Vai es varu apmaksāt BlueHost ar debetkarti?

BlueHost pieņem visas galvenās kredītkartes / debetkartes, PayPal maksājumus, pirkuma pasūtījumus, naudas pārvedumus (tikai ASV) un čekus (tikai ASV). Rakstīšanas laikā viņi nepieņem neatkārtoti ielādējamas priekšapmaksas kredītkartes, dāvanu kartes, maksājumus caur jūsu PayPal bilanci un pārskaitījumus..


Šajā rakstā ir paskaidrots, kā jūs varat maksāt BlueHost, izmantojot savu debetkarti.

Kā reģistrēties, izmantojot maksājuma veidu debetkarti

Šis ir tas, kas jums jādara, ja plānojat reģistrēties vietnē BlueHost, izmantojot savu debetkarti kā maksājuma veidu:

 1. Dodieties uz BlueHost mājas lapu.
 2. Noklikšķiniet uz Sāc tagad poga, kas jūs virzīs uz jaunu lapu.
 1. Pēc tam jums būs jāizvēlas plāns.
 1. Kad esat izvēlējies plānu, jums jāreģistrē jauns domēna vārds vai jāpierakstās, izmantojot esošo domēna vārdu.
 1. Kad esat ievadījis domēna vārdu, jums būs jāaizpilda visi nepieciešamie lauki Konta informācija. Tas ietver jūsu vārdu un uzvārdu, uzņēmuma vārdu (pēc izvēles), valsti, e-pasta adresi utt.
 1. Zem Informācija par iepakojumu, izvēlieties vēlamo plānu un papildinājumus, ja tādi ir.
 1. Norēķinu informācijā aizpildiet nepieciešamo informāciju, piemēram, savu debetkartes numuru, derīguma termiņu un savu parakstu / CVV2 kodu..

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Iesniegt pogu. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz maksājumu apstiprināšanas lapu.

Izmantojot BlueHost, viss ir saistīts ar klientu apmierinātību un ērtībām. Šīs darbības var veikt arī tad, ja vēlaties izmantot kredītkarti vai PayPal.

Tā kā mūsdienās palielinās tīmekļa mitināšanas uzņēmumu skaits, jums var būt grūti meklēt vislabāko iespējamo resursdatoru savai vietnei. Kāpēc jebkurā gadījumā jūsu vietnei ir nepieciešams resursdators? Tas ir tāpēc, ka jums ir jāparāda sava vietne pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku un tā jāpadara pieejama citiem datoriem visā pasaulē. Tīmekļa resursdators var tieši to darīt.

Izvēloties savai vietnei pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ieteicams ņemt vērā šādus faktorus:

 • Pierādīti dati par uzticamību un uzticamību
 • Ārpuslīgumiski plāni, kuros varat izvēlēties pārtraukt konta darbību, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem
 • Naudas atdošanas garantija
 • Neierobežoti servera resursi
 • Atbalsta grupas pieejamība
 • Ērtas norēķinu metodes

Kāpēc izvēlēties BlueHost?

Runājot par tīmekļa mitināšanu un vietņu izveidi, daudzi cilvēki dod priekšroku BlueHost sniegtajiem pakalpojumiem. Viņi darbojas tīmekļa mitināšanas nozarē kopš 2003. gada un ir pazīstami kā kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana par saprātīgām izmaksām.

Šie ir galvenie iemesli, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties BlueHost savas vietnes mitināšanai:

 • BlueHost galvenais mērķis ir spēt saglabāt klientus laimīgus un apmierinātus ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Papildu ērtībām nav nekādu termiņu saistību, kas jūs aizkavētu viņu pakalpojumos. Nozīme: ja jūs vairs neapmierina viņu sniegtie pakalpojumi, varat izvēlēties pārtraukt savu BlueHost kontu jebkurā laikā. Jūs pat saņemsit proporcionālu atmaksu gadījumā, ja 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās izvēlēsities anulēt kontu. Tāpat kā ar domēniem, kas reģistrēti, izmantojot Bluehost, jūs nevarat atgūt domēna maksu. Tā vietā jums var būt sava domēna vārda jebkurā jums vēlamā veidā, piemēram, pārsūtīt to citam jūsu izvēlētajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Savā ziņā jūs joprojām varat saglabāt īpašumtiesības uz savu domēnu pat tad, ja vairs neesat saistīts ar BlueHost, līdz tā reģistrācijas periods beidzas.
 • Bluehost atbalsta sistēma ir atvērta visu diennakti, tāpēc varat būt drošs, ka ar tām varat sazināties jebkurā laikā un aprunāties ar kādu personu, ja rodas kādas mitināšanas vai tehniskas problēmas. Jūs varat viņus sasniegt, izmantojot tālruni, e-pastu vai tiešraides tērzēšanu. Viņu vietnē varat atrast arī tiešsaistes atbalsta resursus, ieskaitot plašu zināšanu bāzi un kopienas forumu.
 • Mūsdienās ir svarīgi izveidot savu vietni, it īpaši, ja jūsu uzņēmums darbojas tiešsaistē. BlueHost jūs esat sedzis. Viņi piedāvā dažādus vietņu veidotājus (piemēram, WordPress, Weebly) ar lietotājam draudzīgu saskarni, kas ir lieliski piemērota vidusmēra datora lietotājam. Šie rīki atbalsta arī e-komerciju ar iepirkumu groziem, kas ļauj pārdot produktus tiešsaistē.
 • BlueHost piedāvā uzticamas tīmekļa mitināšanas funkcijas un rīkus ar neierobežotu diska vietu un joslas platumu, kas ļauj uzglabāt datus un pārsūtīt lielu datu un failu daudzumu. Turklāt tas ļauj jums izveidot vairākus domēnus vienā kontā.
 • Optimāla tiešsaistes drošība.
 • Ērtas norēķinu metodes, izmantojot PayPal, kredītkartes un debetkartes.

Ja jūs joprojām atrodaties pie žoga par BlueHost, noteikti dariet to apskatiet manu BlueHost pārskatu ar PILNU informāciju un būtiskiem padomiem, kā maksimāli izmantot savu BlueHost kontu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map