Kā kontakta veidlapu pievienot savai WordPress vietnei vai emuāram


Kā pievienot kontakta formuKā vietnes īpašniekam noteikti vajadzētu iemācīties pievienot kontakta veidlapu WordPress. Jūsu vietne nav anonīma vienība. Lielākā daļa cilvēku vēlas uzzināt un ik pa laikam mijiedarboties ar visiem, kas ir aiz lasītā satura. Kāpēc, jūsuprāt, ir autoru profili un emuāru komentāri?


Šī iemesla dēļ šajā rakstā jūs uzzināsit, kā pievienot kontakta formu savai WordPress vietnei. Vispirms ziņojumā tiks apskatīti iemesli, kāpēc tā ir laba ideja, un tad jūs saņemsiet detalizētu rokasgrāmatu par to, kā savā spraudnī iekļaut kontaktinformācijas veidlapu vietnē..

Mēs runāsim arī par to, kā mainīt jūsu formas dizainu un ieviest aizsardzību pret surogātpastu. Turklāt mēs pārbaudīsim saziņas veidlapas un personas datu aizsardzību – kaut ko pēdējā laikā vairāk uzmanības centrā. Visbeidzot, jūs atradīsit spraudņu sarakstu, kurus varat izmantot, lai WordPress pievienotu kontakta formu.

Tas varētu izklausīties daudz, bet neuztraucieties – mēs to saglabāsim vienkārši!

Kāpēc jums vajadzētu izmantot kontakta formu savā WordPress vietnē?

Pirms ķerties pie tā, kā izpētīt, kāpēc tas ir nepieciešams. Ir daudz labu iemeslu, kāpēc savā vietnē izmantot kontaktinformācijas veidlapu, nevis, piemēram, tieši nosūtīt savu e-pasta adresi.

 • Aizsardzība pret e-pasta surogātpastu – Surogātpasts ir kaitēklis. Jūs to ātri pamanīsit, kad jums būs WordPress vietne, kurā tiek izmantoti emuāru komentāri. Viena lieta, ko veic surogātpasta izplatītāji, ir vietņu automātiska meklēšana neaizsargātām e-pasta adresēm, lai viņi varētu pievienot tās adresātu sarakstiem. Kontaktformas neļauj tam notikt, dodot apmeklētājiem iespēju sazināties, nepublicējot jūsu adresi tiešsaistē.
 • Jautājiet pareizo informāciju – Cilvēki, kas sazinās ar jums, ne vienmēr nosūta visu nepieciešamo informāciju. Izmantojot kontaktinformācijas veidlapu, jūs to varat īpaši lūgt jau iepriekš. Tas arī dod iespēju filtrēt pieprasījumus, piemēram, pēc veida. Tas atvieglo jūsu dzīvi un samazina daudz turp un atpakaļ.
 • Informējiet klientus – Un otrādi, kontaktinformācijas veidlapas var darboties arī kā pirmais informācijas punkts. Jūs varat iekļaut informāciju zvanītājiem, lai viņi zinātu par paredzamo reakcijas laiku un darbībām, kuras viņi var veikt jau iepriekš, lai atbildētu uz viņu pieprasījumu. Tas samazina iespēju, ka no vienas un tās pašas nepacietīgās personas tiek sūtīti vairāki e-pasti.

Vai esat pārliecināts, ka kontaktu formas ir noderīgas? Tad apskatīsim šīs apmācības praktisko daļu.

Kā pievienot kontakta veidlapu WordPress, izmantojot 7. kontaktu

Ir daudz WordPress spraudņu, lai jūsu vietnei pievienotu kontakta formu – gan bezmaksas, gan premium. Par dažiem no tiem vēlāk runāsim šajā rakstā. Šai apmācībai mēs izmantosim Sazinieties ar 7. veidlapu.

