Vultr apskats

Mēs vēl neesam pārskatījuši emuāru mitināšanas opciju, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.


5 Specializēts vērtējums

Cena
USD

Vienkāršots kails metāls

Ja jūs izstrādājat resursietilpīgas vietnes vai lietojumprogrammas, vienkārša metāla vienkāršais plāns ir piemērots jums. Tas dod jums veltītus servera resursus, kurus dažu minūšu laikā varat izmantot, lai izvietotu visā pasaulē. Tomēr Bare Metal Simplified pašlaik ir pieejams tikai Āzijā, Ziemeļamerikā un Eiropā.

Pašlaik šim risinājumam ir tikai viens apakšplāns, kura izmaksas ir USD 120 mēnesī. Tas dod jums:

 • Divi 240 GB SSD
 • 8 CPU ar takts ātrumu 3,8Ghz
 • E3-1270v6 procesors
 • 32768 MB atmiņa
 • 5000 GB joslas platums

Norēķini notiek katru stundu un jebkurā laikā, kad jums nepieciešami papildu resursi, jūs vienmēr varat to palielināt.

 • Nulti skaļie kaimiņi – jūs iegūstat 100% no servera aparatūras. Tas nozīmē, ka nav dalītu resursu, nav ievades / izvades operāciju sekundē (IOPS) resursu ierobežojumu un izmērītajiem CPU. Tas ir tas, ko patiesībā nozīmē dzīvot kā vienam īrniekam servera vidē.
 • Tieša piekļuve aparatūrai – Vultr Bare Metal nav vizualizācijas slāņa. Tas nozīmē, ka jums ir tieša pieeja visiem servera resursiem, kas ir lieliska iespēja paātrināt resursietilpīgas lietojumprogrammas.
 • 10GbE savienojamība – ar katru atvēlētu servera gadījumu jūs iegūstat sakopojamu 10GbE tīkla savienojumu. Tas lielā ātrumā un zemā latentā caurlaides spēja daudz tuvāk jūsu tiešajiem lietotājiem.

Naudas atdošanas garantija
Nav
Diska vieta
Neierobežots
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)
Skatīt plānus
5 VPS vērtējums

Cena
USD

Īpaši gadījumi

Šis plāns ir hibrīds starp Cloud Compute (VC2) un Bare Metal Simplified. Tas dod jums īpašus resursus, kas saistīti ar mākoņa elastību. Līdzīgi kā vienkāršais vienkāršais metāls, jūs nedalāties resursos ar citiem lietotājiem.

Atšķirība, ko mitināšanas gadījumi rada mitināšanas telpā, ir tā, ka varat īrēt noteiktus procentus no atvēlētajām serveru vietām un baudīt stundas rēķinus un ātru nodrošināšanu.

Īpašajiem gadījumiem ir 4 apakšplāni. Zemākais plāns maksā 60 USD mēnesī un dod jums 120 GB SSD. Augstākais plāns dod jums kopumā 480 GB SSD par USD 240 mēnesī.

 • Dedicated vCPUs – īpaši izvēlētie gadījumi ļauj jums izvēlēties ne vairāk kā 8 vCPU. Nav neviena CPU koplietošanas.
 • Tīkla savienojamība – katram gadījumam ir piekļuve 1GbE augšupsaitei un līdz 40 TB joslas platumam datu pārsūtīšanai.
 • Bezmaksas izplatīta pakalpojumu atteikuma (DDOS) aizsardzība Ziemeļamerikā – DDOS aizsardzība uzrauga visu ienākošo trafiku, lai noteiktu jebkādas novirzes. Tas dod jums mieru koncentrēties uz savu biznesu, lai palielinātu produktivitāti.

Naudas atdošanas garantija
Nav
Diska vieta
Neierobežots
Domēna vārds
BEZMAKSAS (1 gads)
Skatīt plānus

Mēs vēl neesam pārskatījuši WordPress mitināšanas opciju, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mākonis ir tehnoloģiju spēles mainītājs, un tam ir potenciāls virzīt biznesa jauninājumus. Viens no iemesliem, kādēļ uzņēmumiem vēl nav jāpiesaista mākoņa spēks pārcelt viņu konkurētspējīgās ainavas daļēji ir tās sarežģītības dēļ. Vultr vēlas to vienkāršot, izmantojot pielāgotus, augstas veiktspējas mākoņa balstītus mitināšanas risinājumus.

Pārskats

Vultr tika atklāts 2014. gada februārī, un gadu gaitā viņi ir guvuši uzslavas progresu gan paplašinot tā datu centra pārklājumu, gan tehnisko infrastruktūru. Piemēram, 2015. gada maijā viņi ieviesa augstus CPU plānus un 2016. gada martā uzsāka savu bloku glabāšanas risinājumu.

