Web dizaina programmatūra

Web dizaina programmatūra


Web dizaineri izmanto plašu rīku klāstu, lai izstrādātu, izveidotu un uzturētu vietnes.

Interfeisa dizaina lietotnes un prototipu veidošanas rīki palīdz dizaineriem iztēloties un paziņot, kā vietnes izskatīsies un izturēsies pirms to palaišanas. Fotoattēlu rediģēšanas un grafiskā dizaina rīki ļauj dizaineriem manipulēt ar attēliem un izveidot grafiku. Kodu bibliotēkas, izstrādes vide un mitināšanas pakalpojumi ļauj izstrādātājiem atvērt savas vietnes un dalīties tajās ar visu pasauli.

Ja tomēr esat iesācējs tīmekļa dizainā, milzīgais iespēju skaits var justies mazliet iebiedējošs.

Tāpēc mēs izveidojām šo top 15 tīmekļa dizaina programmatūras rīku sarakstu, kas sadalīts pa kategorijām. Izmantojot gan bezmaksas, gan maksas iespējas, jūs noteikti atradīsit opciju, kas atbilst jūsu vajadzībām un palīdz jūsu vietnei atdzīvoties.

Labākā dizaina programmatūra vietņu izveidošanai

1. WordPress (bezmaksas un maksas)

wordpress.com

Vietnē WebsiteSetup.org mēs iesakām cilvēkiem izmantot WordPress, lai izveidotu savas vietnes.

Kāpēc?

Izmantojot mūsu pieredzi, izveidojot simtiem vietņu, mēs esam noskaidrojuši, ka WordPress piedāvā vislabāko elastības, jaudas un lietošanas ērtuma kombināciju, kas nepieciešama, lai izveidotu un palaistu satura vietnes.

Un šķiet, ka internets mums piekrīt! Vairāk nekā 35% visu vietņu darbojas vietnē WordPress. WordPress nodrošina populārus emuārus, e-komercijas veikalus, kopienas un daudz ko citu.

Lai sāktu darbu ar WordPress, jums ir divas iespējas:

  1. Iestatiet pats mitinātu WordPress vietni (rokasgrāmatu skatiet šeit)
  2. Reģistrējieties bezmaksas WordPress.com kontam

Ja jūs tikai vēlaties mitināt nelielu personisko vietni, WordPress.com var būt lieliska izvēle. Tomēr, ja jūs sākat sarežģītāku projektu, iespējams, labāka ir pašpasākta WordPress vietne.

Ja jūs jau izmantojat WordPress, bet meklējat palīdzību WordPress tēmas izveidē vai WordPress lapu pielāgošanā, mēs iesakām pārbaudīt Genesis motīvu ietvaru un Elementor Page Builder..

Apmeklējiet vietni WordPress.com

Vai arī sekojiet mūsu pakāpeniskajai WordPress apmācībai (kā izveidot vietni)

2. Bootstrap (bez maksas)

bootstrap

Sākotnēji to izveidoja inženieru komanda vietnē Twitter, Bootstrap tagad ir pasaulē populārākais pamats, lai izveidotu adaptīvas, pirmās mobilās vietnes.

Vienkārši sakot, Bootstrap ir bezmaksas HTML, CSS un JavaScript bibliotēka, kas vienkāršo vietnes kodēšanas procesu no jauna. Bootstrap piedāvā desmitiem funkciju, piemēram, tīkla sistēmu, reaģējošus pārtraukuma punktus un lielu komponentu bibliotēku, kas tīmekļa vietnes kodēšanu padara ātru un ērtu.

Komponentu bibliotēkā ir galvenes, navigācija, pogas, veidlapas, brīdinājumi un daudz kas cits. Bootstrap komanda ir visaptveroši dokumentējusi katru funkciju, pievienojot piemērus un pielāgošanas ieteikumus.

Lai sāktu darbu ar Bootstrap, vienkārši lejupielādējiet Bootstrap ietvara jaunāko versiju, nokopējiet vienu no veidņu paraugiem un sāciet kodēšanu.

Apmeklējiet vietni GetBootstrap.com

Vai arī sekojiet mūsu soli pa solim Bootstrap apmācībai šeit

3. Wix (bezmaksas un apmaksāts)

Wix

Wix ir viegli lietojama, pieņemama WordPress alternatīva.

Līdzīgi kā WordPress, Wix var izmantot, lai izveidotu dažādas vietnes, ieskaitot emuārus un veikalus. Izmantojot savu vilkšanas un nomešanas redaktoru, Wix vienkāršo vietnes iestatīšanu un palaišanu tikai dažu minūšu laikā.

Wix ir pilnībā pārvaldīts abonēšanas pakalpojums, kas nozīmē, ka uzņēmums apstrādā visu informāciju par vietnes mitināšanu, tās dublēšanu un drošību.

