Pārskats par Easyspace

Klienti nevilcināsies maksāt prēmiju, kamēr vien viņi saņem kvalitatīvus pakalpojumus, ko viņi meklē. Iespējams, ka Easyspace nebūs par tik saprātīgu cenu, salīdzinot ar otru tīmekļa mitināšanas uzņēmumi tirgū. Tomēr plašais novatorisko iespēju klāsts, drošība un zvaigžņu klientu atbalsta process padara to par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas ir vērts par papildu samaksu.


EasySpace logotips
UPTIME
946
ĀTRUMS
928
ATBALSTS
907
CENA
898
IESPĒJAS
923
ZAĻĀ
920. lpp
INOVATĪVS
858

Inovatīva un droša mitināšanas vide – Easyspace nodrošina mitināšanas vidi, kuru atbalsta dažādas tiešsaistes funkcijas un rīki, lai palīdzētu jums ērti iestatīt vietnes mitināšanas vidi, vienlaikus ļaujot arī iegūt vislabāko cenas un vērtības attiecību. Katrai mitināšanas videi ir sava mākoņdatu krātuve, kas tiek glabāta privātā un drošā tīklā. Lai nodrošinātu ātrāku ātrumu un veiktspēju, krātuve darbojas atsevišķos fiziskos datu bāzes serveros. Šīs datu bāzes ir arī aprīkotas ar vairāku mezglu klasteriem, SSD kešatmiņas un lakas atmiņas kešatmiņu, un tajā var iespējot Google mod_pagespeed.

Drošības ziņā Easyspace mitināšanas vide ir pielāgota tā, lai tā būtu aizsargāta ar DDos, un tā ir veidota tā, lai tai būtu sava vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas sistēma. Vīrusu skenēšana darbojas visu diennakti un ir spējīga atklāt lielāko daļu vīrusu, ja ne visus, kas tīmeklī plaisā. Šie drošības pasākumi palīdz nodrošināt, ka jūsu vietne neveic avāriju tiešsaistes uzbrukumu gadījumā, vienlaikus nodrošinot aizsardzību visu diennakti no ļaunprātīgiem vīrusiem.

Atbalsta Linux un Windows OS – daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi tikai izmanto kā Windows vai Linux kā bāzes operētājsistēmu. Viņiem nav iespēju palaist abas sistēmas. Tas nav gadījumā ar Easyspace.

Easyspace nodrošina iespēju tīmekļa mitināšanai izmantot vai nu Linux, vai Windows, lai būtu ērti pārvaldīt vietni. Tas ļauj klientiem, kas pārzina jebkuru no šīm operētājsistēmām, izvēlēties un izmantot viņiem pazīstamo operētājsistēmu.

Svarīgs

Protams, katrai operētājsistēmai ir savas funkcijas, kas tām jau iepriekš instalētas. Klienti, kas izvēlas Linux, savā tīmekļa mitināšanas paketē iegūs MySQL datu bāzes, PHP, Perl, phpMyAdmin un Python. No otras puses, Windows klienti iegūs ASP.NET v4, Microsoft Access, IIS 7.5 un iespēju instalēt MSSQL..

Apvienotajā Karalistē bāzēti datu centri – Kopējā servera veiktspēja un darbība ir tāda, ko Easyspace uztver nopietni, tāpēc uzņēmums ieguldīja 10 datu centru izveidē visā Apvienotajā Karalistē. Seši no šiem datu centriem pieder tieši uzņēmumam Easyspace, kas veicina tās mitināšanas infrastruktūras uzlabošanu, vienlaikus ļaujot uzņēmumam izvietot milzīgu datu daudzumu. Šis ieguldījums arī uzlabo Easyspace mitināšanas uzticamību, samazinot dīkstāves un citas mitināšanas problēmas.

Papildus Apvienotās Karalistes dažādo datu centru samazināšanai, kas saistīti ar problēmu mitināšanu, tīmekļa pārziņiem ir izdevīgi izvēlēties tādu, kas atrodas netālu no viņu teritorijas, kā rezultātā tiek nodrošināts ātrāks ielādes laiks..

