Vai InMotion ir savietojams ar Mac?

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, neviens tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā mitināšanas risinājumu, kas ir īpaši paredzēts, lai rūpētos par Mac mašīnām. Mac, Macintosh mazinošs elements, ir personālo datoru līnija, kuru izstrādā, izstrādā un pārdod Apple. Pašreizējie Macintosh modeļi ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu mājas, izglītības un profesionālu lietotāju vajadzības.
Starp daudzajiem iemesliem, kāpēc tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā Mac mitināšanas risinājumus, ir tas, ka Mac mašīnas ir izstrādātas, lai tās iet roku rokā ar Mac OS operētājsistēmu, kuru Apple izstrādājis arī īpaši Mac mašīnām. Tādējādi dažām operētājsistēmām, ko piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, rodas saderības problēmas ar Mac mašīnām.
Kaut arī nav īpašu Mac tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā ar Mac saderīgus pakalpojumus. Šāda veida pakalpojumus sauc par Mac draudzīgu mitināšanu. Ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi mitināšanas pakalpojumi ir savietojami ar Mac mašīnām. Svarīgi ir arī atzīmēt, ka daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pēc izvēles vai ne, vai arī pēc dizaina, vai ne, ir saderīgi ar Mac, savukārt citi.
Lielākajai daļai no mums tas vispār nerada bažas, jo vairums no mums izmanto personālos datorus un galddatorus, kuriem nav saderības problēmu ar Windows, Linux vai Unix balstītu mitināšanu. Tomēr tiem, kas ir Mac mācekļi, Mac Friendly hostinga meklēšana ir milzīgs iemesls bažām.
InMotion ir viens no mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā Mac savietojamību, jo īpaši e-komercijas mitināšanas risinājumos. Lielākā daļa viņu e-komercijas rīku, piemēram, iepirkumu grozi, ir savietojami ar Mac mašīnām. Papildus tam InMotion atbalsta tādu Linux serveru izmantošanu, kuri, kā zināms, ir savietojami ar Mac, jo tiem ir tāds pats UNIX mantojums.


Vai InMotion atbalsta Mac Mail?

Jā, InMotion atbalsta Mac Mail. Mac Mail faktiski ir e-pasta programma, kas ir iekļauta Apple OS X operētājsistēmā. Lai varētu izmantot Mac Mail ar InMotion mitināšanu, jums jāiestata e-pasta konts kā noklusējuma Apple e-pasta klients. To var izdarīt šādi:

 •  Atverot Mac Mail, jums tiks parādīts lodziņš, kurā jums tiek lūgts sniegt un aizpildīt pieprasīto informāciju, piemēram, vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un paroli. Pēc nepieciešamās informācijas sniegšanas noklikšķiniet uz cilnes “Turpināt”, kas atrodas labajā apakšējā stūrī;
 •  Nākamajā ekrānā jums būs jāsniedz papildu informācija, kas ietver:

 Konta tips

Izvēlieties starp POP un IMAP;

 Apraksts

Jūs varat ievadīt jebkuru aprakstu, kas jums patīk, lai aprakstītu kontu;

 Ienākošā pasta serveris

parastais servera nosaukums būs [email protected], kas, protams, tiks aizstāts ar jūsu vārdu un domēna vārdu;

 Lietotājvārds

Šī būs jūsu pilna e-pasta adrese; un

 Parole

Tā būs jūsu e-pasta konta parole.

 • Kad viss ir nodrošināts, noklikšķiniet uz cilnes Turpināt.

 Nākamais ekrāns būs izejošā pasta servera lapa. Šeit jums būs jāsniedz arī šāda informācija:

 Apraksts

 Atkal ievadiet to, ko uzskatāt par piemērotu savam kontam;

 Izejošā pasta serveris

Šīs ailes ierakstam jāsakrīt ar ierakstu, kas tiek izmantots ienākošā pasta serverī;

 Izmantojiet autentifikāciju

Atzīmējiet izvēles rūtiņu;

 Lietotājvārds

Tam vajadzētu sakrist arī ar iepriekšējā lappusē norādīto lietotājvārdu.

 Parole  Tā būs norādītā e-pasta konta parole.

 • Tiklīdz ir sniegta visa nepieciešamā informācija, noklikšķiniet uz cilnes Turpināt.
 •  Kad iestatīšana ir pabeigta, jums tiks parādīta konta kopsavilkuma lapa. Neaizmirstiet atzīmēt rūtiņu rūtiņā “Veikt kontu tiešsaistē”. Kad visa sniegtā informācija ir pareiza, noklikšķiniet uz cilnes “Izveidot kontu”, lai jūs varētu izmantot jūsu Mac Mail InMotion mitināšanas vietnē.

Kāpēc Mac nav saderīgs ar visiem mitināšanas pakalpojumiem?

Daži var domāt, ka iemesls, kāpēc Mac nav saderīgs ar dažiem hostinga pakalpojumiem, ir saistīts ar operētājsistēmu, ko izmanto mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tomēr viena lieta, kas jums jāzina, ir tāda, ka vietnes nav specifiskas operētājsistēmai un ka problēma nav saistīta ar pašu OS, bet gan ar pārlūku. Pats par sevi Mac nesaderības problēmu risinājums nav tālu ap stūri, jo vienkārša pārlūka atjaunināšana, iespējams, varētu padarīt triku. Tas izklausās pietiekami vienkārši, vai ne, bet ne visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir gatavi pārdzīvot savas pārlūkprogrammas jaunināšanas grūtības, ja visas pārējās platformas darbojas labi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map