InMotion naudas atdošanas garantija (informācija)

Ko nozīmē naudas atdošanas garantija?

Lai pierādītu saviem klientiem, ka uzņēmums var sniegt apmierinātības garantētu hostinga pakalpojumu, hostinga uzņēmumi saviem klientiem piedāvā naudas atdošanas garantijas kā “uzticības saiti”. Patiesībā šī garantija ir viena no mārketinga stratēģijām, ko izmanto vairums uzņēmumu, it īpaši tie, kas savus pakalpojumus pārdod klientiem. Naudas atdošanas garantija, precīzāk saukta par “apmierinātības garantiju”, ir paredzēta kā klienta apmierinātības zīmogs un solījums par kvalitatīva pakalpojuma sniegšanu. Tas būtībā nozīmē, ka uzņēmums pārliecina klientu, ka viņš saņems visaugstākās kvalitātes pakalpojumus un pilnīgu gandarījumu par pakalpojumu, citādi viņi atdos jūsu naudu.


Naudas atdošanas garantijas dažādos uzņēmumos atšķiras, dažas no tām piedāvā zemu naudas atdošanas 15 dienu garantiju līdz pat 90 dienu naudas atdošanas garantiju. Šī garantija kļūst izpildāma, ja kāda iemesla dēļ klients atceļ abonementu hostinga uzņēmumā pirms līgumā noteiktā termiņa beigām. Tas tomēr nenozīmē, ka klients no uzņēmuma neko nesaņems, ja atcelšana notiks pēc saskaņotā naudas atdošanas garantijas perioda, jo daži uzņēmumi arī piekrīt atmaksāt saviem klientiem proporcionālu summu atkarībā no laika, kas pagājis pirms atcelšana stājās spēkā.

Kas man jāzina par InMotion naudas atdošanas garantiju??

InMotion hostings piedāvā 90 dienu naudu atpakaļ garantiju visiem viņu mitināšanas pakalpojumiem. Tas ir uzņēmuma veids, kā nodrošināt saviem klientiem, ka uzņēmums ir pārliecināts, ka tas saviem klientiem var sniegt augstākās kvalitātes un garantētu pakalpojumu. Šī garantija nozīmē, ka gadījumā, ja kāda iemesla dēļ klients nolemj atcelt savu hostinga abonementu ar InMotion pirms 90 dienu perioda beigām, uzņēmums klientam pilnībā atlīdzina hostinga pakalpojuma summu bez jautājumiem.
Lai arī klientiem ir visas tiesības anulēt savu hostinga kontu jebkurā laikā, tas vēl nenozīmē, ka jūs to varat darīt arī atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Kā noteikts pakalpojumu sniegšanas noteikumos, lai arī klients var anulēt savu kontu jebkurā laikā, anulēšanas politika ir skaidri norādījusi, ka klients to var izdarīt “pienācīgi paziņojot uzņēmumam, pirms Sākotnējā termiņa vai pēc jebkura termiņa beigām ”(Pakalpojuma noteikumi, 2.c lietotāja līgums).
Iekļauts arī pakalpojumu sniegšanas noteikumos, lietotāja līguma 2.c.i-iii., Ka klientam ir pienākums samaksāt visas nodevas un nodevas, kas uzkrātas pirms atcelšanas spēkā stāšanās; otrkārt, ka uzņēmumam ir tiesības, bet nav pienākuma samaksāt vai atmaksāt klientam visas iepriekš samaksātās maksas par hostinga pamatpakalpojumiem par pilniem mēnešiem, kas palikušas pēc atcelšanas, un trīs, ka klientam ir pienākums pilnībā samaksāt par visiem pārējiem pakalpojumiem, izņemot pamata hostinga maksu, par katru atlikušā termiņa mēnesi.
Atcelšana parasti stājas spēkā 30 dienas pēc pienācīga paziņojuma par atcelšanu, uzņēmumam ir jāsaņem oficiāla anulēšanas pieprasījuma veidlapa..

Ko nozīmē InMotion 90 dienu naudas atdošanas garantija?

InMotion 90 dienu naudas atdošanas garantija ir garantija pilnīgai visu atlīdzībai, ko klients ir samaksājis saistībā ar mitināšanas pakalpojumu pirms 90 dienām pēc sākotnējā termiņa beigām. Tomēr termins “pilna atmaksa” nebūt nenozīmē, ka tas ietver samaksātās nodevas, kas nav saistītas ar pamata mitināšanas pakalpojumu un tiek uzskatītas par neatmaksāmām. Tas ir tas, ko domā ar frāzi “saistībā ar mitināšanas pakalpojumu”. Šie neatmaksājamie pakalpojumi ir, bet ne tikai:

 Bezmaksas domēna vārdi:

 •  Ja klients reģistrācijas procesa laikā ir reģistrējis kādu domēna vārdu akcijā “Bezmaksas domēna vārds”, no naudas atmaksas tiek ieturēta summa USD 11,99 gadā plus 5 USD administratīvā maksa. Tomēr klients saglabā īpašumtiesības un kontroli pār savu domēna vārdu.
 •  Klientiem, kuri iegādājās īpašu IP adresi, tiek atmaksāta proporcionāla likme, kas nozīmē, ka atmaksājamās summas pamatā ir laika posms starp reģistrācijas datumu un atcelšanas datumu, kā arī pakalpojumu sniegšanas noteikumi..
 •  Citas neatmaksājamas maksas, piemēram, summa, kas samaksāta par SSL pakalpojumiem un domēna privātumu.

Kas notiktu, ja es atceltu savu InMotion kontu pēc 90 dienu perioda beigām?

Ja un kad atcelšana notiek pēc 90 dienu perioda beigām, klientam tiek atmaksāta atlīdzība, ievērojot šādus nosacījumus:

 •  Klients saņems proporcionālu atmaksu par maksu, kas samaksāta saistībā ar mitināšanas pakalpojumu, un par katru domēna vārdu var atskaitīt USD 11,99, ja klients ir reģistrējis domēna vārdu akcijā “Bezmaksas domēna vārds”..
 •  Klientam netiek atmaksāta samaksātā maksa par neatmaksājamo maksu;
 •  Klientam netiek atmaksāta uzstādīšanas maksa, kas automātiski kļūst neatgriezeniska pēc 90 kalendāra dienām.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map