Pilnīga rokasgrāmata tīmekļa izstrādātāju algošanai (no sākuma līdz beigām)


Kā noalgot tīmekļa izstrādātāju


Kāpēc jums būtu nepieciešams ceļvedis tīmekļa izstrādātāja algošanai? Kāpēc jums, pirmkārt, vajadzētu nolīgt tīmekļa izstrādātāju?

Vietnesetup.org nav balstīta uz pieņēmumu, ka ikviens var izveidot vietni?

Tā ir taisnība. Ja agrāk jums vajadzēja būt pašam tīmekļa izstrādātājam vai nolīgt tīmekļa izstrādātāju, ja vēlaties vietni, šodien tas vairs nav.

Tādas satura pārvaldības sistēmas kā WordPress, Joomla un Drupal ļāva daudziem cilvēkiem pašiem izveidot vietnes. Turklāt tādu vietņu veidotāji kā Wix ļauj izveidot vietnes, vienkārši velkot un nometot.

Tomēr joprojām ir divi ļoti labi iemesli, lai nolīgtu tīmekļa izstrādātāju:

 1. Tas būtu ietaupīt laiku.
 2. Tu varētu vajadzīga palīdzība ar dažiem tehniskākiem elementiem.

Abos gadījumos ir svarīgi zināt, kā atrast, nolīgt un strādāt ar tīmekļa izstrādātāju, lai jūsu projekts noritētu nevainojami. Šī iemesla dēļ mūsu ceļvedī par tīmekļa izstrādātāja algošanu tiks apskatītas visas nepieciešamās darbības.

Sāksim!

P.S. Jums vienkārši nepieciešams to vietņu saraksts, kurās varat nolīgt tīmekļa izstrādātājus? Noklikšķiniet šeit (pāriet uz saiti).

Tīmekļa izstrādātāju nomas rokasgrāmata – sava projekta definēšana

Lai nolīgtu tīmekļa izstrādātāju, vispirms jums pašam jānoskaidro, ko tieši jūs mēģināt paveikt. Ja jūs to nezināt, tad nezināt, kas viņiem jāmeklē un ko viņiem pateikt.definēt savu projektu

Vietnes izmaiņām visbiežāk uzdevumi nāk no divām dažādām jomām:

 1. Dizains – Tas var būt jebkas, sākot no logotipa vai galvenes attēla pārveidošanas līdz visa lapas izkārtojuma kapitālam remontam vai dizaina efektu pievienošanai.
 2. Funkcionalitāte / kodēšana – Piemēram, pievienojot iepirkumu grozu, pielāgotu attēlu slīdni vai veicot izmaiņas vietnes pārvaldības panelī.

Atkarībā no tā, uz kuru jomu koncentrējas jūsu projekts, jums ir jāpieņem darbā dažādi cilvēki (vairāk par to, kas norādīts zemāk). Ja plānojat izveidot visu vietni, jums būs nepieciešami cilvēki abiem.

Šeit ir vissvarīgākā daļa:

Jums jābūt pilnīgi skaidram par nepieciešamo un sīki to pierakstiet. Tas palīdzēs jums:

 • Noņemiet nepareizos kandidātus – Ja amata apraksts ir skaidrs, jūs jau varat izsvītrot cilvēkus, kuri nav kvalificēti. Ja jūs to uzskatīsit neskaidru un plašu, uz jūsu norīkojumu attieksies daudz vairāk kandidātu, nevis tad, ja sniegsit sīkāku informāciju.
 • Ietaupiet laiku jau iepriekš – Ja jums ir skaidrs, kādas ir jūsu cerības, jūsu tīmekļa izstrādātājs var pavadīt mazāk laika atklāšanas procesā. Tā vietā viņi var izvēlēties, kā īstenot jūsu projektu.
 • Saņemiet labākus aprēķinus – Zinot darba apjomu, kandidāti varēs iepriekš labāk novērtēt laiku un izmaksas. Tas arī padarīs dārgas izmaiņas mazāk ticamas.
 • Panāciet skaidrību sev – Rakstīt lietas ir arī labs vingrinājums pašam. Tas palīdz jums patiešām pārdomāt, ko mēģināt paveikt, un padara jūsu idejas mazāk miglainas. Tas ir svarīgs solis, lai tos sasniegtu.

