PowWeb pārskats

PowWeb ir viens no daudzajiem vietņu mitinātājiem, kas pieder Endurance International Group. Tie tika dibināti 1999. gadā, un faktiski tie bija diezgan spēcīgi un apmierināja savus klientus, pirms tos pārņēma EIG 2006. gadā.


Ja jūs nezināt, EIG ir zināms, ka tas ir klientu atbalsta slepkava nozarē. Gandrīz katra saimniece, kas viņiem pieder, koncentrējas uz to, lai lietotājiem sniegtu pašpalīdzības rokasgrāmatas un spēcīgu zināšanu bāzi, vienlaikus pazeminot klientu atbalsta un tehniskos ekspertus..

Jebkurā gadījumā apskatīsim, ko piedāvā PowWeb, lai jūs varētu gūt labāku priekšstatu par to, vai tie atbilst jūsu unikālajām vajadzībām:

Funkcijas un ieguvumi

Kaut arī PowWeb noteikti neizvairās no tā, lai izveidotu ļoti daudz pievilcīgu funkciju, ko lietotājiem piedāvāt, šķiet, ka tie ir aptvēruši visus pamatus. Turklāt to īpašību un iespēju vienkāršība padara tos par vienu no lietotājiem draudzīgākiem vietņu mitinātājiem tirgū..

Tālāk apskatīsim dažas galvenās PowWeb piedāvātās iespējas un priekšrocības:

Vietņu veidotājs

Vietņu veidotājs, uz kura noklikšķināt un norādīt, ko piedāvā PowWeb, iespējams, ir viņu visintriģējošākā funkcija. Tas ir neticami ērti lietojams un lieliski piemērots iesācēju vietņu īpašniekiem, kuri meklē vienkāršu veidu, kā izveidot profesionāla izskata vietni..

Nekādu apjukumu

Ja ir viena lieta, kas PowWeb atdala no konkurentiem, tas ir fakts, ka viņi savā lapā īsti nepieļauj sajaukšanu. Viņi piedāvā tikai vienu plānu, un lietotāji, kas izvēlas šo plānu, var piekļūt visam, ko viņi piedāvā. Tas var būt atsvaidzinošs lietotājiem, kuri ir pavadījuši stundas, pētot atšķirīgus plānus no citiem vietņu mitinātājiem.

Analytics

Analītiskie rīki, ko nodrošina PowWeb, noteikti ir līdzvērtīgi tiem, ko nodrošina daudzu citu vietņu mitinātāji visā nozarē. Viņi dod jums piekļuvi Webalizer un Awstats tīmekļa statistikai, kā arī sniedz jums joslas platuma pārskatu un reāllaika reģistrēšanu. Kopumā viņu piedāvātie analītiskie rīki aptver visus pamatus, kurus jūs vēlēsities zināt, lai pastāvīgi uzlabotu un optimizētu savu vietni..

E-pasts

Viņu piedāvātā e-pasta funkcija ir arī diezgan standarta nozarei, lai gan jāņem vērā, ka tās lietotājiem ļauj izveidot neierobežotas pastkastes. Visām pastkastēm ir pievienoti surogātpasta filtri, un visiem kontiem var piekļūt, izmantojot tīmekļa pastu. Viņiem ir arī e-pasta pārsūtīšanas opcija lietotājiem, kuri vēlas izveidot e-pastu sarakstu, lai efektīvāk izplatītu saturu un informāciju.

E-komercija

Lai gan viņi piedāvā tikai vienu plānu, paketē ir viss, kas jums būs nepieciešams, lai izveidotu un darbinātu nelielu tiešsaistes veikalu. Viņiem ir iebūvēts osCommerce iepirkumu grozs, un drošības nolūkos ir iekļauts kopīgs SSL sertifikāts. Jāatzīmē arī, ka PayPal maksājumus varat pieņemt tūlīt pēc veikala atvēršanas.

Uzticamība

Diemžēl šķiet, ka šeit PowWeb patiešām atpaliek no viņu konkurences. Kaut arī viņi nerāda datus par savu darbības laiku un nepiedāvā nekādas darbības laika garantijas, daudzi lietotāji regulāri ir sūdzējušies par noslēpumainajiem e-pasta un serveru pārtraukumiem, kas var ilgt vairākas stundas. Tas tiešām nav kaut kas tāds, par kuru vairums vietņu īpašnieku var uzņemties risku, un dažiem tas var būt darījuma pārkāpējs.

Klientu atbalsts

Tāpat kā gandrīz visiem tīmekļa vietnes mitinātājiem, kas pieder Endurance International Group, klientu atbalsts lielākoties balstās uz pārlieku daudz pašpalīdzības informācijas. Viņiem ir plaša zināšanu bāze un lietotāja rokasgrāmata, lai atrastu daudz skaidras informācijas, kā arī tie nodrošina tipisku tiešraides tērzēšanu, e-pastu un atbalstu pa tālruni.

Lai gan viņi publiski neizrāda sava atbalsta personāla reakcijas laikus, vairums lietotāju uzskata, ka tas ir diezgan nožēlojami. Pat ilgi lietotāji ir sūdzējušies, ka ir ļoti maz tehniskā atbalsta, un vairums klientu apkalpošanas aģentu norāda uz ceļvežiem vai pamācībām, tā vietā, lai dotu jums norādījumus par dažādu problēmu novēršanu..

Mīnusi

Acīmredzot klientu atbalsts rada lielas bažas jebkuram lietotājam, kuram vēl nav daudz tehnisko iemaņu. Ja vien jūs labi nedzirdat, kā patstāvīgi risināt problēmas, nav šaubu, ka jūs satrauksies par kopējo klientu apkalpošanas pieredzi.

Vēl viens aspekts ir fakts, ka lietotājiem ir ļoti maz iespēju, lai labāk pielāgotu viņu vietnes. Lai gan vietņu veidotāja vai vadības paneļa izmantošana ir diezgan vienkāršs process, pieredzējuši vietņu īpašnieki, iespējams, nebūs apmierināti ar pieejamajām pielāgojamajām funkcijām.

Cenu noteikšana

Kā jau tika minēts, PowWeb piedāvā tikai vienu plānu savam lietotājam. Kamēr plāna cena parasti ir USD 11,95 mēnesī, viņi regulāri piedāvā atlaides, sākot no USD 3,88 mēnesī. Jūs pat varat ietaupīt dažus simtus dolāru ilgtermiņā, ja pieņemat lēmumu apņemties divus vai trīs gadus.

Gala vārds

Kopumā spēcīga klientu atbalsta un uzticamības trūkums PowWeb padara tīmekļa vietņu īpašniekiem tikai budžetu balstītu iespēju. Ja jūs meklējat kaut ko tādu, kas ir pieņemams un ļauj ātri un viegli izveidot profesionāla izskata vietni, iespējams, ka viņiem ir tas, ko meklējat. Ja, no otras puses, jūs meklējat izveidot biznesu, kuru varat pastāvīgi pilnveidot un attīstīt, tas, iespējams, nav jūsu labākais risinājums.

Jāatzīmē, ka tiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, iespējams, ir vērts izmēģināt viņu vietņu veidotāju, ja meklējat kaut ko lētu un ērti lietojamu. Pretējā gadījumā labāk ir izvairīties no šiem puišiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map