Names.co.uk apskats

Vārdi.co.uk vai vienkārši Namesco ir Lielbritānijā reģistrēts uzņēmums, kas gandrīz divas desmitgades darbojas mitināšanas un domēnu biznesā. Papildus tīmekļa mitināšanai, tā piedāvā arī citus e-komercijas risinājumus, piemēram, e-pasta mitināšanu, mājas lapu veidošanu, speciālus serverus, VPS, cita starpā.


Kā īss uzņēmuma fons, Namesco ir daļa no Eiropas konglomerāta Dada grupas, kurai ir daudz spārnu hostinga un reklāmas uzņēmumu. Vietnes Names.co.uk atrodas Worcester, lai arī Dada ir biroji citās Eiropas daļās, piemēram, Itālijā, Spānijā, Francijā, Īrijā, Nīderlandē un Portugālē. Names.co.uk galvenokārt piesaista Lielbritānijas mazos uzņēmumus. Skatiet mūsu labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu Lielbritānijā.

Names.co.uk Web hostinga logotips
UPTIME
965
ĀTRUMS
938
ATBALSTS
935. lpp
CENA
929
IESPĒJAS
965
ZAĻĀ
975
INOVATĪVS
938

Ātrums un uzticamība – Mēs pārbaudījām viņu serveri no Dalasas, TX, un lapas ielādes laiks 1,4 MB bija iespaidīgs 2,99 sekundes. Namesco garantētais darbspējas laiks ir 99,9%, tāpēc klienti var būt pārliecināti, ka viņu vietnes būs pieejamas 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā bez dīkstāves.

Namesco nesen ieviesa savu uzrāvienu SSD platforma. Tā jaunā NetApp daudzpakāpju krātuve atvieglo populārāko tīmekļa vietnes datu pārvietošanu uz SSD krātuvi. Tas izraisa datu nodošanu gala lietotājam vēl ātrāk.

Arī Namesco Apache tīmekļa mitināšanas platforma ir nostiprināta ar F5 Viprion slodzes līdzsvarotāju, kas darbojas apgrieztā starpniekserverī, sadalot tīkla trafiku dažos serveros. Šis uzlabojums ļauj vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam klientiem piedāvāt nepārtrauktu pieredzi.

Turklāt mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nesen pievienoja papildu funkcijas, kas ir paredzētas, lai klientiem nodrošinātu lielāku naudas vērtību. Namesco piedāvā plašāku bezmaksas domēnu vārdu izvēli. Arī Namesco klienti var labāk aizsargāt savas vietnes un klientus ar SSL sertifikātu, kas ir bezmaksas vienu gadu. Namesco lepojas arī ar to, ka ir pirmais Lielbritānijas hostinga pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā PHP 7 dalītas mitināšanas vidē. Tas notika pēc tam, kad uzņēmums ieguldīja lielus ieguldījumus savā datu centrā, ieskaitot aparatūras uzlabošanu.

Pēc uzņēmuma domām, tā PHP versiju mitināšanas pakotņu priekšrocība ir tā, ka tā var būt direktorijai specifiska. Tādējādi klienti var turpināt PHP 5.6 darbināt savās vietnēs, kamēr viņi joprojām var veikt nākamās savas tīmekļa vietnes atkārtojuma pārbaudi apakšdirektorijā, kas darbojas ar PHP 7, neuztraucoties par tā ietekmi uz pašreizējām vietnēm..

Iespējas – Namesco hostinga paketes ir aprakstītas saprotamā valodā, lai pat netehniskiem lietotājiem būtu viegli saprast noteikumus. Ir arī daudz palīdzības sniegta lietotājiem, kas nav tehniķi.

Namesco piedāvā četras paketes – starteris, profesionāls, premium un platīns. Šīm paketēm ir trīs maksājumu plāni vai nosacījumi – mēnesis, viens gads un divi gadi. Mazas ir zemākas viena gada pilnvaru laikā, bet zemākās – divu gadu līgumā vai līgumā.

Piemēram, sākuma pakete ir tikai 48 mārciņas ar viena gada plānu vai aptuveni 3,99 mārciņas mēnesī. Profesionālā pakete ir tikai £ 72 gadā vai apmēram £ 5.99 mēnesī. Piemaksu pakete ir piesaistīta 114 GBP gadā vai aptuveni 9,50 GBP mēnesī. Tad platīna iepakojuma cena ir £ 210 gadā vai aptuveni £ 17.50 mēnesī.