Wix piedāvā bezmaksas reklāmas sponsorētu plānu, kurā ir simtiem veidņu un iespēju izvēlēties. Maksas plāni sākas ar 13 ASV dolāriem mēnesī, un tie ietver reklāmas noņemšanu, palielinātu joslas platumu un papildu vietu videoklipiem.

Apmeklējiet vietni Wix.com

Vai arī sekojiet mūsu soli pa solim Wix apmācībai šeit

4. Sapņotājs (Bezmaksas izmēģinājuma versija)

sapņotājs

Dreamweaver ir Adobe lietojumprogramma vietņu kodēšanai, rediģēšanai un uzturēšanai. Tas ļauj rediģēt vietnes gan kodējot tās manuāli, gan izmantojot intuitīvu vizuālo saskarni.

Dreamweaver ietver daudzas tradicionālās, uz tekstu balstītās integrētās izstrādes vides (IDE) funkcijas, piemēram, sintakse-izcelšana, automātiska koda pabeigšana un spēja sabrukt un paplašināt koda sadaļas. Jūs pat varat izmantot Dreamweaver ar Bootstrap!

Tomēr atšķirībā no tradicionālās IDE, Dreamweaver vizuālais interfeiss ir tas, kas padara to patiešām izceļas. Visas izmaiņas, kas veiktas jūsu vietnes kodā, automātiski tiek parādītas reāllaikā Dreamweaver saskarnē. Varat arī norādīt un noklikšķināt, lai vizuāli rediģētu vietnes kodu..

Ja vēlaties vairāk enerģijas nekā vienkāršs vilkšanas un nomešanas redaktors, bet jums ir nepieciešams kaut kas vienkāršāks nekā tikai koda IDE, Dreamweaver ir fantastiska iespēja.

Varat abonēt Dreamweaver atsevišķi par USD 20,99 mēnesī vai izvēlēties Adobe pilnīgas Creative Suite abonēšanu par USD 52,99 mēnesī. Adobe piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumus abām iespējām, un studentiem bieži ir pieejamas atlaides.

Apmeklējiet vietni adobe.com/products/dreamweaver

Vai arī sekojiet mūsu soli pa solim Dreamweaver apmācībai šeit

5. laukums (apmaksāts)

kvadrātu

Squarespace ir vēl viens vietņu veidotājs, kas kalpo kā trešā alternatīva Wix un WordPress.

Līdzīgi kā Wix, Squarespace piedāvā intuitīvu vilkšanas un nomešanas interfeisu savas vietnes izveidošanai. Squarespace piedāvā arī milzīgu dažādu tēmu un krāsu pielāgojumu klāstu, un tajā ir iekļauti daudzi no jūsu gaidītajiem standartiem, piemēram, SSL šifrēšana un spēja izveidot tiešsaistes veikalu.

Squarespace personīgais plāns sākas ar USD 12 mēnesī, ierobežojot 20 lappuses un divus ieguldītājus. Biznesa plāns atceļ šos ierobežojumus un mēnesī maksā 18 USD.

Apmeklējiet vietni Squarespace.com

Labākā programmatūra saskarnes dizainam un prototipēšanai

6. Figma (bezmaksas un apmaksāta)

Figma

Neskatoties uz to, ka Figma ir viens no jaunākajiem rīkiem šajā sarakstā, tas ir arī viens no visspēcīgākajiem. Ja jūs meklējat ar funkciju ielādētu rīku saskarnes dizainam un prototipu veidošanai, Figma var būt piemērota.

Līdzīgi kā Sketch, kas ir nākamā lietotne šajā sarakstā, Figma piedāvā intuitīvu, uz vektoriem balstītu saskarni, kas vietņu veidošanu padara vienkāršu. Visu, ko varat darīt ar Sketch vai Adobe XD, varat darīt arī ar Figma.

Tas, kas padara Figma patiesi spīdošu, ir tās sadarbībā balstītā, uz mākoņiem balstītā pieeja. Izmantojot Figma, vairāki komandas locekļi var rediģēt dizaina failu vienlaicīgi. Uzņēmējdarbības dalībnieki var arī komentēt, un izstrādātāji var kopēt koda fragmentus, lai vienkāršotu jūsu dizaina pārvēršanu reālā vietnē.

Figma piedāvā bezmaksas plānu, kas ietver ne vairāk kā 3 projektus. Apmaksāti plāni sākas ar 12 USD mēnesī un ietver uzlabotas iespējas, piemēram, pielāgotas lietotāja atļaujas.

