Kā paātrināt WordPress

Kā paātrināt WordPress par 300% vai vairāk bez maksas


Tur ir daudz padomu par vietņu ātruma etalonuzdevumiem un to, kā veikt Google vietnes ātruma testu, lai izdomātu, kā veikt WordPress optimizāciju un paātrināt WordPress. Bet to pateikt ir vieglāk nekā izdarīt.

Dažas WordPress optimizācijas stratēģijas dažās vietnēs darbojas labi, bet citās ne.

Turklāt Google vietnes ātruma testa veikšana ir vienkārša, bet cits jautājums ir par precīzu rezultātu.

Ir svarīgi paātrināt WordPress, jo Google iesaka ka jūsu vietne ielādē vismaz 90% no sava vizuālā satura aptuveni 100 ms. Pretējā gadījumā jūsu lapa netiks labi klasificēta, un jūsu datplūsma samazināsies.

Tātad, šeit ir praktisks solis pa solim, kā paātrināt WordPress, veicot precīzu Google vietnes ātruma testu, pēc tam veicot kādu WordPress optimizāciju, kas trīskāršos jūsu vietni, ja ne vairāk.

Ja vēlaties pāriet uz sadaļām, kas jums ir svarīgas, jūtieties brīvi:

 1. Vietnes ātruma etalonsalīdzinājums ar Google vietnes ātruma testu
 2. Pamata stratēģijas WordPress paātrināšanai
 3. WordPress optimizācija, lai paātrinātu WordPress
 4. Kā paātrināt WordPress trīs vai vairāk reizes
 5. Vai WordPress optimizācija paātrināja WordPress par 300%?

Contents

1. darbība. Vietnes ātruma etalonsalīdzinājums ar Google vietnes ātruma testu


Lai jūs varētu paātrināt WordPress, izmantojot WordPress optimizācijas stratēģijas, jums ir jāsalīdzina sava vietne. Tas nozīmē, ka jānoskaidro, cik ātri jūsu vietne tiek ielādēta. Tādā veidā jūs varat salīdzināt savu vietni pirms un pēc WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas.

To var izdarīt, izmantojot Google vietnes ātruma testu un citus rīkus, lai izveidotu vietnes ātruma testu.

Vietnes etalonuzdevumu pārbaude ar vietnes paraugu

Lai parādītu vietnes WordPress vietnes ātruma etalonuzdevumu procesu, tālāk ir sniegta sīkāka informācija par vietnes specifikāciju paraugu. Lai pārbaudītu šo procesu, varat sekot līdzi savai vietnei vai izveidot vietni ar tādiem pašiem akreditācijas datiem.

Ņemiet vērā: ja jūs izvēlaties atjaunot šo testa vietni un vēlāk spējat paātrināt WordPress ar WordPress optimizācijas stratēģijām, tas nenozīmē, ka ar kādu no spraudņiem, motīviem un attēliem ir kaut kas raksturīgs nepareizam. kas tika izmantoti.

Iemesls tam ir tikai tas, ka, jo vairāk jūs pievienojat vietnei, jo vairāk resursu izmantojat savā serverī. Tā nav slikta lieta, bet to var uzlabot arī ar WordPress optimizāciju, lai paātrinātu WordPress.

Dienas beigās, ja jums ir iespēja paātrināt WordPress, piemēram, veicot tālāk norādītās darbības, kāpēc gan nedarīt to tālāk??

Vietnes specifikāciju piemērs

Vietnes piemērā ir:

Pārbaudes vietnē ir aktivizēti visi uzskaitītie spraudņi, taču tie nav pilnībā iestatīti.

Šajā tīmekļa vietnes paraugā tika izveidots arī emuāra ieraksts Google vietnes ātruma pārbaudei, kā arī vietnes ātruma pārbaude ar citiem rīkiem.

Raksts satur:

 • Šis foto ir Iļja Pavlovs par Unsplash emuāra ierakstā, liels
 • Fotoattēls no WebFactory Ltd vietnē Unsplash kā piedāvātais attēls
 • 3000 vārdu izvilkums no Lorem Ipsum teksta
 • Iepriekš minētais spraudnis Duplicate Page tika izmantots emuāra ziņas kopēšanai 50 reizes

Turklāt tika izveidota lapa, un tā tika kopēta 25 reizes ar šādām kopijām:

Pamata mājturība

Kad jūsu vietne ir gatava etalonuzdevumu veikšanai, noteikti izveidojiet visas vietnes dublējumkopiju. Tas nodrošinās, ka, ja WordPress optimizācijas procesa laikā kaut kas noiet greizi, jūs nezaudējat savu vietni.

Vēlāk konkaktācija un JavaScript atlikšana tiek apskatīta kā WordPress optimizācijas stratēģija, lai paātrinātu WordPress. Dažreiz tas var izraisīt vietnes sabojāšanos.

Kad jums ir dublējums, varat atjaunot vietni un mēģināt vēlreiz paātrināt WordPress.

Vienkārši iepriekš pārbaudiet arī rezerves kopiju, lai pārliecinātos, ka jums ir darba dublējums, kurā nav kļūdu.

