HTML konvertēšana uz WordPress (soli pa solim)


HTML konvertēšana uz WordPressCeļš no vietnēm, kas izveidotas ar tīru HTML, uz WordPress nebija īss. Sākot ar visu tekstu, tīmekļa dizains ir kļuvis par ļoti interaktīvu klātbūtni tīmeklī. Bez tam mums vairs pašiem nav jāraksta atzīmes, bet mēs varam ļaut satura pārvaldības sistēmām veikt smagu darbu.


Tomēr tas nenozīmē, ka statiskās HTML vietnes vairs nepastāv. Faktiski HTML5, kas ir jaunākā iezīmēšanas valodas iterācija, ir ļoti spēcīgs un ļauj izveidot kvalitatīvas vietnes bez CMS aiz tām.

Tomēr pieaugošā WordPress tirgus daļa parāda, ka arvien vairāk cilvēku pāriet uz platformu.

WordPress tirgus daļa 2019. gadā

Dažiem no tiem tas nozīmē pāreju no statiskā HTML uz WordPress. Tas var būt biedējošs uzdevums, taču šajā ziņojumā mēģināsim izskaidrot, kā to izdarīt dažos vienkāršos veidos.

Zemāk mēs parādīsim vairākus veidus, kā konvertēt no HTML uz WordPress. Pirmkārt, jūs uzzināsit, kādas ir dažādas iespējas, kā arī to plusi un mīnusi. Pēc tam mēs jums parādīsim, kā soli pa solim izpildīt katru no tiem.

Iesim!.

3 veidi, kā pāriet no statiskā HTML uz WordPress

Lai pārietu no HTML uz WordPress, HTML dizains jāpārvērš WordPress tēmā. Motīvs kontrolē WordPress vietnes izskatu un sajūtu, savukārt funkcionalitāti nodrošina pati CMS, kā arī papildu spraudņi.

Lai pārslēgtos, jums ir vairākas iespējas. Kurš no jums ir piemērots, ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā laiks un nauda, ​​ko spējat un vēlaties ieguldīt, jūsu kodēšanas prasmes un personīgās izvēles. Šīs ir galvenās iespējas.

A) Manuāli pārveidot HTML uz WordPress motīvu

Pirmais variants ir arī tehniskākais. Dodoties pa šo ceļu, jūs ņemsit esošo kodu un izmantosit to kā sākuma punktu WordPress motīvu failu izveidošanai.

Tas nav pārāk sarežģīti, it īpaši, ja jums ir kodēšanas pieredze. Varat to novērst, izmantojot mazliet HTML, CSS un zināmas PHP zināšanas. Liela daļa no tā ir kopēšana un ielīmēšana.

Negatīvie: kamēr jūs galu galā izmantosit WordPress motīvu, tam nebūs visu WordPress piedāvāto iespēju. Piemēram, ja vien to neiebūvējat pēc fakta, jūsu vietne būs bez logrīku apgabaliem vai iespējas mainīt savu izvēlni no WordPress aizmugures programmas.

Kamēr jūsu vietne veiks savu darbu, jūs to nevarēsit pilnībā pārvaldīt, izmantojot WordPress. Šī iemesla dēļ mēs personīgi dodam priekšroku nākamajam variantam.

B) HTML uz WordPress, izmantojot WordPress bērna tēmu

Mūsuprāt, tas, iespējams, ir vieglākais un vispiemērotākais ceļš piepūles un monetāro ieguldījumu ziņā. Tā vietā, lai izmantotu esošo vietni kā sākuma punktu, tā vietā izmantojat gatavu WordPress motīvu. Pēc tam jūs pielāgojat tikai tā dizainu, lai tas atgādinātu jūsu veco vietni.

Tas ļauj pilnībā izmantot WordPress priekšrocības, saglabājot vecās vietnes izskatu. Pēc tam jums arī nevajadzēs pievienot WordPress funkcijas. Tā vietā jūs varat balstīties uz esošu motīvu – kaut ko tieši paredzētu WordPress platformai.

C) Importējiet saturu no HTML uz WordPress, izmantojot spraudni

Acīmredzot, ja jūs neuzstājat uz sava pašreizējā dizaina izmantošanu un esat gatavs to mainīt, viss kļūst vēl vienkāršāk. Tādā gadījumā viss, kas jums jādara, ir vietnes iestatīšana, motīva instalēšana un HTML satura importēšana. Kā redzēsit zemāk, tas ir ļoti ātrs un nesāpīgs process.

