Vai es varu pārsūtīt savu vietni prom no FatCow?

Jā, un šeit ir soļu kopsavilkums:


 1. Iegūstiet kontu pie saimnieka, kuru vēlaties pārvietot uz.
 2. Kopējiet vietni no FatCow uz jauno mitināšanas kontu.
 3. Atcelt savu FatCow kontu

Ja jums vēl nav jauna mitināšanas konta, mēs ļoti iesakām BlueHost, kas sniedz jums:

 • BEZMAKSAS domēnu un vietņu veidotājs
 • Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress instalēšanas
 • 24/7 atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Ņemot to visu vērā, šeit ir aprakstīts, kā iegūt viszemāko pieejamo tarifu vietnē BlueHost:

1. solis – dodieties uz BlueHost

Dodieties uz vietni www.BlueHost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”. Ja izmantojat šo saiti, jūs saņemsit arī zemākās cenas un arī BEZMAKSAS domēnu.

2. solis: izvēlieties savu tīmekļa mitināšanas plānu

Kad esat izvēlējies savu domēna vārdu, jūs varēsit izvēlēties savu mitināšanas plānu.

Atlasiet Pamata opcija – tā ir lieliski piemērota pilnīgi jaunām vietnēm.

Plus vai Prime konti nav nepieciešami, ja vien jau nevēlaties mitināt 2 vai vairāk vietnes vai ja jūsu vietnē jau ir vairāk nekā 100 000 apmeklētāju mēnesī..

3. solis: ievadiet savas vietnes domēna vārdu

Pēc noklikšķināšanas uz “Sākt tūlīt” jums tiks lūgts izvēlēties savu domēna vārdu un noklikšķiniet uz “nākamais”, lai turpinātu.

Tā kā jums jau ir esoša vietne, kuru vēlaties pārsūtīt uz BlueHost, labajā pusē lodziņā “Man ir domēna vārds” ievadiet savu domēnu.

4. darbība. Pabeidziet reģistrāciju

Vienkārši turpiniet pārējo pierakstīšanās procesu, lai to pabeigtu. Pēc reģistrēšanās jūs saņemsit e-pastu ar savu pieteikšanās informāciju. Apsveicu! Jūs tagad esat gatavs pārsūtīt savu vietni no FatCow uz BlueHost.

5. solis: izlemiet, kā jūs pārsūtīsit savu vietni

Kāda veida vietne jums ir?

 • Vietne WordPress / emuārs
 • Statiskā HTML vietne (nav datu bāzes)
 • Dinamiska vietne (html / php / mysql datu bāze un tamlīdzīgi)

Ja jums ir WordPress vietne, pārejiet pie 6. darbības.

Ja jums ir statiska HTML vietne, lūdzu, pārejiet pie 7. darbības. Ja jums ir dinamiska vietne ar datu bāzi, bet tā nav WordPress, pārejiet pie 8. darbības..

6.A darbība – pārsūtiet WordPress vietni:

Vienkāršākais veids, kā pārsūtīt WordPress vietni, ir, izmantojot ManageWP, kuru var izmantot BEZMAKSAS. Tas ir nopietns dzīvības glābējs, kas vienlaikus pārvalda daudzas WordPress vietnes, tāpat kā es, un ļoti iesaku jums to izmēģināt..

6.B solis – pārsūtiet statiskās HTML vietni:

Šajā gadījumā jūs:

 1. Pievienojieties savam fatcow kontam, izmantojot FTP, izmantojot, piemēram, FileZilla. Ja neesat pārliecināts par saviem FatCow FTP akreditācijas datiem, pārbaudiet to FatCow vadības panelī.
 2. Lejupielādējiet visus failus uz jaunu datora mapi
 3. Pievienojieties savam jaunajam mitināšanas kontam (piemēram, BlueHost), izmantojot FTP, un augšupielādējiet visus tur esošos failus.
 4. Tieši tā! Statiskās HTML vietnes ir vienkāršas ��

6.C solis – dinamiskās vietnes pārsūtīšana:

Šajā gadījumā jūs:

 1. Pievienojieties savam fatcow kontam, izmantojot FTP, izmantojot, piemēram, FileZilla. Ja neesat pārliecināts par saviem FatCow FTP akreditācijas datiem, pārbaudiet to FatCow vadības panelī.
 2. Lejupielādējiet visus failus uz jaunu datora mapi
 3. Pievienojieties savam jaunajam mitināšanas kontam (piemēram, BlueHost), izmantojot FTP, un augšupielādējiet visus tur esošos failus.
 4. Atpakaļ uz savu FatCow kontu eksportējiet vietnes datu bāzi, izmantojot PHPMyAdmin, kurai varat piekļūt no vadības paneļa. Jums vajadzētu lejupielādēt .sql failu.
 5. Jaunajā mitināšanas kontā (piemēram, BlueHost) dodieties uz MySQL datu bāzes vedni cPanel un izveidojiet jaunu datu bāzes un datu bāzes lietotāju, pēc tam dodiet lietotājam visas privilēģijas šai datu bāzei. Pārliecinieties, ka izmantojat to pašu datu bāzes paroli, kas tika izmantota datu bāzē jūsu FatCow kontā; vai izmantojiet jaunu paroli, ja vēlaties, taču noteikti atjauniniet visus vietnes konfigurācijas failus, lai tā joprojām varētu izveidot savienojumu ar datu bāzi.
 6. Savā jaunajā mitināšanas kontā atveriet PHPMyAdmin un atveriet tikko izveidoto datu bāzi. Pēc tam dodieties uz importēt un importēt .sql failu, kuru iepriekš lejupielādējāt no sava FatCow konta.

