Pusceļš – atsaucīga ceļojuma WP tēma

Ceļojumu nozare tagad ir viena no lielākajām un visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē, ik mēnesi veicot darījumus miljardiem dolāru visā pasaulē. Indivīdiem un uzņēmumiem ir jēga izmantot šo iespēju saņemt skaidru naudu un gūt labus ienākumus ar ceļošanu saistītos uzņēmumos, piemēram, tūrisma aģentūrās, viesnīcās, kūrortos, spa utt..


Tur ir kravas kravas ar pārsteidzošām WordPress ceļojumu tēmām, un lietotāji, īpaši jaunie, var viegli sajaukt, kuru izvēlēties. Lai jums veicas, jūs esat nokļuvis īstajā vietā, jo šodien mēs padarīsim meklēšanu vienkāršāku, iepazīstinot ar dažām no labākajām premium ceļojumu tēmām, kas ir lieliski piemērotas jūsu izvēlētajai nišai. Viena no vislabāk pārdotajām WordPress tēmām ThemeForest tirgū ir Pusceļš – atsaucīga ceļojuma WP tēma. Šobrīd tam ir pat 4,5 zvaigznīšu vērtējums! Kas to padara par gludu WordPress tēmu ceļojumu un dzīvesveida vietnēm? Uzzināsim šajā Midway – Responsive Travel WP tēmas detalizētā pārskatā!

Pārskats

Pusceļš – atsaucīga ceļojuma WP tēma ir skaisti izstrādāta premium klases WordPress ceļojuma tēma ar perfektu pikseļu dizainu, kas ir ideāli piemērota jebkuram ar ceļošanu saistītam emuāram vai vietnei. Tā ir visvairāk pārdotā tēma, ko izstrādājusi un izstrādājusi ThemeForest Elite Author, Themex. Tā ir lietotājam draudzīga tēma ar daudzām pielāgošanas iespējām, un tā komplektā ir jaudīgi rīki ceļojumu vai rezervācijas vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai. Motīvs ir 100% atsaucīgs, komplektā ar 4 pielāgotiem ziņu veidiem un slīdņa opcijām, lai jūsu vietne izskatās vēl profesionālāka.

Midway ir izveidots, paturot prātā ar ceļošanu saistītus emuārus un vietnes. Tas ir komplektā ar rezervācijas veidlapu un apmaksas funkciju, ko viesnīcām un kūrortiem būs īpaši noderīgi, kā arī pielāgotus pastu veidus, kuriem katram ir savi lauki un rediģēšanas rīki. Ir ērts galeriju pārvaldnieks, kategoriju filtrs uz galamērķiem, kas paredzēts ekskursijām, un daudz kas cits. Tagad tādu svarīgu ceļošanas iespēju kā ceļojumu pakešu, pamudinājumu, attēlu galeriju, klientu atsauksmes un slaidrāžu pārvaldīšana ir tikai bērnu spēle!

Dizains

Pusceļš – atsaucīga ceļojuma WP tēma bez piepūles apvieno jebkura veida multividi un teksta saturu vienā paketē. Tas ir īpaši paredzēts ceļojumu firmām, tūrisma uzņēmumiem, kā arī visaptverošiem brīvdienu uzņēmumiem, ieskaitot viesnīcas un kūrortus. Tā dizains ar perfektu pikseļu un veids, kā tas izceļ jūsu saturu, iedvesmo piedzīvojumu visiem jūsu klientiem un vietnes apmeklētājiem. Piedāvātie attēli tiek parādīti polaroid stilā, kas kaut kā atgādina vecos laikus, kad ceļojumu fotogrāfijas tika lolotas kā ģimenes piemiņas lietas. Tikmēr mājas lapa ir labi sadalīta sadaļās, labi izmantojot balto laukumu, lai izceltu jūsu satura apgabalu. Varat arī pievienot atsvaidzinošu fona attēlu, kas jūsu vietnei ne tikai piešķir jauku vizuālo pievilcību, bet arī padara to vieglu navigāciju.

Ar skaistu mājas lapu, kas apvieno formu un funkcijas, Midway ir jūsu atslēga, lai kļūtu par labāko izvēli ceļotājiem un tūristiem. Jūs varat būt ne tik viegli par teksta saturu, bet gan par reklāmas vērtību, lepojoties ne tikai ar satriecošiem dažādu ceļojuma galamērķu attēliem, bet arī ar lidojumu un naktsmītņu rezervēšanas logrīku un emuāra sadaļu. Izmantojot ļoti daudzveidīgu dizainu, jūs varat viegli organizēt savu saturu, ceļojumu paketes un īpašos piedāvājumus. Ja vēlaties pievienot jaunus galamērķus, to var viegli izdarīt, izmantojot pilna izmēra fotoattēlu integrāciju un teksta satura veidnes. Tie ļauj jums uzreiz parādīt savus labākos piedāvājumus un ļauj klientiem un apmeklētājiem viegli noklikšķināt uz informācijas, kas viņiem nepieciešama konkrētiem galamērķiem.