A) Kā manuāli pārveidot HTML uz WordPress motīvu

Ja jūsu mērķis ir sākt no nulles un izveidot savu WordPress motīvu, kas līdzinās jūsu esošajai HTML vietnei, sāciet no šejienes.

Neuztraucieties, ja tas izklausās iebiedējoši, redzēsit, ka tas ir kaut kas cits. Viss, kas nepieciešams, ir tikai daži faili un mapes, kā arī daži kopēšana un ielīmēšana.

1. Izveidojiet motīvu mapi un pamata failus

Pirmais, kas jums jādara, ir izveidot jaunu motīvu mapi. To var izdarīt uz darbvirsmas tāpat kā datora direktorijā. Nosauciet to neatkarīgi no tā, kā vēlaties, lai jūsu tēma tiktu saukta.

Pēc tam dodieties uz koda redaktoru un izveidojiet vairākus teksta failus. Nosauciet viņus šādi:

 • stils.css
 • indekss.php
 • header.php
 • sānu josla.php
 • kājene.php

Pagaidām neko nedariet ar viņiem, saglabājiet failus atvērtus redaktorā. Jums tie drīz būs nepieciešami.

2. Kopējiet esošo CSS WordPress stila lapā

Tagad ir laiks sagatavot WordPress stila lapu (failsstils.css jūs tikko izveidojāt), lai tajā kopētu vecās vietnes CSS. Šim nolūkam atveriet failu un ielīmējiet šo:

/ *
Tēmas nosaukums: Divdesmit trīspadsmit
Tēmas URI: http://wordpress.org/themes/twentythirteen
Autors: WordPress komanda
Autora URI: http://wordpress.org/
Apraksts: WordPress 2013. gada tēma mūs atgriež atpakaļ emuārā, kurā ir pilns ziņu formātu klāsts, katrs no tiem skaisti parādīts savā unikālā veidā. Dizaina detaļu ir daudz, sākot ar spilgtu krāsu shēmu un atbilstošiem galvenes attēliem, skaistu tipogrāfiju un ikonām, kā arī ar elastīgu izkārtojumu, kas lieliski izskatās visās ierīcēs, lielās vai mazās.
Versija: 1.0
Licence: GNU General Public License v2 vai jaunāka versija
Licences URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Tagi: melns, brūns, oranžs, dzeltenbrūns, balts, dzeltens, gaišs, vienas kolonnas, divu kolonnu, labā sānu josla, elastīga platuma, pielāgota galvene, pielāgota izvēlne, redaktora stils, piedāvātie attēli, mikroformati, post-formāti, rtl-valodas atbalsts, lipīga-post, tulkošanai gatavs
Teksta domēns: divpadsmitpadsmit

* /

Šī ir tā saucamā stila lapas galvene (Svarīgi: neatstājiet komentāru/*...*/ birkas ārā!). Aizpildiet katru daļu šādi:

 • Tēmas nosaukums – Šeit tiek nosaukts jūsu motīvs. Tas var būt jebkas, ko vēlaties, bet tas parasti ir tāds pats kā motīvu mapes nosaukums.
 • Tēmas URI – Parasti motīva mājas lapu jūs ievietojat šeit, taču jūs varat izmantot savu vietnes adresi.
 • Autore – Tas esi tu. Ievietojiet šeit savu vārdu vai jebkuru citu, kuru vēlaties saukt.
 • Autora URI – Saite uz jūsu mājas lapu. Tas var būt tas, ko jūs veidojat, vai kas tam ir jēga.
 • Apraksts – izvēles motīva apraksts. Tas tiks parādīts WordPress aizmugure.
 • Versija – Jūsu motīva versija. Tā kā jūs to nepublicējat, tam nav īstas nozīmes. Parasti šeit ievietojam 1,0.
 • Licence, licences URI, tagi – Šīs lietas ir svarīgas tikai tad, ja plānojat savu tēmu iesniegt WordPress motīvu direktorijs. Jūs varat tos šajā gadījumā neņemt vērā, mēs tos vienkārši iekļāvām pabeigšanas labad.