Kāda veida izstrādātājs man ir vajadzīgs?

Tagad, kad jums ir skaidrs, kāda veida vietni vēlaties, vai esošās vietnes nepieciešamās izmaiņas, ir pienācis laiks domāt par to, kāda veida tīmekļa izstrādātājs jums ir jāpieņem darbā. Termins “tīmekļa izstrādātājs” patiesībā aptver dažādas prasmes un amatu aprakstus.

Izstrādātājs vs dizainers

Pirmkārt:

Starp izstrādātāju un dizaineru ir atšķirība. Dizainers ir persona, kas nāk klajā ar vietnes izskatu un rada tādus resursus kā attēlus, ikonas utt. Viņu zināšanas ir Photoshop un citas grafiskā dizaina programmas.

Tīrs grafiskais dizainers vietni faktiski neīsteno. Tā vietā viņi sagatavo attēlojumu, kā tas beigās izskatīsies. Kāds cits izveidos faktisko vietni, pamatojoties uz to.

Piksogrāfijas fotografēšanas tēma

Mūsdienās arvien vairāk dizaineru veic arī ieviešanu. Tos parasti sauc par web dizaineri un viņu kompetencē ir tādas iezīmēšanas valodas kā HTML, CSS un aizvien JavaScript.

Ko tas nozīmē:

Izstrādātājs ir persona, kas raksta kodu. Nozīme: viņi var iekļūt jūsu vietnē un rediģēt failus, lai veiktu izmaiņas vai izveidotu visu vietni no jauna. Viņi strādā arī ar kodu redaktoriem un citiem ar attīstību saistītiem rīkiem.

Front-end vs Back-end izstrādātāji

Izstrādātājiem ir arī apakšgrupas. Visnozīmīgākie ir front-end un back-end attīstība.

Ja nezināt:

Lietojumprogramma ir tās vietnes daļa, kuru apmeklētāji redzēs savā pārlūkprogrammā. Aizmugurē ir viss, kas aiz tā ir. Tā ir gan vieta, kur jūs pārvaldāt savu vietni, gan tas, kā vietne sazinās ar jūsu serveri vai datu bāzi.fornt-end izstrādātājs vs back-end izstrādātājs

Pieteikumu izstrādātāji un tīmekļa dizaineri bieži ir vienādi. Viņi izmanto vienas un tās pašas valodas, un abi rūpējas par jūsu vietnes izskatu un izskatu. Lietotņu izstrādātāji var norādīt arī uz personu, kas realizē dizainu, bet, pirmkārt, ar to nenāk klajā. Šajās jomās ir daudz pārklāšanās.

Aizmugurējie izstrādātāji ir vērsti uz jūsu vietnes darbību. Viņi nodarbojas ar funkcionalitāti, kā arī ir saistīti ar tīmekļa vietnes ātrumu un citiem tehniskiem jautājumiem. Viņu prasmju komplektā ietilpst PHP (īpaši, ja strādājat ar WordPress), Java, Ruby on Rails, Python un citas programmēšanas valodas.

Pilnas kaudzes izstrādātājs

Front-end un back-end izstrādātāji ir speciālisti. Tas nozīmē, ka viņi parasti ir diezgan labi savā jomā, bet nepārzina citas personas disciplīnu.