Ja nevēlaties izmantot kopētāja spraudni, kas tika izmantots testa vietnē, pārliecinieties, vai izmantojat citu rezerves spraudni..

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet sadaļu Kā dublēt un atjaunot WordPress.

Kā izveidot Google vietnes ātruma testu

Izmantojot bezmaksas, varat palaist Google vietnes ātruma testu Ieskats Google lapas ātrumā vietņu ātruma etalonuzdevums.

Vispirms pēc adreses joslas nokopējiet vietnes URL no adreses joslas. Noklikšķiniet uz URL, lai to izceltu. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un parādītajā nolaižamajā sarakstā atlasiet Kopēt.

Testa vietnes piemērs vietņu ātruma etalonuzdevumu noteikšanai
Kopējiet savas vietnes adresi, lai jūs varētu veikt Google vietnes ātruma testu.

Dodieties uz rīku Google Pagespeed Insights un URL laukā ielīmējiet savas vietnes adresi. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Analizēt, lai sāktu vietņu ātruma etalonuzdevumu noteikšanu.

Vietnes ātruma etalonuzdevumu Google vietnes ātruma pārbaude
Ievadiet savas vietnes URL, lai veiktu Google vietnes ātruma testu.

Pagaidiet dažus mirkļus, līdz dati tiek apstrādāti, un apskatiet savus rezultātus.

Sākotnējais rādītājs ir jūsu vietnes mobilajai versijai. Tas ir no simts. Jo augstāks tas ir, jo labāks ir jūsu vietnes ātrums.

Noklikšķinot uz cilnes Darbvirsma, jūs redzēsit savas vietnes darbvirsmas versijas rezultātu.

Zem rezultāta ir arī informatīva informācija, kā arī laiks, kas nepieciešams satura ielādēšanai.

Google vietnes ātruma testa piemērs vietnes ātruma etalonuzdevumu noteikšanai
Google mobilās vietnes ātruma testa rezultāts kreisajā pusē un darbvirsmas rezultāts labajā pusē.

Pārbaudes vieta ieguva 74/100 mobilajām ierīcēm un 95/100 galddatoriem. Tie nav sliktākie rezultāti, taču tos noteikti var uzlabot.

Kāpēc jums ir jāveic etalons, izmantojot vairākus vietnes ātruma pārbaudes rīkus

Tā vietā, lai tikai veiktu Google vietnes ātruma testu ar Pagespeed Insights, varat dažādot vietnes ātruma testu. Šādi rīkojoties, tiek iegūti precīzāki rezultāti, jo tas ļauj plašāk izpētīt, kā jūsu vietnes ātrumam faktiski ir.

Lielākie iemesli tam ir, ja pēc Google vietnes ātruma testa rezultātu iegūšanas redzat kādu no šiem ziņojumiem:

 • Lauka dati – Chrome lietotāja pieredzes pārskatā šai lapai nav pietiekamu reālā ātruma datu. ”
 • Izcelsmes kopsavilkums – Chrome lietotāja pieredzes pārskatā nav pietiekamu datu par reālu ātrumu visā pasaulē. ”

Ziņojums “lauka dati” attiecas uz faktu, ka Google vietnes ātruma pārbaudē jūsu vietne tiek vērtēta tikai pēc tā, cik pieticīgas ierīces piekļūs jūsu vietnei. Tas nozīmē, ka dažiem lietotājiem jūsu vietnes ātrums var būt sliktāks vai labāks nekā jūsu rādījums.

Ziņojums “kopsavilkums par izcelsmi” attiecas uz faktu, ka Google vietnes ātruma pārbaude mēģinās pārbaudīt jūsu vietnes vietnes ātrumu salīdzinājumā ar reālās pasaules lietotājiem un datiem. Bet dažreiz tas ir tukšs un nevar sastādīt pārskatu ar šo informāciju.

Neatkarīgi no tā, vai redzat šos ziņojumus, ieteicams pārbaudīt vietnes ātrumu, izmantojot vairākus vietnes ātruma pārbaudes rīkus. Bet tas ir īpaši svarīgi, ja Google vietnes ātruma testa rezultātos redzat kādu no šiem ziņojumiem.

Veiciet vietnes ātruma testu vairākas reizes

Viens no vietņu ātruma testu punktiem, kuri bieži tiek ignorēti, izņemot vairāku rīku izmantošanu, ir tas, ka jums ir jāanalizē sava vietne vairākas reizes, pēc tam vidējie rezultāti.

Tas ir taisnība neatkarīgi no tā, vai nolemjat veikt Google vietnes ātruma testu vai ja vietnes ātruma testu veicat ar citiem rīkiem.

Pārbaude ar vienu reizi nav pietiekama, jo vietnes veiktspēja var mainīties minūtē-minūtē un sekundē-sekundē.

Piemēram, ja pēkšņi rodas satiksmes pieplūdums, vietnes ātruma testa rezultāti ievērojami atšķirsies.

Tāpēc ir svarīgi ne tikai izmantot vairākus vai robustus vietnes ātruma pārbaudes rīkus, bet ir svarīgi arī pārbaudīt vietni vismaz 10 reizes, ja ne vairāk. Pēc tam vidējos rezultātus iegūsit, lai iegūtu precīzāku priekšstatu par vietnes veiktspēju vietnē.

