TMDHosting pārskats

Kā TMD iekļuva Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumu topā? Tl; DR


Kā jūs jau zināt, mēs uzskaitām tikai cienījamus uzņēmumus ar labāko aparatūru, kas nodrošinās jūsu projektu nevainojamu darbību. Svarīgi ir tas, cik nopietni uzņēmums uztver atbalstu un drošību.

TMDHosting-new-logo-Black-500px
UPTIME
995
ĀTRUMS
998. lpp
ATBALSTS
977
CENA
982
IESPĒJAS
972
ZAĻĀ
970. lpp
INOVATĪVS
989. lpp

TMDHosting viņi abus ņem vērā. Biļešu sistēmā jūs varat jautāt jebko, uz ko vidējā atbildē tiek sniegts 15 minūtēs, atbalstu nodrošina iekšējie sysadmin darbinieki, kas tur strādā 24 stundas diennaktī, pat brīvdienās. Viņiem ir rezerves grafiks, kurā vismaz vienreiz nedēļā visi faili tiek glabāti attālā vietā. Pensija uz Londonu no Amsterdamas datu centra ir tikai 8,5 ms. Jūs saņemat CPanel un Softaculou, lai jūs varētu izvietot savu projektu 30 sekundēs. Turklāt viņiem ir 60 dienu naudas atdošanas politika, lai jūs varētu droši pārbaudīt pakalpojumu. Izmēģiniet to vietnē www.tmdhosting.com un paziņojiet mums, ko domājat.

Pārskats

TMD hostings ir izveidots 2007. gadā ar 4 darbiniekiem, un 7 gadus viņiem ir vairāk nekā 70 darbinieku un apmēram 70 000 mitinātu vietņu. Šis vienmērīgais pieaugums ir viens no hostinga pakalpojuma kvalitātes rādītājiem.

Uzņēmums ir dibināts Orlando, FL, bet viņi ir paplašinājušies un tagad ir izvietojuši augstākā līmeņa aparatūru 4 datu centros, no kuriem viens atrodas Amsterdamā, un tam ir ātrs reakcijas laiks uz Lielbritāniju, un, kā mēs zinām, jūsu projekta atrašanās vieta ir svarīga gan SEO, gan UX gudri.

Hostings ir mērogojams, un jūs varat sākt mazu darbību, un, ja laika gaitā jūsu projekti palielinās, TMD hostinga puiši var jums atrast labāku mašīnu. Viņi piedāvā dažādus plānus, piemēram, kopīgu tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanu, speciāla servera mitināšanu, e-komercijas mitināšanu.

Tehnoloģijas

Pēdējā kalendārā gada uptime ir 99,9996%, un šeit ir ping zonde no viena no mūsu Amsterdamas balstītajiem serveriem uz GTMetrix testa IP adresi, kas atrodas Londonā:

sakne @ node01 [~] # ping-c10 217.27.250.160
PING 217.27.250.160 (217.27.250.160) 56 (84) datu baiti.
64 baiti no 217.27.250.160: icmp_seq = 1 ttl = 56 laiks = 8.53 ms
64 baiti no 217.27.250.160: icmp_seq = 2 ttl = 56 laiks = 8.45 ms
64 baiti no 217.27.250.160: icmp_seq = 3 ttl = 56 laiks = 8.48 ms
64 baiti no 217.27.250.160: icmp_seq = 4 ttl = 56 laiks = 8.44 ms
64 baiti no 217.27.250.160: icmp_seq = 5 ttl = 56 laiks = 8.49 ms

Viņi izmanto augstākā līmeņa aparatūru ar SSD diskdziņiem, kas tiek mainīti pāris reizes gadā, un serveri ir īpaši ātri. Varat to pārbaudīt, instalējot WordPress vai Joomla, un 30 sekunžu laikā (ieskaitot klikšķus) to izveidot un palaist.

Jūs saņemat a CPanel tāpēc jūs nekavējoties saņemat visus rīkus, kas nepieciešami projekta migrēšanai uz serveri. Ar Softaculou jūsu rīcībā varat instalēt iecienīto lietotni un sākt to darbināt 30 sekundēs.

