Kā ģenerēt kvalitātes rādītājus jūsu uzņēmumam, izmantojot WordPress

Ir tikai trīs veidi, kā attīstīt savu biznesu:


 • Atrodiet jaunus klientus
 • Aiciniet pašreizējos klientus tērēt vairāk
 • Palieliniet cenu

Neatkarīgi no tā, vai jūs pārvaldāt ķieģeļu un javas veikalu, kurā pārdod pārtiku, vadāt savu veterināro praksi vai e-komercijas veikalu, lai gūtu lielākus ieņēmumus, jums būs jāveic darbības saistībā ar jebkuru no iepriekšminētajiem vai visiem iepriekšminētajiem..

Cenas palielināšana ir augļi ar zemu piekaramību, jo tas nepiepūlas, bet tam ir divas problēmas:

 • Jūs varat pārtraukt jaunu klientu izmantošanu jūsu pakalpojumā un atstumt pašreizējos klientus
 • Tas nav pielāgojams vai ilgtspējīgs risinājums pastāvīgai izaugsmei

Tātad jums paliek 1. un 2. pozīcija.

Nākamo sešu minūšu laikā es jums parādīšu detalizētu rokasgrāmatu par to, kā caur WordPress radīt potenciālos pirkumus, kurus var sekot jebkurš uzņēmuma īpašnieks vai uzņēmuma iekšējais tirgotājs..

Sešu minūšu beigās jūs uzzināsit:

 • Kādus spraudņus un e-pasta rīkus izmantot WordPress (jums nepieciešami tikai divi)
 • Kā izveidot pareizo saturu potenciālo pircēju ģenerēšanai
 • Kā vadīt ved uz jūsu vietni
 • Kā visu pilno svina ģenerēšanas procesu novietot uz auto pilota
 • Kā nodrošināt, ka jaunie klienti turpina tērēt naudu jūsu biznesam
 • Četras lielākās kļūdas, ko mazu uzņēmumu īpašnieki pieļauj, veidojot svinu

Rīki, kas jums nepieciešami, lai sāktu

Lai sāktu, nepieciešami tikai divi rīki; to iestatīšana prasa tikai dažas minūtes, un es visu emuārā esmu izskaidrojis visu iestatīšanas procesu, Kā iestatīt pastāvīgu kontaktu un OptinMonster programmai WordPress.

1. rīks – OptinMonster

Pirmais nepieciešamais rīks ir sava veida forma, kas vietnes apmeklētājiem ļauj jums sniegt savu informāciju (e-pasta adresi).

Svina pēc definīcijas ir šāda:

“Mārketingā svina ģenerēšana ir patērētāja intereses ierosināšana vai izmeklēšana par uzņēmuma produktiem vai pakalpojumiem. Potenciālos pirkumus var izveidot tādiem mērķiem kā saraksta veidošana, e-biļetenu saraksta iegūšana vai pārdošanas potenciāls. ” – Wikipedia

Jums vienmēr vajadzētu lūgt potenciālā klienta vārdu un epasta adrese visvairāk. Jūs varētu domāt:

“Bleh, vai viņu tālruņa numurs nav labāks?”

Protams, tas var būt, ja jūs pārdodat preces ar augstu biļeti, bet jūs nevarat automatizēt potenciālo pirkumu ģenerēšanas procesu, iegūstot mobilo tālruņu numurus. Jūs varat arī lūgt viņu tālruņa numuru vēlāk, izmantojot e-pastu, kad esat nedaudz uzsildījis potenciālo pircēju.

Kā uzņēmuma īpašnieks es zinu, ka jūs nevēlaties katru dienu veltīt stundām, lai radītu potenciālos pirkumus, un tāpēc e-pasts ir labākais risinājums.

Un tieši šeit ienāk OptinMonster.

Tas darbojas pareizi, izmantojot WordPress, tai nav nepieciešama kodēšanas pieredze, un tai ir ļoti ērti lietojams interfeiss, lai iestatītu veidlapas.