Ja vietnes ātruma pārbaudes rīkam, kuru izmantojat, ir arī iespēja pārbaudīt vietnes ātrumu no vairākām servera vietām, atkārtojiet testus vairākas reizes no katra pieejamā servera.

Tas palīdz jums redzēt, kā vietne darbojas visā pasaulē, nevis tikai tur, kur atrodas jūsu serveris. Vietnes ātrums gandrīz vienmēr būs ātrāks, ja testējat tuvāk savam serverim. Tāpēc, ja varat, ir svarīgi pārbaudīt arī no vairākām vietām.

Tāpēc veltiet laiku, lai palaistu vēl vairākus Google vietnes ātruma testus un pirms turpināšanas turpiniet tos vidēji.

Testa vietnes paraugā vidējais vietnes ātruma rādītājs ir 78,21 mobilajām ierīcēm un 96,17 galddatoriem.

Vietnes ātruma etalonsalīdzinājums ar vairākiem vietnes ātruma pārbaudes rīkiem

Lai izveidotu padziļinātu vietnes ātruma testu, ir pieejami daudzi premium rīki. Bet jūs varat arī izmantot bezmaksas vietņu ātruma testa rīkus Pingdom un GTmetrix.

Abiem bezmaksas rīkiem ir savi ierobežojumi, taču tieši tāpēc abu šo vietnes ātruma pārbaudes rīku izmantošana vienlaikus ar Google vietnes ātruma testu var būt ļoti noderīga.

Ja jums ir pieejams izcils, izturīgs vietnes ātruma pārbaudes rīks, dodieties tālāk un izmantojiet to. Pretējā gadījumā varat turpināt izmantot šīs bezmaksas iespējas.

Vietnes ātruma etalonsalīdzinājums ar Pingdom

Nokopējiet savas WordPress vietnes URL, kā aprakstīts iepriekš, un dodieties uz vietni Pingdom vietas ātruma pārbaudes rīks.

Lai sāktu vietņu ātruma etalonu noteikšanu, ielīmējiet savas vietnes adresi URL laukā atlasiet servera atrašanās vietu, no kuras sākt testēšanu, un noklikšķiniet uz Sākt pārbaudi.

Pingdom vietnes ātruma testa rīks vietnes ātruma etalonuzdevumu noteikšanai pirms WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas
Ievadiet savu URL un sāciet vietnes ātruma testu.

Nedaudz pagaidiet, līdz rezultāti tiek ielādēti. Pierakstiet rezultātu, pēc tam nokārtojiet vēl vienu testu. Kad esat pārbaudījis savu vietni no dažādām servera vietām vismaz 10 reizes katrā, vidējais ātrums no katras vietas.

Vietnes ātruma testa rezultātos jūs redzēsit kopējo rezultātu no 100% līdz ar atbilstošo burtu atzīmi.

Tam seko kopējais ielādētās lapas lielums, ielādes laiks un iesniegto pieprasījumu skaits.

Zem jūsu etalonsalīdzinājumu vietnes ātruma testa rezultātu kopsavilkuma ir arī konkrētāka informācija.

Vietnes ātruma testa rezultātu piemēri vietņu ātruma etalonuzdevumu noteikšanai
Vidējie jūsu Pingdom vietnes ātruma testa rezultāti, lai salīdzinātu vietņu ātrumu.

Pārbaudes vietnes piemēra ātrums pirms WordPress optimizācijas svārstījās no 1,5 s no vietējā servera vietas līdz 3,3 s serveriem otrā pasaules malā..

Vietnes ātruma etalonsalīdzinājums ar GTmetrix

Tagad, kad esat ieguvis vidējos Pingdom vietnes ātruma testa rezultātus, varat pāriet uz vietņu ātruma etalonuzdevumu noteikšanu ar GTmetrix. Tā ir vēl viena bezmaksas opcija.

Dodieties uz vietnes GTmetrix ātruma pārbaudes lapu un attiecīgajā laukā ievadiet savu URL. Pēc tam noklikšķiniet uz Pārbaudiet savu vietni pogu.

Vietne GTmetrix vietnes ātruma etalonuzdevumu noteikšanai pirms WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas
Ielīmējiet savas vietnes adresi URL laukā un sāciet vietnes ātruma testu.

Pēc dažiem mirkļiem tiks parādīti vietņu ātruma etalonuzdevumu rezultāti. Jūs redzēsit divas burtu atzīmes, kas sapārotas ar procentiem, laiku, kas vajadzīgs lapas pilnīgai ielādēšanai, kopējo lapas lielumu un izsaukto pieprasījumu skaitu.

Ritinot uz leju, šī informācija tiek sīkāk sadalīta. Varat izmantot šos datus, lai turpinātu problēmu novēršanu noteiktos fokusa apgabalos, lai paātrinātu WordPress, izmantojot WordPress optimizācijas taktiku..

GTmetrix vietnes ātruma testa rīka piemēra rezultāts pirms WordPress optimizācijas
Kad būs parādīti jūsu vietnes ātruma testa rezultāti, varat redzēt sīkāku informāciju.

