tīmekļa mitināšanas pārskatu vietnē rakstu par mājas drošības sistēmu DIY?

Es domāju, ka jaunākās tendences mājas drošības tehnoloģiju un “lietu interneta” (IOT) jomā ir patiešām foršas.

2015. gadā vairāk māju īpašnieku savieno un kontrolē ierīces mūsu mājās. Šīs revolūcijas ietvaros jauna veida mājas apsardzes firmas ir mainījušas mājas drošību (atvainojiet, ADT). Ņemot to vērā, šeit ir mans pārskats par FrontPoint mājas drošības sistēmu:

Frontpoint drošības sistēma: Kas jums jāzina

Jūsu ģimene, īpašumi un drošība ir dažas no vissvarīgākajām lietām, kuras ir vērts aizsargāt. Tomēr, pieaugot noziedzības līmenim lielākajā daļā teritoriju, nepieciešamās aizsardzības nodrošināšana var būt izaicinājums – ja vien jums nav uzstādīta augstas kvalitātes un visaugstākā līmeņa drošības sistēma …

Pašlaik tirgus ir pārpludināts ar drošības sistēmām, taču ne katra sistēma darbojas vienādi. Ja jūs patiešām meklējat mājas apsardzes sistēmu, kas ir ieguldījuma vērta, tad Frontpoint piedāvātās drošības sistēmas ir ideāls risinājums. Zemāk ir pārskats par sistēmas funkcijām, sistēmas priekšrocībām un citām būtiskām problēmām.

Par Frontpoint

Pirms ieguldīt jebkurā produktā, it īpaši tajā, kuru izmantosit savas mājas un ģimenes aizsardzībai, vienmēr ir noderīgi saprast uzņēmuma veidu, kuru domājat iegādāties. Frontpoint ir samērā jauns mājas apsardzes biznesā.

Uzņēmumu 2007. gadā nodibināja mājas drošības ekspertu grupa, kas katrs vēlējās īstenot to, kas, viņuprāt, būs revolucionāras izmaiņas mājas drošības nozarē. Frontpoint panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā spējām nodrošināt efektīvas tehnoloģijas, augstas kvalitātes klientu apkalpošanu un patērētāju uzticības veidošanu zīmolam un sistēmai..

Trīs galvenās drošības aprīkojuma paketes, no kurām izvēlēties

Izpētot Frontpoint drošību, pamanīsit, ka ir trīs galvenās drošības aprīkojuma paketes, no kurām izvēlēties.

 • Standarta pakete: Ja ieguldījums ir USD 99, jūs varat izvēlēties standarta paketi. Standarta komplektā ietilpst bezvadu vadības panelis, kam ir šūnas augšupvērsts savienojums, bezvadu kustības sensors, atslēgu piekariņa tālvadība, pagalma zīme un pieci logu uzlīmes un divi bezvadu durvju vai logu sensori..
 • Uzlabota pakete: Uzlabotās paketes izmaksas ir USD 164, un, izmantojot šo sistēmu, jūs iegūsit standarta vadības paneli, kurā ietilpst šūnas augšupsaite, divi bezvadu durvju vai logu sensori, bezvadu kustības sensors, dūmu un karstuma detektors, atslēgu piekariņa tālvadība, kā arī pagalma zīmes un logu uzlīmes.
 • Apgaismojuma pakete: Apgaismošanas pakete maksā 199 ASV dolārus, un tajā ietilpst populārākais aprīkojums no standarta un uzlabotajiem paketiem, vadības ierīces diviem jūsu mājās. Ar šo sistēmu jūs iegūstat bezvadu vadības paneli ar šūnu augšupvērstu saiti, divus bezvadu logu sensorus, kustības sensoru, divas bezvadu gaismas vadības ierīces, atslēgu piekariņa tālvadības pults un orientieris un piecu logu uzlīmes.

Kopumā, lai arī pašas drošības sistēmas izmaksas būs dažādas, šīs paketes ir vienreizējas investīcijas, kuras varat iegādāties, kad izvēlaties Frontpoint drošības sistēmu. Ja jūsu mājas ir lielas vai ja tām nepieciešami papildu drošības pasākumi, ieteicams apsvērt uzlaboto vai vieglo versiju. Zemāk ir daudz iespēju, kuras jūs varat sagaidīt, veicot ieguldījumus Frontpoint drošības sistēmā.