Līdz šim uzņēmumam ir izvietoti vairāk nekā 17 miljoni eksemplāru, un tas apkalpoja vairāk nekā 100 000 klientu visā pasaulē. Tāpēc, ja jūs meklējat mākoņa serverus aprēķinātiem gadījumiem vai speciālus serverus, kas ļaus jums izveidot un darboties tikai dažu minūšu laikā, Vultr ir daži no visnovatoriskākajiem mitināšanas risinājumiem nozarē.

Vultr hostinga pakalpojumi

Kā augstas veiktspējas SSD mākoņa serveru nodrošinātājs, Vultr mērķis ir nepārtraukti uzlabot viņu mitināšanas pakalpojumu uzticamību un efektivitāti. Neatkarīgi no tā, vai esat izstrādātājs, mazs uzņēmums vai daudznacionāls, jūs atradīsit Vultr standartizēto platformu, kas ir viena no elastīgākajām un konkurētspējīgākajām cenām.

Sakarā ar pieaugošajām un diferencētajām dažādu Vultr klientu kategoriju klientu prasībām, viņi ir attīstījušies dažāda veida mitināšanas iespējas. Katrai opcijai ir funkcijas, kas reaģē uz apkalpojamo tirgus segmentu. Tomēr servera resursus varat arī pielāgot, ņemot vērā jūsu unikālās vajadzības. Šīs ir mitināšanas iespējas:

Vultr mākoņa aprēķins (VC2)

Ja jūs meklējat mākoņa balstītu mitināšanu, bet neesat gatavs ilgtermiņa saistībām, mākoņdatošana (VC2) var jums noderēt. Šis ir jaudīgs aprēķins, kas ļauj izvietot visā pasaulē, izmantojot Vultr 100% SSD krātuvi nepilnu 60 sekunžu laikā.

Starp citām priekšrocībām šī mitināšanas opcija sniedz jums:

 • Uzlabotā tīkla savienošana – Izmantojot Cloud Compute (VC2), katram virtuālajam privātajam serverim varat pievienot vairākas IPv4 adreses, izveidot izolētus reģionālos privātos tīklus saviem gadījumiem un iespējot IPv6 savienojumu.
 • Izvietošanas automatizācija – varat viegli automatizēt izvietošanu, izmantojot Vultr sākuma skriptus un momentuzņēmuma funkcijas, kas pirmās tiek sāknētas. Šīs funkcijas varat izmantot tieši no Vultr pielāgotās API.

Šī ir ieteicama opcija, ja jūs sākat darbu ar iepriekšēju mitināšanu.

Vienkāršots kails metāls

Šī opcija ir paredzēta lietotājiem ar resursietilpīgām vietnēm un lietojumprogrammām. Labākais veids, kā aprakstīt vienkāršu metālu, ir domāt par pielāgota servera mitināšanu. Viena no šī hostinga plāna lielākajām priekšrocībām ir tā, ka tas ļauj jums izvietot dažu minūšu laikā.

Ja jūsu tīmekļa pieprasījums vienā laikā palielinās, jūs varat viegli izveidot papildu servera resursus, izmantojot automatizāciju. veltītas mitināšanas iespējas šajā plānā ļauj jums pilnībā kontrolēt savu mitināšanas vidi un neierobežotu piekļuvi visai fiziskajai aparatūrai, kas atbalsta jūsu tīmekļa resursus.

Īpaši gadījumi

Šī ir novatoriska alternatīva Bare Metal Simplified plānam. Šajā opcijā Vultr ļauj jums iznomāt atsevišķa servera daļas. Izmantojiet gadījumu, kad vēlaties, lai jūsu vietnes mitinātājā būtu tikai 50% no īpaša servera. Pateicoties tā elastīgumam, tas ir iespējams, izmantojot īpašus gadījumus.

Ideālā gadījumā lietotājiem, kuriem mākoņdatošanas plāns šķiet mazliet ierobežojošs, un Bare Mental Simplified plāns ir pārāk liels viņu vajadzībām, vislabāk tiek nodrošināti īpaši gadījumi..

Bloķēt krātuvi

Tas nav mitināšanas risinājums, drīzāk uzglabāšanas pakalpojums. Sniedzot pakalpojumu Bloķēt krātuvi, Vultr vēlas izveidot paplašināmus krātuves apjomus, kurus varat izmantot jebkuram viņu plānam. Pašlaik Block Storage ir ierobežots līdz Ņūdžersijas mākoņu centram, un tāpēc tas nav pieejams pārējos 14 datu centros.

Katra bloka krātuve tiek replicēta 3 eksemplāros un glabāta ļoti pieejamā klasterī. Tādā veidā servera kļūmes vai citu tehnisku problēmu gadījumā vienmēr var būt rezerves kopija.

Veiktspējas un uzticamības ziņā bloķēšanas krātuve tiek novērtēta ar augstu novērtējumu. To atbalsta NVMe Enterprise SSD, kas ir ātrdarbīga resursdatora kontrollera saskarne, kas paredzēta uzņēmumiem, klientu sistēmām un datu centriem. Tas ļauj iegūt lielu ātrumu datu pārraidi līdz 1200 MB sekundē.