6.D darbība – mainiet sava domēna vārda DNS

Tagad ir laiks mainīt sava domēna vārda DNS ierakstus, lai tie norādītu uz jūsu jaunā resursdatora vārda serveriem. Ja jūsu domēna vārds atrodas FatCow, jūs dotos pārvaldīt domēnu vadības panelī un tur atjaunināt DNS (domēna nosaukuma serverus)..

Tā kā šajā piemērā mēs izmantojam BlueHost, tas būtu ns1.bluehost.com un ns2.bluehost.com.

7. darbība: pēc izvēles – pārsūtiet savu domēna vārdu no FatCow

 1. Jums jāpiesakās savā FatCow kontā, pārejiet uz pārskatu un pēc tam atlasiet Drošība. Vienkārši noklikšķiniet uz Atbloķēt domēna konfidencialitāti. Pēc tam arī noklikšķiniet uz Atspējot domēna konfidencialitāti.
 2. Pārbaudiet sava domēna e-pasta informāciju un pārliecinieties, ka tā ir atjaunināta, lai jūs varētu saņemt pārsūtīšanas apstiprināšanas saiti. Vienkārši atrodiet savu kontaktinformāciju sava konta cilnē Kontaktpersonas.
 3. Dodieties uz sava FatCow tīmekļa mitināšanas konta domēna centru, noklikšķiniet uz konkrētā domēna un pēc tam atlasiet Pārsūtīt. Pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt automātiskās informācijas kodu. Autorizācijas kods tiks nosūtīts uz e-pastu, kas piešķirts šim domēnam.
 4. Vietnei, kuru vēlaties pārsūtīt, jābūt aktīvai. Vienkārši izsakoties, šīs vietnes domēnam vajadzētu pastāvēt, un tam var piekļūt globālajā tīmeklī.
 5. Līdz tam jums vajadzēja izvēlēties jauno mitināšanas uzņēmumu, uz kuru vēlaties, lai jūsu vietne tiktu pārsūtīta. Saistībā ar pašu biznesa uzņēmumu jums vajadzētu nosūtīt e-pastu šīs mitināšanas kompānijas administrācijai un lūgt apstiprināt jūsu domēna nodošanu. Savā e-pastā ievietojiet pamatinformāciju par savu vietni, tās domēnu, iepriekšējo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, vārdu serveriem un kontaktinformāciju. Gaidiet viņu atbildi.
 6. Ja jūsu pieprasījums tika apstiprināts, reģistrējieties šajā mitināšanas uzņēmumā un abonējiet tīmekļa mitināšanas plānu.
 7. Piesakieties savā tīmekļa mitināšanas kontā no šī jaunā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Virzieties uz sava konta vadības paneli.
 8. Dodieties uz šī konta centrālo domēnu un atlasiet Pievienot esošu domēnu. Aizpildiet domēna vārdu, kuru pārsūtīsit no sava FatCow konta, pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot.
 9. No domēnu saraksta noklikšķiniet uz tikko pievienoto domēnu. Pagaidiet, kamēr tiek ielādēti dialoglodziņi.
 10. No lodziņa, kurā tiek lūgts autorizācijas kods, ievadiet domēna pārsūtīšanas atslēgas. Atlasiet Pārsūtīt.
 11. Pārbaudiet savus e-pastus par domēna nodošanas apstiprinājumu. Izlasiet un ievērojiet turpmākos norādījumus. Noklikšķiniet uz apstiprināšanas saites, ja tāda ir.
 12. Gaidiet ne vairāk kā vienu nedēļu, lai gūtu panākumus domēna pārsūtīšanā.
 13. Vēlāk jūs tiksit informēts, ka esat veiksmīgi pārvietojis savu vietni prom no FatCow sava jaunā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aprūpē..
 14. Jaunā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja tīmekļa mitināšanas kontā neaizmirstiet bloķēt savu domēnu, lai aizsargātu savas vietnes failus.

Piemēram, ja vēlaties pārsūtīt savu vietni uz iPage, vienkārši izpildiet darbības un atsaucieties uz iPage kā jauno mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Pēc domēna pārsūtīšanas nav slēptu maksu. Vietnes nodošana citiem resursdatoriem nozīmē abonēšanu viņu plānos. Izmantojot iPage, domēna pārsūtīšana no FatCow vai jebkura cita tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja ir ne tikai opcija. Jūs varat izlaist domēna pārsūtīšanas darbības, mainot vietnes DNS iestatījumus, lai rūpētos par iPage serveriem, taču tas radīs gandrīz tādu pašu darba slodzi, jo jums būs jāraizējas par DNS iestatījumiem. Tāpēc labāk vienkārši izpildiet 14 domēna pārsūtīšanas darbības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me