Mājas automatizācijas aprīkojums

Frontpoint drošībai ir daudz funkciju, taču viena no ērtākajām jebkuram māju īpašniekam ir mājas automatizācijas sistēma un aprīkojums, ko uzņēmums nodrošina.

Mājas automatizācijas sistēma ir tāda veida tehnoloģija, kas ļauj attālināti kontrolēt visu, kas saistīts ar jūsu mājām, piemēram, slēdzenes, durvis, termostats, apgaismojums un vēl daudz ko citu.

Tie, kas pievienojas Frontpoint Security, var kontrolēt ierīces savās mājās, izmantojot mobilo tālruni, planšetdatoru vai klēpjdatoru. Izmantojot mājas automatizācijas sistēmu, jūs varat ne tikai nodrošināt, ka jūsu mājas tiek aizsargātas visu diennakti, bet arī aizsargāt savas mājas pārvaldīšanu, kamēr esat prom..

Ģeogrāfiskie pakalpojumi

Ģeogrāfiskie pakalpojumi ir tehnoloģija, kuru ne mazums mājas apsardzes firmu nodrošina saviem klientiem.

Frontpoint šajā ziņā ir unikāls, un tas noteikti atmaksājas, lai izmantotu šo funkciju. Ģeogrāfiskie pakalpojumi ir tehnoloģijas veids, kas ļauj uzlabot savienojumu ar mājām. Izmantojot sistēmu, jūs varat izveidot “ģeogrāfisko žogu” ap jūsu mājas zonu. Šis neredzamais apgabals, kuru konfigurējat Frontpoint lietojumprogrammā, būtībā ir apgabals, kas apzīmēts kā pilnīgi drošs.

Ja jūs vai kaut kas iet caur ģeogrāfisko žogu, tad noteicošie ir jūsu noteiktie drošības noteikumi. Šis iestatījumu veids ir optimāls līdzeklis, ja vēlaties pastiprināt un uzraudzīt savas mājas drošību. Daži no visizplatītākajiem iestatījumiem, kurus varat lietot, izmantojot ģeogrāfisko pakalpojumu, ir šādi:

 • Video ierakstīšana
 • Termostata automatizācija
 • Trauksmes paziņojums

Turklāt ģeogrāfisko pakalpojumu sistēma un liela daļa Frontpoint lietojumprogrammu ir savietojami ar iOS un Android ierīcēm, tāpēc jūs neatkarīgi no tā, kas jums ir, jūs joprojām varēsit uzraudzīt un kontrolēt savas mājas drošību.

Uzraudzības iespējas

Ļoti maz mājas apsardzes firmu izmanto iespēju, ko Frontpoint dara, lai aizsargātu jūsu māju. Lielākā daļa mājas drošības sistēmu nodrošinās tikai standarta fotoaparāta kameras, lai pārraudzītu jūsu māju, kamēr esat prom.

Frontpoint pārsniedz un pārsniedz kameru, kurai ir ārkārtīgi noderīgas iespējas, piemēram, noliekt un noliekt. Turklāt, ja jums nepieciešama apsardze ārpus telpām, bet atbilstoši sava īpašuma parametriem, tad Frontpoint ir nodrošinājis jūs ar viņu ārējo kameru līniju.

Uzraudzības paketes

Daudzveidība un izvēles iespējas vienmēr ir priekšrocības, izvēloties mājas apsardzes sistēmu.

Papildus aprīkojuma paketēm, kas ir pieejamas Frontpoint, uzņēmumam ir trīs uzraudzības sistēmas, kuras varat izvēlēties no…

 • Aizsardzības uzraudzība
 • Interaktīvā uzraudzība
 • Galīgais monitorings

Katra no šīm sistēmām piedāvā optimālu aizsardzību, taču galvenā atšķirība starp trim sistēmām ir tā, ka atšķirībā no aizsardzības uzraudzības, kas ir vienkāršākā sistēma, interaktīvā un galīgā uzraudzība nodrošina tūlītējus brīdinājumus par ugunsgrēka un vides draudiem..

Jums būs pieejama arī dzīvības drošības atbalsta sistēma, profesionāla uzraudzība, kas darbojas visu diennakti, un daudzas interaktīvas funkcijas, piemēram, gaismas vadības ierīces, tālvadības piekļuve un vadība, e-pasta un teksta brīdinājumi, kā arī avārijas un sadursmes brīdinājumi. Kopumā, ja jūs meklējat kaut ko daudz progresīvāku nekā pamata aizsardzības uzraudzības plāns, tad interaktīvā un galīgā uzraudzība ir galvenā izvēle..