Spraudnis WordPress direktorijā ir pieejams bez maksas, un tas vienmēr ir bijis starp populārākie spraudņi visu laiku (patiesībā šī rakstīšanas laikā tas vispirms ir). Turklāt tas ir ērti lietojams, tam ir jauks funkciju saraksts un saprātīgi papildinājumi.

Tāpēc mēs to izvēlamies, lai iemācītu jums pievienot kontakta veidlapu WordPress.

1. solis. Instalējiet spraudni Contact Form 7

Kontaktinformācijas veidlapas 7 instalēšana ir tikpat vienkārša kā jebkura cita WordPress spraudņa. Vienkārši piesakieties savā vietnē un dodieties uz Spraudņi> Pievienot jaunu un meklēšanas lodziņā ierakstiet tā nosaukumu.

instalējiet kontakta veidlapu 7, lai WordPress pievienotu kontakta formu

Tam vispirms vajadzētu parādīties. Klikšķiniet uz Instalēt tagad lai lejupielādētu to savā vietnē. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Aktivizēt lai sāktu izmantot spraudni.

2. solis. Izveidojiet savu jauno kontaktformu

Pēc instalēšanas jūs atradīsit jaunu izvēlnes vienumu ar nosaukumu Sazinieties jūsu WordPress sānjoslā. Noklikšķinot uz tā, jūs nokļūsit šajā ekrānā.

kontakta forma 7 galvenā izvēlne

Jūs saņemat vairākus padomus, kā uzlabot savu kontakta formu, piemēram, izmantojot aizsardzību pret surogātpastu. Mēs nokļūsim pie šiem sīkumiem vēlāk.

Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs atradīsit visu savā vietnē pieejamo kontaktu veidlapu sarakstu. Tajā ir iekļauta parauga forma, kuru teorētiski varat izmantot uzreiz. Vai nu noklikšķiniet uz tā, lai sāktu rediģēšanu, vai noklikšķiniet Pievieno jaunu ekrāna augšdaļā. Abi jūs šeit nokļūs:

kā pievienot kontaktu formu WordPress ar 7

Sākumā tas izskatās nedaudz noslēpumains, bet neuztraucieties – jūs to drīz sapratīsit.

Lai strādātu, kontaktinformācijas veidlapai nepieciešami lauki. Lauki ir tie, kur apmeklētāji ievada savu vārdu, e-pasta adresi vai ziņojumu, kuru viņi jums vēlas nosūtīt, vai jebko citu, ko jūs, iespējams, vēlaties pievienot.

Kontaktinformācijas veidlapa 7 izveido tos, kuriem ir mazliet HTML un pielāgoti tagi. Viss starp apzīmē vienu kontakta veidlapas lauku plus tam piederošo teksta aprakstu. Faktiskos laukus veido tas, kas atrodas starp kvadrātiekavām.

Vai tas nozīmē, ka, lai izveidotu kontakta formu, jums jāapgūst programmēšanas valodas? Par laimi, spraudnim ir rīki, kas tos automātiski ģenerē.

3. solis. Konfigurējiet savu formu

Pašlaik noklusējuma forma, kas mums ir aizmugurē, lapā izskatās šādi.

Sazinieties ar veidlapas konfigurāciju
“Pievienot kontaktformu WordPress” piemēra formā

Tas viss ir parasts. Pieņemsim, ka vēlaties pievienot nolaižamo izvēlni, lai izvēlētos mērķi sazināties ar jums. Tādā veidā jūs varat uzreiz redzēt ziņojumus, kuriem jāpiešķir prioritāte.

Lai to izdarītu, vispirms kursors jānovieto tur, kur kontaktu formā vēlaties parādīt izvēlni. Šajā gadījumā tas notiek starp e-pasta adresi un tēmu.

Augšējā rīkjoslā noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes. Jūs nokļūsit šajā izvēlnē:

7. kontakta veidlapa izveidot nolaižamo izvēlni

Tālāk ir norādīts, kā aizpildīt dažādus laukus.

