Kā apstrādāt kredītkaršu maksājumus vietnē InMotion

Vai es varu izmantot savu kredītkarti, lai apmaksātu InMotion hostingu?

Visi hostinga uzņēmumi pieņem lielus kredītkaršu maksājumus par visiem saviem pakalpojumiem. Tas ir standarta hostinga protokols, kas ir paredzēts, lai rēķinu un citu pakalpojumu apmaksas procesu padarītu daudz ērtāku un ātrāku gan klientam, gan uzņēmumam. Vēl viens kredītkartes izmantošanas faktors ir tas, ka, veicot pirkumu, jums līdzi nav jābūt skaidrai naudai un pirkumus vai maksājumus varat veikt bez skaidras naudas jebkurā laikā un vietā pasaulē..


InMotion ir to uzņēmumu vidū, kas atbalsta kredītkaršu maksājumus. Tātad, atbilde uz jautājumu noteikti ir jā. Inmotion pieņem kredītkartes maksājumus par visiem viņu hostinga pakalpojumiem. Vēl vairāk, ka InMotion ir labi atzīts par saviem e-komercijas mitināšanas risinājumiem un ar jaudīgiem un noderīgiem e-komercijas rīkiem, kas nozīmē, ka InMotion ir nepieciešamie rīki, kas nepieciešami kredītkaršu maksājumu apstrādei un pieņemšanai..

Kā es varu apstrādāt savu kredītkartes maksājumu vietnē InMotion?

Kredītkaršu maksājumu apstrāde InMotion hostingā ir diezgan vienkāršs process. Viss, kas jums jādara, ir izmantot InMotion konta pārvaldības paneli vai AMP. AMP pamatā ir vadības panelis un palaišanas bloks, kas ir ielocīts vienā un kuru var izmantot, lai piekļūtu visiem pārējiem nepieciešamajiem rīkiem saistībā ar jūsu InMotion mitināšanas kontu. Viens no galvenajiem AMP lietojumiem ir jūsu konta norēķinu un domēna pārvaldības aspektu pārvaldība.
Ir svarīgi atcerēties, ka jūsu izvēli par maksājuma veidu jūs jau noteicāt sākotnējās reģistrācijas procesā ar InMotion laikā, kad aizpildījāt norēķinu lapas informāciju. Jūsu kredītkartes maksājumu apstrāde faktiski sākās reģistrācijas laikā, kad jums tika lūgts norādīt maksājuma veidu un tā informāciju.
Tātad, kad pienāk laiks samaksāt rēķinus, izmantojot kredītkarti, izmantojot InMotion hostingu, jums tikai jāsazinās ar norēķinu nodaļu, un viņi var sākt procesu, nosūtot jums maksājuma pieprasījumu..

Kas man jāzina par kredītkaršu apstrādes tiešsaistē?

Veicot pirkumus tiešsaistē vai maksājumus tiešsaistē, ir svarīgi atcerēties, ka patiesībā ir vairāki atsevišķi komponenti, kurus varat izmantot, un viss, kas jums jādara, ir vienkārši pārbaudīt, vai vietne to atbalsta. Šie ir:

 •  Jūs varat izmantot kredītkarti vai debetkarti, kas ir viens no internetā visplašāk izmantotajiem procesiem.
 •  Varat izmantot iepirkumu grozu – Gandrīz visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, īpaši InMotion, atbalsta vai piedāvā savos mitināšanas komplektos vairākus iepirkumu ratiņus. Šajos ratiņos kā maksājuma veids tiek apkopota nepieciešamā informācija par pasūtījumu kopā ar kredītkarti vai debetkarti.
 •  Varat izmantot maksājumu vārteju. Maksājumu vārtejas, piemēram, PayPal un AcceptSafe, tiek plaši izmantotas arī internetā..
 •  Jūs varat izmantot interneta tirgotāja kontu – interneta tirgotāja konts ietver jūsu kredītkartes vai debetkartes pārbaudi fondā. Kad līdzekļu pieejamība ir pārbaudīta, darījumi tiek apstiprināti.
 •  Norēķinu kontā apstiprinātie darījumi tiek ievietoti norēķinu kontā, kuru jebkurā laikā var izņemt, izmantojot automātiskās bankomātu vai bankomātu..

Kā es varu atjaunināt savu norēķinu un kontaktinformāciju?

Norēķinu un kontaktinformāciju varat atjaunināt, izmantojot konta pārvaldības paneli. Būtībā ir ieteicams atjaunināt informāciju, jo tā ir ļoti būtiska, lai bez traucējumiem nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu, jo īpaši, ja runa ir par konta atjaunošanu un kad uzņēmumam ir jānosūta svarīgs paziņojums klientam. Lai atjauninātu norēķinu un kontaktinformāciju, jums:

 •  Pirmkārt, jums jāpiesakās savā AMP.
 •  Kad esat pieteicies, pārvietojieties galvenajā ekrānā un meklējiet sadaļu Pārvaldīt manu kontu, kur jāatrod vairākas ikonas. Meklējiet ikonu Kontaktinformācija un atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Noklikšķinot uz ikonas, jūs nonāksit citā lapā, kur varēsit redzēt pašreizējo kontaktinformāciju. Ja atrodat informāciju, kurai jau nav nozīmes, rediģējiet informāciju, noklikšķinot uz pogas Rediģēt kontaktinformāciju.
 •  Pēc tam ekrāns ļaus rediģēt visu informāciju, kas atrodama informācijas laukos, kuri jārediģē. Rediģējiet un mainiet datus, kas jums jāmaina, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas. Šai darbībai vajadzētu efektīvi atjaunināt norēķinu un kontaktinformāciju.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map