Vai es varu izveidot labu vietni, izmantojot BlueHost?

Mūsdienās mēs baudām ērtības un priekšrocības, ko sniedz digitālās ierīces. Viņi ir kļuvuši par nozīmīgu mūsu ikdienas sastāvdaļu, kas viņiem šķita neaizstājami tagad. Tas jo īpaši attiecas uz indivīdiem un uzņēmumu īpašniekiem, kuri vada tiešsaistes veikalu, jo viņiem ir vislielākā labvēlība šajos augsti tehnoloģiskajos veidos. Viņi izmanto internetu reklāmas nolūkos un, lai piesaistītu vairāk klientu un potenciālo klientu, tādējādi paplašinot klientu bāzi. Un, lai viņu tiešsaistes biznesa darbības šķistu ticamākas un likumīgākas, daudzi cilvēki reģistrē savus domēna vārdus un izveido savas tīmekļa vietnes.


Lietas, kas jums jāzina pirms vietnes izveidošanas

Lai varētu izveidot savu vietni, jums nav jābūt pieredzējušam programmētājam vai kodēšanas ekspertam. Mūsdienās jūs varat veidot, neiemācoties programmēšanas valodas, piemēram, HTML vai CSS, vai pat nepieskaroties vienai koda rindai.!

Bet kā? Tiešsaistē ir daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj to izdarīt, viens no tiem ir BlueHost. Šis tīmekļa mitināšanas uzņēmums ir dibināts 2003. gadā ar mērķi visiem piedāvāt augstas kvalitātes, taču pieejamus web hostinga risinājumus. Kopš tā laika viņi ir kļuvuši par vienu no pasaules lielākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas un mākoņdatošanas tiešsaistes risinājumu sniedzējiem..

Savā ziņā dažas zināšanas par mitināšanu un vietņu veidotājiem būs noderīgas, lai jūs varētu izdarīt pareizo izvēli savam tīmekļa projektam. Tātad jums jāiepazīstas ar parasti izmantotajiem terminiem, ieskaitot šos:

 • Tīmekļa mitināšana. Tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj noteiktām vietnēm piekļūt citiem datoriem visā pasaulē, izmantojot serveri ar interneta palīdzību. Dažādi hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus hostinga veidus, tostarp bezmaksas, koplietotu un speciālu tīmekļa mitināšanu.

Pirms izvēlēties, kādu veidu ņemt, vispirms jāizvērtē savas vietnes vajadzības un vēlmes. Bezmaksas mitināšana, kā norāda šis termins, tas nav atbrīvots no finansiālām saistībām. Tā kā tā ir bezmaksas, pakalpojumi var būt ierobežoti un lēni. Šis tips ir piemērots tikai personīgai lietošanai. Dalīta mitināšana ir veids, kurā simtiem, pat tūkstošiem lietotāju koplieto viena servera resursus. Tā kā resursi tiek koplietoti, jūsu vietnei ir tendence darboties lēni, un ir tikai ierobežots diska vietas un joslas platums. Noteiktas paketes izmaksas tiek sadalītas arī lietotājiem. Dedicated hostings, no otras puses, tas ir progresīvāks tips, bet ir salīdzinoši augstāks, jo jums būs jānoīrē viss serveris pašam. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu, kas nozīmē, ka varat uzglabāt datus un pārsūtīt failus tik daudz, cik vēlaties. Tā ir labākā izvēle lieliem uzņēmumiem / uzņēmumiem.

 • Domēna vārds. Domēna vārds attiecas uz jūsu vietnes nosaukumu. (Piemērs: jūsu domēns.com). Lai palīdzētu noteikt viņu uzticamību tiešsaistē, uzņēmumu īpašnieki tiek mudināti reģistrēt savu domēna vārdu vai nu tieši caur ICANN domēna vārdu reģistratūru vai caur vēlamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..
 • Vietņu veidotāji. Tās ir lietojumprogrammas / rīki, kas ir ērti lietojami un ātri instalējami pat vidusmēra datoru lietotājiem. Vietņu veidotāju izmantošana neprasa, lai jums būtu plašas zināšanas vai kompetence HTML jomā, tāpēc varat izveidot savu vietni.

