One.com apskats

Lēta nav viena no tām kvalitātes iespējām, kas pazīstama ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, bet ļaudis, kas apmeklēja vietni One.com vēlētos šo domu atspēkot. Apvienotā Karaliste ir atzīta par vienu no visizdevīgākajām tīmekļa mitināšanas kompānijām. One.com ir nodrošinājis pieejamus tīmekļa mitināšanas risinājumus gan sākuma līmeņa, gan profesionāļiem, lai palīdzētu viņiem izveidot savas tīmekļa vietnes un izveidot savu klātbūtni tiešsaistē, neveicot nekādas faktiskas kodēšanas..


One.com logotips
UPTIME
975
ĀTRUMS
965
ATBALSTS
950. lpp
CENA
988. lpp
IESPĒJAS
965
ZAĻĀ
945. lpp
INOVATĪVS
950. lpp

Pirmo gadu bez maksas – One.com ir izveidojis sev vārdu, piedāvājot to, ko vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu neuzdrošināsies – bezmaksas tīmekļa mitināšanu vienu gadu. Reģistrējoties tā iesācēja pakotnei, jums būs pieejama sava vietne. Komplekts sastāv no viena domēna vārda un 15 GB krātuves, vienas datu bāzes, SSL uzlabotas tiešsaistes drošības un 512 MB RAM.

Lai arī sākuma plāns var neļaut jūsu vietnei būt milzīgam dinamiskā satura fragmentam, tas spēj mitināt emuāru vai vienkāršu statisku vietni, padarot to par labu plānu sākuma līmeņa vietņu īpašniekiem un maziem uzņēmumiem.

Lai gan jūs par to nemaksāsit nekādu mitināšanas vai abonēšanas maksu, One.com iekasē standarta iestatīšanas maksu £ 10,80, bet tikai par pirmo gadu. Paveicot gadus, jums nebūs jāmaksā nekāda maksa par izveidošanu, pat ja jūs nolemjat atjaunot savu dalību tīmekļa mitināšanas uzņēmumā.

Vietnes One.com citi mitināšanas plāni Kaut arī tā sākuma plāns jau varētu būt nozagts, citi One.com citi tīmekļa mitināšanas plāni var palielināt iepriekšējo līmeni, nodrošinot vairāk funkciju un risinājumu, vienlaikus saglabājot minimālas izmaksas:

 • Profesionāls – Ar cenu 1,94 GBP mēnesī One.com Professional pakete tika izveidota tiem, kas vēlas, lai viņu vietnē būtu integrēts plašs interaktīvā un dinamiskā satura klāsts. Tā kā šāda veida satura ielādēšanai būs nepieciešama vieta un ātrums, pakotne piedāvā 1 GB RAM un 100 GB krātuves, lai izvietotu jūsu vietnes failus. Piedāvājot viena domēna izmantošanu, One.com Professional paketē ietilpst arī vairākas datu bāzes, SSH, uzlabots SSL un 2 x CPU, lai paātrinātu jūsu vietnes funkcijas un procesus.
 • Profesionāls pluss – Tiek uzskatīts, ka One.com Professional hostinga plāns ir liels brālis, Professional Plus pakotne piedāvā rīkus un funkcijas, kas ir piemēroti tiem, kas vēlas izveidot savu WordPress emuāru. Ar ikmēneša likmi £ 2,69 mēnesī Professional Plus plāns jums nodrošina 200 GB krātuves, 2 GB RAM, vairāku domēnu un daudzu datu bāzu izmantošanu. Lai pabeigtu paketi, One.com nodrošina arī uzlabotu SSL un SSH funkciju, kā arī 4x centrālo procesoru. Izmantojot šos rīkus, jūs ne tikai iegūstat iespēju izveidot WordPress emuāru, bet arī piešķirsit nepieciešamos komponentus tā uzturēšanai..
 • Bizness – Biznesa plāns, kas tiek uzskatīts par vismodernāko mitināšanas paketi One.com, ir piemērots uzņēmumiem, kas vēlas izveidot lielas un sarežģītas vietnes. Šī plāna cena ir 4,64 sterliņu mārciņas mēnesī. Šis plāns dod jums milzīgu 500 GB krātuvi failiem, vairākiem domēniem, vairākām datu bāzēm, 4 GB RAM, 8x CPU, SSH un stingru drošību, izmantojot savu SSL.