Šos datu centrus pārvalda un atbalsta arī paša Easyspace inženieru komanda, nevis trešās puses atbalsta komanda. Tā rezultātā viņi var viegli norīkot inženierus uz vietas veikt apkopes darbus un izskatīt visas problēmas, kas var rasties no tīkla vai servera.

Lielbritānijas datu centri

Uzņēmums Easyspace ir ieguldījis darbu iestatīšanā 10 datu centri ap Apvienoto Karalisti.

Kvalitātes atbalsta dienests – Easyspace zina, cik svarīgi ir nodrošināt klientus ar kvalitatīvu atbalsta pakalpojumu, lai risinātu viņu jautājumus un problēmas. Lai nodrošinātu, ka klienti saņem nepieciešamo palīdzību, uzņēmums izveidoja savu četrpakāpju atbalsta procesu, kas piedāvā:

 • Sistēmas statusa atjaunināšana. Tas klientiem nodrošina jaunākos tīmekļa mitināšanas un uzturēšanas atjauninājumus no vietnes Easyspace. Neatkarīgi no tā, vai šī problēma ir saistīta ar regulāru sistēmas uzturēšanu vai mitināšanas problēmas labošanu, jūs varēsit saņemt atjauninājumu par to, kas tieši notiek.
 • Palīdzības ceļveži. Easyspace ir sava zināšanu bāze un pašpalīdzības sadaļa, kurā ir padziļināti norādījumi, kā jūs iepazīstināt ar tā funkcijām un procesiem. Šīs rokasgrāmatas palīdzēs jums labāk izprast uzņēmuma jauno tiešsaistes funkciju izmantošanu, vienlaikus novēršot vajadzību gaidīt rindā, līdz klienta pārstāvis piezvanīs.
 • Palīdzības dienesta tērzēšana. Jautājumos, kas prasa vairāk nekā tikai vienkāršu iepazīstināšanu, vietnē Easyspace ir tiešsaistes tērzēšanas funkcija, ko atbalsta Lielbritānijas klientu atbalsta komanda, kas ir gatava sniegt palīdzību visu diennakti. Vienkārši noklikšķiniet uz tērzēšanas ikonas, un jūs varēsit sarunāties ar kādu no Easyspace klientu apkalpošanas aģentiem, lai paustu jūsu bažas.
 • Kontaktu centrs. Easyspace nodrošina arī kontaktu centru, pa kuru jūs varat piezvanīt steidzamākiem jautājumiem. Lai gan viņu klientu atbalsta līnija nav pieejama 24 stundas, tas nenozīmē, ka viņi nevarēs veikt jūsu zvanu un palīdzēt risināt visas iespējamās problēmas. Viņu darba laiks sākas no pirmdienām līdz piektdienai ar grafiku no 9:00 līdz 17:30.

Bezmaksas tīmekļa mitināšanas tiešsaistes rīku integrācija – Web mitināšana ar Easyspace nodrošina jums tiešsaistes rīku klāstu, kurus varat integrēt savā vietnē, lai uzlabotu tā vispārējo funkcionalitāti. Vislabākais ir tas, ka no jums par jums netiks iekasēta maksa, un jums patika izbaudīt ekskluzīvas šo rīku piedāvātās reklāmas.

Šeit ir saraksts ar uzņēmumiem, kas sadarbojas ar Easyspace un līdzvērtīgu reklāmas piedāvājumu:

 • Google AdWords. Klienti, kuri izmanto Easyspace tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, varēs saņemt bezmaksas reklāmas kuponus no AdWords, lai palīdzētu reklamēt viņu uzņēmējdarbību.
 • Pasta pārvaldnieks. Reģistrējoties vietnē Easyspace, klienti saņems bezmaksas kredītus no Mailing Manager, kas viņiem ļaus klientiem nosūtīt e-pasta mārketinga ziņojumus..
 • WordPress. Easyspace sadarbība ar WordPress sniedz jums rīkus, lai iestatītu savu emuāru vai e-komercijas veikalu tikai ar vienu klikšķi, lai dažu minūšu laikā palīdzētu jums izveidot vietni.
 • Dublēšana un atjaunošana. Šis tiešsaistes rīks piedāvā bezmaksas produkta izmēģinājuma versiju Easyspace klientiem, lai dotu viņiem priekšstatu par to, cik efektīvi viņi aizsargā jūsu datu bāzi un Web vietu..
 • Atvērtā apmaiņa. Tīmekļa mitināšanas konta atvēršana vietnē Easyspace dod jums iespēju izmēģināt OpenExchange, lai palīdzētu pārvaldīt koplietoto informāciju, tostarp kalendāra notikumus, dokumentus un citus uzdevumus..

