VietnesBuilder.com pārskats


Liekas, ka SiteBuilder.com dod jums iespēju velkot un nometot vietņu veidotāju bez maksas.

“Bezmaksas” …

Hmm, turēsimies uz sekundi! Vai SiteBuilder ir īstais uzņēmums, ar kuru doties?

Noskaidrosim…

Piezīme: pirms mēs pārskatīsim vietniBuilder, es vēlos jums atklāt divas lietas:

 1. VietneBuilder.com ir tieši tāda pati vietņu veidotāja, kuru izmanto vietne WebsiteBuilder.com.
 2. Viņi ļauj jums izveidot ļoti ierobežotu, vienkāršu pamata vietni bez maksas, un viņi, piemēram, niķojas un piezemē jūs par jebkurām papildu funkcijām. Piemēram, ja vēlaties tiešsaistes veikalu, jums jājaunina uz augstāko plānu – USD 20 mēnesī.
 3. Es personīgi vienmēr iesaku saviem draugiem un klientiem NELIETOT NEVIENU vietņu veidotājus. Tas ir tāpēc, ka, ja jūs veidojat vietni uz viņu platformas, to nevar pārvietot citur, ja jums tas nākotnē būs nepieciešams. Es iesaku jums izmantot WordPress visos labos tīmekļa mitināšanas pakalpojumos (skat. Manu 2017. gada visaugstāk novērtēto pieejamo tīmekļa mitinātāju sarakstu), piemēram, BlueHost, HostGator vai iPage.

Tātad tagad jūs zināt, kā es patiesībā jūtos…

Tālāk ir sniegts pilns vietnes SiteBuilder.com pārskats, cik objektīvi es to varētu noprast:

Trīs soļi jūsu vietnes izveidošanai

Vietnes izveidošana vietņu veidotājā veic trīs vienkāršas darbības. Kad esat apmeklējis vietni, process ir šāds:

 • Izvēlieties domēna vārdu: SiteBuilder pieprasa, lai jūs savai jaunajai vietnei izvēlētos domēna vārdu. Domēna vārds ir pilnīgi bez maksas, kas ir pozitīva īpašība, ja jūs mēģināt saglabāt budžetu.
 • Izvēlieties veidni: Pārlūkojiet veidni un izvēlieties to, kas piemērota jūsu vajadzībām.
 • Atveriet vietni: Diezgan paskaidrojošs un viegli sasniedzams solis.

Kopumā, novērtējot savas vietnes izveides procesu vietnē SiteBuilder, viss process ir ārkārtīgi viegls, un tas īpaši labi darbojas cilvēkiem, kuri ir jauni vietnes izveidošanas procesā..

Skaistas un profesionālas veidnes: tūkstošiem iepriekš sagatavotu opciju vai pielāgota dizaina

Jūsu vietnei ir daudz svarīgu komponentu, taču viens no komponentiem, kas atstāj visspēcīgāko iespaidu, ir vietnes izkārtojums un dizains. Tā rezultātā, izvēloties vietnes dizainu, jūs vēlaties izvēlēties no daudzām iespējām. Par laimi SiteBuilder piedāvā tūkstošiem iepriekš sagatavotu veidņu. Veidnes tiek iedalītas stilā un izkārtojumā. Turklāt, ja jūs nevarat atrast iepriekš sagatavotu izkārtojumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, vietneBuilder piedāvā arī lietotājiem iespēju pasūtīt pielāgotu veidni.

Iespēja pasūtīt pielāgotu veidni no vietņu veidošanas pakalpojuma nav izplatīta, tāpēc šī funkcija, iespējams, ir viena no visdaudzsološākajām līdz šim. Ja jums ir iespēja pasūtīt pielāgotu vietni, jums var būt vietne, kas veidota tieši tā, kā vēlaties. Turklāt, ja jums ir iespēja pasūtīt pielāgotu vietni, tas ļauj jūsu vietni vēl vairāk nošķirt no pārpildītās vietnes.

Domēna vārds un e-pasts: bez maksas

Vēl viena lieliska SiteBuilder funkcija ir tā, ka domēns un atbilstošais e-pasts ir pilnīgi bez maksas. Parasti domēna vārdi mēnesī izdod dažus dolārus, taču, izvēloties bezmaksas iespēju, jūs varat ietaupīt naudu un ieguldīt to savas tīmekļa vietnes apgabalā, kurai patiešām jāpievērš lielāka uzmanība. Kas attiecas uz e-pastu, tas ir ne tikai bezmaksas, bet arī jums ir iespēja izvēlēties tādu, kuru vēlaties izmantot savai vietnei. Ja jums ir e-pasts, jūs varēsit pilnveidot visus savas vietnes e-pastus ar e-pasta ziņojumu, kuru esat norādījis savai vietnei. Tas ievērojami atvieglo vietnes izveidošanas un organizēšanas procesu.

Lai arī sākotnējais domēns ir bezmaksas, ja jūs nolemjat, ka vēlaties vairāk domēna vārdu, jums tie būs jāiegādājas vietnē SiteBuilder..