Veikalu izveidošana – Kad plāns ir izvēlēts, nākamais solis ir izlemt par izveidojamās vietnes veidu. One.com piedāvā trīs dažādus veidus, kurus klienti var izveidot, un katram no tiem ir unikāls rīku komplekts, kas viņiem palīdz iestatīt:

Vadības panelī viņiem ir iespēja automātiskā atjaunināšana Joomla un WordPress un jo vairāk ir atjaunināta jūsu CMS, jo mazāks risks iegūt ļaunprātīgu piekļuvi tām. Lai būtu aizsargāta vietne, jums jābūt drošam serverim!

  • Mitinātā vietne – Starp visām iestatīšanas iespējām pamata mitinātā vietne var būt jebkas, sākot no korporatīvās vietnes līdz personīgai. One.com radīšanas procesu ir padarījis vienkāršu un viegli saprotamu, jo tā dažādās funkcijas ir izliktas uz ekrāna un caur vilkšanas un nomešanas saskarni. Augšējā kreisajā sadaļā parādīts, cik daudz diska vietas jūs varat strādāt, kā arī opcija labajā pusē, lai iegūtu vairāk brīvas vietas. Jūsu vietnes izveidi var veikt pat tas, kurš nepārzina kodēšanu, jo One.com vietnes veidotājs nodrošina piekļuvi 45 iepriekš izstrādātām un četrām tukšām tīmekļa veidnēm. Kad esat izvēlējies veidni izmantošanai, varat sākt veidot savas tīmekļa lapas, izmantojot One.com uzlaboto satura redaktoru. Satura redaktors piedāvā arī dažādus tiešsaistes rīkus, kurus var integrēt jūsu vietnē, ieskaitot galerijas sadaļas iestatīšanu, YouTube videoklipu iegulšanu, sociālo mediju saišu pievienošanu, attēlu augšupielādi un tabulu izveidi.
  • WordPress emuārs Izmantojot vienu klikšķa WordPress iestatīšanas funkciju, WordPress emuāru lietotāji tagad var savus emuārus mitināt un uzturēt vietnē One.com. Izmantojot WordPress viena klikšķa opciju, tiks palaists iestatīšanas vednis, kurā klienti varēs izveidot savu lietotājvārdu un paroli. Pēc nepieciešamās informācijas sniegšanas jūs varēsit integrēt savu WordPress emuāru un to mitināt vietnē One.com. Papildus ērtai iestatīšanai, viena klikšķa WordPress funkcija nodrošina arī šādus rīkus – pielāgojamas tīmekļa veidnes, satura pārvaldības funkciju ar lietotājiem draudzīgiem CMS rīkiem, plašu spraudņu klāstu, dažādas WordPress mobilās lietotnes un sociālos medijus integrācija.
  • Interneta veikals Uzņēmumiem, kas vēlas gūt labumu no sava tiešsaistes veikala, One.com nodrošina iespēju to izveidot, manuāli integrējot e-komercijas satura pārvaldības sistēmas. E-komercijas satura sistēma ir jāaugšupielādē, jo One.com nenodrošina savu e-komercijas rīku. Tas ļauj klientiem tikai apvienot citas tiešsaistes veikalu platformas, lai izveidotu savus veikalus. Iestatīt to nav tik vienkārši, kā izskatās, jo jums būs jāaugšupielādē visa e-komercijas pakete savā vietnē, izmantojot FTP, un pēc tam jāveic izmaiņas, izmantojot CMS iestatīšanas vedni..

Iebūvēts vietņu veidotājs – One.com uzsver faktu, ka varat izveidot savu vietni kopā ar viņiem, nezinot, kā kodēt. Tas ir iespējams, izmantojot viņu vietņu veidotāju. Tas piedāvā vienkāršu un lietotājam draudzīgu saskarni, kurā pēc vēlamās tīmekļa veidnes izvēles jūs vienkārši ievietojat attēlus un ierakstiet saturu. Tas ir tik ātri un tik vienkārši.

