Kā iestatīt iepirkumu grozu vietnē WebHostingHub

Kā iestatīt iepirkumu grozu vietnē WebHostingHub

WebHostingHub ir uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus ķieģeļu un javas biznesa īpašniekiem, kuri plāno pārdot savus produktus tiešsaistē. Tas tiek darīts, iekļaujot klientu apkalpošanu, kas ir pieejama 24 stundas katru gadu gadā. WebHostingHub darbojas jau kopš 2001. gada, tāpēc tiek uzskatīts par uzticamu un pieejamu tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēju.


Populārākā piedāvātā WebHostingHub pakalpojumu pakete ir iepirkumu groza pakalpojums uzņēmumu tiešsaistes pārdevējiem. Iepirkumu groza noformēšanai ir divi veidi:

 •  Iesācēja apmācība
 •  Starpposma apmācība

Bet iepirkumu groza iestatīšanas ērtums ir atkarīgs no tiešsaistes uzņēmuma īpašnieka prasmēm un vēlmēm, kas notiek caur:

 •  Izmantojot Softaculous
 •  Manuāla uzstādīšana

Ir arī papildu norādījumi, kā pieteikties administratora panelī un mainīt vai no jauna iestatīt iepirkumu groza paroli.

Izmantojot Softaculous

Softaculous ir vienkāršs programmatūras uzstādītājs, kas iekļauts vadības panelī vai cPanel, kas atrodas zem izvēlnes Programmatūra / Pakalpojumi. Automatizēto programmatūras instalāciju skaits ir pārāk liels, lai pārbaudītu katru atsevišķi, jo tajā ir iekļautas 280 programmatūras. Tas iesācējam ir grūtāk meklēt, un tādējādi vienkāršākais veids ir meklēt vai meklēt vārdu “Zen Cart”, pirms noklikšķināt uz tastatūras Enter..

Noklikšķiniet uz atvērtās “Zen Cart”, lai atvērtu savu instalēšanas instrukcijas lapu. “Zen Cart” ir atvērta avota e-komercijas programmatūra, kas dažādiem tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzējiem ir pieejama bez maksas. Tīmekļa lapas augšējā labajā stūrī ir pieejamas četras opcijas, kurās ietilpst poga Instalēt, Pārskats, Funkcijas un Importēšana. Lai atvērtu izvēlni Programmatūras iestatīšana, kurā uzskaitītas dažādas iespējas, kas nepieciešamas tiešsaistes uzņēmuma īpašniekam. Viena no vissvarīgākajām iespējām ir “Izvēlieties protokolu”, jo tā piedāvā https adreses, kuras tiks izmantotas biznesa SSL. Daži no tiem ietver http: //, https: //, http: // www. Un https: // www. Vēlamā informācija jāievieto laukos pirms noklikšķināšanas uz pogas Instalēt. Tiks atvērts ziņojums, kurā norādīts, ka programmatūra ir veiksmīgi instalēta, kā arī tās kopsavilkums.

Manuāla uzstādīšana
Pirmais solis ir lejupielādēt programmatūru “Zen Cart” no oficiālās Zen Cart tīmekļa vietnes, izmantojot pogu “Lejupielādēt tūlīt”. Pieejamās versiju opcijas atrodas vietnes sākumlapā kopā ar lejupielādes pogu.
Meklējiet failu datorā un atspiest lejupielādēto “Zen Cart” failu noteiktā apakšdirektorijā. Tā mērķis ir novērst vajadzīgo failu aizmirstību, kad šie faili tiek augšupielādēti personīgā tīmekļa resursdatora nodrošinātāja mapē vai apakšmapē. Ja augšupielādējamie faili ir jānovieto galvenajā domēnā, tie jānovieto zem public_html. Ja programmatūra ir jānovieto addon domēnā, tad faili ir jāpārsūta uz vietni public_html / domain.com.

2 failiem ir jāmaina atļaujas, un tas tiek darīts, iestatot to uz 755: /admin/includes/configure.php un /includes/configure.php
Uzņēmējdarbības vietnes īpašniekam būs jāizveido datu bāze un datu bāzes lietotājs, izmantojot cPanel MySQL datu bāzes vedni. Uzņēmuma īpašniekam būs jāizveido datu bāzes nosaukums, lietotājvārds un parole, kas būs jāraksta.

Piekļuve un iestatīšanas pabeigšana
Ja Zen Cart tiek augšupielādēts galvenā domēna mapē, uzņēmuma īpašniekam būs jāieraksta http://yourdomain.com/zc-install/.

Noklikšķiniet uz Zen Cart iestatīšana, lai atvērtu lapu, pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt, lai turpinātu. Tiks atvērts noteikumu un nosacījumu kopums, lai uzņēmuma īpašnieks pirms noklikšķināšanas uz pogas Turpināt izlasītu un piekristu tam. Nākamais solis ir noklikšķināt uz opcijas Instalēt pēc tam, kad Zen Cart ir pareizi izmantojis datoru.
Datubāzes iestatīšana un pabeigšana

Informācija par uzņēmuma īpašnieka datu bāzi tiek ievietota izvēlnē Datubāzes iestatīšana. Pēc atlasēm tiek noklikšķināts uz pogas Saglabāt datu bāzes iestatījumus, kas atrodas lapas apakšā. Tiks atvērta izvēlne Sistēmas iestatīšana, lai sniegtu servera / vietnes iestatījumu kopsavilkumu kopā ar SSL informāciju. Uzņēmuma īpašniekam būs jāpārbauda iestatījumi, pirms noklikšķināt uz pogas Saglabāt sistēmas iestatījumus, kas atrodas arī lapas apakšā.

Nākamais instalēšanas solis ir izvēlne Veikala iestatīšana, lai tiktu izvēlēts veikala nosaukums, veikala īpašnieks, veikala īpašnieka e-pasts, veikala valsts, veikala zona, veikala adrese, noklusējuma valoda, noklusējuma valūta un veikala demonstrācija. Noklikšķinot uz pogas Saglabāt veikala iestatījumus, tiek atvērta administratora konta iestatīšana. Šai iestatīšanai ir nepieciešams administratora lietotājvārds, administratora parole un administratora e-pasta adrese. Administratora e-pasta adreses mērķis ir tāds, ka uzņēmuma īpašnieks varēs mainīt vai atiestatīt paroli, ja tā tiks aizmirsta. Pēc lauku aizpildīšanas tiek noklikšķināts uz pogas Saglabāt administratora iestatījumus.

Cenel mape Zencart vēlāk jāpārdēvē, lai izvairītos no drošības riskiem. Tas atrodas, izmantojot FTP vai failu pārvaldnieku. Zen Cart programmatūra jau ir veiksmīgi instalēta vietnē, lai biznesa produktus tagad varētu ievadīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map