Kā apstrādāt kredītkaršu maksājumus vietnē WebHostingHub?

Vai es varu izmantot savu kredītkarti, lai apmaksātu WebHostingHub plānu?

Noteikti jā, visi klienti var izmantot savas kredītkartes, lai apmaksātu savus WebHostingHub plānus. WebHostingHub atbalsta šo funkciju, lai klientiem būtu vieglāk apstrādāt maksājumus, izmantojot internetu. Turklāt WebHostingHub pat piedāvā funkciju, kas ļauj klientiem apskatīt un pat izdrukāt kvītis, ieskaitot atjaunošanas datumus. Tomēr kredītkaršu maksājumiem tiek izmantota cita pieeja, jo viņi izmanto vai izmanto kontu pārvaldīšanas paneli vai AMP.


Kas ir kontu pārvaldības panelis (AMP)?

Konta pārvaldības panelis ir jūsu kontā iekļauts panelis, kas kalpo kā palaišanas pults, lai piekļūtu tiem rīkiem, kuri ir nepieciešami vai ir saistīti ar jūsu mitināšanas konta pārvaldību WebHostingHub. Turklāt tas galvenokārt tiek izmantots, lai apstrādātu un pārvaldītu jūsu WebHostingHub konta norēķinu un domēna pārvaldības aspektus..

Kā es varu apstrādāt savu kredītkartes maksājumu vietnē WebHostingHub?

Lai apstrādātu kredītkaršu maksājumus, izmantojot WebHostingHub, jums jāizmanto konta pārvaldības panelis (AMP), jo WebHostingHub izmanto paneli, lai pārvaldītu un apstrādātu maksājumus. Gandrīz visus finanšu un norēķinu darījumus var veikt, izmantojot AMP. Tomēr uzņēmums arī pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, tikai tad, ja rēķins pārsniedz 50 USD.

Lai sāktu norēķinu procesu, jums jāsazinās ar norēķinu nodaļu, lai tā varētu jums nosūtīt maksājuma pieprasījumu. Ar norēķinu nodaļu var sazināties pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni 877-595-4482 x4 no pirmdienas līdz piektdienai, no 8:00 līdz 11:00. EST (no 5:00 līdz 8:00 PST).

Kā es varu pieteikties savā AMP??

Lai varētu sākt izmantot sava konta pārvaldības paneli vai AMP, jums tajā jāpiesakās. Lai pieteiktos, jums:

 •  Jums jāpiekļūst AMP pieteikšanās lapai, apmeklējot WebHostingHub mājas lapu (www.WebHostingHub.com) un noklikšķinot uz pogas Pieteikties..
 •  Ja esat pirmo reizi AMP lietotājs, jums jānoklikšķina uz saites “noklikšķiniet šeit”, kas atrodama rindkopā ekrāna kreisajā pusē..
 •  Aizpildiet nepieciešamo informāciju par paredzētajām vietām un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Iesniegt.
 •  Pārbaudiet savu reģistrēto e-pasta kontu, lai redzētu, vai jau esat saņēmis saiti paroles atiestatīšanai. Pēc saņemšanas noklikšķiniet uz saites un atiestatiet paroli, izpildot lapā sniegtos norādījumus. Noklikšķiniet uz pogas Iesniegt un pēc tam redzēsit pieteikšanās saiti, uz kuras jums jānoklikšķina, lai nokļūtu pieteikšanās ekrānā.
 •  Piesakieties, izmantojot savu e-pastu un paroli.
 •  Kad jūsu e-pasts un parole ir pieņemta, jums jāpiesakās konta pārvaldības panelī.

Vai es varu atjaunināt savu norēķinu un kontaktinformāciju, izmantojot AMP?

Jā, jūsu norēķinu un kontaktinformāciju var mainīt un rediģēt, izmantojot konta pārvaldības paneli. Būtībā ieteicams šo informāciju atjaunināt, jo tā ir ļoti būtiska nepārtrauktā pakalpojumā, it īpaši, ja runa ir par konta atjaunošanu un kad uzņēmumam ir jānosūta svarīgs paziņojums klientam. Lai atjauninātu norēķinu un kontaktinformāciju, jums:

 •  Pirmkārt, jums jāpiesakās savā AMP.
 •  Kad esat pieteicies, pārvietojieties galvenajā ekrānā un meklējiet sadaļu Pārvaldīt manu kontu, kur jāatrod vairākas ikonas. Meklējiet ikonu Kontaktinformācija un atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Noklikšķinot uz ikonas, jūs nonāksit citā lapā, kur varēsit redzēt pašreizējo kontaktinformāciju. Ja atrodat informāciju, kurai jau nav nozīmes, rediģējiet informāciju, noklikšķinot uz pogas Rediģēt kontaktinformāciju.
 •  Pēc tam ekrāns ļaus rediģēt visu informāciju, kas atrodama informācijas laukos, kuri jārediģē. Rediģējiet un mainiet datus, kas jums jāmaina, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas. Šai darbībai vajadzētu efektīvi atjaunināt norēķinu un kontaktinformāciju.

Kādas citas lietas man jāzina par tiešsaistes karšu apstrādi?

Šis punkts neattiecas tikai uz maksājumiem WebHostingHub un tiek apstrādāts caur WebHostingHub, bet attiecas arī uz visām citām vietnēm un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Veicot pirkumus tiešsaistē vai veicot finanšu darījumus tiešsaistē, jums jāapzinās, ka jūs faktiski varat izmantot piecus atsevišķus komponentus un kuri jums ir nepieciešami un kurus šos komponentus atbalsta vietne vai pakalpojumu sniedzējs, no kura iegādājaties. Šīs sastāvdaļas ir:

 •  Jūs varat izmantot kredītkarti vai debetkarti, kas ir viens no internetā visplašāk izmantotajiem procesiem.
 •  Iepirkumu grozs – gandrīz visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji savā hostinga pakotnēs atbalsta vai piedāvā vairākus iepirkumu ratiņus. Šajos ratiņos kā maksājuma veids tiek apkopota nepieciešamā informācija par pasūtījumu kopā ar kredītkarti vai debetkarti.
 •  Maksājumu vārteja. Maksājumu vārtejas, piemēram, PayPal un AcceptSafe, tiek plaši izmantotas arī internetā..
 •  Interneta tirgotāja konts – interneta tirgotāja konts ietver jūsu kredītkartes vai debetkartes pārbaudi fondā. Kad līdzekļu pieejamība ir pārbaudīta, darījumi tiek apstiprināti.
 •  Norēķinu kontā apstiprinātie darījumi tiek ievietoti norēķinu kontā, kuru jebkurā laikā var izņemt, izmantojot automātiskās bankomātu vai bankomātu..
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map