HostClear pārskats

Uz virsmas HostClear izskatās kā gandrīz ikviens cits vietnes turētājs. Viņi piedāvā daudzas no parastajām funkcijām, zemām cenām un diennakts atbalstu, kas, kā apgalvo vairums citu saimnieku. Tomēr ir vairākas lietas, kas HostClear atdala no viņu konkurences un padara tos par galveno izvēli un milzīgu vērtību kā vietnes mitinātājam.


Pirmais jautājums, kas jāuzdod un jāatbild, apsverot vietnes mitinātāju, ir: “Vai viņi ir uzticami?”

Uzņēmējs, kas nav uzticams, ir tāds, uz kuru vienkārši nevar paļauties kā uz iespēju, it īpaši, ja plānojat vadīt mazu uzņēmumu no savas vietnes. Pat nelielas kļūdas un raibumi uz radara var izraisīt potenciālo apmeklētāju un potenciālo klientu pamešanu no jūsu vietnes un nekad neatgriezties. Svarīgu datu zaudēšana var arī radīt neatgriezenisku kaitējumu jūsu zīmolam vai uzņēmumam.

Par laimi HostClear noteikti iztur šo testu. Papildus daudzajām atsauksmēm, ko viņi saņēmuši no klientiem, kuri gadiem ilgi izmanto savus pakalpojumus, viņi arī var apgalvot, ka savus pakalpojumus mitina no augstākā līmeņa datu centra. Viņu piedāvātā drošība un aizsardzība ir gandrīz jebkura industrijas hostinga uzņēmuma rīcībā.

Tā kā viņi iztur izturības pārbaudi, apskatīsim to cenu un daudzās piedāvātās funkcijas:

Galvenās iezīmes

HostClear piedāvātās iespējas ir diezgan plašas un aptver gandrīz visu, kas iesācējam vai vidējam vietnes lietotājam būs jāuzsāk, jāveido un jāattīsta viņu vietne. Šeit ir apskatīti daži to piedāvājuma galvenie punkti:

CPanel lietošana

Viena no galvenajām priekšrocībām, uzticoties HostClear kā jūsu vietnes resursdatoram, ir tas, ka viņu izmantotais vadības panelis ir ļoti draudzīgs lietotājam. cPanel, viņu izmantotais vadības panelis, ir viena no populārākajām iespējām tīmeklī. Iemesls tam ir tas, ka tas dod jums iespēju ērti pārvietoties dažādos vietnes aspektos un pat vietnē instalēt jaunas programmas..

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties augšupielādēt un lejupielādēt failus vai ātri un ērti pārvaldīt savus domēnus, cPanel ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietne darbotos pēc iespējas efektīvāk..

Klientu atbalsts

Galvenais iemesls, kāpēc HostClear spēja ātri izveidot vienu no lielākajām un labākajām reputācijām vietņu mitināšanas nozarē, ir saistīts ar viņu neticamo klientu atbalstu. Ja esat jauns vietnes īpašnieks, mēģinājums pats izdomāt un izprast var būt absolūts murgs.

Šī iemesla dēļ HostClear piedāvā atbalstu visu diennakti. Lai gan daudzi citi var apgalvot, ka viņi visu diennakti piedāvā klientu atbalstu, ātri kļuva skaidrs, ka HostClear bija viens no nedaudzajiem, kas faktiski varēja izpildīt šo solījumu. Viņu biļešu vidējais reakcijas laiks ir mazāks par stundu, kas šajā nozarē nav dzirdams. Viņi piedāvā trīs dažādu veidu atbalstu, tostarp e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni.

Vēl viens klientu atbalsta fakts ir tas, ka viņu tālruņa atbalsta komanda runā dzimtajā angļu valodā. Tas var būt absolūts dievišķais sūtījums vietņu īpašniekiem, kurus pieraduši aizturēt cilvēki, kurus viņi pat nesaprot. Viņiem ir pat videofilmas un daudz noderīgu rakstu gan pieredzējušiem, gan iesācējiem saimnieku lietotājiem.

Noklikšķiniet uz Instalēšanas

Darbs ar resursdatoru var būt neticami nomākts, tāpēc ir grūti izveidot jaunu saturu vai efektīvi izplatīt šo saturu jūsu vietnē. HostClear piedāvātās viena klikšķa instalēšanas iespējas ļauj jums viegli pievienot emuāru, CMS vai pat izveidot forumu savā vietnē. Fakts, ka HostClear var kalpot arī kā vietņu veidotājs, nozīmē, ka klientiem ir daudz lietotājiem draudzīgākas funkcijas nekā lielākajai daļai mitinošo vietņu..