 • Lauka tips – Izvēlieties, vai lauks ir nepieciešams, lai iesniegtu kontakta veidlapu.
 • Vārds – tas apzīmē tagā izmantoto vārdu. Tas neparādīsies apmeklētājiem, bet jums būs vieglāk atcerēties taga mērķi un arī vēlāk konfigurēt e-pastu, kas nosūtīts uz jūsu kontu.
 • Iespējas – Ievadiet apmeklētājiem pieejamās iespējas, izmantojot nolaižamo izvēlni. Ielieciet vienu katrā rindā. Jums ir arī iespēja atļaut vairākas atlases un pēc noklusējuma izmantot tukšu vienumu.
 • ID / klases atribūts – Šajā vietā laukam varat piešķirt CSS klasi vai ID. Tas ir ļoti noderīgi, veidojot pielāgotu stilu. Par to mēs runāsim vēlāk.

Mēs to aizpildījām šādi:

aizpildīta veidlapas etiķetes ģeneratora kontakta veidlapa 7

Kad esat apmierināts, noklikšķiniet uz Ievietot tagu lai to ievietotu formā.

pievienojiet nolaižamajā izvēlnē veidlapu tagus, lai sazinātos ar 7. veidlapu

Ņemiet vērā: ja saprotat, kā tagi darbojas, varat arī tos izveidot vai veikt izmaiņas teksta laukā. Piemēram, lai jauno nolaižamo izvēlni padarītu par obligātu lauku, jūs varētu vienkārši izdzēst zvaigznīti pēc atlasīt. Jo vairāk izmantojat spraudni, jo labāk jūs saprotat, kā tas darbojas.

Tagad atliek tikai pievienot etiķeti. Tas ir teksts, kas pievienots kontaktformas laukam, lai izskaidrotu, ko tas dara. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet esošo kodu no citiem laukiem un pēc tam pielāgojiet to savām vajadzībām.

pievienojiet html kodu, lai veidotu tagus kontaktu formā 7

4. solis. Rediģējiet e-pasta iestatījumus

Tālāk jums ir jākonfigurē e-pasts, kas jums nosūtīts no kontaktinformācijas veidlapas. Nav pārsteidzoši, ka jūs to darāt zem Pasts cilni augšpusē.

konfigurējiet 7 kontaktu kontakta iestatījumus

Laukus atradīsit iepriekš aizpildītus ar līdzīgām atzīmēm kā iepriekš sazināšanās veidlapā. Tas arī nodrošina jums pieejamos lauka tagus, ieskaitot visus jaunus, ko esat izveidojis agrāk (ja esat saglabājis veidlapu). Varat tos izmantot, lai pielāgotu, kā no kontakta veidlapas saņemsit ziņojumus.

Lūk, ko nozīmē katrs lauks:

 • Uz – e-pasta adrese, uz kuru tiks nosūtīti ziņojumi. Parasti jūs to varat atstāt tādu, kāds tas ir.
 • No plkst – e-pasta sūtītājs. Pēc noklusējuma tas tiek iestatīts uz personas vārdu, kas izmanto jūsu kontakta veidlapu.
 • Papildu galvenes – telpa papildu ziņojumu galvenes laukiem. Standarta iestatījumos jūsu atbilde tiek nosūtīta uz tās personas e-pastu, kura sazinās ar jums, nevis uz e-pasta ziņojumu, no kura tas nāca (t.i., no jūsu vietnes), kad noklikšķināt. Atbildi. Tas ir arī iespējams ielieciet tur CC vai BCC adresātus.
 • Ziņojuma pamatteksts – tā e-pasta teksts, kuru jūs saņemsit.
 • Izslēgt rindas ar tukšām pasta atzīmēm no izvades – Pārbaudot šo, ja kāds no izmantotajiem tagiem ir tukšs, spraudnis tos izslēgs no ziņojuma.
 • Izmantojiet HTML satura tipu – pēc noklusējuma ziņojums tiek nosūtīts vienkāršā tekstā. Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai tā vietā izmantotu HTML.
 • Failu pielikumi – Ja jūsu veidlapa ļauj augšupielādēt failus, šeit ietilpst šo failu tagi. Varat arī to izmantot pievienot failus, kas mitināti jūsu serverī.
 • Pasts (2) – Papildu pasta veidne, ko bieži izmanto kā automātisko atbildētāju. Atzīmējiet, lai aktivizētu.