Reklāmas kredīti: Dažas bezmaksas

Reklāmas kredīti tiek izmantoti Pay Per Click (PPC) mārketinga kampaņām. Reklāmas kredītu mērķis ir piesaistīt lietotājus jūsu vietnei, izmantojot reklāmas. Parasti reklāmas tiek veiktas, izmantojot Google Adwords, Microsoft AdCenter un Google AdWords.

VietneBuilder saviem lietotājiem piedāvā arī bezmaksas reklāmas kredītu 300 ASV dolāru apmērā. Tāpēc, reģistrējoties vietnē SiteBuilder, jūs varat ne tikai ātri izveidot un darboties vietni, bet arī sākt reklāmas bez maksas. Šī ir lieliska iespēja nodrošināt, ka jūsu vietne ir redzama tieši tās palaišanas laikā.

SEO rīki: uzlabojiet savas vietnes redzamību

Veidojot vietni, viena no vissvarīgākajām vietņu veidošanas pakalpojuma funkcijām ir iespēja redzēt, kurš apmeklē jūsu vietni, cik daudz apmeklētāju ir, no kurienes šie apmeklētāji nāk un kādas reklāmas tiek noklikšķinātas, lai sasniegtu vietni vietne. Lai palīdzētu jums novērtēt savas vietnes veiktspēju, vietnē SiteBuilder ir arī vairāki SEO rīki. Izmantojot SEO rīkus, varat uzraudzīt savu vietni un virzīt to meklētājprogrammu rezultātu augšgalā.

Vai tas ir labs e-komercijai / pārdošanai tiešsaistē??

VietneBuilder ir saderīga arī ar e-komerciju, kas nozīmē, ka varat viegli izveidot savu vietni un sākt veikalu, pārdodot savus produktus tiešsaistē.

Sistēma ļauj arī pieņemt pasūtījumus, saņemt maksājumus un sekot līdzi esošajiem pasūtījumiem.

Patiesību sakot, es tomēr ieteiktu Shopify, jo Shopify ir labākā e-komercijas platforma.

Atbalsta iespējas: pamati

Runājot par atbalsta funkcijām, SiteBuilder piedāvā lietotājiem pamatus. Piemēram, vietne piedāvā tehnisko atbalstu, norēķinu atbalstu un saziņu pa e-pastu. Ja jums ir steidzama problēma, tad var rasties problēma, jo SiteBuilder nepieņem nekādus tālruņa zvanus no lietotājiem.

Tas NAV īsti bezmaksas. Freemium vairāk patīk.

Lai gan SiteBuilder piedāvā daudzas bezmaksas funkcijas, sākotnējā mājas lapa var būt maldinoša, jo tajā nav minēts, ka ir funkcijas, kuras jūs nesaņemsit, ja vien jūs nolemjat maksāt par tām. Piemēram, ja jūs meklējat ieviest papildu SiteBuilder vietnes, jums par tām būs jāmaksā. Struktūra ir šāda: 50 papildu vietņu cena ir USD 50 mēnesī, 100 papildu vietņu USD 10 mēnesī, un 500 papildu vietņu cena USD 25 mēnesī.

Turklāt, ja vēlaties uzlabot savus pakalpojumus un funkcijas, ir pieejamas četras iespējas:

 • Personīgais: Par USD 8,99 mēnesī jūs saņemat domēna vārdu un $ 375 bezmaksas reklāmas kredītus. Turklāt jūsu vietne būs pilnīgi bez reklāmām.
 • Pro: Par USD 7,68 mēnesī jūs saņemat domēna vārdu, $ 375 bezmaksas reklāmas kredītus, bez reklāmām un e-pasta iestatīšanas.
 • Piemaksa: Par USD 11,98 mēnesī jūs saņemat tās pašas funkcijas, kā minēts iepriekš, un papildus jūs saņemat virkni SEO rīku un prioritāru atbalstu..
 • e-komercija: Par USD 18,45 mēnesī jūs saņemat iepriekšminētās funkcijas, kā arī iespēju atvērt e-komercijas veikalu ar visām nepieciešamajām funkcijām.

Cenu struktūras ziņā rezultāti ir dažādi. Noteikti tīklā ir arī citi vietņu veidošanas pakalpojumi, kas par mazāk naudas piedāvā vairāk iespēju. Turklāt šķiet, ka SiteBuilder slēpj faktu, ka dažas to funkcijas vai noteiktas iespējas tajās ir paredzētas tikai maksājošiem klientiem. Ja kaut kas notiek, norēķinu sistēma padara pakalpojumu mazliet neuzticamu. Lielākajai daļai cilvēku viena no vissvarīgākajām iezīmēm ir caurspīdīgums, un šķiet, ka vietnē SiteBuilder trūkst.

