Vai eHost piedāvā ikmēneša maksājumu?

eHost piedāvāja ikmēneša maksājuma iespēju līdz 2016. gada martam, un pēc tam viņi to noņēma.


2017. gadā tie tiek slēgti, tāpēc SEO iemeslu dēļ es vienkārši atstāju šo lapu, tāpēc, ja kāds meklē eHost, viņi manā vietnē atradīs patiesību par eHost.

Tomēr, cik maksā, maksājot katru mēnesi?

Man bija ziņkārība, tāpēc es saburzīju numurus. Es salīdzināju eHost cenu noteikšanu ar HostGator, kas ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē.

Pārbaudiet zemāk esošo tabulu, lai redzētu, ko es atklāju …

Neierobežots vietņu skaits vienā kontā?
Īpašs piedāvājums
USD 3,98 mēnesī, izmantojot kupona kodu BUILDPATH
Bezmaksas domēns?
(USD 12,95 gadā)
WordPress
45 dienu naudas atdošanas garantija?
Mēneša maksājums
Nav pieejams maksājums mēnesī. USD 4,78 par pirmo mēnesi. Atjauno par USD 11,95 mēnesī
Ja izvēlēsities ikmēneša maksājumu, līdz pirmā gada beigām jums būs jāmaksā kopsumma 136,23 USD.
12 mēnešu atlaide
Vairs nav pieejams. 57,36 USD (4,78 USD x 12 mēneši)
Ietaupiet 78,87 USD ar šo plānu!
24 mēnešu atlaide
Vairs nav pieejams. 125,11 USD (4,78 USD x 24 mēneši)
Ietaupiet USD 154,52 ar šo plānu!
36 mēnešu atlaide
Vairs nav pieejams. 163,27 USD (3,98 USD x 36 mēneši)
Ietaupiet USD 259,76 ar šo plānu!
Jebkuri kuponi?
Vairs nav pieejams. 3,98 USD / mēnesī aktivizācijas saite
Apmeklējiet vietni
Vairs nav pieejams. Apmeklējiet vietni HostGator

Ņemot vērā to, ka abi uzņēmumi nodrošina jūsu pirkumu ar 45 dienu naudas atgriešanas garantiju, var būt jēga paņemt 12, 24 vai 36 mēnešu plānu fiksēt ļoti diskontētas likmes, ja jūs nolemjat saglabāt savu kontu.

Ja jūs joprojām dodat priekšroku opcijai mēnesi, kaut arī ilgtermiņā tas maksā vairāk, HostGator piedāvā nedaudz zemākas cenas un pieejamu ikmēneša maksājuma iespēju bez līguma. Plus, man ir ekskluzīvs kupons kas dod jums 60% atlaidi!

Izmantojiet tikai kupona kodu BUILDPATH vietnē whpg, un jūs uzreiz ietaupīsit 60% no parastajām cenām.

Jums ieteicams: Noskatieties šo bezmaksas apmācības video, kur jums rāda Steffany kā soli pa solim izveidot lielisku vietni, izmantojot WordPress vietnē HostGator.

Vēl labāk, HostGator ievēro viņu 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Es iedomājos, ka vēlaties kaut ko iegādāties, ja zināt, ka tas ir bez riska. Lūk, kā HostGator padara to bezriska:

Vienkārša, ĪPAŠA 45 dienu naudas atdošanas garantija

Pirkumu aizsargā viņu 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tas aptver visus piedāvātos plānus.

Bet vai tas tiešām ir tik vienkārši??

Ja jūs esat tāds kā es, jūs skeptiski domājat, redzot šādu garantiju. Jums var rasties jautājums, vai pastāv slēptās “apstrādes nodevas” un citas maksas, tāpēc tām nav jums jāatdod 100% no jūsu naudas.

Ar prieku dzirdēsit, ka HostGator garantijā nav slēptu maksu vai dīvainu noteikumu:

Ja jūs neapmierina HostGator, mēs jums atdosim naudu. Nav uzdoti jautājumi. Pirmo 45 dienu laikā mēs pilnībā atlīdzināsim jūsu hostinga maksu. Ja jūs izmēģināt mūs un nolemjat, ka HostGator vienkārši nav paredzēts jums, mēs domājam, ka jums vajadzētu atgūt savu naudu.

Ja kāda iemesla dēļ nevēlaties saglabāt savu kontu, viņi jums atmaksās visu naudu bez stīpām. Tas ir kaut kas, ko jūs neredzat daudziem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. HostGator to var izdarīt, jo, salīdzinot ar konkurentiem, vairāk viņu klientu paliek ilgāk. Lielisks produkts un pakalpojums ir tālspēks klientu noturēšanā, ļaujot HostGator piegādāt jums milzīgu vērtību par ļoti pieņemamām cenām, nepiespiežot jūs pirkt gadu vai vairāk priekšpusē.

Secinājums: eHost vs Hostgator ikmēneša maksājums

Es vēlētos, lai es būtu varējis pateikt: “jā, eHost piedāvā zemu ikmēneša maksājumu”, bet viņi to vairs nepiedāvā. Viņi tagad liek jums iepriekš iegādāties vismaz vienu gadu no hostinga. Tie vairs nav reāls risinājums, ja jūs dodat priekšroku ikmēneša maksājumam un bez līgumiem.

Ja eHost būtu gatavs būt konkurētspējīgs un stingri atbalstīt viņu pakalpojumus, viņi piedāvātu ikmēneša maksājumu. Šobrīd man ir skaidrs, ka eHost nav 100% pārliecināts, ka jūs paliksit klients, ja maksājat katru mēnesi. Tāpēc viņi vēlas jūs ieslodzīt vismaz gadu iepriekš. Godīgi sakot, tā ir standarta prakse 99% hostinga uzņēmumu, kurus esmu pārskatījis un pārbaudījis, tāpēc es par to neesmu pārsteigts. Tomēr es domāju, ka tas, ka HostGator piedāvā maksājumus mēnesī bez līgumiem vai saistībām, saka visu. Viņi ir pārliecināti, ka paliksit klients, jo viņi piedāvā lielisku mitināšanu un klientu atbalstu.

Es vairākās savās vietnēs izmantoju HostGator un ļoti iesaku tās jums, tāpēc, ja jūs mēģināt HostGator, noteikti izmantojiet kupona kodu BUILDPATH HostGator, lai saņemtu 60% no jūsu mitināšanas.

Vēlam panākumus ar jūsu vietni,

Džonijs
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map