Pusceļā ir arī piedāvāto ziņu lapa, kurā vidējā lieluma sīktēlu saraksta skatā tiek parādīts jūsu labākais saturs. Katrai ziņai ir liels attēls un video ziņas virsraksts, kā arī liels teksta satura laukums. Motīvs ir gatavs logrīkam un sānjoslai, cita starpā ar dažām jau iebūvētām logrīku jomām, piemēram, biļetenu, sociālajiem medijiem un atlasītajām ziņām.

Bet, lai gan Midveja forte slēpjas spēcīgajā reklāmas dizainā, tajā ir arī emuāra sadaļa tiem, kam patīk dalīties pieredzē un piedzīvojumos. Tam ir tīrs un vienkāršs balts izkārtojums papildus bagātinātas multivides integrācijai, padarot to par ideālu tematu interaktīvam ceļojumu emuāram vai tiešsaistes kopienai ceļotājiem. Emuāri ir svarīgi šajās dienās, īpaši ceļojumu uzņēmumiem, jo, visticamāk, jūs pievienojat klientu attēlus un viņu stāstus, kā arī dažādu ceļojumu un galamērķu atsauksmes un pārskatus. Mēs labprāt redzētu vairāk emuāru iespēju un funkciju, lai motīvam pievienotu vairāk personības, taču kopumā tas ir piemērots tiem, kuri nevēlas emuāra sadaļu padarīt par savas vietnes galveno punktu.

Kopumā Midway ir tikpat stilīgs, cik funkcionāls. Izmantojot šo apbrīnojamo tēmu, varat pievienot savus labākos pakalpojumus vai visvilinošākos reklāmas attēlus un izveidot augstas peļņas tiešsaistes centru ceļojumu paketēm.!

Galvenās iezīmes

Izmantojot Midway – Responsive Travel WP Theme plašās pielāgošanas iespējas, jūs varat viegli izveidot savu ceļojumu un dzīvesveida vietni. Viens no galvenajiem pārdošanas punktiem ir iebūvētais motīvu opciju panelis, kurā jūs varat pilnībā pielāgot un mainīt fontus, krāsas, fonus, slīdņa opcijas, lapu izkārtojumus, izveidot sānjoslas un daudz ko citu. Īsāk sakot, jūs varat mainīt gandrīz visu šajā tēmā, lai padarītu to par savu!

Varat arī izmantot iebūvētos pielāgotos pastu veidus galerijām, slīdņiem, atsauksmēm un ekskursijām. Katram no šiem pielāgotajiem ziņu veidiem ir savi rīki un lauki. Piemēram, Tours pasta tips ļauj jums pievienot informāciju par ceļojuma paketes galamērķi, vietu un ilgumu, ieskaitot detalizētāku dienas grafiku, pogu Pirkt tūlīt utt. Izmantojot šo, jums ir viegli izveidot funkcionāla un profesionāla vietne.

Vai vēlaties uzzināt, ko vēl jums piedāvā Midway? Šeit ir pilns funkciju saraksts:

 • Pilnīgi atsaucīgi
 • Motīvu opciju panelis
 • 4 pielāgoti pastu veidi
 • Ekskursiju lapa (Režģis, Saraksts vai Nolaižamā lapa)
 • 3 iepriekš izveidoti lapu izkārtojumi
 • Slaidi
 • 2 slīdņu veidi (vienkāršs vai kustīgs)
 • Slaidu saites
 • Iegultais video
 • Galerijas
 • Atsauksmes
 • 4 pielāgotas lietotāja veidlapas (meklēšana, rezervēšana, jautājums, kontakts)
 • 3 pielāgoti logrīki (biļetens, Twitter plūsma, atlasītas ziņas)
 • Rezervēšana un maksājumi
 • Neierobežots sānu joslu skaits
 • Īskodu redaktors
 • Lietotāju veidotāju veidotājs
 • Google Analytics integrācija
 • Iekļauts demonstrācijas saturs
 • Tulkojums gatavs

Protams, Themex nodrošina kvalitatīvu atbalstu visām viņu premium tēmām, ieskaitot Midway. Tātad, ja rodas problēmas ar tēmu, varat vienkārši doties uz atbalsta forumu, reģistrējoties izmantot pirkuma kodu un lūgt motīva autora palīdzību. Mēs iesakām pirms biļetes iesniegšanas izlasīt esošās atbalsta biļetes un dokumentāciju.

