Vai WebHostingHub darbojas iPhone un iPad?

Vai WebHostingHub darbojas iPhone un iPad?

Daudzi cilvēki tagad paņem savu biznesu, kad viņi ir ceļā. Tas nozīmē, ka viņiem ir jāpiekļūst viņu vietnēm, tiešsaistes veikaliem un gluži vienkārši, bet vēl svarīgāk, e-pastiem, atrodoties tālu no biroja. Labā ziņa ir tā, ka vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu tagad atbalsta mobilo ierīču savietojamību, kas būtībā nozīmē, ka uzņēmumus tagad var vest visur, kur atrodas tīmekļa pārziņi, klienti un klienti..
Dažus gadus atpakaļ, apvienojot savus uzņēmumus, uzņēmējiem jāatrod viesnīcās datoru termināļi, kur viņi var nokļūt virtuālajā biznesa pasaulē, izmantojot savus galddatorus. Vēl pēc dažiem gadiem mobilitāte ieguva citu nozīmi, jo galddatori padevās klēpjdatoriem, kas deva vairāk priekšrocību nekā viņu galddatori, jo klēpjdatori ir mobilāki un ar bezvadu savienojuma iespējām. Tomēr mobilās skaitļošanas un mobilā biznesa vecumam tagad ir daudz piemērotāka nozīme, jo mobilā skaitļošana ir kļuvusi mobilāka nekā jebkad agrāk, tas ir, līdz ar viedtālruņa un tā kolēģu parādīšanos.


WebHostingHub ir viens no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas atbalsta un ir saderīgi ar mobilajām ierīcēm, jo ​​īpaši ar iPhone un iPad. Jā, jūs dzirdējāt mani pareizi, WebHostingHub ir savietojams ar iPhone un iPad un citām iOS balstītām ierīcēm.

Kā es varu iestatīt savu iPhone un iPad, lai saņemtu e-pastus caur WebHostingHub?

Ja esat iPad vai iPhone īpašnieks, varat pārbaudīt un lasīt savus e-pastus, izmantojot savu mobilo ierīci. Tomēr, lai ierīce saņemtu jūsu e-pastus, ierīce ir jāiestata un jākonfigurē. Šis ceļvedis ir paredzēts tādu iOS ierīču kā iPhone un iPad iestatīšanai.

 •  Ierīces sākuma ekrānā atrodiet ikonu Iestatījumi, kuru parasti attēlo ikona ar trim pārnesumiem, un atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Kad esat iestatījumu ekrānā, atrodiet e-pastu, kontaktpersonas, kalendārus un vēlreiz atlasiet to, noklikšķinot.
 •  Ekrānā E-pasti, kontakti, kalendāri noklikšķiniet uz Pievienot kontu, pēc kura jūs nonāksit ekrānā ar vairākiem e-pasta pakalpojumiem, no kuriem izvēlēties. Atlasiet cilni Cits, kas jāatrod ekrāna apakšā.
 •  Pēc tam sadaļā Pasts atlasiet Pievienot pasta kontu.
 •  Aizpildiet nepieciešamo un nepieciešamo informāciju par lodziņiem, kas norādīti sadaļā Jaunais konts. Adrese ir pilna jūsu e-pasta adrese, un parole ir attiecīgā e-pasta konta parole.
 •  Tiklīdz informācija ir iesniegta, jūsu iPhone vai iPad ir jāmeklē konts un jāapstrādā iestatījumi, pēc tam automātiski jānovirza uz nākamo ekrānu.
 •  Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties starp IMAP vai POP, bet, tā kā tā ir mobilā ierīce, ieteicams izvēlēties IMAP. Iemesls tam ir tas, ka e-pasti netiek saglabāti iPhone / iPad.
 •  Sadaļā Ienākošā pasta serveris ievadiet nepieciešamo informāciju. Resursdatora nosaukumam jābūt šādā formā: drošs ##. Webhosting.com. ## jāapzīmē ar servera numuru. Servera numuru var atrast jūsu resursdatora nosaukumā. Piemēram, jūsu resursdatora nosaukums ir ehub25.webhostinghub.com, jūsu servera numurs ir 25. Lietotājvārdam vajadzētu būt jūsu pilnai e-pasta adresei un parolei, kas ir šī konta atbilstošā parole..
 •  Pēc tam zem ienākošā pasta servera vēlreiz jāievada tā pati informācija, kuru ievadījāt iepriekš.
 •  Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt, kas jāatrodas ekrāna augšējā labajā stūrī.
 •  Pēc noklikšķināšanas uz Saglabāt, jūsu iOS ierīcei būs jāapstrādā informācija, un pēc tam, kad tā ir apstrādāta, jūsu ierīcei tagad jābūt gatavai saņemt e-pastus.

Vai mans iPhone vai iPad ir saderīgs tiešsaistes veikala vadīšanai?

Noteikti jā! Jūsu iPhone vai iPad ir saderīgs, lai darbotos tiešsaistē, izmantojot PrestaShop mobilo veikalu. Faktiski nav nepieciešama atsevišķa PrestaShop mobilā veikala versija, lai to darbinātu iOS ierīcēs.

Kas man jāzina par Mobile PrestaShop?

Mobilais PrestaShop ir lietojumprogramma, kas piedāvā tās pašas PrestaShop iespējas, kuras tiek izmantotas jūsu vietnes vai tiešsaistes biznesa pārvaldībā. Šī mobilā PrestaShop lietojumprogramma ļaus viegli pārvaldīt uzņēmumus un ceļā, kā arī ļaus izveidot lietojumprogrammas jūsu PrestaShop mobilajam veikalam. Starp citām iespējām, kuras piedāvā Mobile PrestaShop, ir:

 •  Mobilais PrestaShop administrators – šī ir lietojumprogramma, kas tiek pārvaldīta jūsu PrestaShop veikalā, izmantojot ērtas iPhone vai iPad iespējas. Pieejamas arī papildu mobilās lietojumprogrammas, kas ļauj administratoriem skatīt pārskatus un pasūtījumus.
 •  MobiCart – MobiCart ir pakalpojums, kas ļauj mobilajām ierīcēm PrestaShop veikalā izveidot gan iOS, gan Android lietojumprogrammas..

Kādas citas priekšrocības es varu iegūt no PrestaShop Mobile?

PrestaShop Mobile nodrošina arī mobilo tēmu pārslēdzēju, kas ļauj mainīt motīvus, atrodoties ceļā. Tajos ietilpst moduļi un motīvi, kas ir viegli pieejami. Lietojumprogrammas, kurām jums vajadzētu ļaut to izdarīt, ir:

 •  PrestaShopM;
 •  pMobile veidne; un
 •  DevilMobile tēma
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me