Shopify vs WordPress (WooCommerce) e-komercijai?


Shopify vs WordPress


“Es gribu izveidot e-komercijas veikalu … bet vai man vajadzētu izmantot Shopify vai WordPress?”

Tas patiesībā ir diezgan izplatīts jautājums, ko mēs uzzinām šeit: websitesetup.org. Patiesībā mēs tos saņemam vairāk nekā 2-3 reizes dienā.

Iemesls? Katru dienu arvien vairāk cilvēku nolemj atvērt savus e-komercijas veikalus, taču gandrīz uzreiz viņus sagaida vairāk jautājumu nekā atbilžu:

Kādu platformu man vajadzētu izmantot?

Vai man būs jāmaksā kādas nodevas??

Vai es varu pārdot e-grāmatas un lejupielādes vai tikai fiziskus produktus?

Vai es varu “dropship”?

Kādi ir Shopify un WordPress plusi un mīnusi?

utt.

Tāpat kā lielākajā daļā dzīves gadījumu, īsa atbilde uz jautājumu, vai jums vajadzētu doties ar Shopify vai WordPress, ir šāda: Tas ir atkarīgs…

Mēs zinām, ka jūs tikpat ļoti ienīst šo atbildi, kā mēs, bet turieties pie tā – ja īsā atbilde ir neiespējama, mēs tagad varam koncentrēties uz noderīgo. Padziļināsimies tēmā un redzēsim kad labāk ir izmantot Shopify, izmantojot WordPress, kam tas būs labāks risinājums, un kāpēc jūs pat vispirms apsvērtu Shopify (vai WordPress).

Vai WordPress ir paredzēts visam, ieskaitot e-komercijas vietni?

Mēs vienmēr esam bijuši dedzīgi WordPress fani un mūsu padomi, kad vien kādam ir nepieciešama vietne kādam mērķim – jebkuram mērķim! – bija: “Ei, kāpēc ne WordPress?”

Izpētot, kas ir iespējams ar Shopify un cik tas viss ir viegli, pat mums sākās otrās domas.

Mēs domājam, ka WordPress kā tīmekļa vietnes platforma noteikti ir satriecoša. Tas var viegli tikt galā ar visu, ko jūs tajā metat, un padarīt jūsu vietni pieejamu un pieejamu visai pasaulei.

Tajā pašā laikā e-komercijas veikals ir ļoti īpaša veida dzīvnieks, un tas ir ļoti ļoti atšķiras no standarta emuāra vai ziņu vietnes.

WordPress ir veidots ap saturu – saturu, kas paredzēts patērēšanai par brīvu, vairāk vai mazāk. Jūs varat publicēt emuāru ierakstus, videoklipus, attēlus utt., Taču galvenais princips ir tāds, ka tas ir pieejams visiem, kas paklupt uz URL.

E-komercijas veikalu realitāte ir atšķirīga.

Tas, ko viņi piedāvā, atrodas aiz maksas platformas. Visai vietnei jābūt uzmanīgai, apstrādājot klientam svarīgos datus (piemēram, kredītkartes, personisko informāciju). Tam jābūt drošam. Lai to visu izslēgtu, tai ir arī jāspēj apstrādāt ienākošos pasūtījumus, apstrādāt tos un pārliecināties, ka nekas nekrīt cauri plaisām.

Citiem vārdiem sakot, e-komercijas veikalos ir daudz dažādu lietu, kas atšķiras no standarta izdošanas platformām.

Tajā brīdī mums pat jābūt gataviem pieņemt faktu, ka WordPress nav ideāls visam. Dažreiz jums vienkārši nepieciešama platforma, kas ir izveidota, lai apstrādātu e-komercijas veikalu.

Galvenā atšķirība starp Shopify un WordPress

Teikumā galvenā atšķirība starp Shopify un WordPress ir tā Shopify ir tiešsaistes rīks / pakalpojums, savukārt WordPress ir atsevišķa programmatūra kas jums jāinstalē pats.

