Iemesli, kādēļ jūsu uzņēmumam jāpāriet uz mākoni no koplietojama hostinga

mākoņa serveri


No tūkstošiem tīmekļa vietņu, kas tiek izmantotas internetā, koplietotā tīmekļa mitināšana joprojām tiek uzskatīta par visbiežāk izmantoto mitināšanu. Mākoņu mitināšanai un koplietojamajai mitināšanai ir daudz atšķirību, un tās ir atšķirīgas dažādos veidos. Balstoties uz jūsu prasībām, jums jāizvēlas viens no tiem.

Dalīts hostings ir labs, ja esat iesācējs. Kopīgotajam mitināšanai ir trūkumi, kas saistīti ar neatbilstību jūsu prasībām, jauninot vietnes. Ir ļoti daudz iespēju, ka trūkst resursu, dīkstāves un IP melnais saraksts utt.

No otras puses, Cloud hostings ir pazīstams ar savu veiktspējas ātrumu. Mākoņu mitināšana nodrošina resursus, piemēram, atmiņu, atmiņas vietu utt., No serveru kopas (mākonis). Tātad, vienkāršiem vārdiem sakot, mākoņu mitināšana ir parādījusies kā koplietošanas mitināšanas negatīvo pusi risinājums.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim, vai mākoņa mitināšana patiešām ir labāka nekā dalīta mitināšana vai nē.

Kā darbojas koplietojamais tīmekļa mitināšana?

Kas ir kopīgotā tīmekļa mitināšana

Koplietojama tīmekļa mitināšana ir pamata tīmekļa mitināšanas veids, kurā viens serveris uzglabās simtiem vai dažreiz tūkstošiem vietņu. Tas ir tāpat kā koplietot istabu ar draugiem, kur dalīsit dažus resursus, piemēram, ūdeni, elektrību, pārtiku utt.

Tiek uzskatīts, ka dalītā mitināšana ir lētākā mitināšanas platforma. Hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā dalītu mitināšanu par dažādām cenām atkarībā no resursu daudzuma, piemēram, vietas, joslas platuma, MySQL datu bāzēm, e-pasta kontiem un dažiem citiem.

10 labākie koplietotie tīmekļa mitināšanas plāni

Dalīta hostinga priekšrocības

Rentabla

Dalīts hostings ir pieejams par vislētākajām cenām atkarībā no plāniem un piedāvājumiem. Tā kā resursi tiek dalīti starp lietotājiem, visa servera cena tiek sadalīta starp viņiem.

Iesācējs draudzīgs

Dalīta hostings tiek uzskatīts par labāko tiem, kuri vēlas iekļūt mitināšanas vidē. Tas ir ļoti vēlams emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem.
Viegli pārvaldīt savas vietnes

Dalītā mitināšanas platforma nodrošina lietotājam draudzīgus vadības paneļus, piemēram, cPanel vai Plesk utt., Kas noder parocīgi, pārvaldot jūsu vietni.
Nav vajadzīgas tehniskas zināšanas

Kā dalīta mitināšanas lietotājam jums vienkārši jākoncentrējas uz savu vietni. Serveri pārvalda, uztur un atjaunina mitināšanas pakalpojumu sniedzēja tehniskais personāls.

Dalītā hostinga negatīvie punkti

Performance

Ja koplietojamā serverī ir populāra vietne ar samērā lielu trafika pieaugumu un tā sāk izmantot vairāk resursu, jūsu vietnes darbība noteikti palēnināsies..

Melnā saraksta draudi

Tā kā vietnes koplietotajā serverī izmanto vienu IP, sliktu kaimiņu vietņu klātbūtne, izmantojot IP melno sarakstu, kaitēs jūsu vietnes reputācijai.
Neviena servera kontrole

Serveri pārvalda mitināšanas pakalpojumu sniedzēja personāls. Jebkura problēma serverī novedīs jūs pie nekurienes vidus. Tas var izraisīt konfliktu starp mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un vietņu īpašniekiem. Saistītie: Koplietošanas tīmekļa mitināšanas pamati iesācējiem

Kā darbojas mākoņa mitināšana?

Serveru komplekts ir sagrupēts, lai darbotos kā viena sistēma, ko sauc par mākoni. Mākonis mitinās vietņu kopu un var darboties ar lielu trafiku un pieaugumu. Tas seko mākoņdatošanas tehnoloģijai.

Mākoņu mitināšana ir ļoti pieejama tīmekļa mitināšanas tirgū pēc maksas par lietošanas cenu modeļa. Šim mitināšanas veidam ir iespēja pārvarēt problēmas, ar kurām nākas saskarties dalītajā mitināšanā un citos mitināšanas veidos.

10 labākie mākoņu mitināšanas plāni

Kāpēc nesenā pagātnē mākoņu mitināšana ir ieguvusi lielāku popularitāti?

Kā vietnes īpašnieks jūs vēlaties, lai tā darbotos katru dienu. Dažu iemeslu dēļ pastāv iespēja, ka serveris var avarēt vai jebkāda aparatūras kļūme dalīta hostinga serverī. Bet mākoņu mitināšana ir izņēmums. Serveru komplekts darbojas kopā, lai uzlabotu jūsu vietnes veiktspēju, un, tā kā mākonī ir vairāki serveri, viena servera kļūme neietekmē jūsu vietnes darbību.

Mākoņu mitināšanas priekšrocības

Augsta veiktspēja

Neviena cita mitināšanas platforma nevar atbilst mākoņa mitināšanas veiktspējai. Tas notiek tāpēc, ka serveru kopa vai mākonis darbojas kopā un darbojas kā viens virtuālais serveris.

Kļūdu pielaide

Ja serverim, kas mitina jūsu vietni mākoņu mitināšanā, rodas kāda veida kļūmes, tad otrs mākonī esošais serveris darbojas kā aizstājējs un veic jūsu vietnes mitināšanas darbu. Tāpēc tas ir ļoti uzticams.

Godīga cenu noteikšana

Mākoņu mitināšanā tiek izmantots maksāšanas par lietošanas modeli. Jums jāmaksā par to, ko tieši izmantojat. Jūs pat varat saņemt papildu resursus atbilstoši jūsu prasībām.

Mākonis Hostinga negatīvie punkti

Tehniskās zināšanas ir obligātas

Mākoņu mitināšana ir diezgan atšķirīga no citiem veidiem. Jums jāzina, kā tieši darbojas, strādājot ar mākoni. Tāpēc iesācējiem tas nav vēlams

Salīdzinoši dārgāk

Lai gan mākonis ir pieejams par maksu par izmantošanu, tā ir dārgāka nekā cita veida mitināšana. Tāpēc tas nav pieejams jaunizveidotiem uzņēmumiem. Saistīts: Kas ir Cloud Hostings? Kā tas īsti darbojas??

Secinājums:

Dalīta hostinga un mākoņa mitināšanas izvēle ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, jūsu budžeta, vietņu veida un daudziem citiem.

Ja esat iesācējs vai ja jums ir vietne savam mazajam biznesam, vienmēr ir labāk, ja jūsu vietnei ir kopīga mitināšana. Tā kā jūsu bizness aug, jūsu vietnei jāspēj izturēt intensīvu satiksmi un pieaugumu. Tāpēc pārejiet uz mākoņa mitināšanu, kad sākat nopelnīt pienācīgu naudu.

Tas ir viss, kas mums ir šajā rakstā. Mēs ceram, ka jums vajadzēja uzzināt kaut ko jaunu, un tas jums palīdzēja!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map