OptinMonster parādīs jūsu vietnes apmeklētājiem formu, kas ļauj viņiem ievadīt savu informāciju, un viņi tiek saglabāti jūsu sarakstā. Tas darbojas arī ar desmitiem e-pasta pakalpojumu, kas pēc tam var nosūtīt potenciālos pirkumu automātiskos e-pastus, jums neko neveicot (sīkāk paskaidrots šajā rakstā).

OptinMonster nesūta jūsu potenciālo pircēju e-pastus – tas ir tikai rīks potenciālo pirkumu apkopošanai.

2. rīks – pastāvīgs kontakts

OptinMonster tiek parādīts jūsu WordPress vietnes priekšā; visi to var redzēt, un tā galvenais mērķis ir e-pastu apkopošana.

Pastāvīgais kontakts darbojas vietnē aizmugure jūsu vietnē un ir rīks, kas apstrādā visus jūsu potenciālos pirkumus, sadala tos dažādos segmentos un nosūta automatizētus e-pastus.

Tas ir vislabāk piemērots maziem uzņēmumiem, un to ir neticami viegli iestatīt.

Šie ir vienīgie divi rīki, kas jums nepieciešami, lai ģenerētu desmitiem potenciālo pirkumu dienā.

Lai uzzinātu, kā iestatīt OptinMonster un Constant Contact savā WordPress vietnē, noklikšķiniet šeit.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kā izveidot pareizo saturu potenciālo pircēju ģenerēšanai

Tātad, tiklīdz esat optimizējis savu vietni, lai varētu uzņemt potenciālos klientus, tagad jums ir jāizveido (vai jāizmanto ārpakalpojumi) saturs, lai piesaistītu cilvēkus jūsu vietnei, lai apkopotu viņu e-pastus.

Saturs ir jebkurš teksta, vizuāls vai fonētisks elements lapā. Piemēram, šī emuāra ziņa, kuru es tagad rakstu, ir saturs teksta un attēlu veidā.

Lai ģenerētu kvalitatīvus potenciālos pirkumus, jums tie jādod a iemesls lai apmeklētu jūsu vietni un nodotu viņu informāciju. Neviens nenodod viņu e-pasta adresi, jo viņiem patīk saņemt reklāmas e-pastus.

Kāda veida saturu jums vajadzētu izveidot?

Ja esat veterinārārsts, ieteicams izveidot saturu par to, kā mājdzīvnieku īpašnieki var dušā pavadīt savus suņus, lai samazinātu utu iegūšanas iespējas..

Ja esat nekustamo īpašumu darītājs, varat izveidot īsu video vai e-grāmatu, ļaujot pirmo reizi mājas pircējiem uzzināt, kas viņiem būtu jāpadomā, pērkot īpašumu.

Ja pārvaldāt ķieģeļu un javas pārtikas veikalu, jūs varētu izveidot vizuālu emuāra ierakstu, kurā būtu redzamas vislabāk pārdotās preces, vai īsu video, kurā parādītas dažādas receptes.

sava satura mērķis Tas ir vienkārši: sniegt lasītājam vērtību un viņu prātā atstāt iespaidu par uzticēšanos un uzticamību jūsu biznesam.

Šis ir piemērs tam, kā HubSpot izveido kvalitatīvu bezmaksas emuāra ziņu vietnē 6 soļi, lai pārveidotu aģentūras vadītājus konsekventa satura veidotājos, un apakšā viņiem ir izvēles forma, kas ļauj saņemt vairāk satura, kā tas nāk.

Tas pats jādara ar savu biznesu.

Jums nepieciešami tikai 2–4 kvalitatīva satura fragmenti.

Neiekļaujieties slazdā, kad mēnesī tiek rakstīts desmitiem emuāru; jums tas patiešām nav jādara, kamēr jūsu vietne dienā nespēj ienest tūkstošiem jaunu apmeklētāju vai arī jūs mēģināt uzlabot savas vietnes SEO.

Svina magnēta izveidošana jūsu saturam

Dažreiz ar OptinMonster veidlapas izmantošanu var nepietikt, lai nodrošinātu potenciālo pirkumu.

Patērētāji zina, ka, ja viņi norādīs savu e-pasta adresi, viņi saņems desmitiem e-pasta ziņojumu, un tāpēc no tā neatsakās viegli.

