Vai es varu jebkurā laikā atcelt BlueHost?

Vai apsverat iespēju izmantot BlueHost un vienkārši vēlaties būt pārliecināts, ka neesat kaut kas ieslēgts?


Lieliski – BlueHost ir gudra izvēle tīmekļa mitināšanai. Jums būs prieks uzzināt, ka visus BlueHost plānus var atcelt jebkurā laikā.

BlueHost piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, padarot ieguldījumus bez rūpēm. Turklāt viņi piedāvā lielas atlaides 12, 24 un 36 mēnešu plāniem.

Ja jums vēl nav BlueHost konta, dodieties uz vietni www.BlueHost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”. Ja izmantojat šo saiti, jūs saņemsit arī zemākās cenas un arī BEZMAKSAS domēnu.

Varat arī salīdzināt BlueHost piedāvājumus ar tādu labāko konkurentu kā HostGator:

Labākā cena
2,95 USD / mēn USD 5,95 mēnesī
Mēneša maksājums
Mēneša cena
Nav ikmēneša maksājuma iespēju. USD 14,95 mēnesī
12. mēnesī tas jums izmaksās 179,40 USD.
Nav pieejama atlaide.
12 mēnešu plāns
59,40 USD (4,95 USD x 12 mēneši) 95,40 USD (7,95 USD x 12 mēneši)
Izrakstīšanās laikā izmantojiet kupona kodu GET60OFF.
24mo plāns
94,80 USD (3,95 USD x 24 mēneši)
Ietaupiet 179 USD ar šo plānu!
166,80 USD (6,95 USD x 24 mēneši)
Ietaupiet 24 USD, izmantojot kupona kodu GET60OFF kasē.
36mo plāns
106,20 ASV dolāri (2,95 ASV dolāri x 36 mēneši)
Ietaupiet USD 144 ar šo plānu!
214,20 USD (5,95 USD x 36 mēneši)
Ietaupiet 72 USD, izmantojot kupona kodu GET60OFF kasē.
Apmeklējiet vietni
Apmeklējiet vietni HostGator

Vairāk par BlueHost atcelšanas un atmaksas politikām

Tāpat kā jebkurš tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, vietņu īpašnieki jebkurā laikā līguma laikā var anulēt savu kontu vietnē BlueHost. Tomēr vietnes īpašniekam atmaksātā summa tiks aprēķināta proporcionāli un izslēdz noteiktas vietņu izstrādes izmaksas, piemēram, domēna vārda reģistrāciju.

„BlueHost” galvenā prioritāte ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana saviem klientiem, un viņi ir pārliecināti, ka jūs būsit apmierināti ar viņu pakalpojumiem. Bet, ja jūs neesat apmierināts ar to un nolemjat, ka jūsu konts neatbilst jūsu vajadzībām, zināt, ka jebkurā laikā varat atcelt naudas atmaksu.

BlueHost 30 dienu naudas atdošanas garantija

BlueHost piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, kas ļauj jebkurā laikā atcelt kontu, lai saņemtu naudas atmaksu, ievērojot šādus nosacījumus:

 • Ja atceļat 30 dienu laikā, jūs saņemsit pilnu atmaksu.
 • Ja atceļat pēc 30 dienām, jūs saņemat proporcionālu atmaksu par atlikušo hostinga termiņu.
 • Tiklīdz jūs reģistrējat domēnu vietnē BlueHost, tiek iekļauta maksa par neatmaksātu domēnu. Tas sedz uzņēmuma izmaksas un nodrošina, ka jūs nezaudēsit savu domēna vārdu. Jūs varat brīvi pārsūtīt to pēc nepieciešamajiem bloķēšanas periodiem vai arī varat darīt ar jums visu, ko vēlaties. Tas nozīmē, ka jūs saglabājat īpašumtiesības uz savu domēnu līdz reģistrācijas perioda beigām, ja vien nevēlaties to pagarināt.
 • BlueHost 30 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem viņu tīmekļa mitināšanas plāniem, bet tā nav piemērojama lielākajai daļai viņu papildu produktu. Tas ietver domēnus.
 • BlueHost neuzliek slēptus maksājumus vai soda naudas par termiņa priekšlaicīgu pārtraukšanu. Arī ar jūsu kontu nav saistītas termiņa saistības.

Anulēšanas metodes

Ir četras pieejamās metodes BlueHost konta atcelšanai, ieskaitot:

 • Tiešsaistes tērzēšana
 • Biļetes iesniegšana
 • Konta anulēšanas veidlapas pieprasīšana
 • Zvanīšana uz BlueHost klientu apkalpošanas komandu, izmantojot tālruņa numuru (888) 401-4678, izmantojot paplašinājumu # 4

Obligātās prasības konta anulēšanai

Lai varētu izmantot kādu no iepriekšminētajām atcelšanas metodēm, vispirms ir jāizpilda šādas prasības:

 • Aktīva e-pasta adrese, kas norādīta jūsu BlueHost konta profila lapā
 • Jūsu BlueHost vadības paneļa paroles pēdējās četras rakstzīmes

Ja jūs jau esat BlueHost konta īpašnieks un esat aizmirsis vadības paneļa paroli, neuztraucieties, jo paroles atiestatīšanas pieprasījuma e-pastu varat nosūtīt uz BlueHost. Viņi automātiski nosūtīs jums jaunu paroli.

Paroles atiestatīšanas e-pasts ir atrodams konta pieteikšanās lapā zem saites Aizmirsta parole.

BlueHost konta anulēšanas darbības

Pēc konta anulēšanas pieprasījuma apstiprināšanas BlueHost nosūtīs atcelšanas saiti, izmantojot jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc tam jums tiks lūgts pieteikties savā BlueHost vadības panelī, lai pārbaudītu svarīgu informāciju pirms konta slēgšanas.

 • Jums jāapstiprina, ka jums ir visi nepieciešamie failu, datu bāzu un e-pastu dublējumi. Pēc tam Norēķinu nodaļa var atcelt un dzēst visu, kas saistīts ar jūsu kontu, no BlueHost serveriem.
 • DNS zonas izmaiņas nebūs pieejamas. Lai saņemtu šos pakalpojumus, jums jānorāda vārda serveri uz citu pakalpojumu sniedzēju vai jāatjaunina jūsu mitināšanas konts. Šo izmaiņu mērķis ir pārbaudīt, vai jūsu vietne jau ir nodota citam tīmekļa mitinātāja nodrošinātājam. Ja pēc BlueHost konta atcelšanas jūs nenomainījāt savas vietnes adresi, BlueHost vairs nebūs atbildīgs par kļūdām vai zaudējumiem.
 • Atceļot kontu, jums jāapstiprina, ka jūs saprotat visus pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Pēc tam BlueHost izdzēsīs visus failus un vietnes visiem domēniem jūsu kontā.
 • Jums ir jāpārbauda vārds un uzvārds.
 • Jums jānorāda vēlamie atjaunošanas iestatījumi domēna vārdiem, kurus esat reģistrējis BlueHost, kā arī visiem piemērojamajiem papildinājumu produktiem..
 • Jums jānorāda sava konta anulēšanas iemesls, kā arī jāiekļauj īss komentārs par jūsu izvēli.

Kad esat aizpildījis anulēšanas veidlapu, vienkārši noklikšķiniet uz Iesniegt poga, kas atrodama veidlapas apakšā. Pēc tam jūs saņemsit ziņojumu no BlueHost, sakot paldies par iesniegumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map