Lai izmantotu Shopify, viss, kas jums jādara, ir doties uz Shopify.com un reģistrēties, lai izveidotu kontu. Kad tas ir izdarīts, jums jāveic tikai ātra iestatīšana, un jūsu e-komercijas veikals darbojas un darbojas.

No otras puses, lai izmantotu WordPress kā savu e-komercijas platformu, jāveic vēl daudz vairāk soļu:

 1. Pirmkārt, jums jāiegādājas domēns un tīmekļa mitināšanas konts, kurā var būt instalēta WordPress noklusējuma versija.
 2. Jums jāizvēlas tēma (dizains) savai vietnei, kā arī nedaudz spraudņu, lai rūpētos par SEO, sociālo mediju integrāciju utt..
 3. Pēc tam jums ir nepieciešams spraudnis, piemēram, WooCommerce, lai nodrošinātu jūs ar visām e-komercijas funkcijām (tās nav iebūvētas WordPress).
 4. Visbeidzot, jums jāiet cauri sava e-komercijas veikala konfigurācijas procesam (informācija par veikalu, maksājumu vārtejas integrācija, produkti utt.). Tie var arī paņemt laiku.

Visbeidzot, izmantojot Shopify, jūs saņemat arī atbalstu, kas nozīmē, ka, ja jums kādreiz rodas problēmas ar platformu, varat vienkārši sazināties ar atbalsta komandu, un viņi to (iespējams) atrisinās..

Izmantojot WordPress, pats par sevi netiek atbalstīts.

Padomājiet par to šādā veidā, Shopify ir kā doties uz IKEA, nopirkt galdiņu pie plaukta un pēc tam to vienkārši salikt mājās. WordPress ir tas pats, kas iet uz datortehnikas veikalu, nopērkot dēļus, naglas, līmi, instrumentus, pēc tam atnākot mājās un pats uzbūvējot galdu.

Pilnīga izpaušana: WebsiteSetup nopelna komisiju, ja jūs galu galā iegādājaties shopify vai bluehost + woocommerce, izmantojot atsauces saites šajā salīdzinājumā. Paldies par atbalstu!

Shopify – kas tas ir?veikals

Šie ir fakti:

 • All-in-one e-komercija risinājums / rīks. Tas ļauj izveidot funkcionējošu e-komercijas veikalu no jauna, bez dizainera vai izstrādātāja palīdzības.
 • Lai izmantotu Shopify, nav vajadzīgas nekādas kodēšanas prasmes.
 • Tas ir maksas rīks – no 29 USD līdz 299 USD mēnesī.
 • Tas ļauj jums pārdot visu, ko vēlaties (preces, pakalpojumus, produktus, gan digitālos, gan fiziskos, kā arī dropship).
 • Izmantojiet to bezsaistē un tiešsaistē (jūs varat to izmantot kā savu tiešsaistes veikalu, bet arī izmantot to, ko sauc par Tirdzniecības vieta ar Shopify, kas ir viņu mazumtirdzniecības veikalu sistēma, kas ļauj integrēt lokālo veikalu ar iestatījumu Shopify).
 • Vairāk nekā 100 tiešsaistes veikalu dizainu, no kuriem izvēlēties (daži no tiem ir apmaksāti).
 • Katra jauna vietne bez maksas iegūst pielāgotu apakšdomēnu – piemēram, YOURSTORE.shopify.com.
 • Pastāv atbalsts 24 stundas diennaktī.

WordPress (WooCommerce) – kas tas ir?WordPress

Pirmkārt, WordPress ir daudz lietu, taču šī resursa vajadzībām mēs galvenokārt koncentrējamies uz spektra e-komercijas pusi un izlaižam lielu daļu WordPress funkciju un iespēju..

