LiquidWeb apskats

9.2 Kopējais reitings
Augstas veiktspējas VPS, WP un speciāla mitināšana

Kā pārvaldīta tīmekļa mitināšanas kompānija, LiquidWeb ir dominējusi šajā telpā, šobrīd piedāvājot 3 pilnībā piederošus datu centrus un vairāk nekā 30 000 klientu, kas izvietoti vairāk nekā 150 valstīs. Viņu inovatīvie, kvalitatīvie un uz klientu orientētie tīmekļa mitināšanas risinājumi ir balstīti uz izcilu klientu atbalstu. Tie rūpējas par uzņēmumiem visā spektrā – no maziem uzņēmumiem līdz daudznacionāliem uzņēmumiem.

Pros
 • Daudzveidīgi tīmekļa mitināšanas risinājumi
 • Īpašs klientu atbalsts
 • Bezmaksas migrācija
 • Izturīgi datu centri
 • Ap pulksteni proaktīva uzraudzība
 • Novatorisks rīku un pakalpojumu uzvalks
CONS
 • Par augstām cenām
 • Nav koplietojama hostinga
9.4 Emuāru vērtējums

Cena
34,5 USD

Vai vēlaties izveidot emuāru un neesat pārliecināts, kā to izveidot vai kur to mitināt? Neuztraucieties, jo šo ceļu apmeklē daudzi iesācēji emuāru autori. Lai gan ir taisnība, ka tirgus ir plašs ar daudzām emuāru mitināšanas iespējām, pareizā izvēle var būt diezgan saspringts un satriecošs uzdevums..

LiquidWeb ir viens no pasaules vadošajiem zīmoliem emuāru mitināšanas telpā. Viņi ir palīdzējuši tūkstošiem vietņu īpašnieku no visas pasaules noenkurot savus emuārus savā platformā. Jūs varat būt drošs, ka LiquidWeb jūsu saturs, kā arī emuārs vienmēr būs drošībā. Tas notiek proaktīvās pieejas dēļ, ko uzņēmums izmanto, lai novērstu problēmas, nevis gaidītu, līdz tās rodas, lai tās atbildētu.

WordPress platforma, kurā LiquidWeb mitina jūsu emuāru, ir aprīkota ar proaktīvu aprūpi, kas sastāv no:

 • Ļaunprātīgas programmatūras monitors
 • Monitors pēc dublējuma
 • Pre-PHP jaunināšanas monitors
 • Pirms spraudņa jaunināšanas monitors

Citas priekšrocības, kas jums patiks, izmantojot LiquidWeb emuāru mitināšanas paketi, ir šādas:

Optimizēti ielādes ātrumi – lai nodrošinātu ātrāku jūsu emuāru lapu ielādes ātrumu, LiquidWeb izmanto tādas metodes kā attēlu saspiešana, vietnes mēroga kešatmiņa un aizkavēta attēlu ielādēšana.

Garantēts darbības laiks – lai jūsu emuārs vienmēr būtu redzams jūsu mērķauditorijai, atbalsta komanda un aizmugures tehniķi ir izveidojuši vairākus dublējumu slāņus.

Centrālā vairāku emuāru pārvaldība – LiquidWeb ir spēcīga partnerība ar iThemes, un tas nozīmē, ka jūs varat pārvaldīt vairākas emuāru vietnes tādā pašā veidā, kā jūs pārvaldāt vienu..

Izmantojot LiquidWeb, jūs izvēlaties partneri, kuru ir viegli sasniegt, un tas var palīdzēt jums palielināt veiktspēju un dot jums iespēju palielināt jūsu mitināšanas arhitektūru, pieaugot auditorijai..

 • 10 vai vairāk vietņu mitināšanai (nav paredzēts iesācējiem)
 • Optimizēti ielādes ātrumi
 • Garantēts Uptime
 • Centrālā vairāku emuāru pārvaldība
 • Pārvaldiet pat 100 vietnes, cik viegli varat pārvaldīt vienu. Ievietojiet atjauninājumus tonnām vietņu ar vienu klikšķi.

.