Bet, ja jūs norēķināsities par mēneša paketi, sākuma plāns ir 5,99 GBP mēnesī; profesionālā pakete ir gandrīz £ 9. Piemaksu pakete ir 19 sterliņu mārciņu salīdzinājumā ar 15 sterliņu mārciņām mēnesī pēc viena gada vienošanās, savukārt platīna pakete ir 35 sterliņu mārciņas mēnesī.

Gan sākuma, gan profesionālajiem plāniem ir pamatiezīmes, kuras mazo uzņēmumu īpašnieki vēlētos no mitināšanas plāna. Kā jūs varētu gaidīt no diviem plāniem ar viszemāko cenu, glabāšanai un datu bāzei ir ierobežojumi. Pat e-pasta konti ir ierobežoti – 10 sākuma pakotnei un 100 profesionālajai pakotnei.

Sākuma pakete ir pieejama operētājsistēmā Linux vai Windows. Pārējās paketes ir pieejamas kā divu platformu plāni. Sākuma pakotnes tīmekļa telpa ir ierobežota līdz 50 GB, savukārt pārējo trīs pakotņu vietne ir neierobežota.

Sākuma pakotne var mitināt tikai vienu domēnu. Profesionālajā paketē var mitināties līdz pieciem domēniem, savukārt platīna un augstākās kvalitātes pakotnēs nav ierobežojumu domēnu skaitam.

Neatkarīgi no jūsu izmantotā plāna, Namesco sola sekojošo: neierobežots joslas platums, Lielbritānijas atbalsts 24/7 un 99,9 procentu garantija par darbības laiku. Varat arī piekļūt mitināšanas rīkiem, izmantojot pielāgoto vadības paneli. Turklāt jūsu bieži pieejamie dati tiks saglabāti Namesco ātrajos SSD.

Viens no galvenajiem Namesco pārdošanas punktiem ir tā piedāvātais neierobežotais joslas platums. Šis piedāvājums ir pieejams ikvienai uzņēmuma tīmekļa mitināšanas pakotnei. Paredzams, ka tā lūdz savus klientus ņemt vērā viņu kopīgās mitināšanas kaimiņos. Viņi arī prasa klientiem ievērot uzņēmuma pieļaujamās lietošanas politiku.

Ja klienta vietne piesaista milzīgu trafika daudzumu, kas var ietekmēt citu vietņu darbību Namesco dalītā mitināšanas klasterī, uzņēmums var pārvietot šo vietni uz tai paredzētajiem vai mākoņa serveriem.

Arī visām četrām tīmekļa mitināšanas paketēm ir bezmaksas domēna nosaukums un tādu vienkāršu satura pārvaldības sistēmu (CMS), kā Joomla un WordPress, viena klikšķa instalēšana.

Namesco plāna abonenti var saņemt pat 40 procentu atlaidi no Shutterstock piedāvātajiem krājuma attēliem. Šis ir lielisks piedāvājums, kas jāizmanto vietņu īpašniekiem, jo ​​šie attēli var padarīt viņu vietni dzīvotu.

Viena no vissvarīgākajām lietām vietņu īpašniekiem ir atbalsts, ko viņi saņem no sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Drošība – Namesco saprot, ka drošība ir viena no galvenajām vietņu īpašnieku vai administratoru rūpēm. Tas arī zina, ka daudzi hakeri kļūst sarežģītāki, lai iegūtu personiskas informācijas iegūšanas metodes, kas viņu klientus var pakļaut datu zagšanai. Tāpēc tas cīnās pret to, ieviešot FTP bloķēšanu.

Atbalsts – Tālruņa numurs ir labi redzams Namesco tīmekļa vietnē. Diemžēl tehniķi visu diennakti nedarbojas gaidīšanas režīmā. Klienti var piezvanīt tikai no 8 no rīta līdz 7 vakarā darba dienās un no 10 no rīta līdz 6 vakarā brīvdienās..

Bet, ja tam ir sudraba oderējums, tas ir jāsamazina uz sarunu gaidīšanas laiku. Saskaņā ar Namesco čivināt, vidējais telefona gaidīšanas laiks ir 1 minūte un 30 sekundes. Klientiem var nākties darīt tikai citas lietas, piemēram, pārbaudīt savu e-pastu vai rakstīt ziņu, gaidot, kad viņu kārta palīdzēs Namesco klientu atbalsta personālam.