Atbalsts

Labās lietas, kas saistītas ar TMD atbalstu, ir tas, ka jūs varat brīvi migrēt esošo projektu. Atbalsta personāls ir pieredzējis, strādā Eiropā, un, izmantojot biļešu sistēmu, jūsu problēmas tiek atrisinātas vidēji 15 minūtēs (mūsu gadījumā uz abām biļetēm, kuras mēs ievietojām testēšanas laikā, tika atbildēts 7 minūtēs)

Tas, kas mums patīk TMDhosting, ir viņu attieksme pret atbalstu, lūk, ko viņi ir atbildējuši, kad viņiem jautājām par to:

“Mēs neatrodam ārpakalpojumus vienai vietai ārpus mūsu telpām. Augstākas kvalitātes nodrošināšanai katrā pakalpojumu līmenī – infrastruktūrā, klientu apkalpošanā un tehniskajā atbalstā – ir nepieciešams daudz cilvēku, kas strādā kā viens. Tas reti notiek ar ārpakalpojumu vietām, un mēs nekad nezaudējam kvalitāti Mums ir klientu apkalpošana, tehniskais atbalsts un sistēmu administratori, kas ir pieejami visu diennakti, pat brīvdienās.

Sākotnēji pieprasījumi tiek piegādāti 15 minūšu laikā, un mēs cenšamies panākt izšķirtspēju pēc iespējas ātrāk, vidēji izmantojot aptuveni 20 minūtes pēc sākotnējās atbildes. Tomēr tas lielā mērā ir atkarīgs no pieprasījuma, taču uz lielāko daļu tiek atbildēts pirmo 15 minūšu laikā pēc tā iesniegšanas. Sarežģītāki topi prasa no 20 līdz 30 minūtēm, un, ja kaut kas patiešām ir grūti, tas var aizņemt pat stundu, bet tas ir diezgan reti. “

Negatīvā puse ir tā, ka atbalstam nav Lielbritānijas tālruņa numura, un mēs nevarējām atrast tiešraides tērzēšanas iespēju lietotāju apgabalā (mājas lapā ir tiešraides tērzēšana), tāpēc, ja jums ir steidzama problēma, jūs varat tos izmēģināt, viņi bija noderīgi, kad pārbaudījām pakalpojumu).

Arī vietnes sadaļa “Pamācības” ir novecojusi. Bet tas tiek kompensēts ar bezmaksas migrāciju un ātro atbalstu. Tāpēc atcerieties – ja jums ir kādi jautājumi, iesūtiet atbalsta biļeti.

Datu drošība

Viens no vissvarīgākajiem punktiem to web hostinga uzņēmumu vērtēšanā, kurus mēs uzskaitām top5hosting, ir tas, cik nopietni viņi uztver datu drošību un cik droši ir jūsu dati. Datu centram Amsterdamā, kur izvietoti serveri, ir militārā līmeņa drošība. Lūk, ko viņi teica, kad mēs viņiem jautājām, kā viņi apstrādā datus uzņēmumā:

“Mēs ļoti nopietni uztveram datu drošību un visās mūsu platformās (koplietotajā, tālākpārdevējā, VPS / Cloud, speciālajā) ir noteikts stingrs dublēšanas grafiks – mēs vismaz reizi nedēļā uzņemam failu / mapju momentuzņēmumus, kamēr mēs darām MySQL un citu ar DB saistītu saturu katru dienu, saglabājot tos atpakaļ līdz 7 dienām.

Process ir automatizēts, bet mūsu sistēmas administratori katru dienu pārbaudīs, vai momentuzņēmumi ir pareizi veikti. Visas rezerves kopijas tiek glabātas attālā vietā. Mūsu sistēmas administratoru komandā ir cilvēki, kas nodarbojas ar iespējamo drošības draudu vai ielāpu izlaišanas uzraudzību, kas ir piemērojami mūsu izmantotajai programmatūrai. Mēs reaģējam uz drošības draudiem un piemērojam ielāpus ar mūsu “cik drīz vien iespējams” politiku.