Naudas atdošanas garantija
10x kompensācija
Diska vieta
100 GB – 300 GB
Domēna vārds
Nav
9.9 Specializēts vērtējums

Cena
189 USD

Ja jums ir e-komercijas vietne ar lielu trafiku, jums ir nepieciešams mitināšanas risinājums, kas nodrošina vislabāko iespējamo veiktspēju. LiquidWeb ir ar īpašībām bagāti serveru mitināšanas risinājumi, kas ir gan Linux, gan Window bāzes. Šie serveri garantē jums 100% tīkla darbspējīgu diennakts proaktīvu Sonar Monitoringu, servera sacietēšanu, izmantojot ServerSecure un Heroic Support.

Jums ir iespēja izvēlēties no iepriekš konfigurēta pilnībā pārvaldīta komplekta vai pielāgota risinājuma, kas ļauj jums uzņemties atbildību par saviem atsevišķajiem serveriem, bet joprojām saņemt atbalstu.

Dedicated Server hostinga plusi

Dedicated serveru mitināšanas risinājumam ir virkne priekšrocību un cenas un vērtības attiecību. Daži no izcilākajiem aspektiem ir:

Viena un divu procesoru serveri

Viena procesora serveri klientiem nodrošina bloķētu drošību un augstu veiktspēju jebkurai vietnei. Šī pakete ir lieliski piemērota datu bāzu mitināšanai, failu serveru mitināšanai un vietnēm ar lielu trafiku. Viņu cenas sākas ar 199 USD mēnesī.

Divkāršais procesors, no otras puses, iesaiņo lielāku apstrādes jaudu, lai rūpētos pat visprasīgākajām vietnēm. Ja mitināt daudzas vietnes vai vēlaties lielu datu bāzes mitināšanas risinājumu, varat izvēlēties divus procesorus veltītus serverus. Lētākā pakete dubultajam procesoram sākas ar 399 USD mēnesī.

CloudFlare CDN

LiquidWeb saviem klientiem bez papildu maksas nodrošina pilnīgu viena no visstingrākajiem CDN pārvaldīšanu visā pasaulē. Tas palīdz palielināt jūsu vietnes ātrumu, kā arī drošību.

Iebūvētās rezerves kopijas

Katrā veltītajā serverī ir iebūvēta vietējā dublējumkopija. Turklāt, izmantojot Guardian Backup sistēmu, jūs varat iegādāties papildu rezerves aizsardzības līmeni.

Uzlabota drošība

Lai nodrošinātu jūsu vietnes resursu, tostarp klientu datu, drošību, LiquidWeb iekļauj ServerSecure ar katru speciāla servera iegādi.

Secinājums

Ar risinājumu arhitektu komandu LiquidWeb ir viss, kas nepieciešams, lai jūs atbalstītu, izmantojot ar funkcijām bagātu risinājumu, kas tiek nepārtraukti atjaunināti un profesionāli pārvaldīti. Vienīgā problēma, kas rada bažas, ir augstā cena, ko maksā par šiem risinājumiem. Tomēr, tāpat kā jebkura kvalitatīva pakalpojuma gadījumā, jūs maksājat par to, ko saņemat.

 • BEZMAKSAS ienākošais joslas platums un OS izvēle
 • Intel Xeon ar 4-28 kodoliem un 8 GB – 125,8 GB RAM
 • Zibens ātra SSD glabāšana RAID1 vai RAID10
 • Pielāgota konfigurācija ar SSD un tūlītēja nodrošināšana
 • Bezmaksas CloudFlare CDN, dublējumi, DDoS aizsardzība un uzlabota ServerSecure ™ drošība

.


Naudas atdošanas garantija
10x kompensācija
Diska vieta
250 GB – 500 GB SSD
Domēna vārds
Nav
9.8 VPS vērtējums

Cena
59 USD

LiquidWeb piedāvātais virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanas risinājums neapšaubāmi ir viens no populārākajiem viņu klientu vidū. Viens no iemesliem tam ir tāds, ka viņu plāni sākas ar daudz zemākām cenām, salīdzinot ar citiem, un tas ir vienīgais ieejas logs LiquidWeb premium mitināšanas risinājumos pēc tam, kad viņu dalītā mitināšana 2016. gada aprīlī tika pārtraukta..