Pēc galvenes nokopējiet un ielīmējiet esošo CSS no savas statiskās HTML vietnes. Pēc tam saglabājiet failu jaunajā motīvu mapē un aizveriet to. Laiks pārcelties uz atpūtu.

3. Atdaliet esošo HTML

Nākamajai daļai jums jāsaprot, ka WordPress parasti izmanto PHP, lai iegūtu informāciju no savas datu bāzes. Šī iemesla dēļ jums ir jāsagriež esošais HTML dažādos gabalos, lai CMS varētu tos pareizi salikt.

Lai gan tas izklausās sarežģīti, tas nozīmē tikai to, ka jūs kopējat un ielīmējat HTML dokumenta daļas vairākos PHP failos. Lai to labāk parādītu, mēs esam izveidojuši vienkāršu piemēru lapu, kuru varat redzēt zemāk.

html uz WordPress piemēra lapu

Kā redzat, tā ļoti lielā mērā ir standarta HTML veidne, kas ietver galveni, satura apgabalu, sānjoslu un kājeni. Pievienotais kods ir šāds:

Vietnes nosaukumsVietnes nosaukums

 • nav vienums Nr. 1
 • nav vienuma Nr. 2
 • nav vienuma Nr. 3

Raksta nosaukums

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Visbeidzot, eu porta velit mollis citur neminēts.

Apakšvirsraksts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Visbeidzot, eu porta velit mollis citur neklasificēts. Curabitur posuere enim eget turpis feugiat tempor. Etiam ullamcorper lorem dapibus velit suscipit čūlas. Proin in est sed erat facilisis pharetra.

Apakšvirsraksts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam sodales urna non odio egestas tempor. Nunc vel vehicula ante. Etiam bibendum iaculis libero, eget molestie nisl pharetra in. Visbeidzot, eu porta velit mollis citur neklasificēts. Curabitur posuere enim eget turpis feugiat tempor. Etiam ullamcorper lorem dapibus velit suscipit čūlas. Proin in est sed erat facilisis pharetra.

Ja jūsu dizains ir atšķirīgs, iespējams, jums būs nedaudz jāpielāgo tālāk norādītās darbības. Tomēr kopējais process nemainās.

Vispirms atveriet savu pašreizējo indekss.html (jūsu HTML vietnes galvenais fails). Pēc tam dodieties cauri jaunizveidotajiem WordPress failiem un iekopējiet tajos šādus datus (zemāk minētie piemēri ir mans iezīmējums):

header.php

Viss no jūsu HTML faila sākuma līdz galvenajam satura laukumam (parasti tas tiek apzīmēts ar

vai

) nonāk šajā failā. Papildus tam tieši tur, kur teikts, kopēt un ielīmēt . Tas ir svarīgi, lai daudzi WordPress spraudņi darbotos pareizi.

Vietnes nosaukums


Vietnes nosaukums

 • nav vienums Nr. 1
 • nav vienuma Nr. 2
 • nav vienuma Nr. 3

sānu josla.php

Viss, kas pieder sadaļai

Pēc tam jūs esat beidzies ar indekss.html un var to aizvērt. Saglabājiet visus citus failus motīvu mapē un aizveriet tos, izņemot header.php un indekss.php. Jums ar viņiem vēl ir jāstrādā.

4. “WordPressify” Header.php un Index.php

Galvenei atliek tikai mainīt stila lapas izsaukumu no HTML uz WordPress formātu. Lai to izdarītu, meklējiet esošu saiti sadaļa. Tas varētu izskatīties apmēram šādi:

Aizstāt to ar šo:

Forši, tagad jūs varat saglabāt un aizvērt header.php. Tad griezieties pie indekss.php. Pašlaik tai vajadzētu būt tukšai. Tātad, vispirms nokopējiet un ielīmējiet šīs koda rindiņas:
Šie ir zvani uz citiem failiem, kas satur pārējo jūsu vietni. Jūs varētu pamanīt atstarpi starp izsaukumu par galveni un sānjoslu. To jūs pievienosit Cilpa.

Pēdējā ir WordPress daļa, kurā CMS izvada aizmugures vidē izveidoto saturu. Ir svarīgi, ja vēlaties, lai WordPress dinamiski pievienotu saturu savām lapām, kuras vēlāk importēsit. Šajā nolūkā ielīmējiet to šeit tūlīt pēc :


Tagad saglabājiet indekss.php failu un aizveriet to. Labi padarīts! Jūsu pamata tēma ir gatava. Tagad jūs varat to pievienot savai jaunajai WordPress vietnei.

