Trek – atsaucīgs WordPress tūres / ceļojuma tēmas padziļināts apskats

Kā jūs zināt, WordPress ir viegli viena – ja ne pati labākā – publicēšanas platforma un satura pārvaldības sistēma (CMS), lai viegli izveidotu jebkura veida tīmekļa vietnes, neatkarīgi no tā, cik tehniskas zināšanas un prasmes ir lietotājam. Izmantojot WordPress, jums ir pilnīga brīvība izveidot un pārvaldīt savu vietni pat bez trešo personu atbalsta. Ja vēlaties izveidot ceļojumu emuāru vai viesnīcas vai tūrisma aģentūras vietni, WordPress ir ideāla platforma tam, it īpaši, ja jūs meklējat spēcīgu tiešsaistes biznesa klātbūtni.


Ikvienam patīk ceļot, tāpēc daudzi cilvēki tiešsaistē meklē jaunus ceļojuma mērķus. Ceļojumu aģentūrām vai jebkurai personai, kas nodarbojas ar tūrismu, būtu jāizmanto šī priekšrocība, izveidojot savu tīmekļa vietni. WordPress motīvi ļauj jums izveidot pilnībā funkcionālu un skaistu vietni par katru budžetu un bez lielām pūlēm. Vislabākās ekskursijas / ceļojumu WordPress tēmas ir komplektētas ar daudzām funkcijām, kas izceļ visas labās īpašības un palīdz jūsu biznesu novirzīt jaunā augstumā. Tas ne tikai palīdzēs jums izveidot skaistu ceļojumu vietni, bet arī palīdzēs jums viegli sazināties ar klientiem un potenciālajiem klientiem. Viena no tēmām, kurai uzticas tūkstošiem vietņu īpašnieku un izstrādātāju, ir Trek – atsaucīga WordPress tūre / ceļojuma tēma.

Šodien mēs sīkāk aplūkosim Trek, kas daudziem cilvēkiem tiek uzskatīts par obligātu ceļojumu aģentūras tēmu. Vai tas ir dizaina dēļ? Vai tās varētu būt paketes komplektācijā iekļautās funkcijas un iespējas? Kādi ir iespējamie plusi un mīnusi, iegādājoties šo tēmu? Uz visiem šiem jautājumiem tiks atbildēts šajā Trek – atsaucīgā WordPress tūres / ceļojuma tēmas padziļinātā pārskatā.

Iesim labi!

Pārskats

Pārgājiens – atsaucīga WordPress tūre / ceļojuma tēma ir viena no vislabāk pārdotajām un visaugstāk novērtētajām WordPress tēmām vietnē ThemeForest, ceļojuma kategorijā. To ir izveidojis Elites Autors, PixelGrapes, tīmekļa attīstības un dizaina aģentūra, kas ir pazīstama ar to, ka tā lietotājiem piedāvā kvalitatīvus un pieejamus, ar e-komerciju saistītus premium klases produktus.

Trek ir veidots uz jaudīgā Twitter Bootstrap ietvara ar pilnībā atsaucīgu dizainu, kas ir ideāli piemērots grāmatu ceļojumiem un ekskursijām. Tas arī veido emuāru, kurā varat parādīt dažādas apskates un ceļojuma vietas. Unikāla šai tēmai ir galerijas displeja lapa un FAQ sadaļa, kurā klienti un vietnes apmeklētāji var atrast vairāk informācijas par jūsu pakalpojumiem, kā arī maksājumiem un īpašiem piedāvājumiem. Trekam ir arī daudz pielāgotu īskodu un logrīku, kurus varat izmantot un integrēt savā vietnē, lai klientiem nodrošinātu vienmērīgu pieredzi. Tēma ir pielāgota ceļojumu un tūrisma uzņēmumiem, kuri vēlas lieliski parādīt savu biznesu tiešsaistē. Bet ar dažiem labojumiem šeit un tur jūs varat izmantot šo motīvu jebkura veida vietnei vai emuāram, neatkarīgi no tā, vai tas ir personīgais emuārs, tiešsaistes portfelis, korporatīvā vietne utt..

Dizains

Trek – atsaucīga WordPress tūre / ceļojuma tēma ir tīrs, minimālistisks un moderns dizains, kas koncentrējas uz jūsu vietnes vissvarīgāko aspektu: saturu. Tas lieliski izmanto balto vietu un sporta veidā padara lielu slaidrādi mājaslapā, kur var parādīt savus labākos pakalpojumus un piedāvātos ceļojuma mērķus. Papildus noklusējuma izkārtojumam ir daudz vairāk iepriekš izveidotu mājas lapu struktūru, kuras varat izmantot ārpus komplekta, tādējādi ietaupot milzīgu laiku tēmas pielāgošanai, it īpaši, ja ar noklusējuma struktūru nepietiek, lai atbalstītu jūsu biznesu..

