Vietnes5 pārskats

Vietne5 ir veterāns tīmekļa mitināšanas biznesā, jo tie tika dibināti jau 1999. gadā. Sākotnējās vadības komandas mērķis bija izveidot savus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, lai tie būtu jautri, viegli, viegli pieejami, uzticami un ērti lietojami. Viņi gribēja kaut ko tādu, kas nesamulsina vidusmēra vietnes īpašnieku un ko nebija sāpīgi izmantot.


Kopumā šķiet, ka šie pieci pamatelementi ir palikuši par pamatu mūsdienās. Sākot no šodienas, vietne5 ir viena no visaugstāk novērtētajām tīmekļa mitinātājām, kuras lietotāji ir novērtējuši visvairāk. Viņiem ir desmitiem tūkstošu laimīgu lietotāju, un viņi patiešām ir smagi strādājuši, lai izveidotu vienu labāku reputāciju, kādu jūs atradīsit.


Bet kas tieši par Site5 padara tos atšķirīgus no visiem citiem tīmekļa mitinātājiem? Apskatīsim dažas no piedāvātajām funkcijām:

Funkcijas un priekšrocības, kas jums varētu patikt

Vietnē5 piedāvātās funkcijas jūs noteikti neaizkavēs. Tas tomēr nenozīmē, ka viņiem nav daudz iespaidīgu lietu, ko piedāvāt saviem lietotājiem.

Iespēja izvēlēties servera atrašanās vietu

Varbūt visvairāk unikālā vietne Site5 ir tā, ka jums ir iespēja izvēlēties servera atrašanās vietu, kas vislabāk atbilst jūsu un mērķa tirgus fiziskajai atrašanās vietai. Viņiem ir daudz vairāk nekā ducis pilsētu, no kurām izvēlēties, un jūs varat atrast serveri četros dažādos kontinentos. ASV lietotājiem viņiem ir pakalpojumi abos krastos un viņi pat ļauj jums izvēlēties apgabalus Kanādā.

Vietnes administrators

Vietnes administrators ir vadības panelis, kuru izmanto vietne5. Viņi mazliet izgāja uz ekstremitātes, jo šo vadības paneli iekšēji izstrādāja viņu pašu inženieru komanda. Viņi piemin, ka tā pamatā ir cPanel un ir paredzēts darbam, lai atvieglotu lietas ar citām viņu vietnes unikālajām funkcijām. Ir ļoti maz tādu vietņu mitinātāju, kas mēģinātu izmantot cPanel kā galveno vadības paneli, taču šķiet, ka vietnei5 līdz šim nav sūdzību par to..

Uzticamība

Kopš biznesa uzsākšanas vietne5 ir pārvietojusi savus serverus 3–4 reizes, kā rezultātā ir parādījušies daži ļoti mazi ielāpi, kas neatbilst viņu uzticamībai. Pārvaldības komanda, kuru pārņēma 2008. gadā, tomēr ir patiešām paaugstinājusi savu uzticamību citā līmenī un padarījusi tos par vienu no uzticamākajiem pieejamajiem tīmekļa mitinātājiem. Balstoties uz informāciju, kas iegūta no forumiem, izskatās, ka vadība uztver viņu lietotāju privātumu un drošību tikpat nopietni, kā jūs atradīsit.

Bezmaksas migrācijas dienests

Ļoti nedaudzi vietņu mitinātāji saviem klientiem piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus. Lielākoties tas ir saistīts ar to, cik ilgs laiks un sarežģīts var būt šis process, jo parasti tam ir nepieciešami apmācīti eksperti. Vietne5 tomēr to piedāvā un gudri tirgo kā iespēju veidot savstarpēji uzticamas attiecības starp resursdatora lietotāju un resursdatora nodrošinātāju.

Klientu atbalsts

Tīmekļa mitināšanas nozarē ir ierasts, ka ikviena saimniece apgalvo, ka viņi saviem lietotājiem nodrošina “vislabāko iespējamo klientu atbalstu!”

Vietne5 neatšķiras ar to, ka viņi arī apgalvo, ka piedāvā izcilu klientu apkalpošanu. Viņi nodrošina tipisku atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai tālruni, kā arī atbalsta centru, kur jūs varat nekavējoties meklēt atbildes uz jautājumiem.