Neaizmirstiet vairākas reizes izpildīt šīs vietnes ātruma testu un pēc tam aprēķināt ātruma rādītājus, lai iegūtu precīzāku rezultātu.

Vietnes piemērs ar vidējo lapas ātrumu 2,6 s tā pilnībā ielādētam laikam.

2. solis: Pamata stratēģijas WordPress paātrināšanai


Tagad, kad esat salīdzinājis savas vietnes ātrumu, varat veikt tālāk aprakstītās darbības, lai paātrinātu WordPress ar WordPress optimizācijas stratēģijām..

Ir svarīgi ņemt vērā, ka atkarībā no jūsu resursdatora vietņu etalonuzdevumu testi var izskatīties savādāk nekā iepriekš parādītie vietnes ātruma testa rezultāti.

Runājot par mitināšanu, ir daudzi pamata faktori, kas ietekmē jūsu WordPress vietnes ielādes laiku. Zemāk ir citi vietnes ātruma pamata faktori.

1) Uzticama mitināšana

Hostings ir vieta, kur pastāv jūsu vietne. Jūsu mājas mēbeles ir kā jūsu vietne, un jūsu māja ir tāda pati kā jūsu hostinga plāns. Ja jūsu māja nav būvēta uz cieta pamata ar uzticamiem materiāliem, jūsu mēbeles var nokrist tieši caur grīdu. Tāda pati ideja attiecas arī uz mitināšanu.

Uzticamas mitināšanas iegūšana ir viens no pamata faktoriem, kas var noteikt vietnes ātrumu.

Nav divu saimnieku. Daži ir labāki nekā citi, ja runājam par sniegumu.

2) Pieejamie mitināšanas resursi

Kad atrodat uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, pārliecinieties, vai arī esat izvēlējies pietiekamu plānu, kas satur pietiekami daudz resursus jūsu vietnei.

Ja vietne ir par lielu jūsu plānam, vietnei būs periodiski pārtraukumi. Tas var arī izraisīt dramatisku vietnes ātruma samazināšanos.

Parasti, ja jūsu vietne jebkurā laikā konsekventi izmanto apmēram 90% no jūsu servera resursiem, ir laiks atjaunināt mitināšanas plānu.

Vai arī veiciet traucējummeklēšanu vai atrodiet uzticamāku resursdatoru, ja jūsu vietne nav pietiekami liela, lai attaisnotu tik lēnu ātrumu. Iemesls tam, ka tas ir slikta servera veiktspējas rādītājs.

3) Izmantoto spraudņu skaits

Jo vairāk spraudņu esat instalējis savā WordPress vietnē, jo vairāk tas noved pie tā, ka vietne tiek uzpūsta. Tas notiek tāpēc, ka jūsu vietnes darbināšanai tiek izmantots vairāk hostinga plāna resursu, kad vietne tiek pārslogota ar spraudņiem.

Mazāk ir vairāk, lai gan uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var ievērojami uzlabot veiktspēju līdz tādam līmenim, ka jums ērti varētu būt instalēti vairāk nekā 10 spraudņi.

Tajā pašā laikā, ja izmantojat dalītu mitināšanu, 10 spraudņu noteikti ir par daudz. No otras puses, ja jums ir uzticams mākonis, VPS vai speciāla mitināšana, 10 spraudņi gandrīz nemaz tikpat nesabojā.

Ja jums ir vairāk nekā desmit spraudņi, mēģiniet tos novērst. Ja jums ir instalēti spraudņi vai motīvi, kas nav aktivizēti, un jūs neplānojat to izmantot, atinstalējiet tos.

Vai arī atrodiet alternatīvas, kas var rūpēties par papildu uzdevumu tur, kur sākotnēji izmantojāt citu spraudni. Tikai pārliecinieties, ka šie spraudņi ir skaidri kodēti.

4) Atinstalējiet uzpūstos motīvus un spraudņus

Runājot par tīru kodu, ir svarīgi, lai jūsu izmantotie spraudņi un motīvi būtu skaidri kodēti. Ja to nav, vietne var būt uzpūsta un vietnes ātrums samazinās.

Ja neesat pazīstams ar kodu un nezināt, kā noteikt, vai spraudnis vai motīvs ir skaidri kodēti, mēģiniet apskatīt atsauksmes un atsauksmes. Viņi dažreiz var būt noderīgi.

Jūs arī varētu meklēt ieteikumus no uzticamiem emuāriem, kas izglīto par WordPress tēmām.

Ja konstatējat, ka izmantojat uzpūstu motīvu vai spraudņus, atinstalējiet tos.

5) datu bāzes optimizācija

Tādā pašā garā jums vajadzētu arī iztīrīt datu bāzi no vecajām ziņu pārskatīšanas un surogātpastu komentāriem, kas jums vairs nav nepieciešami. Vai jums kādreiz pat vajadzēja surogātpastu??

Lieliskas bezmaksas iespējas datu bāzes optimizēšanai ir šādas: Optimizēt datu bāzi, WP-Optimizēt, un Advanced Database Cleaner.