VPS mitināšanas risinājuma klientiem ir pieeja gan Linux, gan Windows platformām, un viņi var izvēlēties pēc izvēles, izmantojot plašu operētājsistēmas veidņu klāstu, ieskaitot Ubuntu, Fedora, Debian, CentOS 6,7, kā arī Windows Server 2012 R2. Kamēr VPS hostings tiek pārvaldīts kodols, LiquidWeb arī nodrošina klientiem piekļuvi pašpārvaldītām opcijām.

Pārvaldītā VPS mitināšanas plusi

Šis risinājums dod jums, no vienas puses, īpaša servera veiktspēju un, no otras puses, mākoņa mitināšanas elastīgumu.

Plānu dažādība nodrošina, ka jūs iegūstat tieši to, ko meklējat, ņemot vērā veiktspēju un cenu noteikšanu. Ir 2 GB, 4 GB, 8 GB virtuālā privātā servera plāni, sākot no 2 līdz 8 kodolu procesoriem un līdz 300 GB SSD diska vietas.

Visi VPS mitināšanas plāni ir nodrošināti ar 100% ASV balstītu varonīgo atbalstu, kas ir pieejams pa e-pastu, tērzēšanu un tālruni visu diennakti.

Salīdzinot ar konkurentiem, piemēram, Amazon, DigitalOcean un Rackspace, LiquidWeb’s VPS izceļas. VPS mitināšanas risinājumam ir bezmaksas domēna nosaukums, bezmaksas SSL sertifikāts, kā arī cPanel, tīmekļa mitinātāju pārvaldnieks un plesk.

LiquidWeb VPS mitināšanas mīnusi

Cena izceļas kā galvenais šķērslis klientiem, kuri vēlas pāriet uz šo mitināšanas risinājumu. Lētākais iepakojums saskaņā ar VPS maksā 59 USD mēnesī. Ja ņemsit vērā jauninājumus, piemēram, joslas platumu, operētājsistēmu, ikdienas dublējumu un papildinājumu IPS, jūs noteikti tērēsit vairāk.

Iesācējiem zināšanu bāzes sadaļa izskatās nejauša un aptver pašreizējās tendences, kurās ikviens var meklēt. Tas varētu būt noderīgi, ja kategorijas var paplašināt, lai klienti varētu piekļūt atsauces ceļvežiem un atbildēm, pamatojoties uz viņu hostinga paketēm.

Secinājums

Kā vienmēr LiquidWeb pakalpojumu kvalitāte ir augstākā līmeņa, taču tai ir salīdzinoši augsta cena. Ja jūs meklējat uptime, uzticamību un premium aparatūru, un izmaksas nav problēma, tad tas ir slavējams pakalpojumu sniedzējs.

 • Plašs plānu klāsts, kas atbilst jūsu prasībām
 • Izcila serveru veiktspēja un elastība
 • 100% ASV bāzēts varonīgais atbalsts

.


Naudas atdošanas garantija
10x kompensācija
Diska vieta
40 GB – 300 GB
Domēna vārds
Nav
9.3 WordPress vērtējums

Cena
34,5 USD

Balstoties uz WordPress popularitāti, LiquidWeb izvēlējās specializēties šajā satura pārvaldības sistēmā un piedāvāt WordPress mitināšanu. Īsāk sakot, uzņēmums sniedz konsjerža pakalpojumu, kurā LiquidWeb jūsu WordPress pārvaldības tehniskos aspektus apstrādā iekšēji. Šī mitināšanas risinājuma ideja ir piedāvāt jums problēmu bez problēmām, lai jūs varētu 100% koncentrēties uz sava uzņēmuma vadīšanu..

Pārvaldītās WordPress mitināšanas plusi

WordPress mitināšana ir pārsteidzoša, un LiquidWeb vietnē tā ir vēl aizraujošāka. Starp šī risinājuma priekšrocībām ietilpst:

Degoši ātri ātrumi – pārvaldītie WordPress mitināšanas serveri ir īpaši konfigurēti WordPress. Pat ja jūsu vietnes trafiks ir straujš, ātrums nemainās.