Mums ir ciešas attiecības ar visiem mūsu programmatūras pārdevējiem, piemēram, CloudLinux un cPanel, un nav reti jāpielieto plāksteris, pirms tas tiek pat paziņots sabiedrībai. Arī mūsu komandā ir vairāki šo projektu atbalstītāji. “

Lietas, kas jāatceras, uzaicinot dziesmu

Saglabājiet savus pierakstīšanās e-pastus drošībā. DNS informācijai un servera IP vajadzētu būt tur, ja jūs to meklējat (jo tas nav atrodams lietotāja apgabalā). Ja jums ir kādi jautājumi, iesūtiet atbalsta biļeti, tie ir ļoti noderīgi. Un jūs varat pats to pārbaudīt šādā veidā :)

Pārliecinieties, ka jūsu projekts ir izlikts Amsterdamas serverī. Ja nezināt, kā to pārvietot, jautājiet atbalstam. (Protams, ja jūs mērķējat uz Lielbritāniju, nevis uz ASV vai Āziju.)

Apkopojot to

TMDHosting ir plaši pazīstams kā modernu tehnoloģiju nodrošināšana par pieņemamu cenu ar lielisku bezmaksas klientu atbalstu. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem nav tehnisko zināšanu vai to ir maz, jo viņi no tā var gūt labumu un ietaupīt laiku un naudu, instalējot lietojumprogrammas, moduļus utt. Viņiem ir arī 2 mēnešu naudas atdošanas politika, tāpēc mēs iesakām jums pārbaudīt TMDHosting un palikt kopā ar viņiem, ja jums patīk pakalpojums.

APMEKLĒJUMS tmdhosting logo UN SAŅEMT MŪSU 50% ATLAIDI

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • Bezmaksas iestatīšana; Pārskaitījums
 • Neierobežots trafiks, e-pasts, DB
 • Bezmaksas iknedēļas rezerves kopija
 • cPanel
 • Bezmaksas CloudFlare CDN
 • Labākā vietnes veiktspēja, izmantojot SuperCacher
 • Automātiskais instalētājs ērtai sākšanai
 • Jauni ātri serveri ar lielisku veiktspēju
 • Tuvākais datu centrs atrodas Amsterdamā

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas iestatīšana; Pārskaitījums
 • 24/7 Eiropas atbalsts
 • SysAdmins rūpēsies par jūsu biļetēm 15 minūtēs
 • Tie nodrošina ekspertu lietojumprogrammu atbalstu, izņemot mitināšanu (WordPress, Joomla, Magento)
 • Nav Lielbritānijas tālruņa numura, lai saņemtu atbalstu
 • Lietotāju zonā nav tiešraides tērzēšanas

Cenu noteikšana

 • Elastīgi plāni
 • Var iegādāties katru mēnesi
 • Sākot no 1,75 £ / mēn.
 • 60 dienu naudas atdošana
 • Nevienu neatradām

Aizmugures apskats

Šeit mēs piedāvājam dažus attēlus no TMD mitināšanas aizmugures (cPanel), lai jūs varētu gūt labāku priekšstatu par intuitīvo lietotāja zonu, ko iegūstat, reģistrējoties.

Tīmekļa resursdatora veiktspēja

tmdhosting testa rezultāti

Pingdom ātruma pārbaude no Amsterdamas servera.

Kā redzat, WordPress noklusējuma instalēšana, ko mēs izveidojām pārbaudei, bez kešatmiņas spraudņiem vai ātruma pielāgošanas tika palaista par 85% ātrāk nekā visas pārbaudītās vietnes.

Vietnes ielādes laiks bija 1,29 s.

tmdhosting testa rezultāti

Stresa tests no LoadImpact palīdz noteikt spēju rīkoties ar noteiktu daudzumu lietotāju (slodzi) jūsu vietnē. Mērķis ir redzēt, kā jūsu vietne darbosies, ja būs pakļauta gan gaidāmajai, gan stresa slodzei.

Pat ja 25 lietotāji pārlūko mūsu vietni no Brazīlijas, ielādēšanas laiks ir vidēji 2 sekundes.

Tās ir dažas ļoti labas norādes.

Šeit varat arī apskatīt citus populārākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pārskatus un salīdzinājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map