Standarta iespējas ir diezgan labas. Vienīgais, kas mums jāmaina mūsu piemērā, ir temats.

iestatiet filtru savā pasta programmā

Izmantojot iepriekš norādīto formātu, tagad savā pasta programmā varat iestatīt filtru, lai kārtotu ziņojumus pēc tēmas līnijas, piešķirot prioritāti biznesa jautājumiem. Tas viss attiecas uz pasta iestatījumiem pagaidām.

5. solis. Pievienojiet formas ziņojumus

Nākamais ir Ziņas cilne. Jums ir iespēja konfigurēt ziņojumus, ar kuriem var saskarties apmeklētāji, izmantojot veidlapu.

konfigurēt formas ziņojumus 7. kontakta formai

Tie ir kļūdu ziņojumi, veiksmes ziņojumi vai tikai padomi par pareizu veidlapas lietošanu. Mēs uzskatām, ka tie jau ir diezgan labi, tāpēc mēs parasti atstājam visu, kā ir. Ja jums ir iemesls mainīt kādu no tiem (piemēram, lai atbilstu jūsu vietnes toni), jūtieties brīvi to darīt.

6. solis. Pielāgojiet papildu iestatījumus

Visbeidzot, jūs piekļūstat papildu iestatījumiem.

sazinieties ar 7 papildu iestatījumiem

Pēc noklusējuma tie ir tukši. Jūs varat darīt dažādas lietas – sākot ierobežot iespēju tikai reģistrētiem cilvēkiem iesniegt kontaktinformācijas veidlapu, lai testa vajadzībām iestatītu veidlapu demonstrācijas režīmā. Tas nav svarīgi mūsu mērķiem, taču sadaļā All rights reserved dokumentācija.

7. solis. Pievienojiet veidlapu savai vietnei

Tagad, kad esat konfigurējis veidlapu, ir pienācis laiks to iegūt savā vietnē. Pirmais, kas jums jādara, ir saglabāt veidlapu, izmantojot tāda paša nosaukuma pogu.

Pirms to darāt, iespējams, vēlēsities pievienot vārdu augšpusē. Tas padarīs veidlapu labāk atšķiramu, ja izveidosit vairākus.

Kad esat saglabājis veidlapu, ekrānā parādīsies saīsnes kods:

kontakta veidlapa 7 īskods, lai pievienotu kontakta formu WordPress

Jūs to izmantosit, lai novietotu veidlapu visur, kur vēlaties. Pirmais, ko vēlaties darīt, ir to atzīmēt un nokopēt. Kad tas ir izdarīts, dodieties uz lapu, kurā vēlaties ievietot veidlapu. Piemēram, jūs varētu vienkārši izveidot jaunu lapu un nosaukt to Sazinieties. Ielīmējiet īskodu WordPress redaktorā.

kontakta veidlapa 7 īskods WordPress redaktorā

Kad jūs tagad publicējat lapu un dodieties uz priekšu:

7. veidlapas kontakta forma lapā

Tur tas ir. Ievērojiet nolaižamo izvēlni, kuru izveidojām iepriekš. Tagad tā ir daļa no kontaktinformācijas formas pēc vajadzības.

Vienkārši, vai ne? Turklāt jūs varat izmantot to pašu metodi, lai veidlapu novietotu jebkur citur.

8. darbība. Iekļaujiet kontaktformu sānjoslā (pēc izvēles).