Satura un vietnes drošība – LiquidWeb ekspertu komanda strādā, lai novērstu problēmas, kas ietekmē jūsu vietnes darbību. Viņi piedāvā proaktīvu aprūpi visām vietnēm, kas atrodas WordPress mitināšanas risinājumā. Viņiem ir ļaunprātīgas programmatūras monitors, pēc dublējuma monitors, pirms spraudņa jaunināšanas monitors un pirms PHP jaunināšanas monitors.

Vietnes pārvaldība ir padarīta vienkārša – partnerattiecības starp LiquidWeb un iThemes klientiem ir ļāvušas samērā viegli pārvaldīt vietņu paketi tā, it kā viņi to pārvaldītu. Ar vienu klikšķi jūs varat izvietot atjauninājumu ķēdi ļoti daudzām vietnēm.

Spraudņu atjauninājumi – LiquidWeb pārvaldītais WordPress mitināšanas risinājums palīdz atjaunināt spraudņus. Viņi pat iet soli priekšā, lai pārbaudītu atjauninājumus jums, izmantojot modernākos vizuālā salīdzināšanas rīkus, lai pārliecinātos, ka nekas nav mainījies. Tikai pēc atjauninājumu apstiprināšanas tie stāsies spēkā jūsu vietnē.

Mīnusi

Izmaksu ziņā ir dārgi abonēt LiquidWeb pārvaldīto WordPress mitināšanas risinājumu. Lētākais uzņēmuma piedāvātais plāns ir USD 119 mēnesī.

Tā kā servera arhitektūra ir pielāgota WordPress platformai, citas vietnes vadīšana, kas nav balstīta uz WordPress platformu, var būt izaicinājums.

Spriedums

Ja jūs esat tāds vietnes īpašnieks, kuram nepatīk dot kontroli kādam citam, tad šis mitināšanas risinājums nav jums. Pretējā gadījumā LiquidWeb pārvaldītais WordPress mitināšanas risinājums ir viens no labākajiem veiktspējas ziņā.

 • Degoši ātri ātrumi
 • Satura un vietnes drošība
 • Vietnes pārvaldība ir padarīta vienkārša
 • Spraudņa atjauninājumi

.


Naudas atdošanas garantija
10x kompensācija
Diska vieta
100 GB – 300 GB
Domēna vārds
Nav

LiquidWeb ir pārvaldīta tīmekļa mitināšanas kompānija, kas darbojas šajā jomā kopš 1997. gada, šobrīd lepojas ar 3 pilnībā piederoši datu centri un vairāk nekā 30 000 klientu ir vairāk nekā 150 valstīs. Kā viens no milzīgajiem spēkiem tīmekļa mitināšanas nozarē, LiquidWeb ir parādījis nelokāmu centību izstrādāt un ieviest dažus no labākajiem mitināšanas produktiem, kas ir izveidoti ar izcilu klientu atbalstu..

Ar 20 gadu pieredzi LiquidWeb ir piedzīvojis pārmaiņas tehnoloģiju nozarē, ieskaitot 2000. gada sākuma tehnoloģiju burbuli. Kopš pazemīgajiem pirmsākumiem uzņēmums ir paplašinājis un dažādojis savus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, lai rūpētos par uzņēmumiem visā spektrā – no maziem uzņēmumiem līdz daudznacionāliem uzņēmumiem.

Meklējot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, viens no aspektiem, ko nevarat atļauties aizmirst, ir tas, cik pamatots ir uzņēmums, ņemot vērā tā piedāvāto pakalpojumu platumu un dziļumu. LiquidWeb ir sevi pierādījušas kā autoritāti šajā jomā, piedāvājot vairāk nekā hostinga pamatprasības. Tās produktu klāstā ietilpst:

 • Pārvaldītā WordPress mitināšana
 • Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana
 • Dedicated Hosting
 • Mākonis Hostings

Lai atbalstītu iepriekš minētos produktus, uzņēmums piedāvā arī tādus pakalpojumus kā glabāšana un dublēšana, tīkla pakalpojumi, programmatūras pakalpojumi, uzraudzības pakalpojumi, drošības pakalpojumi, pasta mitināšana un žurnālu pārvaldība. Ar solījumu sniegt uzticamus tīmekļa mitināšanas risinājumus uzņēmums ir nodarbinājis vairāk nekā 400 atbalsta personāla uz vietas, lai apmeklētu tās arvien pieaugošo globālo klientu bāzi.