Citiem vārdiem sakot:

Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, nāksies nolīgt divus vai trīs cilvēkus (grafisko dizaineru, priekšējās daļas izstrādātāju, aizmugurējo izstrādātāju), lai ieviestu jūsu vietni vai nepieciešamās izmaiņas. Acīmredzot tas rada vairāk darba stundu un augstākas izmaksas.

kods

Vēl viena izvēle, kā nolīgt tīmekļa izstrādātāju, ir algot ģenerāli, kas var darīt visu, tā saukto pilna kaudze izstrādātājs. Tie ir visu amatu ligzdas, kas spēj izveidot pilnīgas vietnes no nulles, ieskaitot projektēšanu, ieviešanu un kodēšanu. Lai arī viņu zināšanas ne vienmēr ir tik dziļas katrā jomā kā speciālistu zināšanas, viņi joprojām spēj dot vēlamos rezultātus.

Lai gan pilna kaudze izstrādātāji var būt dārgāki, tie prasa mazāku koordināciju. Līdz ar to tas var paātrināt procesu un ietaupīt naudu.

Ārštata un pilna laika

Visbeidzot, meklējot tīmekļa izstrādātāju, rodas jautājums, vai strādāt ar brīvmākslinieku vai nolīgt kādu uz pilnu slodzi. Tas ir atkarīgs no jūsu projekta detaļām.

Ja jums ir tikai vienreizējs darbs, darbs ar brīvmākslinieku bieži ir pietiekami labs. Jūs piekrītat laika grafikam, cenai un piegādei, viņi izveido vietni, un jūs to pārņemat. Turklāt, ja jums ir vajadzīgas izmaiņas, varat tos atkal nolīgt.

Šī ir ierasta vienošanās ar pārsvarā statiskajām vietnēm vai vietnēm, kurām nav nepieciešama liela kopšana. Tas ir arī ideāls veids, ja plānojat pats veikt ikdienas darbību savā vietnē.

Tomēr…

Ja jums ir nepieciešams kāds pastāvīgi rūpējieties par savu vietni, iespējams, labāk nolīgt pilna laika tīmekļa izstrādātāju. Tam ir jēga, piemēram, ja jūs veidojat sarežģītu ziņu vietni, kurai nepieciešams daudz praktiska darba, tā bieži mainās un tai ir daudz un atšķirīga satura. Pastāvīgs var nozīmēt arī ierobežotu laika periodu vai “balstītu uz projektu”, kā tas ir oficiālais lingo šajās dienās.

Vai jums ir ideja par to, kāda veida tīmekļa izstrādātājs jums šobrīd ir nepieciešams?

Labi, tad runāsim par to, kur tos atrast.

Kur īrēt tīmekļa izstrādātāju

tīmekļa izstrādātāju īre

Pateicoties tehnoloģijai, tagad ir vieglāk nekā jebkad atrast un nolīgt tīmekļa izstrādātāju. Agrāk jums vajadzēja pārlūkot vietējos sludinājumus, lai pieņemtu darbā ikvienu. Šodien jums ir visas pasaules profesionāļu vietnes, kas visā pasaulē strādās ar jums īsā laikā.

Vietas, kurās jūs varat īrēt tīmekļa izstrādātājus:

 • Kodējams – Ārpakalpojumu pakalpojums, kas paredzēts tieši WordPress. Ieskicējiet nepieciešamo un ātri sazinieties ar pareizajiem tīmekļa izstrādātājiem. Sākot no maziem uzdevumiem un beidzot ar pilnās kaudzītes attīstību – tas viss jums var būt.
 • Upwork – Vispopulārākā ārštata algošanas vieta. Ērti lietojams, un tam ir daudz rīku, piemēram, laika uzskaite un automātiski maksājumi par sasniegtajiem pagrieziena punktiem.
 • Freelancer.com – līdzīgs Upwork ar miljoniem pieejamo attālo darbinieku. Tas nāk ar reāllaika tērzēšanu, pavērsiena norēķinu sistēmu un daudz ko citu.
 • Guru – Trešais variants. Vairāk nekā trīs miljoni ārštata darbinieku, kas gaida, lai sadarbotos ar jums. Funkcijās ietilpst dažādas norēķinu iespējas (par pavērsienu, uzdevumu, stundu) un drošas norādes.
 • Toptal – ārštata tīmekļa vietne ar ļoti augstiem standartiem. Viņi pieņem tikai trīs procentus pretendentu, lai jūs zināt, ka strādājat ar izcilākajiem talantiem (tātad vārds). Nav publiskas informācijas par likmēm, bet, iespējams, tā ir dārgāka par citām iespējām.
 • Ārpakalpojumi – Nodarbiniet attālinātos darbiniekus tieši un maksājiet viņiem tieši. Koncentrējas uz stabilu, ilgstošu darbu. Ideāli, ja vēlaties iegūt pastāvīgu tīmekļa izstrādātāju.
 • 99designs – Sākotnēji sabiedrisko pakalpojumu sniedzējs grafiskajiem dizaineriem, tagad tas arī ļauj jums atrast tīmekļa dizainerus un izstrādātājus. Ievietojiet nepieciešamo, un profesionāļi no visas pasaules nosūtīs jums savas idejas. Jūs varat redzēt rezultātus, piedāvāt atsauksmes un izvēlēties uzvarētāju. Maksājiet tikai tad, kad esat apmierināts.
 • Drūms – Īsti nav tā vieta, kur varētu algot cilvēkus. Tomēr ārštata darbinieki iepazīstina ar savu darbu vietnē Dribbble, un jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot platformu, ja jums patīk tas, ko viņi dara.
 • Craigslist – Bezmaksas sludinājumu vietne. Labi, jo tas ļauj jums atrast vietējos cilvēkus. Ņemiet vērā, ka var daudz sarežģītāk spriest par tīmekļa izstrādātāja kvalitāti.

Ir vēl dažas iespējas Steku pārpildes darbitālvadības OK, un Autentiski darbi. Jūs varat arī izmantot LinkedIn meklēt tīmekļa izstrādātājus. Turklāt daudzām vietņu veidošanas lietojumprogrammām ir savas tirgus vietas, kur var atrast ārštata darbiniekus:

Web izstrādes budžets – ko gaidīt

vietnes budžeta aprēķināšanaVietnes projekta izmaksu aprēķināšana ir viens no grūtākajiem soļiem. Cena ir atkarīga no daudziem faktoriem – izstrādātāja prasmju un pieredzes līmeņa, projekta lieluma, kurā atrodas izstrādātājs, darba portāla veida, kuru izmantojāt, lai tos atrastu, un vēl vairāk.

Kā jūs izveidojat budžetu?

Šeit ir daži padomi.

Stundas samaksa vs fiksētā maksa

programmētājs vēro pulksteniPirmais jautājums ir par to, vai jūs maksāsit savam tīmekļa izstrādātājam par stundu vai fiksētu maksu. Abiem ir priekšrocības un trūkumi. Tas, kas ir piemērots, ir atkarīgs no jūsu projekta un tā, ar ko jūs strādājat. Šis ir viens veids, kā izlemt:

 • Neliels projekts (līdz nedēļai) + pieredzējis tīmekļa izstrādātājs = LAIKĀ MAKSĀT
 • Mazs projekts + nepieredzējis izstrādātājs = FIKSĒTA CENA
 • Liels projekts (vairākas nedēļas vai mēneši) = FIKSĒTA CENA

Arguments ir vienkāršs:

Pieredzējuši izstrādātāji ir ātrāki un pieļauj mazāk kļūdu. Tādējādi viņiem būs nepieciešams mazāk turp un atpakaļ, kas ietaupa laiku. Šī iemesla dēļ stundas maksa bieži iznāk lētāka.

Nepieredzējušiem darbiniekiem, iespējams, vajadzēs vairāk pārskatīšanas un labošanas. Tas nozīmē vairāk darba stundu, tāpēc jums labāk ir no sākuma vienoties par fiksētu samaksu.

Lieliem projektiem ir vēl vairāk potenciālu kļūdu, kļūdainu aprēķinu, dizaina izmaiņu, labojumu un labojumu. Ja maksā par stundu, tas var radīt daudz izmaksu astes galā. Šī iemesla dēļ jums labāk ir, ja izstrādātājs novērtē kopējās pūles (ieskaitot iespējamās korekcijas) un vienojas par fiksētu cenu..