Plusi un mīnusi

Ja jūs meklējat WordPress motīvu, kam ir ne tikai satriecošs dizains un atšķirīgs izskats, bet arī ļoti pielāgojamas iespējas un visaugstākā līmeņa atbalsts, tad nekļūdieties ar Midway – Responsive Travel WP motīvu. Bet pirms kaut kā cita noskaidrojiet tādas apmaksātu ceļojumu tēmas kā Midvejs plusus un mīnusus.

Plusi
 • Augstākās kvalitātes tēmām, piemēram, Midveja, ir pieejams arī atbalsts, izmantojot forumu, e-pastu, tālruni utt.
 • Augstākās klases motīvi tiek atjaunināti biežāk nekā bezmaksas kolēģi, tādējādi aizsargājot jūsu vietni no drošības draudiem un kļūdām.
 • Midway komplektā ir daudz iepriekš izveidotu un lietošanai gatavi lapu izkārtojumi, kurus varat izmantot ārpus komplekta, lai paplašinātu savas vietnes funkcionalitāti..
 • Midway ir ļoti pielāgojama, lai jūs varētu viegli izveidot unikālu izskatu un izjūtas izvēlētajam biznesa nišam.
 • Augstākās kvalitātes motīvi ir aprīkoti ar lieliskiem spraudņiem un daudzām iebūvētām funkcijām, piemēram, slīdņiem, attēlu galerijām, portfeli, emuāru sadaļu un citu.
Mīnusi
 • Augstas kvalitātes motīvi ir par cenu, tāpēc jums ir jātērē nauda, ​​lai to iegūtu, kas var nebūt piemērota tiem, kuriem ir ierobežots budžets.
 • Dažās premium tēmās, atšķirībā no bezmaksas tēmām, netiek veikts oficiāls WordPress pārskatīšanas process. Vēl ļaunāk, ka dažas apmaksātās iespējas tiek ignorētas un neatbilst WordPress attīstības standartam.
 • Lai kļūtu par daudzpusīgāko premium motīvu, dažām tēmām ir ielādēta daudz funkciju un papildinājumu, kas dažiem lietotājiem var nebūt nepieciešami, padarot motīvu smagu un uzpūstu.

Tagad, kad jūs zināt tādas maksas tēmas kā Midway lietošanas iespējamās priekšrocības un trūkumus, galu galā jūs izlemjat, vai izvēlēties šo tēmu, vai vienkārši samierināties ar bezmaksas tēmu. Pirmkārt, ja jums ir ierobežots budžets un jūs vienkārši vēlaties izveidot pamata vietni vai arī vēlaties izveidot emuāru kā hobiju, labāka izvēle varētu būt bezmaksas tēmas izvēle. Pirms WordPress tēmas izvēles vispirms ir jāpārbauda tās funkcijas un funkcijas un jānoskaidro, vai tā atbilst jūsu vajadzībām. Atrodiet arī ērti lietojamu un pielāgojamu motīvu. Un, protams, tēmai jābūt savietojamai ar jaunāko WordPress versiju un vienmērīgi jādarbojas ar spraudņiem. Paturot to prātā, jūs varat viegli sašaurināt savas iespējas un atrast perfektu ceļojuma un dzīvesveida vietnes tēmu!

Noslēguma spriedums – gluds un ar īpašām vajadzībām saistīts ceļojumu un atpūtas vietu temats

Pusceļš – atsaucīga ceļojuma WP tēma ir skaidri paredzēts ceļojumu un dzīvesveida vietnēm. Tam ir labi izstrādāta mājas lapa, kas ļauj jums parādīt gleznainus mērķus, lai vietnes apmeklētājus pārveidotu par klientiem. Tas ir pilnībā atsaucīgs un viegli pielāgojams, un tajā ir tikai labi rīki ekskursiju pārvaldīšanai, rezervēšanai un meklēšanai. Lai arī tam ir ļoti vienkāršs izkārtojums ar noklusējuma versiju, pareizo pielāgojumu veikšanai ir daudz potenciāla. Šajā tēmā ir grūti atrast vainu, un tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc daudzi lietotāji to izvēlas pār jebkuru citu WordPress ceļojuma tēmu tirgū. Tātad, ja jūs meklējat augstu un zemu gludu WordPress tēmu ceļojumu un dzīvesveida vietnēm, Midway – Responsive Travel WP tēma varētu būt tikai jūsu atbilde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map