Vietņu pārvietošana prom no WebHostingHub

Vai es varu pārvietot savu vietni prom no WebHostingHub?

Ja vēlaties pārsūtīt vietni, kuru mitina WebHostingHub, uz citu resursdatoru un šaubāties, vai tas ir iespējams, atbilde ir jā; jūs varat un varat nodot savu vietni prom no WebHostingHub. Tomēr vispirms ir jāpaskaidro, kas jums jādara, neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārsūtīt savu domēna vārdu citam domēna reģistratūrai vai vienkārši vēlaties pilnībā atcelt WebHostingHub abonementu. Jautājumā par jūsu abonementa atcelšanu jebkurš klients var anulēt abonementu jebkurā laikā, kad viņi jūt nepieciešamību to darīt. Klientiem, kuri atceļ savu abonementu, atlīdzība tiek aprēķināta atkarībā no tā, cik ilgi viņi uzņēmumā uzņēma savu vietni.


Tomēr jūs varat arī pārsūtīt savu domēna vārdu citam domēna reģistratūrai, taču joprojām ļaujiet WebHostingHub mitināt jūsu vietnes failus. Lai to izdarītu, jums būs jānorāda kāds ieraksts WebHostingHub serverī, izmantojot jauno reģistratūru, vai arī pēc pārsūtīšanas var mainīt vārda servera nosaukumus uz WebHostingHub..

Ir svarīgi, lai jūs saprastu, ka jūsu domēna reģistrācija / pārvaldība nav tāda pati kā jūsu hostings, un domēna pārvaldības tiesību nodošana nekādā veidā neietekmēs jūsu mitināšanas kontu, kurš paliks aktīvs. Vienīgais veids, kā deaktivizēt mitināšanas kontu, būs atcelšana.

Kas man jādara, lai pārvietotu savu vietni no WebHostingHub?

Pirms jūs varat pārsūtīt savu domēnu prom no WebHostingHub, uzņēmums pieprasa, lai jūs iesniedzat pieprasījumu atbrīvot jūsu domēnu. Pieprasījumam ir jābūt e-pasta formā, un tas ir jānosūta uz [email protected], un tam ir jāpievieno jūsu konta pārbaude, kā arī administratora e-pasts. Tas sāks domēna reģistrācijas procesu, jo uzņēmumam tie ir nepieciešami, lai jūsu domēnu atbloķētu jums. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka jums ir jānoņem domēna privātums no sava domēna, lai ietekmētu atbloķēšanas procesu.

Kad domēns ir atbrīvots un jums jau ir autorizācijas kods, kuru jūs saņemsit, izmantojot administratora e-pastu, varat pāriet pie sava jaunā domēna reģistratūras un sākt domēna pārsūtīšanas procesu. Parasti pārsūtīšana notiek 7-10 dienu laikā, lai gan pabeigšanas laiks mainās atkarībā no reģistratūras. Ir svarīgi zināt, ka ikreiz, kad tiek veiktas DNS izmaiņas vai domēni tiek pārsūtīti, mainītāja laikā tiek novērots DNS izplatīšanās periods, kas ilgst apmēram 7–24 stundas..

Kādi ir parasti iemesli, kāpēc cilvēki atkāpjas no sava hostinga uzņēmuma?

Iemeslu ir tik daudz, jo ir tik daudz cilvēku vai uzņēmumu, kuri vēlas mainīt uz citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Tas atšķiras no ikdienišķa līdz vissarežģītākajam iemeslam. Starp šiem iemesliem ir šādi:

 •  Klients varētu būt sarūgtināts par pakalpojumu.
 •  Nepieciešamība pēc vairāk resursu, piemēram, atmiņas vietas un joslas platuma, kā arī vajadzība pēc vairākām programmām.
 • Iespējams, ka klientam ir grūti uzturēt ikmēneša rēķinu summu, un, iespējams, viņš kaut kur ir atradis labāku cenu.
 • Viņi varētu būt neapmierināti ar klientu apkalpošanu.

Kādi pamata soļi un ieteikumi man jāievēro pārsūtīšanas laikā?

Ir daži pamata ieteikumi, kas klientiem jādara pirms pārsūtīšanas procesa un tā laikā. Šie ir:

 • Pirmkārt, jums jāizvēlas vispiemērotākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, salīdzinot tos ar pašreizējo pakalpojumu sniedzēju. Apsvērumos jāiekļauj:
 •  Izmantotās operētājsistēmas tips, kam jābūt saderīgam ar jūsu vietnes prasībām;
 •  Diska vietas prasības; un
 •  Joslas platums;
 • Lejupielādējot visus vecos konta failus, jums vajadzētu izveidot rezerves kopiju no visiem jūsu esošās vietnes failiem. Atkarībā no tā, kurš darbojas, varat izmantot FTP piekļuvi vai eksportēt to, izmantojot phpMyAdmin. Parasti meklējiet resursdatoru, kas piedāvā FTP piekļuvi.
 •  Pārliecinieties, vai varat saņemt e-pastus, pareizi pārbaudot, vai jūsu e-pasti darbojas un ir aktīvi.
 •  Ieteicams pārliecināties, vai pārsūtīšanas laikā darbojas jūsu vietne un domēna e-pasta konti, saglabājot atvērtu esošo tīmekļa mitināšanas kontu līdz procesa pabeigšanai..
 •  Kad viss ir pabeigts, neaizmirstiet anulēt savu kontu.

Kas jāņem vērā, pārejot uz jaunu tīmekļa mitinātāju?

Kad jūs nolemjat mainīt uz jaunu tīmekļa mitinātāju, pārliecinieties, vai spējat apsvērt visu nepieciešamo. Viena lieta, kas jums jāatceras, ir tāda, ka jums vajadzētu meklēt iemeslu, kāpēc mainījāt savu saimnieku, un izmantot to kā savu etalonu, lai atkal neiekļautos vienā un tajā pašā problēmā. Daži no šiem apsvērumiem ir:

 •  Jūs nevēlaties, lai klienti būtu vīlušies jūsu vietnē ar daudz dīkstāves, kamēr pārvietošanās stājas spēkā. Veiciet pārsūtīšanu pēc iespējas bez traucējumiem.
 •  Jums jāveic rūpīgs pētījums par jūsu potenciālo tīmekļa mitinātāju. Jums, iespējams, būs jānoskaidro:
 •  Ko nozīmē, ka tie ļauj augšupielādēt failus.
 • Iegūstiet viņu DNS informāciju un pārliecinieties, vai esat gatavs sava domēna konta informācijai, lai pēc iespējas ātrāk varētu mainīt iestatījumus.
 •  Pārliecinieties, vai esat izveidojis pagaidu URL, lai jūs varētu pārbaudīt pirms DNS mainīšanas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map