Vietnes BlueHost veidotāji

Mūsdienās gandrīz visiem ir nepieciešama personīga vai komerciāla vietne. Kā indivīdam jūs varētu vēlēties, lai jums būtu savs emuārs, kurā jūs varat parādīt savu portfeli vai dalīties savās domās un idejās; vai tīmekļa lapu, lai parādītu savu CV. Un, ja jums ir mazs tiešsaistes bizness, viens no labākajiem un vissvarīgākajiem veidiem, kā klienti un potenciālie klienti jūs atradīs, ir izveidot e-komercijas vietni..

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kurš neko nezina par HTML, CSS vai jebkuru citu ar tīmekli saistītu tehnoloģiju, neuztraucieties, jo vietņu veidotāji ir šeit, lai jums palīdzētu. Tie ir īpaši izstrādāti lietotājiem, kas nav tehniski lietotāji, kuri vēlas izveidot vietni. Tas ir pareizi, tie ir izveidoti, tāpēc jums nekas nav jāzina par sarežģītām programmēšanas valodām vai jālieto tās!

Ir dažādi vietņu veidotāju veidi. Dažas no tām ir paredzētas emuāru izveidošanai, bet citas var izmantot vietnēm. Citi vietņu veidotāji var darīt abus un pat saņemt e-komercijas atbalstu, piemēram, iepirkšanās ratiņi, dažādi maksājumu portāli utt. Daži no šiem vietņu veidotājiem izmanto freemium modeli, citi ir atvērtā koda, bet citi ir komerciāli produkti, kas ir pieejami tikai noteiktā laikā cena.

Populārie vietņu veidotāji piedāvā dažādas jau sagatavotas tēmas, kas jūsu vietnei piešķirs unikālu un profesionālu izskatu. Šīs tēmas ir īpaši izstrādātas noteiktām nišām / nozarēm vai atbilst jūsu uzņēmuma vai zīmola logotipam.

Izmantojot BlueHost, jūs varat izmantot divus no labākajiem vietņu veidotājiem: WordPress un Weebly.

WordPress

WordPress ir vispopulārākā un jaudīgākā atvērtā koda platforma, kas ļauj jums izveidot visu, sākot no vienkāršiem emuāriem līdz pilnvērtīgai, daudzlapu vietnei. Viena no labākajām lietām šajā platformā ir tā, ka tā ir ārkārtīgi draudzīga lietotājam un ļoti pielāgojama. Jūs esat sabojāts par izvēli ar tūkstošiem iepriekš sagatavotu motīvu, un tas ir ļoti paplašināms, izmantojot dažādus trešo pušu spraudņus..

Lielākā daļa WordPress spraudņu un motīvu ir pieejami bez maksas, savukārt dažām sarežģītākām opcijām ir nepieciešama vienreizēja maksa, parasti izmantojot tādu tēmu tēmu tirgus, kā ThemeForest un TemplateMonster..

Weebly

Weebly ir vietņu izveides rīks, kas ir ļoti ērti lietojams, pateicoties tā jaudīgajam vilkšanas un nomešanas redaktoram, kas ļauj ērti izveidot vietnes jebkurā no jūsu BlueHost domēniem.

Weebly bezmaksas versija ir pieejama visiem BlueHost kontu īpašniekiem, un tai ir visas galvenās funkcijas, kas vajadzīgas, lai izveidotu pilnībā funkcionējošu vietni. Piemaksu versija ļauj pievienot neierobežotas lapas, kā arī citas uzlabotas funkcijas, piemēram, paroles aizsardzību, mūzikas atskaņotāju vietnē utt. Izmantojot Weebly, varat pievienot arī iepirkumu grozu, kā arī citus noderīgus e-komercijas rīkus..

Ja vēlaties ātri izveidot emuāru vai vietni un spēt to atjaunināt jebkurā laikā, vietņu veidotāji ir atbilde uz jūsu problēmu. BlueHost’s SimpleScripts instalēšana ar vienu klikšķi ļauj instalēt WordPress, Weebly un daudzus citus rīkus tikai ar vienu klikšķi.!

Izvēlieties BlueHost

Vairāk nekā desmit gadus uzņēmums BlueHost ir nopelnījis savu vārdu kā viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Izmantojot izcilos pakalpojumus un uzlabotos rīkus, tīmekļa mitināšana un vietņu izveide nekad nav bijusi vienāda.

Vai jums vēl nav konta vietnē BlueHost? BlueHost šobrīd piedāvā īpašu ievada cenu USD 3,95 mēnesī, salīdzinot ar standarta cenu USD 5,99 mēnesī par viņu Starteris komplekts.

Reģistrējieties jau šodien, lai jūs varētu ietaupīt uz web hostinga izmaksām!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map