Iepakojuma salīdzinājums

PersonīgaProPiemaksaE-komercija
Cena 8,99 USD / mēn 7,68 USD / mēn 11,98 USD / mēn USD 18,45 mēnesī
Domēna vārds Dzīvei bez maksas Dzīvei bez maksas Dzīvei bez maksas Dzīvei bez maksas
Naudas atdošanas garantija
Vairāk nekā 1000 vietņu veidņu
Vietņu veidotāja rīks
Nav vietņu reklāmu
Bezmaksas e-pasts
SEO rīki
Prioritārs atbalsts
e-komercijas veikals

Spriedums: daudzsološa platforma, ļaujiet niķoties un mazināt funkcijas

Kopumā SiteBuilder ir daudzsološa platforma. Tam ir pamata un nepieciešamās vietņu veidošanas pakalpojuma iespējas, funkcijas ir viegli lietojamas, un tas ir strukturēts tādā veidā, kas ļauj dažu minūšu laikā atvērt vietni. No otras puses, viens no nozīmīgākajiem šī tīmekļa vietnes veidošanas pakalpojuma jautājumiem ir tas, ka tam trūkst pārredzamības cenu noteikšanas un visu pieejamo pakalpojumu ziņā. Vienkārši zināt, ka, ja vēlaties saņemt noteiktus jauninājumus, jums par tiem būs jāmaksā.

Turklāt, ja jūs esat profesionālis un labi pārzināt vietņu veidošanas procesu, tad vietne SiteBuilder var nebūt jums labākais risinājums. Tīmeklī ir desmitiem citu pakalpojumu, kas sniedz jums vairāk iespēju par labāku cenu. Turklāt vietnes Builder atbalsta funkcijas nav tik draudzīgas lietotājam kā citas. Tāpēc, ja jūs patiešām strādājat profesionāli, iespējams, jums būs nepieciešams vietņu veidošanas pakalpojums, kas var sniegt jums lielāku atbalstu.

Visbeidzot, ņemot vērā unikālo, vietņu veidotājam šajā jomā arī trūkst. Lielākā daļa vietņu veidotāju piedāvātā standarta ir pilnībā standarta, un vienīgā īpašā iespēja ir iespēja izveidot pielāgotu vietni. Tā rezultātā, ja jūs meklējat pakalpojumu, kas ir unikāls, daudzveidīgs un kas spēj sniegt interesantākus pakalpojumus un iespējas, iespējams, vēlēsities izvēlēties kaut ko citu. Kopumā šis vietņu veidošanas pakalpojums ir labs vietņu veidotājs iesācējiem un atbilst cerībām attiecībā uz visvienkāršākajām iespējām.

Jums ieteicams: Apsveriet īstu saimnieku, piemēram, HostGator. Lūk, kāpēc …

 • Viņu tīmekļa mitināšanas plāni ir lētāki nekā SiteBuilder
 • Pieejama ikmēneša maksājuma iespēja, tāpēc jums nav jāpērk gads vai vairāk priekšpusē
 • Nav līgumu. Atcelt jebkurā laikā.
 • Funkcijām nav ierobežojumu.
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Tādas platformas kā SiteBuilder liek jums palikt pie tām vai pazaudēt vietni. Izmantojot reālu tīmekļa mitinātāju, piemēram, HostGator, jūs varat pārvietot savu vietni uz citu tīmekļa mitinātāju, ja jūs to kādreiz vēlēsities nākotnē.
 • cPanel vadības panelis ar automātisku WordPress vietnes iestatīšanu.
 • Es lūdzu HostGator kuponu, lai palīdzētu mūsu WHPG apmeklētājiem, un viņi piegādāja! HostGator vietnē varat izmantot reklāmas kodu BUILDPATH, lai saņemtu 60% atlaidi no mitināšanas..

…kas?? WordPress? Jā, izmantojot bezmaksas spraudni, kuru sauc SiteOrigin lapu veidotājs (atver YouTube videoklipu jaunā cilnē), izmantojot WordPress, varat izveidot lielisku vietni, izmantojot ērtu vilkšanas un nomešanas interfeisu, tāpat kā vietnes veidotājs. Faktiski, pirms pērkat jebkādu mitināšanas vai vietņu veidotāju, ļoti iesaku noskatīties apmācības video zemāk, kurā soli pa solim parādīts, kā izveidot vietni ar WordPress! ��

Paziņojiet man, ja jums ir kādi jautājumi par SiteBuilder vai SiteBuilder vs HostGator; un nekautrējieties atstāt zemāk pārskatu, kurā aprakstīta jūsu kā SiteBuilder klienta pieredze.

Priekā,

Džonijs
WHPG

4.5 Kopējais reitings
SiteBuilder: Nav ieteicams

Daudzsološa platforma, kuru pieļauj tas, ka trūkst pārredzamības attiecībā uz cenām un to, ko jūs faktiski saņemat, salīdzinot ar to, kas jums tiks lūgts samaksāt, kad jums tas būs nepieciešams. Turklāt, ja jūs šeit veidojat vietni, jūs uz visu mūžu esat iestrēdzis. Es iesaku jums doties kopā ar labu cPanel tīmekļa mitinātāju, piemēram, BlueHost vai HostGator. Varat arī doties šeit, lai salīdzinātu cPanel visaugstāk novērtētos hostinga pakalpojumu sniedzējus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map