Tas nozīmē arī to, ka jums jābūt uzmanīgam projekta iesniegumā un saziņā. Jo precīzāk jūs redzat projekta jomu, jo mazāka ir iespēja, ka tam būs nepieciešams papildu darbs.

Aptuveni aprēķini par cenu noteikšanu

Ko tas nozīmē skaitļos? Cik daudz jums vajadzētu gaidīt?

Kā minēts, tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, it īpaši no tās personas atrašanās vietas, ar kuru strādājat. Lai sniegtu jums ideju, šeit ir daži atskaites punkti stundas un projekta likmēm, kuras jūs varat sagaidīt:

 • Grafiskais dizaineris: 25 USD – 120 USD / h
 • Pieteikumu izstrādātājs: 15 USD – 150 USD + / h
 • Pamatlicējs: 35 USD – 150 USD + / h
 • Pilnas kaudzes izstrādātājs: 75 USD – 150 USD + / h
 • Visa vietne
  • WordPress: 3000 USD – 15 000 USD
  • Joomla: 1500 USD – 7000 USD
  • Vietnes veidotājs: 600 USD – 2500 USD
  • E-komercija: 3000 USD – 20 000 USD+
 • Spraudņa vai koda problēmu novēršana: 40 USD – 600 USD
 • Pielāgoti spraudņi un funkcijas: 100 USD – 1000 USD

Projekta norīkošana

Tagad ir laiks izveidot faktisko darba piedāvājumu. Kā minēts, jums ir jābūt pilnīgi skaidram par to, ko vēlaties. Tikai tad jūs varat to efektīvi paziņot citai personai.tīmekļa izstrādātājs vēlējās reklāmu

Svarīga iekļaujamā informācija

Šeit ir norādīts, kas noteikti jāatstāj darba sludinājumā:

 • Pamatinformācija – Iepazīstiniet ar sevi, savu uzņēmumu un zīmolu. Norādiet savus biznesa mērķus, kā arī mērķa grupu, kurai jūs pievienojaties. Tas tīmekļa izstrādātājiem sniegs priekšstatu par projekta teritoriju.
 • Projekta kopsavilkums – Kāds ir projekta skats no putna lidojuma? Pilns vietnes dizains, vietnes ieviešana, izmaiņas? Esiet precīzs.
 • Piegādājamie – Ar ko tu gribi beigties? Photoshop fails? WordPress tēma? Pilnīga vietne? Ļaujiet ārštata darbiniekiem zināt, ko viņiem vajadzētu sniegt beigās un kādā formātā.
 • Esošie aktīvi – Norādiet visu, ko jūs nodrošināsit no jūsu puses. Tās var būt dizaina vadlīnijas, esošie līdzekļi, krāsu shēmas, vietnes kopija, logotipi, karkasi vai kas cits, kas jums jau ir noliktavā.
 • Ideāls kandidāts  – Norādiet gan nepieciešamo kompetences līmeni, gan arī citas jums svarīgas īpašības.
 • Laika posms – Kad jums ir nepieciešams, lai jūsu projekts būtu gatavs? Ņemiet vērā, ka lielākoties kavēšanās notiks, tāpēc ieteicams ievietot stingrāku termiņu, nekā jūs patiesībā esat. Tādā veidā jums ir kaut kas buferis gadījumam, ja kaut kas noiet greizi.