5. Izveidojiet ekrānuzņēmumu un augšupielādējiet tēmu

Tagad jūs pievienosit motīva ekrānuzņēmumu, kas kopā ar informāciju no jūsu stila lapas galvenes kalpos kā jūsu vietnes priekšskatījums WordPress aizmugures versijā.

Lai to izdarītu, pārlūkā atveriet esošo vietni un uzņemiet ekrānuzņēmumu ar vēlamo metodi. Pēc tam atveriet izvēlēto attēlu rediģēšanas programmatūru un apgrieziet to līdz 880 × 660 pikseļiem. Saglabājiet to kā ekrānuzņēmums.png un pievienojiet to motīvu mapei. Tagad jūs esat gatavs augšupielādēt savu motīvu.

Lai iegūtu jauno motīvu savā WordPress vietnē, jums ir vairākas iespējas. Tomēr priekšnoteikums ir, lai visi faili atrastos motīvu mapē.

Pirmā iespēja ir izveidot no tā zip failu. Pēc tam dodieties uz savu WordPress vietni un pēc tam uz Izskats> Motīvi. Šeit noklikšķiniet Pievieno jaunu augšā un tad Augšupielādēt motīvu.

augšupielādēt pārveidotu motīvu

Gaidāmā izvēlnē izmantojiet pogu, lai pārlūkotu zip faila atrašanās vietu. Atzīmējiet to un noklikšķiniet Atvērt, tad Instalēt tagad. Kad tas ir izdarīts, aktivizējiet motīvu.

Alternatīvi, jūs varat izveidot savienojumu ar savu serveri, izmantojot FTP (vai vienkārši dodieties uz cieto disku uz vietējo direktoriju) un pāriet uz wp-saturs / motīvi. Pēc tam tur augšupielādējiet (neiesaiņotu) motīvu mapi. Pēc tam aktivizējiet motīvu no tās pašas vietas kā iepriekš.

Jauki! Jūsu jaunās vietnes priekšpusē tagad vajadzētu izskatīties kā jūsu vecajā vietnē. Atliek tikai pāriet no HTML uz WordPress, lai importētu esošo saturu. Mēs to apskatīsim tālāk, runājot par esošas WordPress tēmas izmantošanu.

Tomēr ņemiet vērā, ka, lai arī pamata tēma darbojas tagad, ir arī citas lietas, ko varat darīt, lai labāk integrētu HTML un WordPress. Tas iekļauj padarot jūsu emuāra virsrakstu un aprakstu rediģējamu, pievienojot logrīku apgabalus, komentāri un vēl daudz vairāk. Jums, iespējams, būs jāpievieno arī CSS marķējums, jo saturs nav daļa no jūsu sākotnējā dizaina, piemēram, attēli.

Tā kā tas ir daudz darba, mums personīgi patīk izmantot risinājumu, kuram jau ir visa šī funkcionalitāte un kurš prasa tikai dizaina maiņu. To mēs jums parādīsim nākamreiz.

B) HTML uz WordPress, izmantojot WordPress bērna tēmu

Ja iepriekšminētais jums šķiet pārāk intensīvs, nākamā metode varētu būt vieglāk pārvaldāma. Tas ļauj jums izmantot tūkstošiem esošo WordPress motīvu priekšrocības, vienlaikus saglabājot sākotnējo dizainu.

Tas ir, izmantojot tā saukto bērnu tēmu. Šīs motīvi ir balstīti uz citu motīvu (vecāks), kas patstāvīgi neveidojas, bet tikai modificē vecāku motīvu atbilstoši jūsu vajadzībām. Pietiekami viegli izdarāms, lai arī tas prasa nedaudz detektīvu darba.

1. Izvēlieties piemērotu tēmu

Pirmais solis ir izvēlēties piemērotu motīvu, uz kura balstīt savu dizainu. Šim nolūkam tas palīdz atrast motīvu, kas ir tuvs jūsu esošajam dizainam, vai izmantot motīvu ietvaru vai sākuma motīvu, kas abi ir izveidoti, lai darbotos kā bāze pielāgotajām tēmām..