Vairāku maksājumu iespējas – Easyspace atbalsta plašu klientu loku, no kuriem daži atrodas ārzemēs. Klientiem, kas dzīvo ārzemēs, nav pieejamas visas maksājuma metodes, kuras parasti izmanto Apvienotajā Karalistē dzīvojošie. Tāpēc Easyspace ir iestatījis vairākas maksājuma iespējas, lai ārzemju klientiem būtu vieglāk norēķināties.

Easyspace ļauj klientiem apmaksāt rēķinus, izmantojot divas valūtas – dolārus vai mārciņas. Tas arī pieņem visu veidu galvenās kredītkartes, ieskaitot American Express, Delta, Maestro, MasterCard, Switch, Solo un Visa. Šīs daudzās norēķinu iespējas ir Easyspace veids, kā sniegt ērtības klientiem.

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • Neierobežots joslas platums. Tas ir piemērojams visiem Easyspace tīmekļa mitināšanas plāniem, tādējādi nodrošinot, ka jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk un vienmēr darbosies jūsu klienti.
 • Bezmaksas domēna vārds. Novērš problēmu par papildu samaksu par domēna vārda izveidi un reģistrēšanu
 • 10 datu centri
 • Bezmaksas iestatīšana; Pārskaitījums
 • Neierobežots trafiks, e-pasts, DB
 • Serveri ir pārāk lēni, salīdzinot ar labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Zināšanu bāze ar palīdzības ceļvežiem
 • Tiešsaistes tērzēšana
 • Kontaktu centrs
 • Nevienu neatradām

Cenu noteikšana

 • Elastīgi plāni
 • Var iegādāties katru mēnesi
 • 7 dienu naudas atdošanas garantija. Easyspace 7 dienu naudas atdošanas garantija var būt nedaudz īsa, salīdzinot ar to, ko jūs galvenokārt redzat, kā to piedāvā citi uzņēmumi. Tomēr, ja šajā laika posmā jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, Easyspace atmaksās visas jūsu izceltās hostinga maksas.

Easyspace vadības panelis

Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas paļaujas tikai uz viena veida vadības paneli, Easyspace piedāvā klientiem dažādus variantus, dodot viņiem iespēju izvēlēties sistēmu, kuru viņi lieto ērti. Tas viņiem atvieglo vietņu pārvaldību, jo viņi to var darbināt ar sistēmu, kuru viņi ir pieraduši izmantot.

Vadības paneļos, ko pašlaik piedāvā Easyspace, ietilpst populārā cPanel sistēma, VMware un Plesk. Šī sistēma ļauj klientiem pilnībā kontrolēt un pārvaldīt savu vietni, ietver iespēju pārvaldīt konta informāciju, iestatīt e-pastus, konfigurēt jūsu mitināšanu un izveidot domēnus, lai tikai dažus nosauktu. Ja klienti pieprasa papildu mitināšanas rīkus, Easyspace varēs viņiem piegādāt visu nepieciešamo par līdzvērtīgu samaksu.

Secinājums

Visbeidzot, vadības panelis Easyspace piedāvā viena klikšķa instalētāju, kas ļaus iestatīt sistēmu. Sistēmas, uz kurām attiecas šī unikālā funkcija, ietver WordPress, Joomla, b2evolution un Drupal. Atšķirībā no tā, ko redzat no citiem mitināšanas uzņēmumiem, kas prasa veikt sarežģītas navigācijas tikai šo pakalpojumu iestatīšanai, Easyspace viena klikšķa instalētājs ļaus jums konfigurēt vietni pēc iespējas ātrāk un efektīvāk..

Šeit varat arī apskatīt citus populārākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pārskatus un salīdzinājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map