Papildu punkti

Papildus iepriekš minētajam, šeit ir sniegta papildu informācija, lai darba sludinājumi būtu efektīvāki:

 • Maketi – Izveidojiet vizuālus attēlus, lai parādītu, kā iedomājaties savu vietni vai jauno funkciju. Pietiek ar skici uz papīra, taču ir arī tādi rīki kā Balsamiq vai attēlu redaktoriem, piemēram, Photoshop.balsamiq
 • Piemēri – Ja zināt vietnes, kas izskatās līdzīgas vēlamajām, iekļaujiet tās. Tas pats attiecas uz visiem citiem aktīviem, kas jums patīk. Tas jūsu tīmekļa izstrādātājam dos izejas punktu. Varat arī iekļaut piemērus lietām, kuras jums nepatīk un no kurām vēlaties izvairīties.
 • Iekļaujiet mini uzdevumu – Daudzi cilvēki spēlē skaitļu spēli un akli sūta konservētus e-pastus uz jebkuru darba pastu, kuru viņi atrod. Lai atsijātu tos, darba sludinājumā iekļaujiet nelielu uzdevumu, piemēram, izmantojot noteiktu tēmu līniju vai atbildot uz ātru jautājumu. Tādā veidā jūs zināt, kurš to pareizi lasīja.

Budžeta norīkošana vai cenas pieprasīšana

dolāra zīmeTas atstāj tikai jautājumu, ja jūs iekļaujat projekta budžetu vai gaidāt, kad pretendenti jums norādīs cenu?

Parasti jums ir iespēja abiem, un katram ir savi plusi un mīnusi.

Ja jūsu budžets nav elastīgs, iekļaujiet to savā priekšlikumā. Tādā veidā jūs piesaistīsit tikai tos kandidātus, kuri vēlas strādāt tā labā. Protams, tas atbaidīs arī dažus cilvēkus, bet tas vienalga nebūtu ar viņiem izdevies.

Ja jums ir kāda rīcības brīvība, jautāt cenas. Tādā veidā jūs nediskvalificējat potenciāli lieliskos kandidātus tikai tāpēc, ka pārāk zemu novērtējat budžeta prasības.

Vai ir jēga? Forši.

Kā novērtēt tīmekļa izstrādātāja kvalitāti

Kad jūsu projekts būs tiešsaistē, jūs, cerams, redzēsit lietojumprogrammu ieviešanu. Tagad ir liels jautājums: kā jūs izlemjat, ar ko sadarboties? Tālāk ir sniegtas dažas vadlīnijas, kā uzlabot jūsu iespējas izvēlēties pareizo kandidātu.

 1. Tehniskās prasības – Tālāk mēs runājām par prasmēm, kas nepieciešamas dažāda veida izstrādātājiem. Pirmais, kas jums jādara, ir pārliecināties, ka jūsu kandidāti atzīmē šīs rūtiņas.
 2. Reakcijas laiks – Svarīgi ir spēt sasniegt savu brīvmākslinieku. Ja jums kaut kas jāmaina projektā, jūs nevēlaties gaidīt vairākas dienas, lai dzirdētu par to. Pāris reizes rakstiet turp un atpakaļ un redziet, cik ilgs laiks nepieciešams, lai sazinātos ar jums, pirms īrējat tīmekļa izstrādātāju.
 3. Komunikācijas prasmes – Tajā pašā laikā pārbaudiet viņu vispārējo saziņu. Vai viņi runā skaidri? Atbildi uz visiem jautājumiem? Vai viņi šķiet cilvēki, ar kuriem jūs vēlētos strādāt? Jūs daudz ar viņiem runāsit, tāpēc pārliecinieties, ka pieredze ir produktīva un patīkama.
 4. Iepriekšējie projekti – Vaicājiet un pārbaudiet savu tīmekļa izstrādātāju iepriekšējo darbu. Tādā veidā jūs varēsit labāk izprast viņu pieredzi, stiprās un vājās puses. Tas var būt arī viņu pašu vietnē ekrānuzņēmumu vai pat koda fragmentu veidā.
 5. Klientu vērtējums – Daudzi no iepriekšminētajiem darba portāliem piedāvā klientu atsauksmes. Pirms algojat tīmekļa izstrādātāju, ne tikai apskatiet kopējo vērtējumu, bet arī izlasiet iepriekšējo klientu komentārus. Tas ir labs veids, kā uzzināt vairāk par personas darba ētiku, apgrozījuma laiku un citām īpašībām.
 6. Pieredze – Pieredzējuši izstrādātāji pieļauj mazāk kļūdu, ir īsāki apgrozījuma laiki, bet maksā vairāk. Iesācējiem maksā mazāk, taču tas var aizņemt vairāk laika un radīt vairāk problēmu. Jūsu ziņā ir izlemt, kas jums vislabāk der, un tas visbiežāk ir atkarīgs no projekta laika posma.
 7. Apmaksāti testi – Kad esat izveidojis sarakstu tikai ar dažiem kandidātiem, ir ieteicams lūgt viņiem aizpildīt apmaksātu pārbaudījumu. Uzdodiet viņiem nelielu paveicamu uzdevumu, lai redzētu, kā tas notiek. Visā laikā pievērsiet uzmanību gan darbam, gan viņu komunikācijai. Tas ir labs pareģojums turpmākajai uzvedībai.