Pārbaudiet WordPress motīvu direktorijs, mūsu satriecošo tēmu sarakstu vai ieskatieties premium tēmas atrast piemērotu kandidātu. Pēc dažiem meklējumiem mēs nolēmām, ka Divdesmit divpadsmit tēma būtu labs sākumpunkts manai pārejai no HTML uz WordPress. Parasti mēs izvēlamies kaut ko modernāku, taču tas labi saskan ar vienkāršo dizainu, ar kuru mēs strādājam.

Kad esat izvēlējies, instalējiet motīvu savā WordPress vietnē tāpat, kā instalētu jebkuru motīvu. Nav nepieciešams to aktivizēt. Kā minēts, tas ir tikai pamats, lai jūs varētu strādāt. Pārējais notiek bērna tēmā.

2. Izveidojiet jaunu mapi

Līdzīgi kā iepriekšējā metodē, bērna tēmai jāizveido motīvu mape. Šeit ievietosit visus tai piederošos failus.

Veidojot bērnu motīvus, mapei parasti tiek piezvanīts ar tādu pašu vārdu kā vecāka motīvam -bērns. Tā kā mūsu bērna tēma ir balstīta uz tēmu Divdesmit divpadsmit, mēs to saucam par direktoriju divdesmit divpadsmit bērns.

Neatkarīgi no tā, kādu vārdu jūs izvēlaties, vienkārši neaizmirstiet atstarpes, jo tas nedarbosies šādā veidā.

3. Iestatiet stila lapu

Bērna tēmai nepieciešama arī stila lapa. Šis darbosies gandrīz tāpat kā iepriekš izveidotā stila lapa. Tomēr tai ir nedaudz atšķirīga galvene, un tajā būs mazāk koda.

Mēs nokļūsim otrajā daļā vēlāk. Pagaidām izveidojiet parasto stils.css un ievietojiet to motīvu mapē. Pēc tam pievienojiet:

/ *
Tēmas nosaukums: Divdesmit piecpadsmit bērns
Tēmas URI: http://example.com/twenty-fifteen-child/
Apraksts: Divdesmit piecpadsmit bērnu tēma
Autors: Džons Dojs
Autora URI: http://example.com
Veidne: divdesmit piecpadsmit
Versija: 1.0.0
Licence: GNU General Public License v2 vai jaunāka versija
Licences URI: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html
Birkas: gaiša, tumša, divu kolonnu, labā sānu josla, reaģējošs izkārtojums, gatavs piekļuvei
Teksta domēns: divdesmit piecpadsmit bērns
* /

Kā redzat, tā ir ļoti līdzīga stila lapas galvenei, kuru izmantojāt iepriekš, ar vienu izņēmumu: tajā ir Veidne birka.

Šajā sadaļā jums vajadzētu ievietot motīva nosaukumu, kas darbosies kā vecāks. Bez tā bērnu tēma nedarbosies. Lai no tā izvairītos, ievadiet vecāka mapes nosaukumu. Tātad, divdesmit divpadsmit, tas būtu Veidne: divdesmit divpadsmit.

4. Izveidojiet Funkcijas.php un Mantojiet vecāku stilus

Izmantojot tikai stila lapu un mapi, jau ir iespējams aktivizēt bērna motīvu. Tomēr tas neko daudz nedotu, jo šobrīd jūsu vietne izskatīsies kā HTML lapa bez stila.

Lai to mainītu, vispirms mantojiet vecāku stilus, un tas jums ir nepieciešams funkcijas.php. Šis fails ir svarīga jebkuras WordPress instalācijas sastāvdaļa un ļauj jums veikt plašas izmaiņas jūsu vietnē.

Tomēr šajā gadījumā jūs to izmantosit tikai, lai izsauktu vecāku veidolu. Šim nolūkam izveidojiet jaunu failu un piezvaniet funkcijas.php. Pirmais, ko pievienosit pašā sākumā, ir šāds:

Ar atvērto PHP tagu fails ir teorētiski gatavs, bet tas vēl neko nedara. Tātad, jums papildus būs jāievada tas:

funkcija child_theme_enqueue_styles () {

$ parent_style = 'vecāku stils';

wp_enqueue_style ($ parent_style, get_template_directory_uri (). '/style.css');
wp_enqueue_style ('bērna stils',
get_stylesheet_directory_uri (). '/style.css',
masīvs ($ parent_style),
wp_get_theme () -> get ('Versija')
);
}
add_action ('wp_enqueue_scripts', 'child_theme_enqueue_styles');

Šis koda gabals liek WordPress doties uz veidņu direktoriju (aka vecāku motīvs) un izmantot tur iekļautos stilus. Tas arī ļauj modificēt motīvu, izmantojot bērna tēmu (vairāk par to vēlāk).