Tāpēc jums ir nepieciešams lejupielādējams saturs (saukts par svina magnētu), kas ir savienots ar jūsu saturu kā rezerves kopija. Piemēram, HubSpot emuāra ziņa, kuru es saistīju ar iepriekšējiem, arī piedāvā saviem apmeklētājiem bezmaksas sociālo mediju stratēģijas komplektu.

Kad esat noklikšķinājis uz attēla, viņi lūdz ievadīt jūsu e-pasta adresi, lai jūs nosūtītu bezmaksas ceļveža lejupielādi.

Šis ir vēl viens no viņu emuāra ierakstiem ar nosaukumu Kā izveidot Facebook vadošās reklāmas: rokasgrāmata iesācējiem, bet šoreiz viņi izmantoja citu svina magnētu:

Apsveriet, ka svina magnēts ir jūsu satura paplašinājums.

Piemēram, ja jūs pirmo reizi sniedzat mājas pircējiem veidus, kā iegūt vislabāko hipotēku, piedāvājiet bezmaksas hipotēku kalkulatoru vai izklājlapu, kas viņiem var palīdzēt labāk izprast mājas pirkšanas patiesās izmaksas, ja to varat lejupielādēt..

Viņiem rādīt ziņojumu par labākajām vietām, kur iegādāties laika daļu vai greznu villu, nebūtu nozīmes viņu vajadzībām, un viņiem nebūtu iemesla to lejupielādēt..

Šeit ir emuāra ziņas no Elementi Īpašums parādot realtors, kā labāk uzņemt fotoattēlus. Apakšdaļā viņi piedāvā viņiem BEZMAKSAS fotogrāfiju e-grāmatu lejupielādi.

To saturs un svina magnēts izspēlē viens otru, un tiem būs augsts reklāmguvumu līmenis savākšanas rezultātā.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kā vadīt ved uz jūsu vietni

Ja jūs lasāt šo rokasgrāmatu, es domāju, ka jūsu WordPress vietne dienā nesaņem pārāk daudz unikālu skatījumu..

Es jums neaizmirsīšu veidus, kā radīt bezmaksas trafiku, piemēram, komentējot forumus, dabisko sociālo mediju ievietošanu vai SEO, jo tas prasīs mēnešus un daudz sava laika – laiks, kura jums, iespējams, nav.

Tā vietā es jums pastāstīšu, ko jūs jau zināt, bet ko nedarāt.

Dodieties uz jebkuru no lielākajiem tiešsaistes satiksmes veikaliem un iegādājieties sev īpaši mērķētu vietņu trafiku. Man patīk izmantot:

 • Facebook
 • Google

Vietnē Facebook varat izmantot viņu detalizētās mērķauditorijas atlases iespējas, lai segmentētu potenciālos pirkumus pēc vecuma, dzimuma, atrašanās vietas, štata, pilsētas, pasta indeksa un interesēm..

Kad esat spēlējis ar iestatījumiem un devies mērķa tirgū, jūs katru dienu varat iegūt pastāvīgu mērķtiecīgas satiksmes plūsmu.

Facebook ir satriecošs, jo tas ļauj ievadīt informāciju par jūsu ideālo potenciālo pirkumu, un tas arī notiks tikai parādiet savus sludinājumus šai grupai.

No otras puses, Google ļauj atlasīt mērķauditorijas atlasi pēc atslēgvārdiem un ievietot jūsu vietni saistīto galveno terminu meklēšanas pirmajā lapā.

Google un Facebook būs ātrākais un efektīvākais veids, kā jūs varat piesaistīt sava satura trafiku.

Jūs varat sākt reklamēties abās platformās, sākot no USD 5 dienā.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kā visu pilno svina ģenerēšanas procesu novietot uz auto pilota

Līdz šim jums vajadzēja veikt šādas darbības:

 • Iestatiet savu vietni, lai apkopotu potenciālos pirkumus
 • Ir izveidots vērtīgs saturs, lai parādītu jūsu vietnes trafiku
 • Izmantoja Google vai Facebook, lai novirzītu datplūsmu uz jūsu saturu

Jūsu potenciālās pirkšanas paaudzes pēdējā daļa ir e-pasta ziņojumu sēriju rakstīšana (vai ārpakalpojumu piešķiršana), kas tiek nosūtīti uz potenciālajiem pirkumiem, tiklīdz viņi izvēlas jūsu sarakstu automātiski.