6) Noņemiet sliktu un neefektīvu kodu vai skriptus

Līdzīgi, ja esat instalējis dažus skriptus vai pievienojis neefektīvu vai uzpūstu kodu, noņemiet tos. Ja jums tie nepieciešami, meklējiet labākas alternatīvas.

Pirmais solis ir tā pārbaude, lai pārbaudītu, vai kods ir tīrs. Jūs varat bez maksas apstiprināt savu kodu, izmantojot bezmaksas W3C marķējuma validācijas pakalpojums.

7) API izsaukumu skaits

Ja jūs izmantojat daudz spraudņu, kas veic trešo pušu API zvanus, tie varētu mazināt jūsu vietni un izmantot pārāk daudz resursu. Tas noved pie vietnes ātruma samazināšanās.

Šādi spraudņi izskatās, piemēram, tie, kas parāda jūsu sociālo multivides plūsmu.

Varat atinstalēt visus spraudņus un skriptus, kas izsauc daudz API zvanu. Alternatīvi varat izmantot WordPress pārejas API kešatmiņas API, ja nebaidāties pieskarties kodam. Vairumā gadījumu šāda veida kešatmiņu var veikt droši.

8) Optimizējiet attēlus un kešatmiņu

Augšupielādējot attēlus savā WordPress vietnē, pārliecinieties, vai izmantojat pareizo izmēru, ko attēlošanai izmanto jūsu motīvs. Ja jūsu attēli ir lielāki par nepieciešamajiem izmēriem, lapas ielādes laikā attēla lielums ir jāmaina.

Tas izmanto vairāk jūsu servera resursu un palēnina vietnes ātrumu. Lapas kešatmiņas un satura piegādes tīkla (CDN) pievienošana savai vietnei ievērojami samazinās kaitējumu. Bet vēl labāk ir izmantot pareizos attēla izmērus.

Kamēr atrodaties tajā, pārliecinieties, vai attēli ir pareizi saspiesti. Varat izmantot attēlu optimizācijas spraudni. Bet, pareizi saglabājot attēlu failus, jūs vēl vairāk varat ietekmēt vietnes ātrumu.

Parasti saglabājiet savus attēlus .JPG formātā fotoattēliem un .PNG formātā ilustrācijām un vietņu ekrānuzņēmumiem. Jūs redzēsit faila lieluma samazinājumu. Tas nozīmē, ka vietnei ir mazāk jāielādē vai kešatmiņa, kas var palīdzēt palielināt vietnes ātrumu.

Mērķis ir samazināt attēla faila lielumu. Tātad, ja, piemēram, saglabājot ekrānuzņēmumu kā .JPG, tiek iegūti labāki rezultāti, rīkojieties tā vietā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet sadaļu Kā paātrināt WordPress.

9) WordPress atjaunināšana un drošība

Gan DSoS, gan brutālu spēku uzbrukumi jūsu vietnei no hakeru puses novirza nevēlamu trafiku. Viņi izmanto jūsu mitināšanas plāna joslas platumu. Tas savukārt negatīvi ietekmē vietnes ātrumu un var pat pieklauvēt jūsu vietnei un serverim bezsaistē.

Regulāri atjauninot spraudņus, motīvus, skriptus un WordPress kodolu, palīdz cīnīties ar šiem un citiem drošības draudiem, kas mazina jūsu vietnes ātrumu. Nemaz nerunājot par jūsu vietnes vispārējo drošību.

Turklāt pārliecinieties, vai esat uzstādījis drošu drošības spraudni, kas vēl vairāk palīdzēs samazināt vietnes slodzi, kā arī to droši nostiprināt.

Papildinformāciju skatiet sadaļā Kā nodrošināt WordPress (2020).

10) Nelietojiet WordPress meklēšanas funkciju

Izplatīts vietnes ātruma aspekts, kas bieži netiek pamanīts, ir iebūvētā WordPress meklēšanas funkcija. Tas nav efektīvs un var nopietni pasliktināt jūsu vietni.

Ja meklēšana ir būtiska vietnes sastāvdaļa, jūs varat ievērojami paātrināt WordPress, izmantojot īpašu meklēšanas indeksu. Elastīgā meklēšana vai Vienkāršāka WordPress meklēšana abas ir lieliskas iespējas.

Citi svarīgi ieteikumi

Ir neskaitāmas citas pamata stratēģijas, lai paātrinātu WordPress un WordPress optimizāciju.

Daži no tiem ietver jaunināšanu uz HTTP / 2, Gzip saspiešanas iespējošanu un karstās saites atspējošanu.

3. solis: WordPress optimizācija, lai paātrinātu WordPress


Ir arī vērts pieminēt, ka atkarībā no jūsu vietnes lieluma dažas stratēģijas var nepalīdzēt tikpat daudz kā citas.

Piemēram, ja jūsu vietnē nav daudz attēlu vai satura, lapu kešatmiņa un attēlu optimizācija var jūsu vietni ietekmēt tik daudz. Tas nenozīmē, ka tas neko nedarīs, tikai ne tuvu tik daudz, cik tas būtu saistoša satura vietnei.

Tāpat, ja jūs nesaņemat lielu trafiku un jūsu vietne ir diezgan vienkārša, CDN nav pārāk liela ietekme uz jūsu vietnes ātrumu..

