Vai es varu sākt emuāru vietnē FatCow?

Jā! �� FatCow padara emuāru veidošanu īpaši ērtu, izmantojot vienu klikšķi WordPress emuāra iestatīšanu. Plus …


Papildus tam, ka WordPress ir vispopulārākā emuāru veidošanas un satura pārvaldības platforma pasaulē, tā ir ļoti spēcīga un lietotājam draudzīga. Tātad, pieņemsim, ka šodien sākat emuāru vietnē FatCow, izmantojot WordPress. Tad vēlāk jūs nolemjat, ka vēlaties kaut ko pārdot no savas vietnes. Jūs varat viegli pievienot veikalu WordPress bez maksas un sākt pieņemt pasūtījumus.

Sāciet šodien ar emuāru vietnē FatCow. Tas ir viegli un par pieņemamu cenu, un, pārdomājot, varat atcelt to jebkurā laikā un atgūt naudu, jo viņi ir pārliecināti par savu pakalpojumu.

Emuārs ir informatīva vai diskusiju lapa internetā, kurā ir vairākas lapas autora ziņas. Nesenais ieraksts parasti vispirms tiek parādīts emuāru vietnē. Agrāk tīmekļa emuāru veidoja viens autors, un tas parasti aptver tikai noteiktu tēmu. Tomēr šajās dienās emuāru vietni var veidot dažādas tēmas vai ziņas, kuras ir izveidojuši un iesnieguši vairāki autori. Šie vairāku autoru emuāri jeb MAB parasti ir no plašsaziņas līdzekļu (avīzēm), universitātēm un aizstāvības grupām. Lielākā daļa emuāru vietņu ir kļuvušas interaktīvas, un vietņu skatītāji var atstāt savus komentārus vai viedokļus par emuāra tēmu..

Kādi ir dažādi tīmekļa emuāru veidi?

Tīmekļa emuāru autori izveido emuārus, ņemot vērā mērķi. Daži emuāri tika uzrakstīti kā emuāru autora personīgā dienasgrāmata internetā. Kamēr citu emuāru mērķis ir darīt sabiedrībai zināmu par šo konkrēto zīmolu vai produktu. Neatkarīgi no tā, kāds ir emuāra mērķis, galvenie iemesli, kāpēc tie tiek izveidoti, ir sniegt autora vai emuāru autora viedokli vai nostāju par noteiktu tēmu, sniegt informāciju citiem un mudināt vietnes apmeklētājus sniegt atsauksmes vai komentārus..

Tīmekļa emuārus veido teksts, video, fotoattēli un dažreiz tie ir saistīti ar citu emuāra lapu. Ir arī dažādi emuāru veidi, un tos var atšķirt pēc tā satura un tā, kā autors to piegādājis.

Personīgie emuāri

Šis emuārs izskatās kā personas vai autora tiešsaistes dienasgrāmata.

Mikroblogošana

Nelielas digitālā satura daļas tiek ievietotas šāda veida emuārā. Šo saturu var veidot īsie video, fotoattēli, saites, teksts un citi multivides veidi.

Korporatīvie un organizatoriskie emuāri

Šis emuārs parasti tiek veidots biznesa iemeslu dēļ. Tas var būt privāts vai publicēts uzņēmumā vai organizācijā, lai attīstītu komunikāciju. To var padarīt pieejamu arī ārēji mārketinga, sabiedrisko attiecību vai zīmola veidošanas nolūkos.

Žanru emuāri

Šāda veida emuāri ir vērsti uz noteiktu tēmu vai tēmu. Daži emuāru piemēri ir politiski emuāri, ceļojumu emuāri, modes emuāri, likumīgi emuāri, mākslas emuāri, mūzikas emuāri un veselības blogi..

Multivides emuāri

Šajā emuārā ir iekļauti dažādi plašsaziņas līdzekļu veidi. Emuāru, kurā ir videoklipi, sauc par vlog, un tos, kuros ir fotoattēli, sauc par fotoblogus.

Ierīču emuāri

Emuāru var arī klasificēt un nosaukt pēc ierīces, kas tika izmantota tā izveidošanai. Piemēram, emuāra izveidošanai tiek izmantots mobilais tālrunis, ko varētu saukt par moblog.

Vairāku autoru emuāri

Lietotāji veido šāda veida emuārus, nevis atsevišķus emuārus. Tas nozīmē, ka noteiktā tēmā vai emuārā ir iesaistīti vairāki autori.

Kā FatCow var palīdzēt izveidot jūsu emuāru vietni?

Ir daudz mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas var palīdzēt, ja jūs interesē emuāra vietnes iestatīšana. Viens no uzticamiem un uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem ir FatCow.

FatCow ir vairākas lietojumprogrammas, kas var palīdzēt izveidot un pārvaldīt tīmekļa emuāru. Ja esat iesaistījies fotoblogošanā, FatCow piedāvā Pixelpost, kas ir lietojumprogramma, kas var palīdzēt izstādīt un sakārtot jūsu fotoattēlus tā, kā tie tiek parādīti dienasgrāmatā. Izmantojot šo lietojumprogrammu, jūs kā administrators varat augšupielādēt un atzīmēt savus fotoattēlus. Tas arī ļaus jums sniegt aprakstus par katru augšupielādēto fotoattēlu, un vietnes apmeklētājs var arī komentēt šos fotoattēlus.

Kā jūs varat instalēt Pixelpost savā emuāra vietnē?

FatCow ir lietojumprogramma ar nosaukumu Pixelpost, no kuras labumu var gūt ikviens, kurš iesaistās fotoblogošanā. Instalēt un lietot šo lietojumprogrammu var iesācējs, jo tas prasa tikai dažas vienkāršas darbības.

 •  Pirmais, kas jums jādara, ir dodieties uz sava mitināšanas vadības paneli un pēc tam noklikšķiniet uz Vietne} Vienkāršie skripti
 •  Pēc tam ritiniet uz leju skriptu sarakstā, līdz redzat Fotogalerijas
 •  No pieejamo lietojumprogrammu saraksta atlasietPixelpost, noklikšķinot uz tā nosaukuma saites
 •  Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas Instalēt, lai sāktu instalēt lietojumprogrammu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map