5. Aktivizējiet bērnu tēmu

Šajā brīdī bērna tēma ir gatava aktivizēšanai.

Ja vēlaties, tam varat pievienot ekrānuzņēmumu tāpat kā iepriekš sniegtajos norādījumos. Neatkarīgi no tā, jūs varat to zip up un pievienot to WordPress, izmantojot Izskats> Motīvi> Pievienot jaunu> Augšupielādēt motīvu vai vienkārši pievienojot mapi, kāda tā ir wp-saturs / motīvi.

Abos gadījumos, aktivizējot tēmu, jūsu vietnei tagad vajadzētu izskatīties tieši tā, kā tās vecāka.

6. Pielāgojiet dizainu

Šeit sākas iepriekšminētais detektīvu darbs. Tagad ir laiks mainīt esošās motīva dizainu tā, lai tas atgādinātu jūsu sākotnējo HTML vietni.

Piemēram, viena no pirmajām lietām, kas izceļas, ir tāda, ka mūsu WordPress tēmā virs galvenes un zem kājenes ir vieta, kas mūsu HTML vietnei nav.

html uz WordPress caur bērna tēmas piemēra lapu

Lai to labotu, mēs varam apskatīt HTML vietni ar mūsu pārlūka izstrādātāju rīki atrast atbildīgo marķējumu. To darot, mēs saskaramies ar šo:

ķermeņa {
rezerve: 0;
}

Tad mēs darām to pašu ar manu jauno WordPress tēmu, kurā atrodam šādus stilus:

ķermeņa .site {
augšējā robeža: 48 pikseļi;
margin-top: 3.428571429rem;
malas robeža: 48 pikseļi;
robeža-dibens: 3.428571429rem;
}

Mans mērķis tagad ir izmantot stilu no HTML vietnes WordPress tēmai. Šajā gadījumā mēs to varam sasniegt, vienkārši pievienojot manu bērnu tēmu stils.css:

ķermeņa .site {
rezerve: 0 auto;
}

Pēc saglabāšanas WordPress tēmai ir piemēroti jaunie stili:

html uz WordPress caur bērnu motīvu rediģētu piemēru lapu

Tas ir tāpēc, ka viss, ko pievienojat bērna motīva stila lapai, ir svarīgāks par vecāka stilu. Tomēr pārējais marķējums paliek neskarts, tāpēc jūs varat mainīt tikai svarīgās lietas.

Turklāt, ja kā starteri izmantojat HTML5 veidni un kā vecāku - modernu WordPress motīvu, atbilst daudz pamata uzcenojuma, padarot jūsu dzīvi daudz vieglāku.

Ar bērnu tēmām varat darīt daudz vairāk, ko varat iemācīties šeit. Kad esat pabeidzis noformējumu, ir pienācis laiks importēt savu saturu. Tagad ķersimies pie tā.

C) Importējiet saturu no HTML uz WordPress, izmantojot spraudni

Visbeidzot, sarakstā, kurā tiek pārvietots no HTML uz WordPress, tiek izmantota esoša tēma un vienkārši tiek migrēts jūsu saturs no HTML vietnes uz to. Šis ir vienkāršākais veids - viss, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt izvēlēto motīvu (mēs pieņemam, ka jūs jau zināt, kā to izdarīt) un pēc tam rīkojieties šādi.

Starp citu, kaut arī šis process nav īpaši grūts, ir lietas, kas var noiet greizi. Šī iemesla dēļ pārliecinieties, vai dublējat savu WordPress vietni, pirms sākat ar to iepazīties.

