Vai BlueHost piedāvā SEO pakalpojumus?

Savas vietnes izveidošana, iespējams, nav tik vienkārša, kā jūs to gaidījāt, it īpaši, ja esat jauns Web attīstības speciālists. Bet, pateicoties tādiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem kā BlueHost, tagad ikvienam – pat tiem, kuriem nav pieredzes tīmekļa izstrādē – ir iespējams izveidot savas vietnes, nepārkāpjot tādas lietas kā HTML. Šīs ir labas ziņas arī pieredzējušiem lietotājiem, jo ​​pilnvērtīgas, profesionāla izskata vietnes izveidošana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk.


Bet tikai tad, kad domājāt, ka viss ir pārklāts, kad vietne ir izveidota un darbojas, jūs saprotat, ka darāmā vēl ir. Ar funkcionējošu vietni nepietiek, lai cilvēki visā pasaulē zinātu par jūsu biznesu vai zīmolu. Šim nolūkam ir meklētājprogrammu optimizācija (SEO)..

Bet kas ir SEO, jebkurā gadījumā?

SEO ir būtiska jebkuras tiešsaistes mārketinga stratēģijas sastāvdaļa. Tas palīdz uzlabot jūsu vietnes rangu tādu galveno meklētājprogrammu kā Google, Bing un Yahoo dabiskajos rezultātos!.

[Fails # csp8368650, licence # 1337480] Licencēts caur vietni http://www.canstockphoto.com saskaņā ar gala lietotāja licences līgumu (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
c) Can Stock Photo Inc. / kbuntu

Piemēram, veicot pētījumu tiešsaistē, tam varat izmantot Google vai Bing. Kad esat ierakstījis atslēgvārdu, ko vēlaties izpētīt, jūs tiksit novirzīts uz meklēšanas rezultātu lapām, kurās uzskaitītas visatbilstošākās vietnes. Tie ir tie, kurus mēs saucam par dabiskiem rezultātiem vai kurus dažreiz sauc par “organiskiem rezultātiem”. To pamatā ir jūsu vietnes atbilstība noteiktam atslēgvārdam, un jūs domājat, ka jūsu vietne tiek parādīta virs dabiskajiem rezultātiem, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju un uzlabotu tiešsaistes redzamību..

Meklētājprogrammu rezultātus var iedalīt divās kategorijās:

 • Dabiskas / organiskas meklēšanas saraksts
 • Apmaksāts meklēšanas ieraksts

Kas attiecas uz apmaksātu meklēšanas ierakstu, vietnes īpašnieks tīšām reklamē savu vietni meklētājprogrammās par noteiktu cenu, lai meklēšanas rezultātu lapās būtu augstāk. Dažiem tas varētu noderēt, taču jāpatur prātā, ka 77% meklētājprogrammu lietotāju dod priekšroku klikšķiem uz dabiskiem, nevis maksas ierakstiem.

Kāda Web Host jums vajadzētu meklēt?

Ja jūs nopietni domājat gūt ienākumus no savas vietnes, skaista vietne vienkārši to nedarītu. Atcerieties, ka jūsu galvenais mērķis šeit ir piesaistīt pēc iespējas vairāk apmeklētāju. Izlemjot, kuru tīmekļa mitinātāju reģistrēties, noteiks jūsu vietnes nākotne.

Izmantojot BlueHost, jūs iegūsit visu, kas nepieciešams jūsu vietnei, sākot ar tā vispārējo funkcionalitāti un beidzot ar vairāk apmeklētāju piesaistīšanu. Viņi piedāvā dažādus SEO rīkus, kurus varat izmantot, lai novirzītu vairāk trafika uz jūsu vietni, papildus neierobežotajai diska vietai un joslas platumam..

Kā BlueHost uzlabo manas vietnes meklētājprogrammu rangu??

Izmantojot BlueHost SEO paketes, jūsu vietnes vērtējums dažādās meklētājprogrammās, protams, īsā laikā uzlabosies. To iesaiņojumā ir šādi:

 • Jebkurā laikā jūs jebkurā laikā varat piekļūt mārketinga programmu vadītājam, lai saņemtu savus jautājumus. BlueHost sniegs jums atsauksmes un ieteiks atslēgvārdus, kas maksimāli palielinās jūsu vietnes relativitāti.
 • Bluehost SEO komanda nodrošinās jums vairāk ienākošās saites uz jūsu vietni un veiks saites izveidi ārpus vietnes, piemēram, sociālo grāmatzīmju izveidošanu un rakstu izplatīšanu, lai palīdzētu uzlabot vietnes rangu..
 • Jūs saņemsit iknedēļas pārskatus, lai sekotu līdzi jūsu atslēgvārdu gaitai un jūsu pozīcijai meklētājprogrammās.

Katrā BlueHost mitināšanas plānā ir bezmaksas meklētājprogrammu iesniegšana. Tas nozīmē, ka jums nevajadzēs gaidīt vecumus, līdz jūsu tīmekļa vietne būs pazīstama meklētājprogrammās. BlueHost veiks jūsu darbu jūsu vietā. Neatkarīgi no tā, BlueHost piedāvā arī profesionālus SEO pakalpojumus tiem, kas nopietni domā par viņu ranga paaugstināšanu. Šāda veida iesaiņojumā ietilpst:

 • SEO saistīšana. BlueHost katru mēnesi izveidos vairāk saišu uz jūsu vietni, rakstot un izplatot oriģinālo saturu.
 • SEO rakstīšana. BlueHost profesionālie SEO copywriters būs tie, kas izveidos pielāgotu saturu, kas nepieciešams jūsu vietnei, lai tā izceltos starp visiem citiem.
 • Analīze un ziņošana. Komanda ģenerēs rezultātus un atsauksmes, lai jūs būtu informēts par jūsu vietnes darbību.

Pagaidām kārdinājums? Reģistrējieties vietnē BlueHost jau šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map