Ja kāds no iepriekš izveidotajiem lapas izkārtojumiem neatbilst jūsu vajadzībām, Trek arī dod jums iespēju pielāgot savu lapu, izmantojot motīvu administratora paneli. Jūs varat pielāgot jebko, sākot ar krāsu shēmu un beidzot ar fontiem. Tajā pat ir pieejams pielāgošanas priekšskatījuma panelis, kurā reālā laikā var redzēt motīva izmaiņas.

Trek arī ļauj savai vietnei pievienot emuāra sadaļu, kurā jūs varat izvēlēties no diviem dažādiem izkārtojumiem: Klasiskais un Režģis. Šai tēmai ir arī unikāla galerijas displeja lapa populāru ceļojumu / ceļojumu galamērķu attēlu demonstrēšanai, kā arī FAQ sadaļa un lapa Sazinieties ar mums. Citās lapās, kas raksturīgas tikai šai tēmai, ir vietnes karte un ekskursiju lapa. PixelGrapes arī norādīja uz punktu, lai pievienotu pielāgotus īskodus, lai vēl vairāk paplašinātu vietnes funkcionalitāti, ieskaitot to, kas paredzēts atsauksmēm, ikonām, jaunākajiem ziņojumiem, pogām un plūsmām, cilnēm un akordeoniem, kolonnām un paziņojumiem..

Trek ir 100% atsaucīgs, kas nozīmē, ka tas ir skatāms lielākajā daļā interneta un mobilo ierīču, sākot no personālajiem datoriem līdz viedtālruņiem. Tas arī ļauj jūsu vietnē parādīt video fonu, piešķirot tam labāku vizuālo pievilcību.

Galvenās iezīmes

Līdz šim jūs esat uzskatījis Trek – atsaucīgu WordPress tūres / ceļojuma tēmu par savu vietņu galveno izvēli. Šīs tēmas mīlēšanai ir daudz iemeslu. Iepazīstieties ar pilnu tā funkciju sarakstu zemāk:

 • Pilnīgi atsaucīgi. Trek ir veidots uz cieta Twitter Bootstrap ietvara ar adaptīvu dizainu, kas padara to nevainojamu darbību jebkurā ierīcē.
 • Motīvu pielāgošanas rīks ar tiešraides priekšskatījumu. Šī tēma palielina jūsu WordPress pieredzi, pievienojot reāllaika pielāgošanas priekšskatījuma paneli, kas ļauj piešķirt motīvam tādu izskatu, kas ir pilnīgi unikāls jūsu biznesam vai zīmolam.
 • Neierobežotas krāsas. Motīvu pielāgotājā atlasiet jebkuru izcēlumu un lieciet Trek izskatīties tā, kā vēlaties.
 • Vairāk nekā 600 Google tīmekļa fontu. Izvēlieties no simtiem skaistu fontu opciju.
 • Neierobežots sānu joslu skaits. Motīvā ir dinamiskas sānjoslas, kas ļauj izveidot jaunu sānjoslu jebkurai ziņai vai lapai, lai nodrošinātu maksimālu elastību.
 • Īsie kodi. Trek ir aprīkots ar ērti lietojamiem īskodiem, kurus varat izmantot ārpus komplekta, lai paplašinātu motīva funkcionalitāti un nodrošinātu vienmērīgu pieredzi klientiem.
 • Ekskursijas lapa. Tēmā ir iekļauta pielāgota tūres lapa, lai parādītu savus ceļojuma paketes un citus īpašos piedāvājumus.
 • Tulkojums gatavs. Trek iekļauj .mo un .po valodu failus, lai jūsu vietni varētu tulkot daudzās dažādās valodās, ļaujot jums rūpēties par pasaules auditoriju..
 • Pieņemt samaksu. Trek ir integrēts ar PayPal maksājuma iespēju, lai jūs varētu viegli un droši iekasēt maksājumus vai depozītu. Motīvs atbalsta 11 dažādas valūtas.
 • + Atbalsts. Atbalsts nekad nav tālu, jo PixelGrapes nodrošina ātru un profesionālu palīdzību tēmas lietotājiem. Turklāt šo tēmu atbalsta liela lietotāju un izstrādātāju kopiena, kas labprāt pievērsīsies jebkurai problēmai, ar kuru jūs varētu saskarties, izmantojot motīvu..
Plusi un mīnusi

Neskatoties uz to, ka izmēģināšanai ir pieejams ļoti daudz bezmaksas WordPress motīvu, tādas aizvien populārākas ir tādas tēmas kā Trek – atsaucīga WordPress tūres / ceļojuma tēma. Ja jums rodas jautājums, kāpēc daži cilvēki maksātu par tēmu, kad tik daudz ir pieejams bez maksas, apsveriet šādus plus un mīnusus, izvēloties premium WordPress motīvu:

Plusi
 • Treka komplektācijā ir uzlabota funkcionalitāte, piemēram, ērti lietojams administratora panelis, lai veiktu pielāgojumus un vispārīgu vietnes konfigurāciju.
 • Augstākās kvalitātes motīvi tiek nodrošināti ar pastāvīgu atbalstu un biežiem atjauninājumiem. Tas ir svarīgi jebkurai tēmai, jo WordPress tiek atjaunināta tik bieži, ka daži no tēmās piedāvātajiem darbiem var pārstāt darboties, ja vien tā nav atjaunināta. Bezmaksas motīvi dažkārt tiek atjaunināti, taču, neatliekot aktuālu jautājumu par maksas lietotājiem, kuri tos gaida, atjauninājumi prasa daudz ilgāku laiku. Vēl ļaunāk, ka daži motīvu autori vienkārši zaudē interesi vai viņiem vienkārši vairs nav laika strādāt pie bezmaksas tēmas.
 • Augstākās kvalitātes tēmām, piemēram, Trek, parasti ir daudz augstāka kvalitāte nekā to brīvajiem kolēģiem, vienkārši tāpēc, ka autors iegūst līdzekļus, lai to padarītu labāku lietotājiem. Tas rada pozitīvu atgriezenisko saiti, kurā tēma turpina uzlaboties, jo arvien vairāk cilvēku to izmanto.
 • Trek komplektā ir lietotājam draudzīgas funkcijas, rīki un opcijas, kas ļauj lietotājam pielāgot vairākus motīvus elementus. Kaut arī bezmaksas tēmai parasti ir krāsu opcijas un izkārtojumi, premium tēmām ir vēl plašāks pielāgošanas iespēju klāsts, no kurām izvēlēties, piemēram, spēja pielāgot fontu un krāsu shēmu, pievienojot papildu sānjoslas, mainīt navigācijas izvēlni utt..
Mīnusi
 • Piemaksu tematika, protams, maksās jums, un tā netiks apgriezta. Piemaksu tēma parasti maksā no USD 30 līdz USD 300, īpaši tām, kurām ir izstrādātāja licence.
 • Izmantojot tādas vislabāk pārdotās tēmas kā Trek, pastāv iespēja, ka jūsu vietne izskatīsies tāda pati kā citas. Tas ir mazāk aktuāls, ja izvēlaties motīvu ar elastīgākām pielāgošanas iespējām.
 • Vairākas funkcijas nebūt nenozīmē, ka tēma ir labāka par otru. Galu galā, vairāk funkciju var nozīmēt, ka ir jāiemācās vairāk. Lai gan vairums tēmu autoru mūsdienās cenšas padarīt savus produktus pēc iespējas draudzīgākus iesācējiem, tas ne vienmēr ir iespējams, ja ņem vērā tēmas iespējas.

Kā redzat, nav skaidras atbildes par to, vai jums vajadzētu izvēlēties premium WordPress motīvu. Protams, tie var būt dārgi, taču tos var uzskatīt arī par cienīgu ieguldījumu, kas galu galā maksās pats. Dienas beigās tikai jūs varat izlemt, vai apmaksāta tēma ir tā vērtīga jūsu ceļojuma / ceļojumu biznesā, pamatojoties uz tēmas īpašnieka ieguvumiem un ar to saistītajām funkcijām. Tāpēc noteikti nosveriet visas savas vietnes vajadzības un izveidojiet radošu redzējumu par to, kā vēlaties, lai tā darbotos. Ja rodas problēmas ar Trek vai kādu citu jūsu izmantoto WordPress motīvu, jums ir plaša dokumentācija un apmācības instrukcijas, kā arī sabiedrības atbalsts, kas palīdzēs izskatīt gandrīz jebkuru problēmu, ar kuru jūs varat saskarties..

Galīgais spriedums – ideāla tēma visu veidu ceļojumu / tūristu vietnēm

Bez šaubām Trek – atsaucīga WordPress tūre / ceļojuma tēma ir viena no labākajām izvēlēm, lai izveidotu tīmekļa vietni vai emuāru tūrisma operatoru uzņēmumiem un čartera pakalpojumiem. Tā ir rūpīgi izstrādāta, lietotājam draudzīga un funkcijām atbilstoša premium tēma, kas ikvienam ļauj ērti izveidot vietni neatkarīgi no tā, vai viņiem ir zināšanas un prasmes tīmekļa izstrādē un noformēšanā. Ikvienam, kurš nopietni vēlas palielināt savu tūrisma / ceļojumu biznesu tiešsaistē, vajadzētu apsvērt šīs tēmas iegādi. Ar cenu tikai 49 USD, tas ir diezgan lēts un uzticams risinājums, kas palīdzēs jums izveidot nākamo lielo lietu tūrisma nozarē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map