1. Instalējiet spraudni Import

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt spraudni HTML importēšana 2. Vienkāršākais veids, kā to sasniegt, ir doties uz Spraudņi> Pievienot jaunu un meklējiet to pēc nosaukuma. Kad atrodat to sarakstā (tas varētu būt tālāk līdz apakšai), noklikšķiniet uz Instalēt tagad. Aktivizējiet to, kad tas ir izdarīts.

html uz WordPress importa spraudni

2. Sagatavojiet importēšanu

Lai importētu vairākas lapas vienlaikus, tās jāaugšupielādē tajā pašā serverī, kurā instalējat savu WordPress. Spraudnis ierosinās kaut ko līdzīgu html-faili-importēšanai  mapes nosaukumu, taču jūs varat izvēlēties visu, ko vēlaties. Vienkārši atcerieties ceļa vārdu.

Kā redzēsit tālāk, jūs varat arī importēt atsevišķas lapas pa vienai. Jebkurai metodei dodieties uz WordPress un Iestatījumi> HTML importēšana. Tagad mēs pāriesim uz visvienkāršākajiem iestatījumiem. Ja jums nepieciešama papildu informācija vai ja kaut kas nav skaidrs, skatiet oficiālā lietotāja rokasgrāmata.

Datnes

HTML uz WordPress importa failus

Konfigurējiet šo ekrānu šādi:

 • Importējamais direktorijs - Ievadiet ceļu, pa kuru tikko nokopējāt esošos failus.
 • Vecās vietnes URL - izmanto novirzīšanai. Ievadiet savu veco URL. Vēlāk šajā rakstā mēs to aplūkosim vēlāk.
 • Noklusējuma fails — Parasti vecās vietnes direktoriju noklusējuma fails indekss.html.
 • Iekļaujamie faila paplašinājumi - importējamo failu paplašinājumi.
 • Izslēdzamie katalogi - Ja vecajā vietnē ir kādi direktoriji, kurus nevēlaties importēt, ievadiet tos šeit.
 • Saglabājiet failu nosaukumus - Lai spraudnis automātiski izmantotu jūsu failu nosaukumus kā jauno URL, atzīmējiet šo izvēles rūtiņu. Tas ir jēga, ja jūsu nosaukumi ir ļoti gari, jo parasti importētājs tos izmantos, lai izveidotu plēksni.

Saturs

Zem satura jums ir jākonfigurē HTML tags, kas satur jūsu vietnes saturu.

html uz WordPress importa saturu

Lai to izdarītu, izvēlieties opciju HTML tags virsotnē. Pēc tam konfigurējiet tagu šādos trīs laukos. Piemēram, ja jūsu saturs ir ietverts tagā ar nosaukumu

, jūsu ievadītā informācija būtu div, id un galvenais.

Pārējiem iestatījumiem šajā lapā jābūt pašsaprotamiem, un tiem jāļauj importēt attēlus, dokumentus, atjaunināt iekšējās saites un daudz ko citu.

Nosaukums un metadati

html uz WordPress importa virsrakstu un metadatiem

Šī daļa ir līdzīga satura daļai iepriekš. Tomēr tas nodarbojas ar lapu nosaukumiem. Sākumā jums jāinformē spraudnis, kā nosaukumi tiek atzīmēti jūsu HTML veidnē, lai tas varētu tos importēt pareizajā vietā.

Turklāt jūs varat filtrēt liekas lietas, piemēram, vietnes virsrakstu, jo to pēc noklusējuma bieži parāda WordPress motīvi. Ja jūsu nosaukumi atrodas saturā, varat arī likt importētājam tos izdzēst, lai tie netiktu iekļauti divreiz.

Svarīgi ir tas, ka jūs izlemjat, vai importēt veco saturu, piemēram, ziņas vai lapas. Pārējais ir diezgan pašsaprotams un ļauj jums konfigurēt WordPress iestatījumus jaunām lapām.

Pielāgoti lauki

html uz WordPress importēt pielāgotos laukus

Ja jums ir kādi dati, kas jāimportē pielāgotajos laukos, tos var konfigurēt šeit.

Kategorijas un tagi

html uz WordPress importa kategorijām un tagiem

Šeit importētajam saturam varat piešķirt kategorijas, tagus un izlikt formātus. Spraudnis parādīs jūsu vietnē esošo taksonomiju, lai padarītu šo darbību vieglāku.

Rīki

html uz WordPress importēšanas rīkiem

Šajā ekrānā ir uzskaitīti vairāki noderīgi rīki veiksmīgai importēšanai no HTML uz WordPress.

