Vai BlueHost piedāvā vietņu veidotāju?

BlueHost piedāvā pāris pārsteidzošus vietņu veidotājus, kas palīdz saviem klientiem veidot profesionāla izskata emuārus un vietnes, pat nepieskaroties vienai koda rindai. Viņi izmanto WordPress un Weebly vietņu veidotāju, un tie abi nodrošina dažādas funkcijas, lai palīdzētu saviem klientiem izveidot savas vietnes.


Gan WordPress, gan Weebly ir lieliski piemēroti tiem, kuriem nav tehnisku iemaņu un zināšanu savas vietnes veidošanā. Viņiem abiem ir jau sagatavotas motīvi / veidnes, tāpēc lietotājiem ir daudz iespēju savas vietnes pielāgošanai.

Bet kas jebkurā gadījumā ir vietņu veidotājs?

Vienkārši sakot, vietņu veidotājs tiek izmantots vietņu izveidošanai, nepieprasot lietotājam manuāli rediģēt kodu. Vietņu veidotāji ir vai nu uz tīmekļa balstīti patentētie rīki, vai arī tie ir datoru programmatūras veidā. Parasti šos tīmekļa rīkus nodrošina tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Tie ir paredzēti lietotājiem, lai izveidotu privātas vietnes.

Weebly vietņu veidotāja funkcijas

Weebly vietņu veidotājs ir viena no daudzajām programmām, kuras piedāvā BlueHost, cenšoties uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti. Šobrīd viņi piedāvā divas versijas: Basic un Pro.

Pamata izdevums ir brīvi lietojams visiem BlueHost kontu īpašniekiem. Tas atbalsta 6 tīmekļa lapas un nodrošina video atbalstu YouTube un Adobe Flash. Turklāt tas nodrošina emuāru, veidlapu, meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) un RSS plūsmas uzturēšanu.

Tiem, kam nepieciešami sarežģītāki līdzekļi, varat izvēlēties Pro versiju ar neierobežotu tīmekļa lapu atbalstu. Tas arī ļauj lietotājiem iestatīt paroles pievienotajam vietņu drošības līmenim. Tie, kas jaunina uz Pro versiju, var pielāgot vietņu veidnes / motīvus.

Weebly vietnes veidotājs ietver šādas funkcijas:

 • Simtiem iepriekš sagatavotu veidņu pielāgošanai
 • Izkārtojuma moduļi (piemēram, attēli, video, teksts) kā papildinājums klienta vietnei
 • Integrēts attēlu redaktors, emuāru atbalsts un izsekošanas rīki
 • Rīki, kas vienkāršo vietņu izveidi

Vietnes veidotāja WordPress funkcijas

WordPress, iespējams, ir vispopulārākais vietņu veidotājs, ko varat atrast tiešsaistē. Tas ļauj izveidot profesionāla izskata vietni tikai dažu minūšu laikā. Varat izveidot jebkura veida vietnes, sākot no vienkāršas personīgās emuāru vietnes līdz pilnvērtīgai, daudzlapu vietnei.

WordPress ļauj lietotājiem pielāgot savu vietni, lai cik viņi to vēlētos. Tas nāk ar daudzām tēmām, kas rūpējas par dažādām nišām un nozarēm. Tajā ir arī daudz spraudņu, kurus varat izmantot dažādiem mērķiem. Šīs tēmas un spraudņi var būt bezmaksas vai maksas, atkarībā no izstrādātājiem un viņu piedāvātajām funkcijām.

Tālāk ir norādīts iemesls, kāpēc vietnes izveidošanai jāizmanto WordPress:

 • Tas ir vienkārši un ērti lietojams. Daudzi cilvēki dod priekšroku tās izmantošanai virs jebkuras citas platformas, jo tai ir lietotājam draudzīgs interfeiss. WordPress ļauj viegli pievienot fotoattēlus, videoklipus un cita veida saturu savai vietnei.
 • Tas ir mūsdienīgs un labi izveidots. WordPress tiek nepārtraukti atjaunināts ar savu tehnoloģiju komandu, un tas vienmēr ir integrēts ar jaunākajiem Web dizaina un attīstības jautājumiem.
 • Jūs esat sabojāts par izvēli ar simtiem tūkstošu tēmu. WordPress kopiena ir plaša, un tajā ir daudz pārsteidzošu tēmu izstrādātāju, kas piedāvā bezmaksas un augstākās klases tēmas, kuras varat izmantot jebkura veida vietnēm. Tas ir milzīgs ieguvums klientiem. Turklāt jūs varat viegli pielāgot savas vietnes izskatu, kad vien vēlaties.
 • SEO draudzīgas vietnes. Vietnes, kuru pamatā ir WordPress, ir veidotas SEO jomā, kas var palīdzēt piesaistīt vēl plašāku auditoriju un uzlabot vietnes tiešsaistes redzamību..
 • Tam ir satura pārvaldības sistēma (CMS). Šis ir apsveicams papildinājums ikvienam, kurš vēlas deleģēt komandai dažādus uzdevumus. WordPress ir CMS, kas ļauj ātri un ērti paplašināt vietni.
 • Tam ir visaugstākais klientu atbalsts un draudzīga kopiena.

Kā es varu piekļūt vietņu veidotājiem manā BlueHost kontā?

Ikviens BlueHost konta īpašnieks var izmantot Weebly un WordPress. Lai piekļūtu šiem vietņu veidotājiem, vienkārši izpildiet šos norādījumus:

 1. Piesakieties savā BlueHost kontā. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz vadības paneli.
 1. No Vietne sadaļu, jūs redzēsit Instalējiet WordPress un Izmantojiet Weebly. Izvēlieties vēlamo vietnes veidotāju.
 1. Atlasiet domēna vārdu, kuru vēlaties izmantot savai vietnei, un sāciet veidot!

Ātri un vienkārši, vai ne? Tāpēc izvēlieties BlueHost visām jūsu tīmekļa vietnes vajadzībām šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map