Tātad, izmēģiniet WordPress optimizācijas stratēģijas, kuras, jūsuprāt, visvairāk palīdzēs paātrināt WordPress jūsu konkrētajā situācijā.

W3 kopējās kešatmiņas instalēšana un konfigurēšana

Dažas no labākajām WordPress optimizācijas metodēm, lai paātrinātu WordPress, ir failu sašaurināšana un apvienošana, kā arī JavaScript un CSS failu ielādes atlikšana un vairāku veidu kešatmiņas saglabāšana.

Ir pieejami daudzi spraudņi, kas var veikt šos uzdevumus, ja nevēlaties pieskarties kodam. Viena no labākajām iespējām ir bezmaksas izmantošana W3 kopējais kešatmiņas spraudnis.

W3 kopējās kešatmiņas instalēšana WordPress optimizēšanai

Lai to instalētu, piesakieties savā mitinātajā WordPress vietnē. Pēc tam dodieties uz Spraudņi> Pievienot jaunu izvēlnē pa kreisi.

Meklēšanas joslā augšējā labajā stūrī ievadiet “W3 kopējā kešatmiņa”. Pagaidiet brīdi, kamēr spraudnis parādīsies rezultātos.

Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu blakus spraudņa nosaukumam.

Spraudņu lapa
Instalējiet spraudni W3 Total Cache.

Pēc instalēšanas poga mainīsies uz displeju Aktivizēt vai Tīkla aktivizēšana ja jums ir iespējota Multisite. Noklikšķiniet uz tā.

Spraudņu lapa
Aktivizējiet spraudni, lai sāktu WordPress optimizācijas procesu.

Pamatkonfigurācija W3 kopējai kešatmiņai

Kad W3 kopējā kešatmiņa ir instalēta un aktivizēta, ir laiks sākt tās konfigurēšanu, lai tā būtu gatava piemērot zemāk esošās WordPress optimizācijas stratēģijas, lai paātrinātu WordPress.

Administratora informācijas paneļa izvēlnē dodieties uz Performance> General Settings.

Noklikšķiniet uz lietošanas noteikumi un privātuma politika saiti administratora ziņojumā un izlasiet to. Ja jums viss ir kārtībā, noklikšķiniet uz Piekrītu pogu.

Pēc tam noklikšķiniet uz Iespējot pogu blakus Priekšskatījuma režīms saskaņā Vispārīgi sadaļa. Tas ir pagaidu pasākums, lai droši pārbaudītu iestatījumus. Tomēr jums tie jāpārbauda pieturvietā pirms savas vietnes tiešraides.

Iestatījumu lapa pirms WordPress optimizācijas sākšanas
Piekrītiet noteikumiem un iespējojiet priekšskatījuma režīmu.

Kad tas ir izdarīts, atlasiet Iespējot rūtiņa blakus Lapas kešatmiņa. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabājiet visus iestatījumus pogu.

Apskatiet un pārbaudiet savas izmaiņas

Tagad jums jāpārbauda, ​​vai jūsu vietne joprojām darbojas, kā paredzēts. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Priekšskatījums pogu Vispārīgi sadaļa.

Ja viss izskatās labi, varat turpināt. Pretējā gadījumā atspējojiet opciju, noņemot atzīmi no Iespējot lodziņā, pēc tam vēlreiz saglabājot visas izmaiņas.

Vispārīgo iestatījumu lapa
Pirms turpināt, priekšskatiet savas izmaiņas.

4. solis. Kā trīs reizes vai vairāk paātrināt WordPress


Šeit ir ieteikumi, kas ir ražas krēms, kad runa ir par WordPress optimizēšanu, lai paātrinātu WordPress, izmantojot W3 kopējo kešatmiņu.

Ne velti sakiet, ka jums nevajadzētu piemērot iepriekš minētos padomus, taču tie ir ātras uzvaras, kas, iespējams, visvairāk ietekmēs dažāda veida vietņu izmērus un veidus..

Šīs stratēģijas vien var trīskāršot vietnes ātrumu, ja ne pat vairāk.

Lūdzu, ņemiet vērā: Ja jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jau piemēro dažas no šīm WordPress optimizācijas stratēģijām, lai paātrinātu WordPress, tad izlaidiet atbilstošās darbības zemāk.

Var būt arī svarīgi atzīmēt, ka jūs varat mainīt šos iestatījumus atbilstoši jūsu situācijai. Pirms izvietojat tos aktīvā vietnē, noteikti pārbaudiet tos rūpīgi.

1) Samaziniet un salieciet failus

Failu samazināšana un apvienošana (apvienošana) var palīdzēt paātrināt WordPress lapu ielādes laiku.

Tas nozīmē nevajadzīgu atstarpes un rakstzīmju noņemšanu no faila, lai to samazinātu. Tā kā jūs noņemat struktūras, kas ir noderīgas koda sakārtošanai, lai kādam būtu vieglāk lasīt, datoriem tas nav nepieciešams, lai to saprastu un apstrādātu..

Tātad, noņemot šīs rakstzīmes un atstarpes, apmeklējot lapu, tas ir jāielādē mazāk.