Rentabli plāni – One.com tīmekļa mitināšanas plāni ir lētāki salīdzinājumā ar citiem mitināšanas plāniem, kas gandrīz ikvienam ļauj ērti reģistrēties. Turklāt, neraugoties uz to zemo cenu, One.com neizmanto funkcijas, tāpēc jūs joprojām saņemat pareizos resursus, kas nepieciešami, lai izveidotu vietni un darbotos pareizajā veidā.

Ātra mitināšana Uptime – Kaut arī jūs gaidījāt, ka One.com nodrošinās ļoti sliktu darbspējas laiku zemo cenu dēļ, One.com pārsteidzoši nodrošina ātru darbības laiku ar panākumu līmeni vairāk nekā 99%. Tā rezultātā jūs esat pārliecināts, ka jūsu vietne visu laiku darbosies un darbosies.

Plāna jaunināšanas elastība – Dažiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ir tendence likt jums ievērot savu esošo plānu. Tas nav gadījumā ar vietni One.com. Uzņēmums ļauj jums sākt ar pamatplānu un pēc tam ļauj jaunināt uz jaunāku, ja jums tas būs nepieciešams vēlāk ./p>

Kāpēc mēs One.com ierindojām 4. vietā

Visos One.com plānos ir iekļauts bezmaksas vietņu veidotājs, tāpēc, lai izstrādātu vietni, jums nav jāmaina kodēšana vai programmēšanas valodas.

Ieskats One.com vietnes veidotāju panelī

One.com lepojas ar to, ka viņu vietņu veidotāju panelis neprasa lietotājiem kodēšanu, lai vietne tiktu izveidota un darbotos. Lai veiktu šo darbu, uzņēmums paneli projektēja tā, lai viss, kas nepieciešams lietotājam, būtu viegli redzams.

Vienkārši un skaidri visi rīki ir ievietoti kastēs ar attēliem un īsu aprakstu, lai jūs zināt, ko katrs dara. Lai arī dažiem var šķist, ka pieejamo rīku apjoms ir ierobežots, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, tieši šī vienkāršība padara One.com populāru klientiem, jo ​​viņiem nav jāuztraucas par lietu izdomāšanu vai ieiešanu, padziļināt un saprast, ko katrs rīks dara.

Klienti var sākt darbu ar Web redaktora rīku, kurā viņi var izvēlēties no 45 iepriekš izstrādātām tīmekļa veidnēm, kuras viņi var izmantot savai vietnei. Tas piedāvā vilkšanas un nomešanas saskarni, padarot ērtu teksta pievienošanu, attēlu ievietošanu un pat video iegulšanu. Redaktora funkcijai ir arī mobilā skata funkcija, lai jūs redzētu, kāda izskatīsies jūsu vietne, tiklīdz tā tiks apskatīta mobilajā ierīcē. Pielāgotu HTML kodu un JavaScript ieviešana ir atļauta arī izstrādātājiem vairāk rīcības brīvības vietņu veidošanā.

Vēl viens vadības paneļa piedāvātais rīks ir tā pati File Manager funkcija, kas ļauj augšupielādēt un saglabāt jūsu vietnei nepieciešamos failus. Failus var augšupielādēt atsevišķi, līdzīgi kā jūs varētu augšupielādēt failus WordPress vai citās satura pārvaldības sistēmās.

One.com piedāvā arī savu mākoņu krātuvi sava Bix rīka veidā. Klientiem vienkārši jāpierakstās bez maksas, un viņi varēs augšupielādēt un koplietot savus failus lejupielādēšanai citiem lietotājiem.

APMEKLĒJUMS ONE.com logotips UN SAŅEMT MŪSU 50% ATLAIDI

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • SSD diskdziņi visiem plāniem
 • Lieliski piemērots pamata vietnēm, emuāriem un e-pasta mitināšanai
 • Lietotāju lietotņu automātiskā atjaunināšana
 • One.com ir 3 datu centri
 • cPanel un SSH piekļuve
 • One.com cieši sadarbojas ar HP, IBM un Dell, kas piegādā visus serverus saviem datu centriem
 • One.com ir tiesības apturēt kontu, ja trafiks uz šo vietni ietekmē citu klientu vietnes. Iemesls tam ir tas, ka joslas platums, ko aizņem liela trafika plūsma, var ietekmēt citu vietņu veiktspēju. Negatīvie ir tas, ka jūs nezināt, vai jūsu vietnes darbība tiek apturēta, jo vietne One.com nenodrošina noteiktu joslas platuma ierobežojumu, kas jums būtu jāievēro..