Viena no unikālajām lietām, kas saistīta ar vietnes Site5 klientu atbalsta komandu, ir tā, ka viņi visi ir izauguši kopā ar komandu iekšēji. Viņi neizmanto ārpakalpojumus nevienam atbalsta personālam un lepojas, ka ir tiešā attiecībās ar klientiem par viņu problēmām un risinājumiem.

Mīnusi

Kaut arī uzņēmuma sākumposmā noteikti var atrast diezgan daudz sliktu pārskatu, viņu pārskatu ieraksts ir bijis pilnīgi tīrs kopš jaunās vadības komandas pārņemšanas 2008. gadā. Tomēr ar viņu pakalpojumiem ir saistīti daži mīnusi..

Koncentrējieties uz izstrādātājiem un tīmekļa dizaineriem

Vietnes5 komanda jau iepriekš ir teikusi, ka viņu galvenais mērķis ir kļūt par labāko izvēli izstrādātāju vidū. Tas nozīmē, ka liela daļa viņu vadības paneļa iestatījumu un opciju ir balstītas uz to izstrādātāju vajadzībām un vēlmēm, uz kuriem viņi ir vērsti. Tas arī nozīmē arī to, ka tie, iespējams, nav labākais risinājums biznesa īpašniekiem, kuri nav lietpratīgi un vēlas attīstīt savu biznesu biznesā tiešsaistē.

Lapas ielādes ātrums

Lai arī viņiem ir uzticamības reputācija, viens no viņu pakalpojumu kritumiem ir vidējais pamata pakalpojumu ielādes ātrums. Tie ir nedaudz zemāki par pašreizējiem iekraušanas ātruma standartiem, lai gan tas, šķiet, nav milzīga neatbilstība.

Ierobežotas iespējas

Viena no lielākajām vietņu vietnes Vietne 5 saistībām ir saistīta ar iespēju trūkumu un papildinājumiem. Tomēr tas ir kaut kas tāds, ar ko viņi var lepoties, jo ir pilnībā apņēmušies kļūt par vietnes mitinātāju, kas koncentrējas uz vienkāršību un lietošanas ērtumu..

Cenu noteikšana

Vietņu5 piedāvātā cenu struktūra ir tikpat vienkārša, cik tā kļūst. Viņiem ir trīs plāni, kas ietver:

 1. hostBasic – USD 5,95 mēnesī x 12 mēneši iepriekš. Diemžēl viņi nepiedāvā mēneša maksājuma iespēju ar hostBasic.
 2. hostPro – USD 10,95 mēnesī vai USD 9,95 mēnesī x 12 mēneši iepriekš
 3. hostPro + Turbo – USD 13,95 mēnesī vai USD 12,95 mēnesī x 12 mēneši iepriekš.

Lielākā “Turbo” varianta atšķirība ir tā, ka jums būs īpaša IP adrese un būs iespēja katrai vietnei dot iespēju izveidot savu vadības paneli.

Viņiem vislabākā vērtība ir viņu 24 mēnešu plāns, kas ir USD 4,95 mēnesī par hostBasic, 8,95 USD mēnesī par hostPro un 11,95 USD mēnesī par hostPro + Turbo..

Ir arī a 45 dienu naudas atdošanas garantija tiek piedāvāts visiem lietotājiem.

Gala vārds

Kopumā faktiski ir nedaudz pārsteidzoši, ka vietne5 nav populārāka nekā šobrīd. Lai gan vairums cilvēku, kas pārzina šo nozari, vismaz atpazīs vārdu, šķiet, ka viņiem vajadzētu būt plašākam klātbūtnei un labāk novērtētiem vietņu mitināšanas kopienā.

Viena no visintriģējošākajām lietām viņu biznesā ir tā, ka viņu vadības komanda ir ļoti izveicīga, risinot dažādas problēmas un atbildot uz lietotāju jautājumiem. Bieži redzēsit viņu izcilākos darbiniekus, kas atbildēs uz jautājumiem un palīdzēs cilvēkiem, izmantojot forumus un dažādas sociālo mediju platformas. Viņi ļoti skaidri domā par piedāvāto un lepojas, ka ļauj jums zināt, ka viņi nekad nemēģinās maldināt jūs ar slēptu maksu starpniecību..

Ja jūs meklējat kaut ko tādu, kas palīdzēs attīstīt uz produktu balstītu biznesu, vietne5, iespējams, nav jūsu labākā likme. Pakalpojumu uzņēmumiem tomēr noteikti jādod viņiem priekšstats. Ar viņu naudas atdošanas garantiju to darīt nav nekāda riska.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map