 • All-in-one vietne programmatūra. Tas ļauj jums izveidot jebkura veida tīmekļa vietni ar nosacījumu, ka varat rīkoties ar nelielu tehnisko iestatīšanu – ietverot pašas programmatūras instalēšanu, spraudņu instalēšanu, motīva instalēšanu un pēc tam e-komercijas spraudņa instalēšanu, lai veiktu veikala darbības.
 • Nepieciešamas zināmas vietņu veidošanas prasmes. Atkarībā no pielāgojumiem, kurus vēlaties veikt, jums, iespējams, būs vajadzīgas arī kodēšanas vai dizaina prasmes.
 • WordPress programmatūra ir bezmaksas. Lai to izmantotu, jums jāpierakstās uz tīmekļa resursdatoru un jāpērk domēna vārds. Kad viss ir salikts kopā, jūs varat sākt darbu ar WordPress par aptuveni USD 5 mēnesī.
 • Lieliskas satura pārvaldības iespējas.
 • Tūkstošiem tēmu / dizainu, no kuriem izvēlēties, gan bezmaksas, gan maksas.
 • Īpašas paplašināšanas iespējas, izmantojot spraudņus.
 • Nav tieša atbalsta, bet ļoti noderīga atbalsta kopiena.

Kad jums vajadzētu izmantot Shopify, izmantojot WordPress?

Shopify izceļas kā pielāgots e-komercijas risinājums ikvienam. Ar ko visi, mēs domājam cilvēkus, kuriem, iespējams, nav nekādu vietņu veidošanas vai kodēšanas iemaņu, tomēr viņi tomēr vēlas, lai paši varētu izveidot satriecošu tiešsaistes veikalu.

Galvenais ieguvums, strādājot ar Shopify, ir tas, ka jūs varat sākt strādāt dažu minūšu laikā un gandrīz nekavējoties sākt apkalpot savus pirmos klientus.

Pat atceļot kodēšanas un vietņu veidošanas prasmes – kas jums nav vajadzīgas -, jums nav arī pilnībā jāpārzina dažādas e-komercijas biznesa realitātes. Shopify palīdz iestatīt tādas lietas kā inventārs, nodokļi, piegādes iestatījumi un tā tālāk. Citiem vārdiem sakot, tas atrisina katru pēdējo garlaicīgo biznesa aspektu.

Otrkārt, Shopify ir arī patiešām pieņemams risinājums. Lai sāktu, nepieciešami tikai USD 9 mēnesī. Par šo cenu jūs saņemat piekļuvi vairāk nekā pietiekamam vietņu dizainam un pielāgošanas iespējām.

EsĪslaicīga atbilde uz jautājumu “kad lietot Shopify?”:

 • A) iespēja: Izmantojiet to, ja jums nav neviena tīmekļa vietnes un vēlaties ātri atvērt kvalitatīvu e-komercijas veikalu.
 • B) variants: Izmantojiet to, ja jums nav iemaņu projektēšanas, kodēšanas vai vietņu veidošanā, un jūs nevēlaties nolīgt nevienu, lai jūs iestatītu e-komercijas veikalu..
 • C) iespēja: Izmantojiet to, ja vēlaties integrēt savu tiešsaistes veikalu ar savu bezsaistes veikalu uz vietas.
 • D) iespēja: Izmantojiet to, ja jums nepieciešama lieliska e-komercijas platforma ar piekļuvi klientu atbalstam … tikai gadījumā.

Ja kaut kas no iepriekš aprakstītā raksturo jūs, dodieties uz Shopify.

Nav nozīmes arī tam, vai vēlaties pārdot fiziskus produktus, lejupielādēt digitālās lejupielādes, pakalpojumus vai pat veikt drošas kravas. Shopify var rīkoties ar jebko. Piedāvāto produktu skaits arī nav faktors (neatkarīgi no tā, vai tas ir 1 vai 1000).

Kad lietot WordPress virs Shopify?

WordPress ir spēkstacija. Tā ir gandrīz ideāla vietņu platforma, kas spēj darbināt visa veida vietnes.

Bet ir nozveja. Vai drīzāk pāris nozvejas.

