Kā pārsūtīt savu vietni uz eHost

Atjauninājums 2017. gadam: eHost tika pārdots jaunai vadībai un strauji pasliktinājās, kā redzat manā atjauninātajā eHost pārskatā. Tie tika slēgti 2017. gadā, tāpēc tālāk sniegtais ceļvedis jāuzskata tikai par vispārīgiem norādījumiem vietņu pārsūtīšanai.


Kā jūs jau zināt, eHost šobrīd nepieņem ienākošos domēnu pārsūtījumus.

Citiem vārdiem sakot, ja jūsu domēns ir reģistrēts, piemēram, FatCow, un jūs vēlaties pārsūtīt savu vietni uz citu resursdatoru, piemēram, BlueHost (mūsu labāko izvēli), jums būs jāpatur domēna vārds kaut kur citur un jānorāda tas uz jūsu eHost konts, izmantojot reģistratūras DNS iestatījumus.

Daudziem cilvēkiem tas droši vien izklausās tik mulsinoši. Padarīsim to vienkāršāku, soli pa solim:

Lūk, kas jums būs nepieciešams:

 • piekļuvi savam mitināšanas kontam citā resursdatorā.
 • cPanel hostinga konts (vairs nav pieejams vietnē eHost)
 • Iespējams, nepieciešams konts domēna reģistratūrā, piemēram, NameCheap (kuponi šeit)

Sāksim!

1. solis – lejupielādējiet vietņu failus

Izmantojot FTP, izveidojiet savienojumu ar veco mitināšanas mitināšanas kontu un lejupielādējiet visus failus.

2. solis – lejupielādējiet datu bāzi (ja piemērojams)

Lejupielādējiet datu bāzes (-u) dublējumus no vecā mitināšanas konta. To var izdarīt, piesakoties phpMyAdmin, atlasot datu bāzi, kuru vēlaties dublēt, un pēc tam eksportējot to, kas datorā lejupielādēs .sql failu.

3. solis – augšupielādējiet failus savā eHost kontā

Pievienojieties savam eHost kontam, izmantojot FTP, un augšupielādējiet visus failus, kurus dublējāt 1. darbībā.

4. solis – datu bāzes (-u) importēšana savā eHost kontā (ja piemērojams)

 • Piesakieties savā eHost cPanel kontā un atrodiet “Datubāzu izveides vednis”.
 • Veiciet darbības, lai izveidotu jaunu datu bāzi un jaunu datu bāzes lietotāju un piešķirtu lietotājam visas noklusējuma atļaujas.
 • Noteikti saglabājiet šai jaunajai datu bāzei izveidoto lietotājvārdu un paroli, jo tie jums būs nepieciešami vēlāk.
 • Atgriezieties cPanel un atrodiet phpMyAdmin. Dodieties uz phpMyAdmin un atlasiet tikko izveidoto datu bāzi. Pēc tam dodieties uz “Importēt” un noklikšķiniet uz izvēlēties failu. Uznirstošajā logā izvēlieties datu bāzes dublējuma failu, kuru iepriekš lejupielādējāt 2. darbībā
 • Tas jāimportē veiksmīgi, un tas ir izdarīts.

5. solis – pārbaudiet datu bāzes lietotāju / paroļu konfigurācijas failus

Ja jūsu vietne izmanto datu bāzi, tai gandrīz noteikti kaut kur ir konfigurācijas fails. Piemēram, WordPress vietnēs jūsu vietnes galvenajā mapē ir wp-config.php. Atveriet failu un pārbaudiet, vai nav pieminēts datu bāzes nosaukums, datu bāzes lietotājs un datu bāzes lietotāja parole. Mainiet tos, lai tie atbilstu nosaukumam un akreditācijas datiem datu bāzei, kuru izveidojāt 4. darbībā.

6. solis – nosakiet, vai jums ir jāpārsūta savs domēns

Ja jūsu vecais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ļauj jums atcelt savu mitināšanas kontu, bet turpina maksāt tikai par domēna vārda reģistrāciju, varat pāriet uz 7. darbību.

Ja jūsu vecais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs neļauj jums saglabāt savu domēna vārdu, ja vien jūs arī nemaksājat par mitināšanas plānu, jums vajadzētu pārsūtīt savu domēna vārdu citam reģistratūras darbiniekam, piemēram, NameCheap, kuru es ieteicu sadaļā “Kas jums būs nepieciešams” šīs lapas augšpusē.

7. darbība – iestatiet sava domēna DNS (domēna vārdu serverus) uz eHost

Kad reģistrējāties eHost, jums vajadzēja saņemt e-pastu un e-pastu no eHost, kas apstiprina jūsu konta informāciju un norāda vārda serverus, uz kuriem jums jānorāda jūsu domēns. Viņi varētu izskatīties kaut kas līdzīgs….

Piemēram, “ns1.ehost.com” un “ns2.ehost.com”. Bet viņi varētu būt dažādi. Ja kāda iemesla dēļ jums nav šī oriģinālā e-pasta, rīkojieties šādi:

 • Piesakieties savā eHost kontā un kreisās puses izvēlnē noklikšķiniet uz Manas vietnes.
 • Atrodiet cPanel kontu, uz kuru vēlaties norādīt savu domēna vārdu, un noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt
 • No iekšpuses cPanel atrodiet un kreisajā panelī noklikšķiniet uz saites “Informācija par serveri”. Ja to neredzat, noklikšķiniet uz “Izvērst statistiku”, lai to parādītu.
 • Šeit jūs atradīsit sava servera vārdu.
 • Dodieties uz šo lapu (jaunā cilne) un ierakstiet / ielīmējiet tabulā servera vārdu. Tas parādīs jūsu vārda serverus.
 • Pierakstiet šos nosaukuma serverus.

Tagad dodieties uz sava domēna vārda reģistrētāju un rediģējiet sava domēna vārda DNS iestatījumus. Mainiet vārdu serverus uz tiem, kurus saņēmāt no eHost.

Padoms: Pagaidiet apmēram 24 stundas, pirms veicat kādu darbu savā vietnē. Var paiet līdz 24 stundām, līdz nosaukuma servera izmaiņas izplatās pa visiem IPS visā pasaulē. Iemesls, ko es to uzsveru, ir tāds, ka, lai arī jūs mainījāt savus serverus, iespējams, vietne joprojām tiek rādīta no jūsu vecā mitināšanas konta, kad apmeklējat pārlūkprogrammu, tāpēc visi veiktie labojumi pazudīs, kad DNS tiks pilnībā izplatīts..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map