Runājot par čivināt, uzņēmuma Twitter konts ir aktīvs. Daži klienti dodas uz turieni, lai sazinātos ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un pārraidītu savas problēmas vai problēmas. Uzņēmuma Twitter administrators parasti lūdz klientus sūtīt tiešās ziņas, lai viņi klientiem varētu nosūtīt detalizētus norādījumus.

Līdz šim Namesco Twitter kontam ir vairāk nekā 2000 sekotāju.

Ja čivināt nav jūsu lieta, ir arī citi veidi, kā sazināties ar vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Klienti var sazināties ar klientu atbalsta dienestu, izmantojot tiešsaistes vadības paneli, kuram var piekļūt vietnē http://admin.names.uk. To var sasniegt arī caur citiem sociālo mediju kanāliem, piemēram Google Plus un Facebook.

Namesco vietnē ir arī Atbalsta centrs, kuru klienti var pārlūkot, ja viņi vēlas uzzināt vairāk par mitināšanas risinājumiem, ko viņi plāno iegūt, vai ja viņiem ir problēmas, kuras, viņuprāt, var atrisināt, nelūdzot palīdzību no Namesco atbalsta komandas.

Šajā vietnes sadaļā klienti var lejupielādēt tiešsaistes vadības paneļa ātras darbības rokasgrāmatas, domēnu vārdu pārvaldību, e-pastu pārvaldīšanu un sava domēna mitināšanu.

Pamācību sadaļa ir ļoti noderīga klientiem, it īpaši tiem, kuri ir apjukuši par tīmekļa vietņu mitināšanas paketēm, kuras viņi ir izmantojuši, vai arī vēlas zināt, kā palielināt savus hostinga plānus.

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • Noklikšķiniet uz Instalēšanas
 • SSD krātuve
 • Bezmaksas un tūlītēja iestatīšana
 • Linux, Windows vai abi
 • Pilnīgi jauns datu centrs, kas atrodas Temzas ielejā
 • Ļoti droši datu centri
 • Viņi izmanto PHP 7 dalītajā mitināšanā
 • Nevienu neatradām

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Iekšējie izstrādātāji un sys administratori
 • Bezmaksas ikdienas dublēšana
 • Apvienotās Karalistes atbalsts
 • Tiešsaistes atbalsta centrs
 • Nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta
 • Atbalsts pa tālruni nedarbojas visu diennakti (no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8–19, nedēļas nogalēs no plkst. 10–18)

Cenu noteikšana

 • BEZMAKSAS domēna vārds
 • Bezmaksas Fotolia kredīti
 • Interneta veikals un grozs
 • Sākot no £ 3.99 / m.
 • Nedaudz dārgs vairākām vietnēm (£ 9,50 / m.)

Aizmugures apskats

Namesco nesen pārskatīja savu vadības paneli, lai klientiem būtu vieglāk lietot vai konfigurēt. Namesco ir saņēmis sūdzības par to, ka tā vadības paneļi izskatās novecojuši un neveikli lietojami. Tā vadības paneli tagad ir vienkāršāk un ātrāk izmantot visās ierīcēs.

Lielās izmaiņas Namesco ietver divas jomas, ar kurām klienti galvenokārt nodarbojas, – jaunus rēķinus un atjaunošanu. Tagad vadības panelis abas jomas parāda kā vienas lapas lietojumprogrammu. Lapa ir optimizēta, lai klienti varētu viegli apskatīt nopirkto plānu statusu un atrast kādu konkrētu pakalpojumu.

Secinājums

Vietnei Names.co.uk ir diezgan saprātīgas hostinga pakešu cenas. Tas labi kalpo arī savam galvenajam mērķim – Lielbritānijas mazajiem uzņēmumiem, kuriem ir darbinieki, kuri nav precīzi pārzinājuši tīmekļa vietnes tehniskos parametrus. Kā tāds tā komplektiem ir funkcijas, kas var dot labumu biznesa cilvēkiem un darbiniekiem, kuriem nav pietiekami daudz laika un zināšanu, lai koncentrētos uz vietnes pārvaldības tehniskajiem aspektiem..

Galvenā kritika par šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir diennakts klientu atbalsta trūkums, kas lielākajā daļā vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir diezgan standarts. Papildus šīm bažām Namesco ir labs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs maziem uzņēmumiem ar ierobežotu vietņu mitināšanas budžetu un darbiniekiem ar ierobežotām zināšanām par vietnes uzturēšanu. Mēs ļoti iesakām jums iepazīties ar vietnes vietnes pārskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map