 • WordPress ir programmatūras gabals = jūs varat to iegūt bez maksas, bet pēc tam tas pats jāinstalē tīmekļa resursdatorā, jākonfigurē un galu galā jāuzsāk vietne ar to.
 • Neatkarīgi no WordPress galvenokārt ir emuāru veidošanas platforma. Tas vispār nesniedz e-komercijas funkcijas. Tos, kurus varat iegūt, izmantojot spraudņus. Piemēram, populārā WooCommerce.
 • Papildus e-komercijas spraudnim ir nepieciešams daudz citu spraudņu, lai apstrādātu dažas standarta iespējas, piemēram, SEO un sociālos saziņas līdzekļus. Jums arī vajadzīgs izskatīgs un firmas tēma (dizains) – lai jūsu e-komercijas veikals izskatās unikāls un oriģināls.

Tas viss nozīmē, ka WordPress, iespējams, ir risinājums mazliet prasmīgākam lietotājam. Jums jājūtas ērti, rediģējot PHP failus ar rokām, izveidojot savienojumu ar serveri, izmantojot FTP, un jāpavada pēcpusdiena dažu iestatījumu panelī..

To sakot, iepriekšminētais WooCommerce ir lielisks e-komercijas spraudnis. Tas dod jums visas funkcijas, kuras jūs varētu lūgt, piemēram, iepirkumu grozi, preču katalogi, tiešsaistes maksājumi, kuponi utt. Vissvarīgākais ir tas, ka spraudnis ir bezmaksas!

Tu vari atrast alternatīvie WordPress iepirkumu ratiņi šeit.

Woocommerce

EsĪslaicīga atbilde uz jautājumu “kad lietot WordPress e-komercijai?”:

 • A) iespēja: Izmantojiet to, ja jums jau ir WordPress vietne un esat pazīstams ar interfeisu. Piemēram, WooCommerce jūsu izstrādājumiem un pasūtījumiem izmanto to pašu administratora paneļa organizāciju, tāpēc nav papildu mācīšanās līknes.
 • B) variants: Izmantojiet to, ja jums jau ir WordPress vietne un vēlaties samazināt izmaksas, nevajadzējot vairāk ieguldīt līdzekļus jaunā e-komercijas platformā.
 • C) iespēja: Izmantojiet to, ja vēlaties dažkārt eksperimentēt ar avota kodu.
 • D) iespēja: Izmantojiet to, ja varat tikt galā bez ātra klientu reakcijas.

Par šo pēdējo daļu: Pašlaik jums varētu šķist, ka klientu atbalsts nav tik liels darījums. Bet ņemiet vērā, ka šeit runājam par jūsu biznesu. Piemēram, ja notiek kaut kas tāds, kas liek jūsu vietnei samazināties, ja tās neesat tiešsaistē visu dienu, tas var nozīmēt nopietnu triecienu jūsu biznesa ienākumiem. Arī daudz stresa, kamēr mēs pie tā atrodamies.

Tie ir laiki, kad mums ir tendence novērtēt klientu atbalstu, kas darbojas visu diennakti!

WordPress vai Shopify? Vēl īsāka atbilde.

Ja iepriekš norādītās iespējas neatbilst jūsu gaumei, mums ir vēl īsāka atbilde.

Tikai ņemiet vērā, ka tas ir a milzīgs pārāk vienkāršošana. Daudzos gadījumos labāk ir ievērot kādu no iepriekš minētajām iespējām. Bet, ja vēlaties pārāk īsu atbildi, tad šeit tas ir:

 • Ja jums jau ir WordPress vietne, vienkārši instalējiet WooCommerce un atveriet e-komercijas veikalu kā šīs esošās vietnes elementu..
 • Ja jums vēl nav vietnes, atveriet savu e-komercijas veikalu, izmantojot Shopify.

Man ir divi motīvi šajā jautājumā: ietaupot laiku un naudu.

Pavisam vienkārši – ja jums jau darbojas WordPress vietne, vienmēr būs ātrāk un lētāk šai vietnei pievienot tikai e-komercijas komponentu, nevis izveidot kaut ko jaunu. No otras puses, ja jums vēl nav vietnes, tad ir ātrāk un vienkāršāk iet citu ceļu un atvērt e-komercijas veikalu ar specializētu platformu, piemēram, Shopify. Tas ir viss!

Papildu informācija:

 1. Kā instalēt un lietot Shopify
 2. Kā instalēt un izmantot WordPress / WooCommerce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map