Vai InMotion darbojas iPhone un iPad?

 


Vai InMotion darbojas manos iPhone un iPad?

Tā kā dzīves temps tagad ir kļuvis ievērojami straujāks, salīdzinot ar pirms dažām desmitgadēm, tagad daudzi cilvēki izmanto savu biznesu, lai kur arī viņi dotos. Viņiem jābūt pastāvīgai piekļuvei viņu vietnēm, tiešsaistes veikaliem un e-komercijas vietnēm. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņiem ir nepārtraukti jāsazinās ar savu biznesu, izmantojot e-pastus vai citus mūsdienu saziņas veidus. Tāpēc tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, jo īpaši InMotion hostings, atbalsta mobilo ierīču savietojamību, kas paredzēta biznesa cilvēkiem, atrodoties ceļā, ņemt savu biznesu visur, kurp viņi dodas.
Pirms desmit gadiem, apvienojot savus uzņēmumus, uzņēmējiem jāatrod viesnīcās datoru termināļi, kur viņi var nokļūt virtuālajā biznesa pasaulē, izmantojot savus galddatorus. Vēl pēc dažiem gadiem mobilitāte ieguva citu nozīmi, jo galddatori padevās klēpjdatoriem, kas deva vairāk priekšrocību nekā viņu galddatori, jo klēpjdatori ir mobilāki un ar bezvadu savienojuma iespējām. Tomēr mobilās skaitļošanas un mobilā biznesa vecumam tagad ir daudz piemērotāka nozīme, jo mobilā skaitļošana ir kļuvusi mobilāka nekā jebkad agrāk, tas ir, līdz ar viedtālruņu un to līdzīgu ierīču parādīšanos. Mobilie tālruņi ir mazāki, kompaktāki, taču bieži vien ir daudz jaudīgāki, salīdzinot ar mūsu galddatoriem pirms desmit gadiem.
InMotion veic mobilo skaitļošanu soli tālāk, jo tas ir viens no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas atbalsta un ir saderīgas ar mobilajām ierīcēm, jo ​​īpaši ar iPhone un iPad. Jā, tā ir taisnība, InMotion labi darbojas jūsu iPhones un iPad un citās iOS balstītās ierīcēs.

Kas jādara, lai iestatītu savu iPhone un iPad, lai saņemtu e-pastus, izmantojot InMotion?

Ja esat iPad vai iPhone un tādas ierīces īpašnieks, kuras pamatā ir iOS, varat izmantot šo ierīci, lai pārbaudītu un lasītu savus e-pastus visur, kur atrodaties. Tomēr, lai ierīce saņemtu jūsu e-pastus, ierīce ir jāiestata un jākonfigurē. Šis ceļvedis ir paredzēts tādu iOS ierīču kā iPhone un iPad iestatīšanai.

 •  Ierīces sākuma ekrānā atrodiet ikonu “Iestatījumi”, kuru parasti attēlo ikona ar trim pārnesumiem, un atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Kad esat iestatījumu ekrānā, atrodiet “E-pasti, kontakti, kalendāri” un vēlreiz atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Ekrānā “E-pasti, kontakti, kalendāri” noklikšķiniet uz pogas “Pievienot kontu”, kas savukārt aizvedīs jūs uz ekrānu ar vairākiem e-pasta pakalpojumiem, no kuriem izvēlēties. Atlasiet cilni “Cits”, kas jāatrod ekrāna apakšā.
 •  Pēc tam sadaļā “Pasts” atlasiet kontu “Pievienot pastu”.
 •  Aizpildiet nepieciešamo informāciju rūtiņās, kas norādītas sadaļā “Jauns konts”. Adrese ir pilna jūsu e-pasta adrese, un parole ir attiecīgā e-pasta konta parole.
 •  Tiklīdz informācija ir iesniegta, jūsu iPhone vai iPad ir jāmeklē konts un jāapstrādā iestatījumi, pēc tam automātiski jānovirza uz nākamo ekrānu.
 •  Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties starp IMAP vai POP, bet, tā kā tā ir mobilā ierīce, ieteicams izvēlēties IMAP. Iemesls tam ir tas, ka e-pasti netiek saglabāti iPhone / iPad.
 •  Sadaļā Ienākošā pasta serveris ievadiet nepieciešamo informāciju. Resursdatora nosaukumam jābūt šādā formā: drošs ##. Webhosting.com. ## jāapzīmē ar servera numuru. Servera numuru var atrast jūsu resursdatora nosaukumā. Piemēram, jūsu resursdators ir cathleen07.inmotionhosting.com, jūsu servera numurs ir 07. Lietotājvārdam vajadzētu būt jūsu pilnai e-pasta adresei un parolei, kas ir attiecīgā konta parole..
 •  Pēc tam zem ienākošā pasta servera vēlreiz jāievada tā pati informācija, kuru ievadījāt iepriekš.
 •  Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, kas jāatrodas ekrāna augšējā labajā stūrī.
 •  Pēc noklikšķināšanas uz Saglabāt, jūsu iOS ierīcei būs jāapstrādā informācija, un pēc tam, kad tā ir apstrādāta, jūsu ierīcei tagad jābūt gatavai saņemt e-pastus.

Kādas citas lietojumprogrammas atbalsta mans Iphone vai Ipad, izmantojot InMotion hostingu?

Jūsu iPhone vai iPad ir saderīgs arī tiešsaistes darbībai, izmantojot PrestaShop mobilo veikalu. Faktiski nav nepieciešama atsevišķa PrestaShop mobilā veikala versija, lai to darbinātu iOS ierīcēs. InMotion to padara vajadzīgu, jo tas ir viens no viņu e-komercijas mitināšanas rīkiem.
Mobilais PrestaShop ir lietojumprogramma, kas piedāvā tās pašas PrestaShop iespējas, kuras tiek izmantotas jūsu vietnes vai tiešsaistes biznesa pārvaldībā. Šī mobilā PrestaShop lietojumprogramma ļaus viegli pārvaldīt uzņēmumus un ceļā, kā arī ļaus izveidot lietojumprogrammas jūsu PrestaShop mobilajam veikalam. Starp citām iespējām, kuras piedāvā Mobile PrestaShop, ir:
 Mobilais PrestaShop administrators

Šī ir lietojumprogramma, kuru izmanto, lai pārvaldītu savu PrestaShop veikalu, izmantojot jūsu iPhone vai iPad ērtības. Pieejamas arī papildu mobilās lietojumprogrammas, kas ļauj administratoriem skatīt pārskatus un pasūtījumus.

 MobiCart

MobiCart ir pakalpojums, kas ļauj mobilajām ierīcēm PrestaShop izveidot gan iOS, gan Android lietojumprogrammas .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map