Nav nekas vienkāršāks kā kontaktinformācijas formas ievietošana sānjoslā. Vienkārši dodieties uz Izskats> Logrīki. Pievienojiet teksta logrīku jebkuram logrīka apgabalam, kurā vēlaties parādīties kontakta forma, un ielīmējiet īso kodu.

pievienot kontaktu formu WordPress logrīkam

Neaizmirstiet saglabāt logrīku! Kad jūs atgriezīsities savas vietnes priekšpusē, tur tas ir:

saziņas forma WordPress logrīkā

Jūs tikko esat apguvis kontaktinformācijas formas pievienošanas pamatus programmā WordPress. Mēs vēl neesam galā. Lai turpinātu uzlabot savas veidlapas, vēl ir daudz darāmu.

Kontaktu veidlapas WordPress – nākamie soļi

Kad jūsu vietnē ir veidlapa, darbs nebeidzas. Joprojām ir dažas svarīgas lietas, par kurām jārūpējas, piemēram, veidlapas veidošana, tās pasargāšana no e-pasta surogātpasta izplatītājiem un personas datu aizsardzības pasākumu ieviešana. Darīsim to secībā:

Veidlapas nomainīšana

Ideālā gadījumā nav jāmaina kontakta veidlapa. Tas ir iespējams mūsu gadījumā, jo 7. kontakta formā tiek izmantots tāds standarta HTML kods kā etiķete vai ievade [type = "text"] lai veidlapu laukus izveidotu.

Labās WordPress motīvās tās ir noteiktas stila lapā. Līdz ar to kontaktforma, visticamāk, automātiski derēs jūsu vietnes noformējumam. Jūs to varētu redzēt iepriekš norādītajā vietnes vietnē. Ja jums joprojām ir jāveic korekcijas, jums ir vairākas iespējas.

Kā minēts, Kontaktformas 7 veidlapām ir noteikts HTML marķējums. Jūs varat vienkārši mainīt saistīto CSS un tādējādi veidlapu izskatu. Tikai ņemiet vērā, ka tas ietekmē arī citus vietnes ievades laukus, kuriem ir vienāds iezīmējums.

Turklāt katrai veidlapai, kas izveidota, izmantojot Kontaktformu 7, ir pievienots spraudnim specifisks kods. Kodu var atrast, izmantojot pārlūka izstrādātāja rīkus.

mainīt kontaktformas noformējumu caur css

Piemēram, izmantojot veidlapu, jūs varat mainīt visas formas noformējumu .wpc7-forma CSS klase. Ņemiet vērā, ka tas ietekmē visas veidlapas, kas izveidotas, izmantojot 7. kontaktu veidlapu, taču citi jūsu vietnes ievades lauki paliek neskarti.

Ja vēlaties iegūt vēl specifiskāku un mainīt stilu tikai noteiktām formām, jums veicas. Kā redzat no augšējā ekrānuzņēmuma, katrai 7. veidlapas veidlapai ir savs CSS ID.

Varat to izmantot, lai atlasītu elementus pēc formas. Bez tam, jūsu veidlapu elementiem ir iespējams piešķirt savas CSS klases un ID.

pievienojiet css klasi un id, lai sazinātos ar 7. veidlapu

Izmantojot tos, jūs tos varat mērķēt vēl konkrētāk.

Īsāk sakot, lai ko jūs vēlētos mainīt savu veidlapu noformējumu, jums ir visi rīki, lai to izdarītu.

Aizsardzības pret surogātpastu ieviešana

Surogātpasts ir liela tēma, ja runa ir par tīmekli un vietnēm kopumā. Ja jūsu e-pasta adresi atstājat neaizsargātu savā vietnē, pastāv daudz automātisku programmu, kas tos uzņems un sāks sūtīt jums nelūgtus piedāvājumus, makšķerēšanas e-pastus un vēl ļaunāk..

Diemžēl tas pats attiecas uz kontaktu formām. Ja vien jūs neveicat pasākumus tā novēršanai, ir arī programmas, kas var nosūtīt jums surogātpastu, izmantojot kontaktformas.