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Ceļveži un FAQ
 • 24/7 Eiropas atbalsta līnija
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts
 • Atbalsts pa e-pastu ar 24 stundu atbildes logu
 • Nevienu neatradām

Cenu noteikšana

 • Tas ir lēts, tiešām lēts
 • Elastīgi plāni
 • Var iegādāties katru mēnesi
 • Kaut arī One.com klientiem dod naudas atdošanas garantiju, tas nav tik ilgi, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Uzņēmuma garantija ilgst tikai 15 dienas kopā ar prasību samaksāt visus iestatīšanas maksājumus brīdī, kad nolemjat slēgt kontu.

Aizmugures apskats

Šeit mēs piedāvājam dažus One.com aizmugures attēlus (pielāgotais panelis). Tas ir ļoti vienkārši, parādās viena pirmā pieteikšanās, uznirstošais logs, un jūs varat izvēlēties starp e-pastu un vietnes izveidošanu. Panelī varat veikt daudz dažādu lietu, piemēram:

 • Pasta administrēšana
 • Aktivizējiet vīrusu un surogātpasta filtru – kad tas ir aktivizēts, One.com vīrusu un surogātpasta filtrs analizē ienākošos ziņojumus, lai identificētu, vai tie ir surogātpasti, un pārbauda, ​​vai tajos ir vīruss vai tie var būt visādi kaitīgi.
 • Izmantojiet vietņu veidotāju
 • Izveidojiet interneta veikalu – izmantojot One.com rīkus – 14 dienas veikals ir bezmaksas. Jums vajadzētu jaunināt abonementu izmēģinājuma perioda beigās – par 10.00 mārciņām mēnesī.
 • Pārvaldiet savus failus
 • Skatīt vietņu statistiku
 • Pārvaldiet dublējumus un rezidentus
 • Pārvaldiet savu DNS, PHP un MySQL, domēna konfidencialitāti, diska lietojumu, SSL utt.

Atpakaļ uz pamatiem, izmantojot vietni One.com

Lai gan tas var nebūt tik ražīgs attiecībā uz rīkiem un funkcijām, One.com nodrošina vienkāršu un viegli saprotamu sistēmu, kas vietņu veidošanu padara ātru un bez grūtībām par ļoti saprātīgām cenām. Ar savu pamata tīmekļa veidošanas paneli un rentabliem plāniem ikviens var ātri atrast vietni tiešsaistē.

Tīmekļa resursdatora veiktspēja

One.com testa rezultāti

Pirmais un, iespējams, vissvarīgākais rīks ir Pinga pārbaude:

Ping ļauj jums pārbaudīt resursdatora sasniedzamību un izmērīt turp un atpakaļ laiku ziņojumiem, kas no sākotnējā resursdatora tiek nosūtīti uz mērķa datoru.

Check-host rezultātos tiek parādīts ātrs ping no Lielbritānijas – 20ms

One.com testa rezultāti

Pingdom ātruma pārbaude no Amsterdamas servera.

Kā redzat, pārbaudītā vietne, kas gadiem ilgi darbojas pilnībā, tika ielādēta par 76% ātrāk nekā citas pārbaudītās vietnes ar 83/100 veiktspējas pakāpi.

Vietnes ielādes laiks bija 1,80 s.

One.com testa rezultāti

Stresa tests no LoadImpact palīdz noteikt spēju rīkoties ar noteiktu daudzumu lietotāju (slodzi) jūsu vietnē. Mērķis ir redzēt, kā jūsu vietne darbosies, ja būs pakļauta gan gaidāmajai, gan stresa slodzei.

Pat ja 25 lietotāji pārlūko mūsu vietni, ielādes laiks ir vienāds ar visiem (2,5 s).

Tās ir dažas ļoti labas norādes.

Šeit varat arī apskatīt citus populārākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pārskatus un salīdzinājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map