Izmantojot pastāvīgo kontaktu, šie e-pasta ziņojumi jums būs jāraksta tikai vienu reizi, un tas automātiski tiks nosūtīts uz katru jauno potenciālo pircēju noteiktā laika posmā, kuru varat iestatīt.

Jūsu e-pasta sērija var izskatīties apmēram šādi:

1. e-pasts (tiek nosūtīts, tiklīdz viņi reģistrējas) – Šis ir sveiciena e-pasts. Ja jūs piedāvājat svina magnētu, šis ir e-pasts, kur viņiem tas jāsaņem.

2. e-pasts (pēc 24 stundām) – tā varētu būt saite uz citiem emuāra ierakstiem, papildu padomi vai klientu atsauksmes. 2. e-pasta ziņojuma mērķis ir radīt uzticību un uzticamību.

3. e-pasts (pēc 48 stundām) – tas ir pārdošanas piķis. Jūs varētu nosūtīt viņiem kuponu, lai veiktu izpirkšanu (kuponi darbojas arī kā lieliski svina magnēti), saiti sava pamatprodukta iegādei vai pajautājiet tālruņa numuru, ja pārdodat preces ar augstu biļeti (īpašumu vai dārgu SaaS). ).

Šie e-pasta ziņojumi ir jāraksta tikai vienu reizi, un, izmantojot pastāvīgo kontaktu, tie var būt pilnībā automatizēti, ko šeit parādīju savā rokasgrāmatā.

Šis ir reālās dzīves piemērs tam, ko es tikko paskaidroju no Agora Pulse.

Vispirms viņi man pasludina sludinājumu uz emuāra ziņu, nav viens no viņu produktiem.

Viņu reklāma man tiek rādīta, jo viņi cenšas sasniegt cilvēkus, kuriem ir interese par sociālo mediju mārketingu.

Tā kā es visu domāju par šo sociālo mediju mārketingu, es noklikšķinu uz viņu sludinājuma, un viņi vedina mani uz emuāra ziņu.

Tūlīt labajā pusē varat redzēt viņu pierakstīšanās formu. Rakstot šo teikumu, viņi gāja agresīvi un tad arī parādīja man uznirstošo formu.

Es devos uz priekšu un piereģistrējos viņu e-pastu sarakstam, un dažu sekunžu laikā pēc reģistrēšanās viņi man atsūtīja apsveikuma e-pastu.

Pēc dažām dienām man tika nosūtīts vēl viens e-pasts.

Un tur jums tas ir. Izmantojot OptinMonster, Constant Contact, saturu un vai nu Facebook vai Google, jūs varat nodot visu potenciālo potenciālo pircēju paaudzi autopilotam tāpat kā Agora Pulse.

Kā iegūt jaunus klientus, lai tērētu naudu savam biznesam

Šī ir vienkāršākā daļa.

Konvertējot potenciālo klientu par klientu, jums tikai jānosūta vairāk e-pastu, lai neļautu viņiem tērēt naudu.

Par katriem 1 USD, kas 2016. gadā iztērēts e-pasta mārketingā, uzņēmumi ieguva 38 USD pārdošanas ieņēmumi, ar e-pasta mārketingu tiek balsots par IA kanālu.

Izmantojot pastāvīgo kontaktu, jūs varat iestatīt papildu e-pasta sērijas, kuras tiek nosūtītas klientiem, lai nodrošinātu, ka viņi turpina tērēt līdzekļus jūsu uzņēmumam, un tas viss tiek darīts automātiskajā pilotāžā..

atpakaļ uz izvēlni ↑

Četras kļūdas, ko mazu uzņēmumu īpašnieki pieļauj, veidojot svinu

Pirms sākat ieviest šo rokasgrāmatu savam mazajam biznesam, lūdzu, nepieļaujiet nevienu no šīm kļūdām, jo ​​tas jums izmaksās pārāk daudz laika vai naudas.
Pārāk daudz pārbaudu Neuzdodiet sev šādus jautājumus, kamēr katru dienu nebraucat simtiem vietnes apmeklētāju:

 • Vai ritjosla darbotos labāk nekā uznirstošais logs?
 • Vai man būtu jāmaina izvēles formas krāsa?
 • Vai cits e-grāmatas attēls radītu vairāk potenciālo pirkumu?