Par laimi, 7. saziņas veidlapa piedāvā vienkāršus veidus, kā to novērst. Viens no tiem ir vienkāršs: iekļaujiet savā formā viktorīnu, uz kuru robotprogrammatūras nevar atbildēt, piemēram, vienkāršu vienādojumu.

sazinieties ar veidlapas 7 aizsardzību pret surogātpastu, izmantojot viktorīnu

Viktorīnas tags ļauj to izdarīt. Tas ir tikpat ērti lietojams kā visi pārējie tagi 7. veidlapā, un jūs varat atrast papildu informāciju šeit.

Papildus tam ir reCAPTCHA. Šis ir Google pakalpojums surogātpasta apkarošanai. Jums nepieciešama API atslēga un jāintegrē tā ar Kontaktformu 7. Atrodiet instrukcijas šeit. Tam varētu būt ietekme uz personiskās informācijas aizsardzību. Vairāk par to nākamajā sadaļā.

Varat izmantot tagu reCAPTCHA, lai to pievienotu savai veidlapai. Kontaktformas 7 veidotājam ir arī Captcha spraudnis Tiešām vienkārša CAPTCHA ko varat izmantot vienam un tam pašam mērķim.

Jums ir arī iespēja izmantot trešās puses spraudņus, lai aizsargātu surogātpastu. Vispazīstamākais, protams, ir, Akismet un Saziņas forma 7 piedāvā detalizētus norādījumus par kā abus kopā izmantot.

Ir arī citi, piem Sazinieties ar 7. veidlapu Honeypot vai WPBruiser. Pēdējam jums ir nepieciešams apmaksāts pagarinājums Lai tā darbotos ar Kontaktformu 7. Ir arī citas iespējas, kuras varat viegli atrast.

Svarīga sānu piezīme: kontaktformas un GDPR

Jums varētu būt zināms, ka pēdējā laikā Eiropā ir dažas izmaiņas interneta privātuma likumos. 2018. gada 25. maijā Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) stājās spēkā.

Tas ieviesa vairākas izmaiņas likumos, kas attiecas uz personiskās informācijas izmantošanu tiešsaistē. Tas arī draud smagas soda naudas ikvienam, kas pārkāpj noteikumus.

Kāpēc tas ir svarīgi? Kontaktinformācijas veidlapās tiek apkopoti personas dati. Šī iemesla dēļ, ja jūs atrodaties noteikumu jurisdikcijā (un lielākā daļa cilvēku to dara tagad), jums jāpievērš uzmanība dažām lietām.

Pirmās lietas: mēs neesam juridiskais birojs!

Zemāk jūs atradīsit vairākus padomus, kā padarīt kontakta veidlapu saderīgu ar GDPR. Šie padomi ir sastādīti pēc iespējas labāk.

Tomēr neviens šeit, vietnesetup.org, nav jurists, un mēs to nespēlējam TV. Šī iemesla dēļ tālāk minētais neaizstāj profesionālu konsultāciju likumu jomā, un to nevajadzētu uzskatīt par juridisku konsultāciju.

Ok, tik ļoti par daļu “Ja rodas nepatikšanas, lūdzu, neatgriezieties un iesūdzējiet mūs tiesā”. Iepazīsimies ar padomiem!

Padomi, kā padarīt jūsu kontaktu veidlapu saderīgu ar GDPR

Tālāk ir aprakstīts, kā izveidot kontaktu formas, kas apzinās privātumu.