Plusi par LiquidWeb

Daudz tika runāts par grūtībām, kuras potenciālie klienti izjūt, cenšoties atrast viņu biznesa vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitināšanas risinājumu. Lielākā mērā LiquidWeb ir tas, kas nepieciešams produktu portfeļa, klientu apkalpošanas un piegādes kanālu ziņā, lai rūpētos par jūsu tīmekļa mitināšanu un interneta risinājumu vajadzībām. Starp jomām, kurās LiquidWeb darbojas izcilāk, ir:

Daudzveidīgi tīmekļa mitināšanas risinājumi

LiquidWeb ir pēdas katrā no tīmekļa mitināšanas produktu kategorijām, izņemot dalītu tīmekļa mitināšanu. Piemēram, mākoņu mitināšanas risinājumi uzņēmumiem sniedz priekšrocības mērogojot viņu infrastruktūru atbildot uz satiksmes pieaugumu. Tas ir īpaši svarīgi uzņēmumos, kuriem ir sezonāli pārdošanas apjomi un kuru darbību ietekmē biznesa ciklu uzplaukums un kritums..

Informācijas drošības un serveru dīkstāves risku dēļ jūs varat izvēlēties fiziskā servera nomu savas vietnes mitināšanai. LiquidWeb ir izveidojis īpašu mitināšanu, kas garantē, ka serverī tiks mitināta tikai jūsu vietne un tādējādi jūs ar nevienu koplietosit resursus. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs diez vai redzēsit, ka jūsu vietne palēninās.

Ja jūs meklējat gan veltīta hostinga, gan dalīta mitināšanas daļu, LiquidWeb virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanas risinājums, iespējams, ir jūsu labākais solījums. Tā kā katrs virtuālais privātais serveris koplieto dažus aparatūras resursus ar citiem, jums ir speciāla skaitļošanas resursu daļa. Kā tāds jūs varat būt pārliecināts, ka neviens no jūsu kaimiņiem, kas mitina jūs, neiznīcinās jūsu vietni. VPS mitināšanā ir dažādi plāni, un lētākais maksā tikai USD 59 mēnesī.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai izveidots daudznacionāls, viena no pamatpatiesībām, kuru nevarat atspēkot, ir fakts, ka WordPress pakāpeniski kļūst par tīmekļa veidošanas platformu Google. WordPress popularitāte lika LiquidWeb piedāvāt pārvaldītu WordPress mitināšanu. Izmantojot šo mitināšanas risinājumu, uzņēmums uzņemas visu savu WordPress instalāciju paātrināšanu, kā arī aizsargā jūsu vietni no draudošiem drošības draudiem un nepilnībām, kuras hakeri var izmantot..

Neatkarīgi no nozares, biznesa apjoma un nišas, iespējams, jūs atradīsit kādu no šiem mitināšanas risinājumiem ārkārtīgi noderīgu.

Īpašs klientu atbalsts

Ja ir kāds aspekts, ar kuru LiquidWeb lepojas, viņu varonīgais atbalsts 24/7/365 uz vietas, kas satur vairāk nekā 400 tehniķu. Šajā komandā ir gan Windows, gan Linux sertificēti tehniķi, kuri ir pieejami pa tālruni vai tiešraidē, un viņu atbildes laiks ir mazāks par 59 sekundēm. Viņiem ir arī plaša zināšanu bāze gadījumam, ja vēlaties pārlūkot.

Pasaulē, kurā klientu atbalsts tiek automatizēts un pakalpojumu sniedzēji arvien vairāk izmanto interfeisu, kas nav cilvēks, tas palīdz izveidot zinošu speciālistu komandu, kas var apmeklēt klientus. Šajā LiquidWeb ir gūti lieli punkti.