Projekta iegūšana no sākuma līdz beigām

Kad esat norēķinājies ar tīmekļa izstrādātāju, ar kuru vēlaties strādāt, ir pienācis laiks uzbrukt projektam reāli. Šīs ir darbības, kuras veiksit no sākuma līdz beigām:

 1. Izveido sanāksmi – Runājiet ar kandidātu, vēlams, izmantojot videozvanu. Izpildiet projektu no priekšpuses līdz beigām, uzrunājiet jautājumus vai iespējamās problēmas, lūdziet viņu ieguldījumu.
 2. Izveidojiet atskaites punktus – Īpaši lielākiem projektiem ir laba ideja nākt klajā ar mazākiem atskaites punktiem. Tādā veidā jūs varat pārskatīt notiekošo, kamēr tas notiek, tā vietā, lai termiņa beigās redzētu gatavo produktu (un iespējamās problēmas).
 3. Vienojieties par maksājuma grafiku – Izstrādājiet maksājuma grafiku, kas derētu jums abiem.
 4. Samaksājiet depozītu – Tā ir zīme abām pusēm, ka viņi ir apņēmušies darboties projektā. Šajā brīdī jāsāk strādāt tīmekļa izstrādātājam.veicot maksājumu, izmantojot google pay
 5. Sekojiet līdzi atskaites punktiem – Pārskatiet katru saskaņoto pavērsienu. Atlaidiet maksājumus ikreiz, kad esat apmierināts ar redzēto, nevis agrāk.
 6. Veiciet galīgo pārskatu – Kad darbs ir paveikts, veiciet galīgo auditu. Samaksājiet atlikušo maksu, kad esat apmierināts. Ir arī jēga vienoties par garantijas periodu, kurā izstrādātājs turpinās noteikt lietas, kuras jūs, iespējams, esat pamanījis.

Jūsu ceļvedis tīmekļa izstrādātāju īrēšanai īsumā

Lai arī mūsdienās ikviens var izveidot vietni, joprojām ir daudz labu iemeslu, lai īrētu tīmekļa izstrādātāju. Profesionāls var darīt lietas, ko nespējat, un darbu veiks ātrāk nekā jūs. Šī uzdevuma nodošana kādam citam arī dod jums iespēju koncentrēties uz svarīgākām lietām.

Mūsu ceļvedī par tīmekļa izstrādātāju nomu esat atradis padomus, kā piesaistīt katru procesa posmu. Sākumā tas var būt nervozs, bet ar pieredzi tas kļūs vieglāk.

Turklāt, ja jums ir darba attiecības ar labiem kandidātiem, jūs bieži varat turpināt strādāt ar viņiem. Tādā veidā jums katru reizi nav jāveic visas darbības.

Vai jums ir pieredze darbā ar tīmekļa izstrādātāju, un vai vēlaties dalīties ar savu pieredzi? Vai jūs pats esat tīmekļa izstrādātājs un vai jums ir ko pievienot? Ja tā, lūdzu, dariet to komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map