Kā iestatīt iepirkumu grozu vietnē BlueHost

Mūsdienās dators un internets padara visu atšķirīgu. Papildus daudzajiem interneta ieguvumiem un izmantojumiem cilvēka dzīvē tas maina visu tradicionālā mārketinga pieeju biznesā. Mūsdienās daudzi cilvēki izmanto savu biznesu tīmeklī, piesaista plašāku auditoriju un izbauda lieliskās lietas, kuras var piedāvāt tikai internets. Tas ir labākais iespējamais veids, kā reklamēt un pārdot jebkuru jūsu produktu / pakalpojumu.


Padarot savu produktu / pakalpojumu pieejamu tiešsaistē, klienti un potenciālie pircēji var sazināties ar jums, tādējādi palīdzot attīstīt biznesu. Un, lai jūsu uzņēmums vai zīmols būtu pazīstams tiešsaistē, jums ir jābūt savai vietnei. BlueHost ir labākā vieta, kur sākt.

BlueHost tīmekļa mitināšana

BlueHost ir viens no labākajiem un populārākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā pakalpojumus, sākot no tīmekļa mitināšanas līdz tīmekļa vietnes veidošanai. Daudzi vietņu īpašnieki un tīmekļa izstrādātāji izvēlas atvērt kontu ar viņiem vairāku iemeslu dēļ, piemēram:

 • Bluehost atbalsta sistēma ir pieejama visu diennakti, izmantojot tērzēšanu, e-pastu un tālruni.
 • BlueHost neaizkavē jūs līgumā vai termiņā neatkarīgi no tā, kādu hostinga plānu jūs plānojat iegūt. Tas nozīmē, ka, ja jūs vairs neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat jebkurā laikā pārtraukt savu kontu. Jūs varat arī saņemt proporcionālu atmaksu par atlikušo hostinga termiņu.
 • BlueHost ir vienkāršs un ērti lietojams, pat iesācējiem, kuriem nav zināšanu par kodēšanu un programmēšanu. Tie nodrošina dažādus vietņu veidotājus, kas ļauj jums izveidot savu vietni un ātri to izveidot un palaist. Šie vietņu veidotāji ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu klientu vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārvaldīt savu personīgo emuāru, izveidot biznesa vietni vai abus, BlueHost ir jūs apskatījis. Daži no tiem var pat atbalstīt e-komerciju ar iepirkumu groziem un citu, lai jūs varētu pārdot produktus un pakalpojumus tiešsaistē. Tīmekļa vietņu veidotāji ir arī aprīkoti ar dažādām jau sagatavotām tēmām, kuras varat izmantot, lai jūsu vietne iegūtu unikālu izskatu, kas vislabāk atbilst jūsu uzņēmumam vai izvēlētajai nišai..
 • Izveidojot e-komercijas vietni, izmantojot BlueHost, jūs varat veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē ar optimālu produktu / pakalpojumu pasūtīšanas drošību. Jūs kā klients esat labi aizsargāts un aizsargāts, piekļūstot personīgajiem failiem un informācijai savā kontā.

Kas ir iepirkumu grozs??

Pirkumu grozs ir programmatūra, kas nepieciešama jebkurai e-komercijas vietnei. Iegādājoties iepirkumu grozu jūsu vietnē, pircēji viegli un droši iegādājas produktus / pakalpojumus no jums.

BlueHost piedāvā plašas iepirkumu groza iespējas, tostarp:

 • OS Commerce iepirkumu grozs

 • Kubu grozs

 • Zen Cart

 • Agora iepirkumu grozs

Izmantojot šos iepirkumu groziņus, savā e-komercijas vietnē varat nodrošināt drošas un ērti lietojamas pasūtīšanas iespējas.

Kā iestatīt iepirkumu grozu vietnē BlueHost

Lai jūsu vietne kļūtu par e-komercijas vietni, vispirms jāinstalē iepirkumu groza programmatūra. To var izdarīt dažādos veidos:

 1. Izmantojiet MOJO Marketplace, lai instalētu iepirkumu groza programmatūru.
 1. Jūs varat manuāli instalēt izvēlēto iepirkumu groza programmatūru vai arī varat nolīgt izstrādātāju, lai instalētu un / vai pārvaldītu programmatūru jums.

Kad esat uzstādījis iepirkumu grozu, ir laiks to konfigurēt, lai parādītu jūsu produktus un / vai pakalpojumus. Ņemiet vērā, ka katrai no šīm iepirkumu groza programmatūrām ir savs unikālais interfeiss un konfigurācijas stils, taču varat veikt dažas vispārīgas darbības:

 1. Piesakieties sava iepirkumu groza administrēšanas apgabalā.
 1. Izveidojiet jaunu produktu / pakalpojumu interfeisā.
 1. Pievienojiet nepieciešamo informāciju, kas vislabāk raksturo jūsu produktu / pakalpojumu. Varat arī pievienot sava produkta / pakalpojuma fotoattēlu.
 1. Iestatiet cenu. Jums, iespējams, būs jānorāda arī maksājuma vārteja un / vai valūta, atkarībā no izmantotās programmatūras.
 1. Saglabājiet jauno produktu / pakalpojumu un pārbaudiet to savā vietnē, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi.

Kad programmatūra ir veiksmīgi instalēta, jums ir jāsazinās ar izmantotā iepirkumu groza autoru vai programmatūras izstrādātāju, ja jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts. Viņi ir zinošākie un vislabāk sagatavotie, lai palīdzētu jums. Jūs esat laipni aicināti sazināties arī ar BlueHost, jo viņi ir gatavi jums palīdzēt vai vismaz norādīt jūs pareizajā virzienā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me