Salikšana nozīmē saderīgu failu apvienošanu, kas tiek izsaukti uz lapu. Tas samazina numuru, tāpēc ir jāielādē tikai viens vai daži faili, nevis lielāks sākotnēji izsaukto failu daudzums.

Piemērojot abas šīs WordPress optimizācijas stratēģijas, lapas ielādēšanai tiek izmantots mazāk resursu. Tas nozīmē, ka jūs varat paātrināt WordPress darbību.

Lai to izdarītu, dodieties uz Performance> General Settings jūsu administratora informācijas panelī.

Vispārīgo iestatījumu lapa
Iespējot vispārējo iestatījumu samazināšanu.

Parādīsies ziņojums, kurā tiks vaicāts, vai piekrītat iespējot atkopšanu, jo jūs zināt, ka tas var sabojāt jūsu vietni. Tā kā jums ir iespējots priekšskatījuma režīms, failus var pārbaudīt pirms jebkādu izmaiņu veikšanas. Iet uz priekšu un noklikšķiniet Es saprotu riskus.

Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabājiet visus iestatījumus. Noklikšķiniet uz Priekšskatījums pogu, kā minēts iepriekš, lai pārbaudītu izmaiņas.

Ja kaut kas noiet greizi, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas un saglabājiet iestatījumus. Ja viss darbojas, dodieties uz Performance> Minify.

Samaziniet iestatījumu lapu
Atzīmējiet izvēles rūtiņu, lai iespējotu HTML samazināšanu.

Iet uz HTML un XML sadaļu un pārbaudiet Iespējot lodziņā, pēc tam uz Saglabājiet visus iestatījumus pogu.

Priekšskatiet izmaiņas, lai nodrošinātu, ka viss darbojas. Atspējojiet šo opciju, ja ir kāda problēma. Pretējā gadījumā turpiniet, noklikšķinot uz Iespējot kaste CSS saīsināt iestatījumus opcija.

Samazināt lapu
Iespējojiet CSS minifikācijas opciju.

Saglabājiet un pēc tam priekšskatiet izmaiņas, lai pārliecinātos, ka viss joprojām darbojas.

2) JavaScript atlikšana

Veicot Google vietnes ātruma testu vai vietnes ātruma testu ar citiem rīkiem, iespējams, esat redzējis izplatītu ieteikumu pēc sākotnējiem rezultātiem.

Ieteikumi, piemēram:

 • Noņemiet renderēšanu bloķējošu JavaScript
 • Atlikt JavaScript parsēšanu
 • Novērst renderēšanas bloķēšanas resursus

Tam ir sakars ar nepieciešamību atlikt JavaScript parsēšanu (vai ielādi).

Parsēšana ir cilvēku lasāma koda ņemšana un tulkošana valodā, kuru serveris var lasīt un saprast. Šajā gadījumā mēs runājam par JavaScript parsēšanu.

Parasti JavaScript faili tiek iestatīti ielādēšanai procesa sākumā, kad lietotājs apmeklē lapu. Daži faili ir svarīgi, lai tos ielādētu, jo tajos ir kritiski lapas elementi vai tie tos tieši virza.

Citi JavaScript faili nav tik svarīgi, un tos var ielādēt vēlāk, neatņemot no lapas galvenā satura un funkcionalitātes.

Šie mazāk svarīgi faili tiek mēģināti ielādēt procesa sākumā un galu galā izveidot žurnāla iestrēgumu, kas palēnina vietnes ātrumu. Bet, ja iestatāt tos ielādēt vēlāk, varat paātrināt WordPress.

Īsumā tas ir tas, ko nozīmē atlikt JavaScript ielādi vai parsēšanu.

Lai to izdarītu, dodieties uz Performance> Minify jūsu administratora informācijas panelī.

Saskaņā JS sadaļā pārbaudiet Iespējot rūtiņa blakus JS saīsināt iestatījumus. Tas saīsina JavaScript failus.

Lai tos atliktu, noklikšķiniet uz pirms tam nolaižamā izvēlne. Atlasiet Nebloķēšana, izmantojot “async” opcija.

Tādējādi faili tiks ielādēti asinhroni. Abi JavaScript faili tiks ielādēti un izpildīti vienlaikus ar pārējo lapu.

Pēc tam atlasiet Nebloķēšana, izmantojot “atlikšanu” nolaižamajā lodziņā Pēc opcija.

Samazināt lapu
Jūs varat atlikt JavaScript failus, tos samazinot.

Pirms turpināt, saglabājiet, priekšskatiet un pārbaudiet izmaiņas.

3) Kešatmiņas papildu veidu pievienošana

Ir arī citi kešatmiņas veidi, kurus varat lietot savā vietnē, izmantojot W3 kopējo kešatmiņu: objekta un datu bāzes kešatmiņa. Tie pēc noklusējuma nav iespējoti.

Objektu kešatmiņa

Objektu kešatmiņas saglabāšana notiek, kad tiek izsaukti datu bāzes vaicājumi, un rezultāti tiek ielādēti lapā, kad tā tiek apmeklēta. Rezultāti tiek saglabāti atmiņas kešatmiņā.