Bezmaksas migrācija

Vai jūs kādreiz esat mitinājis savu vietni ar pakalpojumu sniedzēju, kurš burtiski tur jūs par izpirkuma maksu, pieprasot samaksu par migrēšanu uz viņu serveriem? Nu, LiquidWeb ir to pārsnieguši. Patiesībā viņiem ir komanda gaidīšanas režīmā, lai palīdzētu jums pāriet no pašreizējās saimnieces. Tīmekļa mitināšanas migrācija process var būt samērā miglains, un, ja vien jums netiek piešķirta kvalitatīva palīdzība, jūs varat būt sarūgtināts. Izmantojot tiešraides tērzēšanu, jūs varat saņemt palīdzību šajā vietnē LiquidWeb.

Izturīgi datu centri

LiquidWeb ir 3 privātīpašumā esošas un pārvaldītas datu centra iespējas. Šīs telpas visu diennakti apkalpo augsti apmācīti tehniķi, tādējādi piedāvājot vienu no ātrākajiem reaģēšanas laikiem, kādus nozare jebkad ir pieredzējusi..

Papildus tam datu centros ir daudz zonu papildu dublēšanai, un tie ir aprīkoti ar lieku enerģijas, dzesēšanas tīklu un drošības sistēmām. Tas, ko jūs kā bizness nozīmē, ir tas, ka jebkurā brīdī varat būt drošs, ka jūsu informācija ir droša. Viena datu centra kļūme neietekmē jūsu datu drošību un vietnes darbību.

Ap pulksteni proaktīva uzraudzība

Tīmekļa vietnes būtība ir tāda, lai jūs varētu palikt tiešsaistē. Atkarībā no jūsu biznesa mēroga un tā atkarības no interneta pat viena minūte bezsaistē var radīt milzīgus zaudējumus. LiquidWeb ir izņēmuma uzraudzības sistēma, kas pazīstama kā Sonar Monitoring, kas burtiski skenē tīmekli visiem jautājumiem. Ja uzraudzības grupa pamanīs problēmu, tā to risinās proaktīvi, lai jūs neuzzinātu, ka kāda problēma ir pastāvējusi. Uzraudzība ir rūpīga un attiecas gan uz programmatūru, gan uz aparatūras komponentiem.

Novatorisks rīku un pakalpojumu uzvalks

Katrā no viņu mitināšanas vidēm LiquidWeb ir izveidojuši rīkus, kas mitināšanas pieredzi klientiem padara aizraujošu. Uzņēmumiem tiek piešķirta pieeja ērti lietojamai pārvaldības konsolei, kas ļauj vienā laikā uzturēt cilnes ar notiekošo gan servera, gan vietnes līmenī. Starp šiem rīkiem ietilpst:

 • Nepārtrauktas dublējumkopijas – Nevar pietiekami uzsvērt, ka datu drošībai ir ārkārtīgi liela nozīme jūsu uzņēmējdarbībā. Izmantojot savu Guardian dublēšanas un atkopšanas risinājumu, LiquidWeb nodrošina ārkārtas rezerves kopijas ārpus vietnes, kas nepārtraukti uztver visu jūsu sistēmas konfigurāciju, lai jūs varētu piekļūt visai nepieciešamajai atkopšanas informācijai..
 • Instalēšana ar vienu klikšķi – Ja vēlaties sākt veidot emuāru vai vienkārši nepieciešams, lai jūsu vietne būtu aktivizēta tiešsaistē, instalēšana ar vienu klikšķi ļauj absolūti viegli izveidot savu vietni un sākt tās darbību. Daži no atrodamajiem skriptiem ir WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki un Joomla.
 • Pārvaldības saskarne – LiquidWeb atzīst, ka daži klienti ir DIY vietējie iedzīvotāji un viņi labprāt pārvaldītu lietas paši. Tāpēc papildus viņu sniegtajam diennakts atbalstam tie ļauj arī piekļūt vietnes statistikai un norēķinu informācijai, izveidot serverus un darīt daudz vairāk, izmantojot viņu interaktīvo pārvaldības saskarni..
 • Drošības pakalpojumi– LiquidWeb nopietni uztver datu drošību. Tie piedāvā PCI atbilstību, SSL sertifikātus, ugunsmūrus un drošus VPN, lai jūs jebkurā laikā būtu aizsargāts. Priekšrocības, kuras varat gūt no šādiem augsta līmeņa drošības pasākumiem, ir tas, ka trafiks, kas ierodas uz jūsu vietni, būs pārliecināts, ka viņi mijiedarbojas un informāciju atstāj drošā portālā. Tā kā arvien pieaug klientu drošības kompromisi un identitātes zādzības, tas palīdz piesaistīties pakalpojumu sniedzējam, kurš ievēro visus drošības standartus..