Netērējiet laiku dažādu elementu pārbaudei, lai palielinātu reklāmguvumus, līdz jums ir pietiekami daudz trafika un ienesīga potenciālo pirkumu ģenerēšanas piltuve. Esmu redzējis, ka uzņēmumu īpašnieki katru dienu pavada stundas, pārbaudot mikroelementus, kas potenciālo potenciālo pirkumu var palielināt par 1-2%.

Pirms izlemjat kaut ko optimizēt, koncentrējieties uz pamatiem, lai viņi varētu strādāt.

Rakstiet pats savu saturu, ja neesat rakstnieks – Ja jūs neprotat rakstīt saturu, radīt potenciālos magnētus vai rādīt Facebook reklāmas, uzticiet to ārpakalpojumiem kādam citam. Vietnēs, piemēram, Upwork un Freelancer, ir tūkstošiem ārštata darbinieku, kurus jūs varat nolīgt pēc nepieciešamības, lai palīdzētu jums ar visu, ko esmu pieminējis.

Nepavadiet 10 stundas, rakstot e-grāmatu, kad varat uzticēt uzdevumam ārpakalpojumus par 80 USD, jo es esmu pārliecināts, ka 10 jūsu dienas stundas ir vairāk nekā 80 USD vērtas.

Lētu instrumentu izmantošana – Visiem labiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem parasti ir maza mēneša maksa par viņu pakalpojumu izmantošanu. Esmu izmantojusi lielāko daļu bezmaksas e-pasta pakalpojumu zem saules un tie visi sūkā.

Lielākajai daļai bezmaksas pakalpojumu ir slikta e-pasta piegāde, nav automatizācijas, un daudzi nedarbosies ar WordPress spraudņiem, piemēram, OptinMonster.

Es iesaku vai nu pastāvīgu kontaktu (vislabāk maziem uzņēmumiem), vai arī saņemt atbildi (uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem); abi strādā ar OptinMonster.

Atsakos pārāk drīz – Pirmoreiz izveidojot svina magnēta piltuvi, pastāv liela iespēja, ka jūs kļūsit neveiksmīgs un kļūdīsities katrā solī..

Un tas ir labi, to dara visi.

Potenciālo klientu piesaistīšana un sava biznesa izaugsme nav lineārs process. Lai gan visu uzņēmumu pamatnoteikumi ir vienādi, iestatot reklāmas vai e-pasta ziņojumos atrodot pareizo ziņojumapmaiņu, jūs nāksies sastapties ar nelielu ceļu bloķēšanu..

Varbūt jums vajadzēs pastiprināt mērķauditorijas atlasi vai pievienot secībai papildu e-pastu, lai palielinātu reklāmguvumus. Tā ir visas spēles sastāvdaļa.

Vai jūsu WordPress vadošā paaudze ir auto pilots?

Svina ģenerēšana ir grūta, ja nezināt, kur sākt vai kā radīt potenciālos klientus.

Svina ģenerēšana ir vienkārša, ja zināt lietojamos rīkus un piltuves iestatīšanu.

Šajā ceļvedī es aprakstīju vienkāršu, bet efektīvu svina paaudzes piltuvi, kuru visu lielumu uzņēmumi izmanto daudzās nišās, kuras šodien varat izmantot savam biznesam..

Lai attīstītu savu biznesu un radītu potenciālos pirkumus, izmantojot WordPress, jums vienkārši ir jāizpilda katrs solis vai tas jāuztic kādam, kurš var.

Vai esat gatavs sākt 1. darbību? Iepazīstieties ar manu soli pa solim par to, kā piecās minūtēs iestatīt OptinMonster un Constant Contact.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me