 1. Nevāc datus, kas jums nav nepieciešami – Kontaktformas dod iespēju izvēlēties, kurus laukus iekļaut. Ja ir kādi dati, kas jums faktiski nav nepieciešami, pārtrauciet to vākšanu. Tādā veidā, ja ir pārkāpums, jūs to nevarat zaudēt.
 2. Atspējojiet jebkādu izsekošanu – Ja izmantojat kontaktinformācijas veidlapu, kas izseko sīkfailus, lietotāju aģentus un / vai lietotāju IP, tā ir jāatspējo, lai tā būtu saderīga ar GDPR. Šķiet, ka 7. saziņas veidlapa to arī nedara, tāpēc nav ko darīt. Pārbaudiet izvēlēto kontaktformu, ja izmantojat kaut ko citu.
 3. Saņemiet absolūtu piekrišanu – Pievienojiet savai veidlapai veidu, kā cilvēki var piekrist tam, ka jūs vācat viņu datus. Piemēram, Saziņas veidlapa 7 piedāvā pieņemšanas aile. Svarīgi: nelieciet izvēles rūtiņu iespējot pēc noklusējuma. Lietotājiem tas jādara pašiem. Iekļaujiet arī ziņojumu, kurā teikts, ko un kādam nolūkam jūs savācat, kā arī saite uz jūsu privātuma politiku.
 4. Ir ieviesta privātuma politika – Runājot par to, saskaņā ar GDPR katrai profesionālai vietnei ir jāparāda konfidencialitātes politika, kas izskaidro, kādus datus viņi vāc un kā viņi tos izmanto. Jums arī jādod apmeklētājiem iespēja pieprasīt viņu personas datus un tos noņemt. Šī ir sarežģītāka tēma, nekā mēs šeit varam aptvert. Izmantojiet zemāk esošo saiti, lai iegūtu papildinformāciju.
 5. Ieviesiet HTTPS – Izmantojot SSL / HTTPS, tiek šifrēta datu apmaiņa starp pārlūku un serveri. Tas ir svarīgi kontaktu veidlapās, lai personas dati būtu droši. To tagad uzskata arī par ierastu praksi. Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi, kā to ieviest.

No visa tā, ko mēs lasījām, iepriekšminētajam vajadzētu būt pietiekamam, lai kontaktu veidlapas būtu atbilstošas ​​jaunajam likumam. Protams, vietņu īpašniekiem šajā tēmā ir vairāk. Jūs varat uzzināt vairāk šeit un šeit.

Citi lieliski WordPress kontaktformas spraudņi

Papildus kontaktinformācijas veidlapai 7 ir vēl virkne spraudņu, lai WordPress izveidotu kontaktu formas. Šeit ir daži citi labi kandidāti.

Jetpack veidlapas (bezmaksas)

jetpack formas

Jetpack ir spēcīgu spraudņu komplekts, ko ražo WordPress.com (skat. Mūsu salīdzinājumu WordPress.org pret WordPress.com). Tajos ietilpst modulis kontaktu veidlapu izveidošanai. Ieslēdzot to, varat sākt ievadīt veidlapas savā WordPress vietnē tieši no ziņu un lapu redaktora.

Šeit ir dažas atšķirības funkcijas:

 • Ātri un ērti lietojams
 • Brīdinājumi pa e-pastu, lai jūs informētu par veidlapu iesniegšanu
 • Veiciet visus pielāgojumus no WordPress redaktora
 • Lielisks risinājums vienkāršu formu izveidošanai

Izmantojot Jetpack veidlapas, pārliecinieties, vai esat ieviesis kāda veida aizsardzību pret surogātpastu. mēs runājam no pieredzes. Iepriekšminētais WPBruiser ir bezmaksas opcija.

HappyForms (bezmaksas)

HappyForm logotipsHappyForms ir salīdzinoši jauns tirgū. Tas ir integrēts ar WordPress pielāgošanas rīku, kas padara sākšanu patiešām vieglu. Papildus tam ir šādas iespējas:

 • Viegls un ātrs
 • Pilnībā bez maksas izmantot (bet nāk ar zīmolu)
 • Ļauj veidot veidlapas, izmantojot vilkšanu un nomešanu
 • Rāda veidlapu iesniegšanu WordPress informācijas panelī
 • Nāk ar iebūvētu aizsardzību pret surogātpastu

Sazinieties ar 7. veidlapu (bezmaksas)

Sazinieties ar 7. veidlapu

Izmantojot Kontaktformu 7, jūs varat pārvaldīt vairākas dažādas kontaktu formas ar vienkāršu, ērti lietojamu interfeisu. Viņiem ir arī premium versija, bet tas ir domāts kā ziedojums. Piemaksa neko nedara un neko nedod (izņemot jaunu peles ielādes animāciju).