Apmeklējiet Figma.com

7. 3. skice (bezmaksas izmēģinājuma versija)

Skice

Skice ir ārkārtīgi populārs interfeisa dizaina rīks, kas koncentrējas uz skaistu, augstas precizitātes maketu veidošanas procesa vienkāršošanu. Skiču popularitāte ieguva 2010. gada sākumā, kad tā ieguva Apple balvu par dizainu.

Dizaineri mīl Skiču, jo tā nepiesārņotā un intuitīvā saskarne ļauj ātri izveidot skaistus dizainus, bez stāvas mācīšanās līknes, kas bieži tiek saistīta ar citiem dizaina rīkiem. Skicē ir arī visaptveroša spraudņu un integrāciju ekosistēma, kas dod papildu jaudu un padara Skices integrēšanu darbplūsmā vienkāršu..

Lai gan Skice nesen ir pievienojusi dažas funkcijas, kas vērstas uz prototipu veidošanu un sadarbību, programma šajās jomās nav tik attīstīta kā daži no citiem šī saraksta rīkiem.

Skice ir pieejama macOS un, tāpat kā daudzi programmatūras produkti, tiek pārdota kā “maksā vienreiz” licence par USD 99 gadā. Skice piedāvā bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versiju.

Apmeklējiet vietni Sketch.com

8. Adobe XD (bezmaksas izmēģinājuma versija)

Adobe xd

Noguris no tā, ka viņus pārspēj vienkāršāki rīki, kas bija labāk piemēroti interfeisa dizainam un prototipu veidošanai, Adobe 2019. gadā izlaida XD kā atbildi uz citiem šī saraksta rīkiem..

XD ir jaudīgs, uz vektoriem balstīts rīks, kas atbalsta arī animāciju prototipēšanu. Ja jums patīk citi Adobe produkti, piemēram, Photoshop un Illustrator, iespējams, jums patiks arī XD.

Programma arī atbalsta failu atvēršanu un rediģēšanu no Sketch, padarot to par populāru izvēli Windows lietotājiem, kuriem jāsadarbojas ar citiem dizaineriem, kuri izmanto Sketch. Tomēr iesācējiem XD mācīšanās līkne var šķist nedaudz stāva, un pat daudzi profesionāļi dod priekšroku citiem šī saraksta rīkiem.

Varat atsevišķi abonēt XD par 9,99 USD mēnesī vai izvēlēties Adobe pilnīgas Creative Suite abonēšanu par USD 52,99 mēnesī. Adobe piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumus abām iespējām.

Apmeklējiet vietni adobe.com/products/xd

9. InVision Studio (bezmaksas un maksas)

invizijas studija

Lai gan InVision sāka piedāvāt mākoņa arhitektūras prototipa pakalpojumu, kas integrējas ar tādiem rīkiem kā Sketch un Photoshop, tagad tas piedāvā savu pilna aprīkojuma saskarnes dizaina un prototipu veidošanas rīku ar nosaukumu Studio.

Iedomājieties InVision Studio kā uzlaboto Sketch versiju, kas papildināta ar uzlabotām kustību animācijām, sadarbības rīkiem un iespējām prototipu izveidošanai un kopīgošanai..

InVision Studio pašlaik ir bezmaksas beta versijā. Lai kopīgotu prototipus, izmantojot tā mākoņpakalpojumu, varat izvēlēties bezmaksas plānu vai jaunināt uz kādu no InVision maksas piedāvājumiem, kas ļauj iesaistīties vairāk sadarbības partneru un projektu.

Apmeklējiet vietni InVisionapp.com

10. Framer X (bezmaksas izmēģinājuma versija)

framer x

Framer sākotnēji sāka darboties kā JavaScript bibliotēka un prototipu veidošanas rīku kopa, taču tas ir kļuvis par visspēcīgāko rīku šajā sarakstā.

Framer X ir ātrs prototipēšanas rīks, kas atbalsta sarežģītas animācijas un ģenerē kodu Reaģēt komponenti lidojumā. No pirmā acu uzmetiena Framer uz vektoriem balstītā saskarne izskatās ārkārtīgi līdzīga Sketch, taču zem pārsega ir daudz vairāk enerģijas.

Dizaineriem patīk Framer par tā atsaucīgajām dizaina iezīmēm, iepriekš sagatavotu komponentu klāstu un progresīvu animāciju atbalstu. Izstrādātāji to mīl, jo tas vienkāršo procesu, kad dizains tiek pārveidots par ražošanai gatavu kodu.

Ja jūs jau esat daļa no React ekosistēmas vai ja vienkārši vēlaties jaudīgu saskarni, kas spēj radīt augstas precizitātes prototipus ar reālistisku mijiedarbību un animācijām, Framer X ir fantastiska opcija.

Framer X piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Plāni privātpersonām ir USD 12 mēnesī, ar atlaidēm komandām no 5 un vairāk.