Neierobežotas e-pasta adreses

Lai gan daudzi tīmekļa mitinātāji piedāvā neierobežotas e-pasta adreses, HostClear izmantotais vadības panelis padara to ārkārtīgi vienkāršu pat pat nepieredzējušiem vietņu īpašniekiem. Viena no grūtībām, ar kuru nokļūst daudzi tīmekļa vietnes sākuma stadijas lietotāji, ir tā, ka viņiem rodas neskaidrības par to, kur iet un kā tieši tiek darītas dažādas lietas. HostClear nodrošina viegli izpildāmas vadlīnijas un pat nodrošina apmācības video, lai palīdzētu jums veikt darbības, kas vajadzīgas, lai izveidotu un izmantotu dažādās e-pasta adreses..

Ekstras

Katra tīmekļa mitinātāja ir sākusi piedāvāt ekstras kā mārketinga rīku, lai pievienotu vērtību saviem pakalpojumiem un palielinātu reklāmguvumu skaitu. HostClear tomēr piedāvā daudz ekstras, kādas nav citām vietnēm. Lai arī tas var mainīties, viņu piedāvātie galvenie papildinājumi ir 100 USD Google Adwords, 100 USD Yahoo Bing! Reklāmas kredīti, 1 GB mākoņa krātuve vietnē Just Cloud un tonnas lielisku WordPress emuāru veidošanas rīku. Viņi arī reklamē, ka viņi izmanto cPanel kā “papildu”.

Kopumā to piedāvātās ekstras patiesībā ir nedaudz vairāk par to, ko piedāvā vairums citu vietņu.

Vietņu veidotājs

Viena no stilīgākajām iespējām, kas HostClear ir arsenālā, ir viņu vietņu veidotājs. Pat ja jūs esat pilnīgi jauns vietņu veidošanas uzņēmums vai strādājat ar vietnes mitinātāju, vietņu veidošanas rīku izmantošanai vajadzētu būt brīžam. Papildus tam, ka ir viegli izveidot savu vietni, vietnes veidotājam ir arī papildu mārketinga rīki, kas var palīdzēt jums piedāvāt savu saturu mērķa tirgum..

Negatīvi

Ja HostClear ir negatīvs, tas nozīmē, ka, izmantojot vietņu veidotāju, viņu vispārējās iespējas un izkārtojums šķiet vairāk nodrošināts iesācēju vietnes mitināšanas lietotājam, nevis kādam, kurš šajā procesā ir progresīvs. Funkciju ir vairāk nekā pietiekami, lai vidusmēra vai iesācēju lietotāji, bet pieredzējuši lietotāji, kuri kaut ko meklē ar daudzām iespējām un intensīvākām funkcijām, var vēlēties meklēt citur.

Tomēr, ja jūs galu galā meklējat citur, ir jāuzsver, ka jūs, visticamāk, maksāsit daudz augstāku cenu. Gaidiet, ka samaksāsit vismaz divreiz vai trīs reizes vairāk, nekā HostClear piedāvā par progresīvāku, taču salīdzināmu pakalpojumu.

Vēl viena neliela negatīva attieksme pret HostClear ir tā, ka viņiem nav atšķirīgu lietotāju plānu. Daudzām vietnēm ir resursdatoru plāni, kas veltīti dažādām lietotāju vajadzībām, savukārt HostClear piedāvā tikai vienu plānu. Vienīgā reālā iespēja šajā plānā ir izvēlēties starp cPanel un viņu vietņu veidotāju. Jāatzīmē arī, ka, izvēloties cPanel vai vietnes veidotāju, jūs nevarat pārslēgties uz citu.

Plāni un cenas

HostClear cena ir ļoti līdzīga tai, ko atradīsit lielākajā daļā mitināšanas vietņu. Lai arī galvenā viņu reklamētā cena ir aptuveni USD 6 mēnesī, tie piedāvā arī regulāras atlaides, kas pārsniedz 50% no parastās cenas..

HostClear piedāvātā vērtība noteikti ir lielāka par 80% no visiem saimniekiem. Lieliskās un ērti lietojamās funkcijas, ko tās nodrošina, un apņemšanās būt tur jums 24 stundas diennaktī un 7 reizes nedēļā ļauj klientu, kas maksā par viņu pakalpojumu, nozagt.

Gala vārds

Kopumā HostClear sniegtā vērtība ir vienkārši nepārspējama. Ir ļoti maz negatīvu, par kuriem runāt, runājot par viņu pakalpojumiem, un viņu funkciju saraksts, šķiet, ir bezgalīgs. Dienas beigās viņu spēja apmierināt gan pieredzējušo, gan iesācēju tīmekļa mitinātāju ir tas, kas viņus atšķir no konkurentiem.

Ja jūs meklējat lielu interneta resursdatoru, ir grūti nonākt pretrunā ar to, ko piedāvā HostClear. Jūsu interesēs noteikti būtu dot viņiem priekšstatu par to, vai vēlaties pārcelties no pašreizējās resursdatora vai izveidot jaunu vietni, jo viņi klientiem pat piedāvā naudas atdošanas garantiju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me