3. Sāciet importēšanu

Kad esat pabeidzis, saglabājiet iestatījumus. Tas ļaus Importēt failus pogu. Noklikšķiniet uz tā, lai sāktu.

HTML uz WordPress importu

(Piezīme: šeit var nokļūt arī caur Rīki> Importēt un pēc tam paņemt Palaist importētāju saskaņā HTML opcija.)

Tālāk izvēlieties, vai importēt failu direktoriju vai atsevišķu failu (jums tas jāpārlūko), pēc tam nospiediet Iesniegt. Pēc tam spraudnis darbosies.

Kad tas būs izdarīts, jūsu WordPress vietnē vajadzētu būt visam esošajam saturam un to vajadzētu formatēt ar jauno motīvu. Vai arī, ja jūs devāties kādā no citiem maršrutiem, jūsu vietnei vajadzētu izskatīties principā tādā pašā kā jūsu iepriekšējai HTML vietnei. Labi izdarīts!

Papildu darbības

Ja plānojat WordPress vietni izvietot tajā pašā vietā, kur agrāk bija statiskā HTML vietne, pirms pabeigšanas ir jāveic vēl dažas lietas..

Pirmais ir pārbaudīt tikko importēto ziņu un lapu vietrāžus URL, lai pārliecinātos, vai tie ir draudzīgi meklētājprogrammai (t.i., satur atslēgvārdus, kuru vērtējumu vēlaties novērtēt). Tas ir ļoti vienkārši - vienkārši dodieties uz lapu vai ziņu un apskatiet URL zem nosaukuma.

pārbaudiet pastāvīgās saites pēc HTML uz WordPress importēšanu

Lai to mainītu, noklikšķiniet uz Rediģēt labajā pusē mainiet uz URL pēc jūsu izvēles un nospiediet Labi.

Otra lieta ir novirzīšana no vecajiem URL uz jauno. Tādā veidā jūs nezaudēsit esošo SEO vērtību.

Ja HTML spraudnī esat aizpildījis veco vietnes adresi, tas jums izveidos novirzīšanas kodu. To var nokopēt un ielīmēt failā.htaccess kas atrodas uz jūsu servera (parasti saknes direktorijā).

Piekļūstat tam, izmantojot FTP, taču, iespējams, jums būs jāiespējo slēptos failus, jo tas pēc noklusējuma nav redzams. Pēc tam rediģējiet .htaccess un ievadi noteikumus.

Ņemiet vērā, ka tas darbojas tikai tad, ja vietrāžus URL esat atstājis nemainīgus. Ja jums nav un nav jāiestata pielāgoti novirzījumi, izmantojiet Novirzīšanas spraudnis. Tas ir ļoti ērts risinājums, kas tiek izsekots arī ikreiz, kad kāds piezemējas uz neesoša URL jūsu vietnē. Tādā veidā jūs varat arī novirzīt šīs saites.

Vai jūs veiksmīgi pārgājāt no HTML uz WordPress?

Un tas arī viss. Jūs tikko uzzinājāt, kā pārveidot statisku HTML vietni WordPress. Tā rezultātā jūs esat kļuvis par vienu no lielākajām tīmekļa kopienām un piekļuvi tūkstošiem resursu, lai jūsu vietni padarītu vēl labāku.

Atkarībā no tā, kuru risinājumu izvēlējāties iepriekš, jums jau ir izveidojies priekšstats par WordPress darbību. Turpmāk ir diezgan viegli sadalīties un padziļināties vietņu izveidē, izmantojot WordPress platformu. Ja jums šajā jomā nepieciešama papildu palīdzība, šajā vietnē ir daudz to. Jūs varat uzzināt, kā:

 • Pielāgojiet WordPress soli pa solim
 • Pārvietojiet savu vietni no HTTP uz HTTPS
 • Pievienojiet WordPress pielāgotos fontus
 • Paātriniet savu WordPress vietni
 • Pievienojiet kontakta formu savai WordPress vietnei

Papildus tam mēs vēlam veiksmi jūsu nesen kaltajā WordPress vietnē. Mēs ceram, ka jums patiks strādāt ar WordPress tāpat kā mums.

Vai jūs pārvietojāt savu vietni no HTML uz WordPress? Kā bija jūsu pieredze? Vai ir kādi padomi, ko pievienot? Lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me