Kāpēc LiquidWeb var nebūt jums

Daudz runājot par LiquidWeb pozitīvo, ir pienācis laiks aplūkot šī tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja negatīvos aspektus. Ir dažas lietas, kas LiquidWeb padara nevēlamu.

Par augstām cenām

Uzņēmumiem, kas meklē tīmekļa mitināšanas risinājumus, parasti ir noteikti mērķi, kurus viņi vēlas sasniegt, un viens no tiem ir cenu noteikšana. Ciktāl neviens lēmumu pieņēmējs nepamato savu izvēli tikai uz cenu noteikšanu, tā ir nozīmīga sastāvdaļa. LiquidWeb ir lieliski izcilu mitināšanas risinājumi un visaugstākais atbalsta klāsts. Tomēr viņu cenas ir nedaudz augstākas nekā konkurentiem, un tās ir nepieejamas, jo īpaši jaundibinātiem uzņēmumiem un personīgajām lapām.

Lai sniegtu priekšstatu par viņu cenām, ņemiet vērā šādus jautājumus:

 • Pārvaldīto veltīto serveru risinājumu cena ir no 199 USD mēnesī. Visaugstākā pakete saskaņā ar šo mitināšanas risinājumu ir speciālais komplekts, kas dod jums 64 GB RAM, 5TB joslas platumu, 1TB SATA rezerves kopēšanas disku un primāro disku ar 2 × 250 GB SSD, visi maksājot USD 509 mēnesī..
 • VPS mitināšana – šim risinājumam ir 4 plāni ar vismazāko cenu 59 USD mēnesī un augstāko ar 219 USD mēnesī.
 • Mākonis mitināšana – tas sākas ar 159 USD mēnesī, un viņu augstākā plāna cena ir USD 309 mēnesī. Salīdzinot ar konkurentiem, LiquidWeb ir dārgi, un tas potenciāli liedz cilvēkiem piekļūt viņu pakalpojumiem.

Nav koplietojama hostinga

LiquidWeb pārtrauca koplietojamo mitināšanas plānu, un vistuvākais, uz ko jūs varat nokļūt, ir virtuālā privātā servera mitināšana. Kaut arī kopīgajai mitināšanai ir savi trūkumi, uzņēmumiem, kas to sāk parādīt un kuriem nav tik daudz resursu, kas veltīti vietnes uzturēšanai, tas šķiet ērti. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka izmaksas tiek dalītas, un tādējādi katrs vietnes īpašnieks nedaudz maksā, lai viņu vietne atrastos serverī.

Iemesls, kuru LiquidWeb sniedza par dalītās mitināšanas pārtraukšanu 2016. gada aprīlī, ir tas, ka tā vēlējās ierobežot savu uzmanību, piedāvājot produktus, kas ir pielāgoti uzņēmumu īpašniekiem ar sarežģītām prasībām. Dalītā mitināšanas platforma tika pārdota Deluxe Hosting, dalītās mitināšanas platformas līderim. Iesācējuzņēmumi un personīgās vietnes atkal ir neizdevīgā stāvoklī.

Grunts līnija

Ja esat bizness, kas ir gatavs un aug, lai jūs varētu turpināt, LiquidWeb sniedz jums reālu darījumu tīmekļa mitināšanā. Viņu lieljaudas aparatūra un atbalsta komanda, uz kuru vienmēr varat paļauties, ir galvenais pārdošanas punkts. Fakts, ka viņiem pieder viņu serveri, nevis tiek koplietoti ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, ir spēles mainītājs, jo viņu uzmanība tagad ir pārvirzījusies uz jaunu risinājumu veidošanu, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku un jūsu vietnes drošāku..

Tomēr, ja jūs esat mazs uzņēmums, kuram nav pietiekamu finanšu līdzekļu, iespējams, vēlēsities nedaudz iepirkties pie atbilstošā tīmekļa mitināšanas risinājumu sniedzēja..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map