Vai InMotion piedāvā vietņu veidnes?

Katrā InMotion mitināšanas paketē ir iekļauti divi bezmaksas, taču jaudīgi vietņu veidotāji, kurus klienti var izmantot, lai izveidotu un izveidotu savas vietnes. Šie vietņu veidotāji, proti, Premium Web Builder un PowerWebBuilder, ir lietojumprogrammas, kas ir aprīkotas ar funkcijām, kuras ir vitāli svarīgas un noderīgas, veidojot jūsu vietni. Starp šo vietņu veidotāju iespējām ir galerija, kurā ir simtiem bezmaksas vietņu veidņu, kuras klients ir gatavs lietošanai jebkurā laikā, kad tas ir nepieciešams..
Bet, pirms jūs varat izmantot kādu no viņu bezmaksas veidnēm savā vietnē, pirmkārt, jums jāinstalē vietņu veidotājs..


Kā es varu instalēt Premium Web Builder savā vietnē?

Visas InMotion mitināšanas paketes ir komplektā ar bezmaksas Premium Web Builder lietojumprogrammu; tomēr programmatūra nav komplektācijā iepriekš instalēta. Tas nozīmē, ka pirms varat to izmantot, tas jāinstalē savā vietnē, izmantojot AMP kontu pārvaldības paneli.
Lai instalētu Premium Web Builder, viss, kas jums jādara, ir jāveic dažas vienkāršas darbības.

 •  Pirmais solis ir pieteikšanās sava konta pārvaldības panelī (AMP);
 •  Kad esat pieteicies, noklikšķiniet uz saites “Instalēt populāro programmatūru”;
 •  Nākamajā lapā ritiniet uz leju un pēc tam atlasiet “Install Premium Web Builder”, noklikšķinot uz tā;
 •  Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pieprasīt vietņu veidotāju” un pēc tam ievadiet tā domēna nosaukumu, kurā vēlaties instalēt Premium Web veidotāju, un pēc tam noklikšķiniet uz “Tālāk”;
 •  Ja instalējat savu pirmo Premium Web Builder kontu, pirms noklikšķināt uz pogas “Iesniegt”, jums jāpārbauda un jāapstiprina informācija. Tomēr, ja jūs instalējat papildu tīmekļa veidotāja kontu, jums par papildu licenci jāmaksā USD 12 par domēnu gadā..
 •  Noklikšķinot uz pogas Iesniegt, tiek sākts instalēšanas process, un dažu sekunžu laikā jūsu domēnā būs jāinstalē Premium Web Builder. Pagaidiet instalācijas apstiprinājuma ziņojumu un pēc tam, tiklīdz esat saņēmis, varat izmantot šo lapu, lai pieteiktos Premium vietņu veidotājā, noklikšķinot uz pieteikšanās saites un sākt veidot pats savu vietni..

Vai es varu izvēlēties tikai jebkuru veidni visām manis izveidotajām vietnēm?

Tā kā vietnes īpašnieks, kurā ir instalēts Web veidotājs, vai nu Premium Web veidotājs, vai PowerWebBuilder, jums ir tiesības izvēlēties un izmantot jebkuru no vairāk nekā 500 bezmaksas veidnēm, kuras var atrast Web veidotāja galerijā. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka jums jāizvēlas pareiza veidne, kas labi piemērota un piemērota jūsu veidotās vietnes tipam, kā arī pakalpojumiem un produktiem, kurus piedāvā jūsu vietne..

Kāda vadlīnija man jāievēro, izvēloties vietnes veidnes?

Lai arī vietnes veidņu izvēle ir jūsu pašu gaumes un noskaņojuma jautājums, jūsu vietnei vienmēr ir noderīgi, ja tai ir veidne, kas labi atbilst jūsu vietnes veidam, pakalpojumam un produktam, kā arī jūsu nākamo vietnes apmeklētāju gaumei..

Pirmajai pamatnostādnei, izvēloties vēlamo veidni, vajadzētu būt izveidotās vietnes tipam. Parasti jūsu Web veidotāju lietojumprogramma palīdz jums veikt šo uzdevumu. Kad esat sācis veidošanas procesu, noklikšķinot uz pogas Sākt, jums tiks dota iespēja izvēlēties, kāda veida vietni vēlaties izveidot, vai tā ir parasta vietne, fotogalerija vai emuārs. Kad būs izdarīta izvēle, veidotājs izmantos informāciju un ieteiks vairākas lapas ar funkcijām un funkcionāliem iestatījumiem, kurus jūs varētu vēlēties savai vietnei. Ja neesat pārliecināts vai jums nepatīk piedāvātās iespējas, varat vienkārši izvēlēties vienu un pēc tam to mainīt vēlāk. Pēc vēlamās izvēles izdarīšanas noklikšķiniet uz pogas Tālāk, kas atrodama lapas apakšējā labajā pusē.
Lai izvēlētos veidni, jums jādodas uz lapu Dizains, noklikšķinot uz pogas Dizains, kas atrodas augšējā labajā rīkjoslā. Lapā Dizains atradīsit vairākas pielāgojamas veidnes. Faktiski ir trīs dažādi veidņu meklēšanas veidi:

 •  Viens no tiem ir pa kategoriju tipiem, kur jūs varat izvēlēties veidnes, kas atbilst kategorijai, kuru var atrast nolaižamajā izvēlnē;
 •  Otrkārt, izmantojot meklēšanas metodi, kur jūs meklējat veidnes, izmantojot atslēgvārdus noteikta veida veidnēm; un
 •  Manuāli pārlūkojot vienas lapas veidnes, tas var patērēt laiku, bet var būt efektīvāks.
 • Kad esat varējis izvēlēties vēlamo veidni, vienkārši atlasiet to, noklikšķinot uz tās.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map