Par Vultr bloku glabāšanu tiek aprēķināta stunda. Zemākā pakete ir 10 GB SSD ar 1 USD mēnesī, bet visaugstākā ir 10 000 GB SSD krātuve ar USD 1 000 mēnesī..

Pros Vultr

Vultr ir ieguldījis lielus ieguldījumus savas hostinga infrastruktūras uzlabošanā, sākot no Cloud Compute (VC2) līdz Bare Metal Simplified. Tam ir daudz acīmredzamu ieguvumu galalietotājiem. Zemāk ir apkopots svarīgākais ieguvums, kas jums garantēti patīk.

Brīvība izvietošanai no jebkuras vietas

Vultr dod jums iespēju attīstīties lokāli un izvietot globāli. Viņiem ir viens no lielākajiem datu centru atrašanās vietu tīkliem no Ziemeļamerikas līdz Austrumāzijai. Pašlaik kopējais atrašanās vietu skaits ir 15. Izmantojot šo plašo izvēles diapazonu, jūs varat izvietot datu centrā tuvāk mērķauditorijai..

Funkcijām bagāts vadības panelis

Vultr intuitīvais vadības panelis ļauj uzreiz izvietot augstas veiktspējas mākoņa serveri. Vadības panelis ļauj jums piekļūt servera gadījumiem, momentuzņēmumiem, ISO, SSH taustiņiem, ugunsmūriem, startēšanas skriptiem un rezervētajiem IP visiem no viena paneļa..

Tas ļauj jums, cita starpā, uzraudzīt servera veselību, izmantojot tādus parametrus kā joslas platums un CPU izmantošana.

Elastīgas operētājsistēmas

Izmantojot jūsu izvēlēto operētājsistēmu, dažu sekunžu laikā varat izveidot jaunu instanci. Starp operētājsistēmām, no kurām izvēlēties, ir CentOS, CoreOS, Debian, Fedora, FreeBSD, OpenBSD, Ubuntu un Windows. Varat arī augšupielādēt savu OS.

Drošas iespējas

Visi datu centri ir droši un izvietoti diskrētā vidē. Fiziskā pieeja ir ierobežota, lai tajā atļautu tikai attiecīgais personāls. Kļūmes gadījumā rezerves sistēma tiek izveidota diezgan ātri, lai visu atjaunotu sākotnējā stāvoklī.

Klientu atbalsts

Jūs varat sazināties ar klientu apkalpošanas komandu, izmantojot biļešu iegādi, sociālos saziņas līdzekļus vai e-pastu. Varat arī izmantot plašās zināšanas, ko piedāvā Vultr dzīvespriecīgā tiešsaistes kopiena vietnē apspriest.vultr.com. Ir arī noderīgas rokasgrāmatas, FAQ un citi resursi, kas jums jāizmanto.

Mīnusi

Vultr ir lielisks saimnieks, izņemot dažus nelielus negatīvus. Tomēr daudziem klientiem maksājumi mēneša pirmajā mēnesī ir nedaudz ierobežojoši. Labās ziņas ir tas, ka jūs saņemat vērtību par katru iztērēto santīmu.

Izstrādātāji var saskarties ar tehniskām problēmām, piemēram, bloķētu SMTP. Tomēr tas tiek ātri novērsts, sazinoties ar atbalsta komandu.

Secinājums

Piesaistoties mākonim, jūs varat nobraukt konkurentus priekšā. Tīmekļa resursu mitināšana uzticamā infrastruktūrā ar root administratora piekļuvi, 100% Intel kodoliem un bezgalīgu skaitu OS kombināciju garantē jums un jūsu klientiem kvalitatīvu tīmekļa pieredzi.

9.6 Kopējais reitings
Augstas veiktspējas, droša un optimizēta mitināšanas vide

Vultr piedāvā vienu no visefektīvākajiem un uzticamākajiem mitināšanas risinājumiem degošu ātru mākoņa serveru palaišanai. SSD serveriem ir globāla klātbūtne, izmantojot 15 datu centrus. Tas nozīmē, ka varat atvērt savu vietni no jebkura no šiem reģioniem, lai palīdzētu savus pakalpojumus tuvināt auditorijai. CPU, kurus izmanto Vultr, ir jaunākās paaudzes Intel kodoli. Tas nodrošina ātru apstrādes laiku un ātru izvietošanu. Viņu cenas ir konkurētspējīgas, un tikai ar USD 2,50 mēnesī jūs varat iegūt mākoņa mitināšanas plānu.

Pros
 • Brīvība izvietošanai no jebkuras vietas
 • Funkcijām bagāts vadības panelis
 • Elastīgas operētājsistēmas
 • Droša infrastruktūra
 • Lielisks klientu atbalsts
CONS
 • Avansa maksājums pirmajā mēnesī nedaudz ierobežo
 • Izstrādātāji var saskarties ar tehniskām problēmām, piemēram, bloķētu SMTP
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map