Cenas un risks

Izvēloties mājas apsardzes sistēmu, viena no pirmajām īpašībām, par ko daudzi cilvēki domā, ir cenu struktūra – un tas ir pamatoti.

Mājas apsardzes sistēmas ir ieguldījums, bet, ja jūs plānojat samazināt naudu, tad to varētu darīt arī uzņēmumā, kurā jūtaties ērti strādājot un kas nodrošina jums funkcijas un iespējas, kuras jūs meklējat. mājas apsardzes sistēma. Frontpoint cenu noteikšanas jomā jūs varat sagaidīt sekojošo:

 • Ir pieejami trīs plāni, sākot no USD 34,99 mēnesī un līdz USD 49,99 mēnesī
 • Iesaistīts 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma process – tātad, ja neesat apmierināts ar iegūto, varat to atgriezt bez maksas

Parasti, lai gan Frontpoint var šķist nedaudz priciāla salīdzinājumā ar citām mājas drošības sistēmām, ir svarīgi saprast cenu veidošanas struktūras pamatojumu.

Atšķirībā no citām drošības sistēmām, kas darbojas fiksētajos vai platjoslas tīklos, Frontpoint ir drošības sistēma, kas ir pilnībā bezvadu, izmantojot šūnu sistēmas. Izmantojot bezvadu tehnoloģiju, jūs saņemat optimālu aizsardzības līmeni, kas ir nedaudz paaugstinātas cenas vērts. Turklāt, kā minēts iepriekš, uzņēmums piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Ja neesat apmierināts, varat atgriezt aprīkojumu un atgūt naudu bez maksas.

Pēc Frontpoint instalēšanas

Frontpoint drošības sistēmas var instalēt jūs vai profesionālis. Ja izvēlaties profesionālo instalāciju, tā ir jāmaksā.

Ja jūs nolemjat instalēt Frontpoint, uzņēmumam ir vēl viena lieliska funkcija, un tas ir tā pastāvīgie drošības uzlabojumi. Būtībā Frontpoint vienmēr uzlabo savas tehnoloģiju sistēmas. Piemēram, pašreizējie klienti, kuri izmanto uzņēmuma Simon ST vadības paneli, var jaunināt uz uzņēmuma Qolsys IQ skārienekrānu vadības paneli, kas viņiem nodrošina ļoti modernu mājas drošības tehnoloģiju..

Izņemot sistēmas jauninājumus, uzņēmums strādā arī ar tādu iekārtu kā sensori, fotokameras un daudz kas cits atjaunināšanu. Tāpēc, lietojot Frontpoint, jūs varat būt pārliecināts, ka, izmantojot drošības sistēmu, jūs saņemat jaunāko un labāko.

Trūkumi

Kopumā Frontpoint ir mājas drošības sistēmas tips, kas ir vērts ieguldījums. Tomēr, tāpat kā visām drošības sistēmām, ir vairāki trūkumi, kurus jūs varētu vēlēties zināt.

 • Uz aprīkojumu neattiecas mūža garantija. Tā vietā visām iekārtām tiek garantēts trīs gadu garantijas laiks
 • Ja izvēlaties to izdarīt pats, Frontpoint drošības sistēmas instalēšana pati par sevi varētu būt izaicinājums, ja jums nav pieredzes apkopes.
 • Uzņēmumam ir 28 sūdzības, kas pret to uzskaitītas Labāka biznesa birojā. Tomēr, ja jūs interesēsities, uzņēmums jums nosūtīs atbildi un paskaidros apstākļus
 • FrontPoint ir salīdzinoši jauns uzņēmums mājas apsardzes nozarē (dibināts 2007. gadā)

Vispārīgais ieteikums

Apkopojot – pat ja tas neuzrāda perfektu 10/10, Frontpoint ir kvalitatīva drošības sistēma un uzraudzības pakalpojums, kurā ir vērts ieguldīt.

Parasti klienti ir ļoti apmierināti ar uzņēmuma sniegto pakalpojumu un drošības līmeni. Regulārie jauninājumi, augstas kvalitātes aprīkojums, attālā piekļuve un bezvadu tehnoloģija padara Frontpoint par drošības sistēmu, kas jūsu mājas aizsargās vislabākajā iespējamajā līmenī..

Turklāt nekas nevar pārspēt 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, ko nodrošina uzņēmums. Šāda elastība un rūpes par klientiem nozarē nav pamatota, tāpēc vislabāk to izmantot, kamēr tā ir pieejama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map