Tā kā WordPress parasti ir daudz dinamiska satura, kas tiek ielādēts daudzos datu bāzes vaicājumos, daudz trafika iegūšanai var ātri izlietot daudz servera resursu. To kešatmiņa var ievērojami palīdzēt paātrināt WordPress intensīvas satiksmes situācijās.

Lai iespējotu objektu kešatmiņu ar W3 kopējo kešatmiņu, dodieties uz Performance> General Settings un ritiniet uz leju līdz Objektu kešatmiņa sadaļa.

Pārbaudiet Iespējot kaste Objekta kešatmiņa, pēc tam saglabājiet izmaiņas, pēc tam tām priekšskatot un pārbaudot.

Vispārīgo iestatījumu lapa
Kopējā kešatmiņā W3 ir ietvertas objektu kešatmiņas saglabāšanas iespējas.

Var būt arī svarīgi atzīmēt, ka varat arī instalēt Iegaumēts uz servera un konfigurējiet to W3 kopējā kešatmiņā.

Notīrīta ir objekta kešatmiņas veids, un jūs to varat atlasīt Objekta kešatmiņas metode nolaižamā izvēlne pēc instalēšanas. Lai gan tas ir ārpus šī raksta darbības jomas.

Datu bāzes kešatmiņa

Varat arī ieslēgt datu bāzes kešatmiņu. Šī ir lieliska iespēja, ja objekta kešatmiņas saglabāšana nedarbosies jūsu konkrētajā situācijā. Tas ir piemērots arī tad, ja jūsu vietne ir lielāka, jo tā var ievērojami palīdzēt sasniegt mērķi – paātrināt WordPress trīs reizes vai vairāk.

Datubāzes kešatmiņā tiek glabāti datu bāzes rezultāti atmiņā (kešatmiņā), tāpēc nākamreiz, kad lapa tiek ielādēta un šie rezultāti ir nepieciešami, tos var pasniegt no kešatmiņas. Tas ir daudz efektīvāk un var ietaupīt daudz servera resursu.

Tā rezultātā tas var ievērojami paātrināt WordPress.

Lai to iespējotu, dodieties uz Performance> General Settings jūsu administratora informācijas panelī.

Zem Datu bāzes kešatmiņa, pārbaudiet Iespējot kaste Datu bāzes kešatmiņa opcija.

Vispārīgie iestatījumi
Datu bāzes kešatmiņas iespējošana W3 Total Cache vispārīgajos iestatījumos.

Noteikti saglabājiet izmaiņas, pēc tam priekšskatiet un pārbaudiet tās.

4) Priekšskatījuma režīma atspējošana un izmaiņu ieviešana

Kad esat pievienojis visas WordPress optimizācijas stratēģijas, kuras vēlaties palīdzēt paātrināt WordPress, varat atspējot priekšskatījuma režīmu un oficiāli piemērot veiktās izmaiņas.

Iet uz Performance> General Settings un zem Vispārīgi, noklikšķiniet uz Atspējot pogu.

Vispārīgo iestatījumu lapa
Atspējojiet priekšskatījuma režīmu.

Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabājiet visas izmaiņas pogu.

Kad tas būs izdarīts, tie paši iestatījumi būs jāievada vēlreiz. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabājiet iestatījumus un tīrīšanas kešatmiņas pogu otrā pusē Saglabājiet visas izmaiņas pogu.

Vai WordPress optimizācija paātrināja WordPress par 300%?

Pēc šo WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas, lai palīdzētu paātrināt WordPress, palaidiet vēl vienu Google vietnes ātruma testu un arī vietnes ātruma testu ar citiem minētajiem rīkiem.

Veiciet testus vairākas reizes un vidēji tos pārbaudiet.

Galīgais vidējais vērtējums testa vietnei bija daudzsološs ar vidējo rādītāju 98% mobilajām ierīcēm un 99,5% galddatoru vietnēm ar Google vietnes ātruma testu..

Jauns Google vietnes ātruma tests pēc WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas
Viens no Google vietnes ātruma testa rezultātiem pēc WordPress optimizācijas.

Citu vietnes ātruma pārbaudes rīku vidējais kopējais lapas ielādes laiks ir 900ms.

Jaunā GTmetrix vietnes ātruma testa rīka piemēra rezultāts pēc WordPress optimizācijas stratēģiju piemērošanas
Viens no GTmetrix rezultātiem pēc stratēģiju piemērošanas WordPress paātrināšanai.

Kopumā testa vietnei vidējais ātrums bija trīs reizes lielāks un dažreiz lielāks.

Secinājums

Tātad, tur jums tas ir. Izmantojot šos izmēģinātos un patiesos padomus, jūs varat vismaz trīs reizes paātrināt vietnes darbību. Tas ir īpaši svarīgi, jo vietnes ātrums ir faktors ranžēšanai meklētājprogrammu rezultātos.

Viss sākas ar vietnes ātruma īpašuma etalonuzdevumu noteikšanu pirms lapas ātruma stratēģiju piemērošanas.

Vai vietnes ātruma salīdzinošā novērtēšana jums izdevās? Vai jūs veiksmīgi varējāt paātrināt vietnes darbību? Par cik? Vai jums paliek kādi jautājumi? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map