Jūsu vietnes pārsūtīšana no BlueHost uz WebHostingHub

Vai es varu pārsūtīt savu BlueHost mitinātu vietni uz Web Hosting Hub?

Ja jums jau ir vietne, ko mitina BlueHost, un jūs kaut kā vēlaties to pārsūtīt citam tīmekļa mitinātāja sniedzējam, piemēram, Web Hosting Hub, uzņēmums labprāt jūs uzņemtu un kalpotu jums..


Web hostinga centrs (vai īsumā – centrs) ir viens no labākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas atbalsta un palīdz klientiem savas vietnes pārvietošanas vai migrācijas procesā, piedāvājot bezmaksas pakalpojumus. Papildus tam viņi piedāvā “bez dīkstāves pārsūtīšanas procesu”, kas nozīmē, ka jūsu vietne nekad nepiedzīvos dīkstāves, kamēr notiek faktiskais pārsūtīšanas process.

Jums nav jāuztraucas par vietnes pārvietošanu no BlueHost uz Web Hosting Hub, jo tā ir vienkārša un ērta. Var paiet nedaudz laika, līdz viss process tiek pabeigts, bet pats process nav raķešu zinātne.

Visizplatītākā vietnes pārsūtīšanas metode ir vecu failu un datuma lejupielādēšana ar FTP klienta palīdzību un pēc tam augšupielāde Web Hosting Hub.

Kāpēc izvēlēties tīmekļa mitināšanas centru?

Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki nolemj nodot savu tīmekļa vietni (-es) citam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam. Šie iemesli ir dažādi, daži no tiem pat var ietekmēt vietnes nākotni un varbūt pat pašu uzņēmumu.

Uz jautājumu, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Web Hosting Hub no vairākiem simtiem nozares hostinga uzņēmumu, ir jāatbild, ka šis uzņēmums ir viens no vadošajiem kvalitatīvu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, īpaši ātruma un uzticamības ziņā. Pateicoties viņu vismodernākajam klientu atbalstam un īpaši ātrajiem serveriem, tā ir daudzu vietņu īpašnieku un tīmekļa izstrādātāju galvenā izvēle, kas tīmekļa pārziņiem ir ļoti svarīgi. Visi šie elementi, kā arī daudzas citas lieliskas un noderīgas funkcijas, ir iekļauti viņu mitināšanas plānos – un tie ir par ļoti konkurētspējīgu cenu. Tas piešķir Web Hosting Hub nepieciešamo priekšrocību salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Kas jums jāzina, pirms pārsūtāt savu vietni uz Web Hosting Hub

Ir dažas lietas, kas jums jāzina, pirms apsveriet savas vietnes pārvietošanu no BlueHost uz Web Hosting Hub, un tajā ietilpst:

 • Pārsūtīšanas process ir piemērojams tikai domēniem ar .com, .net, .org, .biz,. .us un .info paplašinājumi;
 • Viss pārsūtīšanas process varētu ilgt līdz 10 dienām;
 • Jūs nevarat veikt izmaiņas WHOIS informācijā, tas nozīmē, ka vairs nav jāmaina kontaktpersonas, vairs netiek mainīti vārdu serveri / DNS, tiklīdz pārsūtīšana ir sākusies;
 • Jūs nevarat pārsūtīt kontu, kuram vēl nav beidzies 60 dienu periods jaunizveidotiem domēniem un 45 dienu periods atjaunotiem domēniem.Ja jūsu domēns attiecas uz kādu no šiem diviem, ir ļoti ieteicams nogaidīt 60 dienas vai 45 dienu periods, pirms beigām nodot vietni.
 • Migrējot uz citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, domēns tiks pārsūtīts tikai un nekādā veidā neietekmēs jūsu datu bāzes vai vietnes failus un citu svarīgu informāciju.

Jūsu vietnes pārsūtīšana no BlueHost uz Web Hosting Hub

Lai pārvietotu savu vietni no vietnes BlueHost, jums jāveic dažas vienkāršas darbības. Šīs darbības jāveic visur, kur izvēlaties pārsūtīt savu vietni.

 1. Piesakieties savā BlueHost vadības panelī.
 1. Klikšķiniet uz Domēna pārvaldnieks.
 1. Noklikšķiniet uz domēna nosaukuma, lai to izceltu. Cilnes parādīsies ekrāna labajā pusē.
 1. No LOCK cilni, atbloķējiet domēnu.
 1. Izslēdziet privātuma iestatījumus PRIVĀTUMS
 1. Modificējiet nosaukuma serverus VĀRDA PAKALPOJUMI cilni, lai norādītu jūsu vietni uz jaunajiem vārdu serveriem.

[Piezīme: Dariet to tikai tad, ja esat gatavs, lai VISI pakalpojumi norādītu uz jauno serveri.]

 1. No Cilne TRANSFER EPP, dabūt PPE / autorizācijas kods.Pārsūtīšanas laikā šis kods ir jāpiešķir Web Hosting Hub.
 1. Pārliecinieties, vai kontaktinformācija ir pareiza un atjaunināta.To var izdarīt, izmantojot KONTAKTI Šī informācija ietver informāciju par reģistrētāju, administratoru un rēķiniem. Administratora kontaktpersonas e-pasts ir jāatjaunina, jo pa e-pastu tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule kopā ar autorizācijas kodu un pagaidu URL.
 1. No Domēna pārvaldnieks, noklikšķiniet uz domēna, kuru vēlaties pārsūtīt, un pēc tam noklikšķiniet uz PĀRVIETOŠANĀS PPE Lapā būtu jāredz divas saites: viena, lai apstiprinātu pārsūtīšanu, otra – liegt.

[Piezīme: Ja nevarat atrast saites, tas varētu nozīmēt, ka Web Hosting Hub nav nosūtījis pārsūtīšanas pieprasījumu uz jūsu e-pasta adresi.]

 1. Noklikšķiniet uz cilnes, kas apstiprina pārsūtīšanu. Pārsūtīšanas process jāsāk nekavējoties. Viss pārsūtīšanas process var ilgt vismaz 3 dienas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me