Apmeklējiet vietni Framer.com

Labākā grafiskā dizaina programmatūra

11. Adobe Photoshop (Bezmaksas izmēģinājuma versija)

Adobe Photoshop

Ja jūs meklējat jaudīgu visaptveroša grafiskā dizaina rīku, Adobe Photoshop gadu desmitiem ir bijis līderis.

Lai gan sākotnēji tas tika izlaists tikai fotoattēlu rediģēšanai, Photoshop ir attīstījies, lai atbalstītu dažādus lietošanas gadījumus, ieskaitot interfeisa dizainu, video rediģēšanu un daudz ko citu, saglabājot uzticību foto rediģēšanas izmantošanai..

Lai gan daudzi dizaineri dod priekšroku darbam tikai Photoshop tā elastības dēļ, citi dod priekšroku specializētākiem rīkiem. Līdzīgi kā citi Adobe produkti, arī mācīšanās līkne ir nedaudz stāvāka, jo Photoshop piedāvā plašo rīku un iespēju klāstu..

Jūs varat abonēt Photoshop vienu pašu par 9,99 USD mēnesī vai izvēlēties Adobe pilnīgas Creative Suite abonēšanu par USD 52,99 mēnesī. Adobe piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumus abām iespējām.

Apmeklējiet vietni adobe.com/products/photoshop

12. Kanva (bezmaksas un apmaksāta)

audekls

Ja jums ir nepieciešams vienkāršs rīks, lai izveidotu grafiku sociālo mediju ziņām, skrejlapām vai vizītkartēm, Canva ir fantastiska opcija.

Lietotāji mīl Canva ar tās viegli lietojamo, velkošo un nomejamo saskarni. Izmantojot tūkstošiem veidņu un simtiem dizaina veidu, tirgotāji un hobiji var radīt skaistus attēlus tikai ar dažiem klikšķiem.

Canva piedāvā bezmaksas plānu ar vairāk nekā 8000 veidnēm. Pro plāni sākas ar 9,95 ASV dolāriem mēnesī un ietver uzlabotas funkcijas, piemēram, iespēju eksportēt caurspīdīgus PNG un iespēju mainīt grafiku vairāku lietošanas gadījumu gadījumā tikai ar vienu klikšķi..

Apmeklējiet vietni Canva.com

13. Vectr (bezmaksas)

vectr

Vectr ir bezmaksas, uz mākoņiem balstīts ilustrācijas rīks ar funkcijām, kas līdzīgas Sketch un Adobe Illustrator.

Ja vēlaties izveidot sarežģītas ilustrācijas vai vienkārši noformēt vietni vai mobilo lietotni, Vectr piedāvā visu nepieciešamo, lai sāktu.

Vectr vilkšanas un nomešanas redaktoru ir viegli iemācīties, un, tā kā tas ir balstīts uz mākoni, ir viegli dalīties dizainā ar citiem, lai saņemtu atsauksmes un sadarbību.

Apmeklējiet vietni Vectr.com

14. Pixelmator (bezmaksas izmēģinājuma versija)

pixelmator

Līdzīgi kā Photoshop, Pixelmator ir ar Macintosh funkcijām bagāts foto redaktors.

Lai gan jūs varat izmantot Pixelmator ilustrācijai vai interfeisa dizainam, tas vislabāk darbojas kā rīks fotoattēlu rediģēšanai un retušēšanai, ar iespējām krāsu korekcijai, retušēšanai un filtru lietošanai.

Pixelmator maksā 39,99 USD un ir pieejams MacOS lietotņu veikalā. Pixelmator savā vietnē piedāvā arī bezmaksas 15 dienu izmēģinājumu.

Apmeklējiet vietni Pixelmator.com

15. GIMP (bezmaksas)

gimp

GIMP (GNU attēlu manipulācijas programma) ir populārs atvērtā koda fotoattēlu redaktors, kas atbalsta Windows, Linux un macOS.

Lai arī saskarne šķiet mazliet novecojusi, neļaujiet jums sevi apmānīt. GIMP ir diezgan maza jauda un spēj gandrīz visu, ko Photoshop var darīt.

Kaut arī bezmaksas cenas punkts noteikti ir pievilcīgs, GIMP nav vieglākais rīks šajā sarakstā, lai mācītos vai lietotu ikdienas darbību. Tomēr tā ir lieliska izvēle dizaineriem, kuri apzinās budžetu un kuriem ir jārediģē fotoattēli vai dizaina saskarnes.

Apmeklējiet vietni Gimp.org

Ejam tālāk

Lai gan rīki šajā jautājumā noteikti ir jaudīgi, jūsu rezultāti galu galā būs atkarīgi no jūsu zināšanām. Iepazīstieties ar mūsu resursiem un pamācībām, lai turpinātu uzlabot savas prasmes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map