 • Ātri un ērti lietojams
 • WordPress var veikt korekcijas
 • Nosacīta loģika kontaktu formām

Lieliska bezmaksas opcija.

Ninja veidlapas (freemium)

Ninja veidlapas

Šis spraudnis ļauj veidot veidlapas, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni. Tam ir bezmaksas versija, bet piedāvā arī premium izdevums ar papildu funkcijām, papildinājumiem, atbalstu, izkārtojumiem un daudz ko citu. Tie ietver:

 • Viegli izveidojiet savienojumu ar parastajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem
 • Spēja pieņemt maksājumus, izmantojot veidlapas
 • Sinhronizējiet formas ar CRM, piemēram, Salesforce

Dalība Ninja Forms maksā USD 99 gadā un vairāk.

Gravitācijas formas (piemaksa)

gravitācijas logotips

Gravity Forms, iespējams, ir vispopulārākais premium risinājums. Tas ir diezgan uzlabots, tam ir labs lietotāja interfeiss un lieliska atbalsta sistēma. Atšķirībā no citiem ierakstiem šajā sarakstā, šis spraudnis ir tikai piemaksa, taču par savu naudu jūs iegūstat daudz.

 • Vairāk nekā 30 veidlapu lauku veidi
 • Plašs papildinājumi
 • Failu augšupielāde
 • Iespēja lietotāju iesniegumiem parādīties priekšpusē
 • Daudzlapu formas
 • Nosacīta loģika un padziļināti aprēķini

Ja jūs interesē Gravitācijas formas, viņu plāni sākas no 59 USD gadā.

Kaldera veidlapas (freemium)

kaldera formas

Arī pēdējais ieraksts šajā sarakstā ļauj veidot veidlapas ar grafisko interfeisu. Papildus tam ir šādas iespējas:

 • Dodiet apmeklētājiem iespēju iesniegt savus ierakstus
 • Automātiski reaģētāji
 • Anti-spam funkcijas
 • Pilnīgi atsaucīgas tīmekļa formas

Bez bezmaksas versijas ir arī sākuma izdevums sākot no USD 6,24 mēnesī – USD 74,99 gadā.

Īsumā WordPress kontaktformas

Iemācīšanās pievienot kontakta veidlapu WordPress ir jādara ikvienam, kam pieder vietne. Tas ir viens no vissvarīgākajiem veidiem, kā cilvēki ar jums sazinās. Kontaktinformācijas forma padara jūsu vietni profesionālāku, aizsargā jūs no surogātpasta izplatītājiem, nodrošina, ka iegūstat nepieciešamo informāciju, un darbojas kā durvju sargs..

Šajā rakstā mēs apskatījām, kā pievienot kontakta veidlapu WordPress, izmantojot kontaktu formu 7. Mēs esam pārsnieguši jūsu veidlapas uzlaboto veidošanas un surogātpasta aizsardzību. Bez tam rakstā tika aplūkota svarīga GDPR atbilstības tēma kontaktformām un padomi, kā to sasniegt. Visbeidzot, mēs apskatījām vairākus citus izcilus spraudņus, kurus varat izmantot, lai pievienotu kontakta formu savai WordPress vietnei.

Tagad jūs zināt visu, kas nepieciešams, lai veidlapu pievienotu savai vietnei. Mēs ceram, ka tas radīs lieliskas iespējas un interesantus jaunus kontaktus.

Vai jums ir kādi jautājumi par to, kā savai vietnei pievienot kontakta formu? Ja tā, lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map