InMotion e-komercijas rīki

Vai InMotion e-komercijas rīki ir svarīgi manai e-komercijas vietnei?

Viens no galvenajiem faktoriem tiešsaistes biznesa panākumos vai e-komercijas panākumos ir pareizo e-komercijas rīku izvēle un pieejamība. Pareiza e-komercijas rīku izmantošana un turēšana jau ir puse no jūsu tiešsaistes biznesā uzvarētās cīņas. Tas ir iemesls, kāpēc pareiza e-komercijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle ir obligāta jūsu e-komercijas riska veiksmei. Starp plaši atzītu e-komercijas tīmekļa mitināšanas līderi ir InMotion. Uzņēmums, kas dibināts 2001. gadā, piedāvā plašu efektīvu un noderīgu e-komercijas rīku klāstu, kuru lietderība e-uzņēmumiem ir pierādīta atkal un atkal. Turklāt Inmotion ir pazīstams ar uzticamu hostinga pakalpojumu, nepārspējamu veiktspēju, ar lielu enerģijas patēriņu un bagātīgām hostinga paketēm, kas tiek piedāvātas par ļoti pieņemamu cenu..


Kādus e-komercijas rīkus piedāvā Inmotion?

Lai palīdzētu nodrošināt jūsu tiešsaistes biznesa panākumus, InMotion kā e-komercijas tīmekļa mitināšanas paketes standarta funkciju piedāvā šādus e-komercijas rīkus:

 Iepirkumu ratiņi

 PrestaShop

Atvērtā koda un ērti lietojama programma, kas tiek atzīta par vienu no labākajiem risinājumiem tiešsaistes veikalu izveidē. PrestaShop atbalsta maksājumu vārtejas, piemēram, Google Checkout, PayPal, Skrill, Authorize.Net un DirecPay, kā arī atbalsta starptautiskos tiešsaistes veikalus, vairāku veikalu un krājumu pārvaldību un nodokļus.

 OS komercija

Vēl viena atvērtā koda e-komercijas un tiešsaistes veikala pārvaldības lietojumprogramma, kuru var izmantot jebkurā Web serverī, kurā ir instalēta MySQL un PHP.

 Zen Cart

Uz PHP balstīts iepirkumu grozs, kuru ir viegli iestatīt un kuru ļoti ieteicams pārdot tiešsaistē. Tam ir vairāku kategoriju režīmi, un tas ir pilnībā pielāgojams e-komercijas rīks.

 Kubu grozs

CubeCart, kas paredzēts darbināšanai serveros ar PHP un MySQL atbalstu, ir rīks, kas ir paredzēts, lai palīdzētu ātri iestatīt jaudīgus tiešsaistes veikalus.

 Atvērt grozu

Vēl viens atvērtā koda iepirkumu grozs, kas balstīts uz PHP un ir plaši pazīstams kā lietotājam draudzīgs, spēcīgs un spēcīgs iepirkumu groza risinājums.

 Premium vietņu veidotājs – e-veikals

Šajā lietojumprogrammā ir iekļauts tiešsaistes iepirkumu grozs ar nosaukumu eShop. To ir viegli iestatīt, un tas ir lietotājam draudzīgs, taču tam trūkst dažu citu iepirkumu groza lietojumprogrammu jaudīgo īpašību.

 Tirgotāju konta vārtejas

Bankas konts, kas ļauj tiešsaistes veikaliem un uzņēmumiem pieņemt kredītkaršu vai debetkaršu maksājumus un ir vienošanās starp mazumtirgotāju, tirgotāju banku un maksājumu vārteju. Tas atvieglo drošas informācijas pārsūtīšanu starp jūsu tirgotāja kontu un jūsu vietni.

 Drošs ligzdu slānis (SSL)

Ir viens no veiksmīgas e-komercijas vietnes galvenajiem komponentiem, jo ​​tas garantē jūsu klientiem drošu un drošu sensitīvas informācijas pārsūtīšanu, ko jūsu klienti kodē un ievada jūsu tiešsaistes veikalā..

Kā es varu instalēt savu iepirkumu groza programmatūru?

Iepirkumu groza programmatūras uzstādīšana ir vienkārša, izmantojot InMotion, kas iebūvēts Softaculous, kas ir rīks, ko var atrast cPanel. Šeit ir sniegti daži vienkārši soļi, kas jums jāveic, lai instalētu iepirkumu groza programmatūru. Šīs darbības jāveic visām (ja ne visām) lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt savā InMotion mitinātajā kontā.

 •  Pirmkārt, jums jāpiesakās savā cPanel un jānoklikšķina uz saites “Softaculous”, kas atrodama sadaļā Programmatūra / Pakalpojumi;
 •  Noklikšķiniet uz programmas, kuru vēlaties instalēt. Kreisajā izvēlnē esošajās kategorijās varat atrast instalējamās programmas. Šajā konkrētajā gadījumā meklējiet iepirkumu groza programmatūru, kuru vēlaties instalēt.
 •  Noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”, kas parasti atrodas virs programmatūras apraksta.
 •  Jums, iespējams, būs jāaizpilda nepieciešamā informācija par instalēšanu un pēc tam vēlreiz jānoklikšķina uz pogas “Instalēt”.
 •  Pēc noklikšķināšanas uz instalēšanas pogas jums vajadzētu redzēt progresa joslu, kas norāda instalēšanas procesa statusu. Tiklīdz instalēšana ir pabeigta, jums vajadzētu redzēt uznirstošo logu ar ziņojumu, kas līdzīgs šim: “Apsveicam, programmatūra tika veiksmīgi instalēta.”

Vai InMotion iepirkumu grozi var patiešām palīdzēt manai e-komercijas vietnei?

InMotion iepirkumu grozi ir pazīstami ar ātru lapu ielādi un to, ka ir vieni no ātrākajiem iepirkumu groziņiem e-komercijas mitināšanas nozarē. Tas ir saistīts ar ārkārtīgi ātrajām MySQL datu bāzēm, kuras izmanto šie iepirkumu grozi. Jūs varat jautāt, kāpēc ātram iepirkumu grozam vajadzētu būt palīdzam. Patiešām, klienti nevēlas gaidīt tikai lapas ielādi vai atjaunināšanu. Iepirkšanās lapa ar gliemežiem paātrina klientus, liekot jums zaudēt pārdošanu, un uzņēmumam tas noteikti nav par labu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map