Kā pārsūtīt savu vietni uz WebHostingHub

Vai es varu pārsūtīt savu vietni uz WebHostingHub?

Hostinga uzņēmums WebHostingHub atbalsta un atļauj vietņu pārsūtīšanu, tāpēc atbilde noteikti ir jā. Jā, jūs varat pārsūtīt savu vietni uz WebHostingHub. Faktiski vietnes pārvietošana uz WebHostingHub ir vienkāršs process. Tomēr vispirms mums skaidri jādefinē, kas jums jāpārsūta, vai nu tikai pati vietne, nevis domēns, vai arī jūs vēlaties pārsūtīt savu domēnu WebHostingHub. Tehniski pastāv pamata atšķirība starp vietnes pārsūtīšanu tikai uz jaunu resursdatoru un domēna pārsūtīšanu. Lai gan dažiem tas var izklausīties vienādi, patiesībā tā nav.


Redzi, atšķirība ir tāda, ka galvenokārt domēna vārda reģistrācija un domēna mitināšana, kas pazīstama arī kā tīmekļa vietnes mitināšana, ir divas dažādas lietas. Domēna vārda reģistrācija ir jums piederošs domēna vārds, kuram, izņemot iestatījumus, kurus veicat reģistratūras vadības panelī, nav daudz sakara ar jūsu faktisko mitināšanu, kamēr domēna mitināšana ir uzņēmums, kuram pieder serveris, kurā ievietojāt savu vietni, ieskaitot failus un mapes. Jūsu tīmekļa mitinātājam nav jābūt tādam pašam uzņēmumam, kurā reģistrējāt savu domēnu.

Šajā diskusijā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietnes, nevis domēna nodošanai.

Vai ir vienkāršs veids, kā pārsūtīt manu vietni uz WebHostingHub?

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nodot vietni WebHostingHub vietnei, kuru iepriekš mitināja cita resursdatora vietne, ir cPanel izmantošana. Tas ir, protams, ja jūsu iepriekšējā saimniekdators izmanto cPanel. Ja tas tā ir, vietnes pārvietošanas procesam vajadzētu būt daudz vienkāršākam. Vispirms jums ir jārada cPanel rezerves kopija uzņēmumā, kas šobrīd mitina jūsu vietni. Pēc dublējuma ģenerēšanas jums tas jālejupielādē uz darbvirsmas, izmantojot FTP, vai no lejupielādes saites, kas ir pieejama jūsu resursdatora cPanel. Pēc lejupielādes pabeigšanas tas ir jāaugšupielādē, atkal izmantojot FTP, jaunā WebHostingHub konta / home direktorijā. Protams, tas nozīmē, ka pirms vietnes pārsūtīšanas jums vajadzētu būt kontam WebHostingHub. Kad augšupielāde ir pabeigta, jums jāpieprasa WebHostingHub, lai atjaunotu jūsu dublējumu. Šim nolūkam jums jāinformē uzņēmums, kurā augšupielādējāt dublējumu. Pārbaudes nolūkos uzņēmums var arī lūgt jūs norādīt paroli vai kredītkartes pēdējos četrus ciparus.

Kad cPanel dublējums ir atjaunots, pārbaudiet savu vietni, izmantojot pagaidu URL, kas norādīts sveiciena e-pastā. Pārbaudījis un noskaidrojis, ka vietne darbojas, tagad varat mainīt sava domēna DNS iestatījumus, norādot to uz WebHostingHub serveriem. To var izdarīt, piesakoties domēna reģistratūrā un mainot vārdu serverus uz ns1.webhostinghub.com un ns2webhostinghub.com. Pēc izmaiņu veikšanas nogaidiet apmēram 4 – 24 stundas, līdz izmaiņas stājas spēkā.

Kas jādara, lai pārsūtītu savu domēnu?

Lai migrētu savu vietni uz WebHostingHub, jums jāveic šādas darbības:

 •  Vispirms lejupielādējiet savas vietnes failus uz darbvirsmas, izmantojot FTP klientu. Ņemiet vērā, ka FTP nevarēs piekļūt MySQL datu bāzēm, tāpēc, ja jūsu iepriekšējais resursdators piedāvā phpMyAdmin datu bāzu pārvaldībai, jums, iespējams, būs jāeksportē datu bāze phpMyAdmin.
 •  Pēc lejupielādes pabeigšanas jums ir jāaugšupielādē faili WebHostingHub datu bāzē, atkal izmantojot FTP klientu. Tomēr šoreiz jūs izveidosit savienojumu ar savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ir WebHostingHub. Tomēr, ja jūsu vietne izmanto datu bāzi, kas jums jādara, ir vispirms izveidot datu bāzi cPanel un pēc tam importēt datu bāzi, izmantojot phpMyAdmin.
 •  Pēc failu augšupielādes un ievietošanas pareizajā vietā ir laiks pārbaudīt, vai jūsu vietne darbojas. Lai pārbaudītu savu vietni, izmantojiet pagaidu URL, kas norādīts saņemtajā e-pastā. Ir svarīgi atzīmēt, ka visiem WebHostingHub kontiem jaunajai noklusējuma mapei jābūt public_html.
 •  Pēc testa pabeigšanas jums ir jānorāda savs domēns uz WebHostingHub Nameservers, piesakoties reģistratūras domēna pārvaldības saskarnē, un jāmaina nosaukuma serveri uz ns1.webhostinghub.com un ns2.webhosting.com.
 •  Gaidiet vismaz 4 stundas līdz 24 stundas, lai izmaiņas stātos spēkā, tomēr ieteicams periodiski.  

Kā es varu eksportēt MySQL datu bāzi phpMyAdmin?

Tā kā FTP nevar piekļūt datu bāzēm, iespējams, jums būs jāeksportē MySQL datu bāze phpMyAdmin. Tas ļauj jums izveidot datu bāzes dublējumu, ko var izmantot datu bāzes pārsūtīšanai uz citu serveri vai vienkārši glabāšanai. Lai eksportētu MySQL datu bāzi, jums jāveic šādas darbības:

 •  Pirmkārt, jums jāpiesakās cPanel.
 •  Pēc tam noklikšķiniet uz phpMyAdmin ikonas, kuru var atrast zem datu bāzēm.
 • Kreisajā izvēlnē esošajā sarakstā atlasiet eksportējamo datu bāzi, noklikšķinot uz datu bāzes nosaukuma.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes Eksportēt.
 • Pārliecinieties, vai ir atlasītas visas tabulas un SQL opcija.
 •  Pēc tam sadaļā “Struktūra” iespējojiet opciju “Pievienot pilienu tabulu / SKATĪT / PROCEDŪRA / FUNKCIJA”.
 • Ja jūsu datu bāze ir liela, varat saspiest failus, izvēloties “zip” vai “gzipped”.. Pārliecinieties, ka ir atlasīts “Saglabāt kā failu”.
 •  Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Aiziet, kas atrodas ekrāna apakšējā daļā.
 •  Lai lejupielādētu datu bāzes eksportēšanu uz vietējo darbvirsmu, atlasiet “Saglabāt”, kad tiek piedāvāts atvērt vai saglabāt failu. Pārliecinieties, vai esat pilnībā ievērojis faila nosaukumu un dublējuma saglabāšanas vietu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map