Webfusion mitināšanas pārskats

Webfusion mitināšanas pārskats

Lielisks pakalpojums ar gadu pieredzi, ērtu lietošanu un drausmīgu atbalstu, tā ir kombinācija, kuru ir grūti pārspēt. Webfusion portfelī ir neierobežoti mitināšanas risinājumi, sākot no virtuālajiem privātajiem serveriem ar ļoti ātru apstrādes ātrumu un īpaši uzticamu serveru mitināšanu līdz elastīgai pārvaldītai hostēšanai un augstas veiktspējas skaļruņu mitināšanai. Visi šie tīmekļa mitināšanas risinājumi ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu jebkuras biznesa vajadzības neatkarīgi no tā, vai tā ir darbības uzsākšana vai vienreizēja projekta vietne. Ikviens produkts ir nodrošināts ar uzticamu atbalstu visu diennakti un mūsu čuguna garantiju.


Webfusion jūs nemulsina ar vairākiem piedāvājumiem. Ir tikai viens koplietota tīmekļa mitināšanas piedāvājums, taču tas ir pietiekami jaudīgs gan personīgai, gan mazai uzņēmējdarbībai. Iepakojums dod jums daudz vietas audzēšanai. Papildus neierobežotai vietai diskā un trafikam, jūs iegūstat arī neierobežotu e-pasta kontu un iespēju mitināt vairākus domēnus ar vienu kontu. Jūs varat ātri instalēt emuāru veidošanas platformas, forumus, foto galerijas un satura pārvaldības sistēmas. Ja vēlaties sekot līdzi tam, kas apmeklē un kur viņi dodas, Webfusion dod jums piekļuvi vietņu statistikai, kas parādīta vienkāršos grafiskos displejos.

Rentablas, funkcijām bagātas, pielāgotas tīmekļa mitināšanas paketes. Daudzveidīga septiņu ciparu klientu bāze, kas ietver tīmekļa izstrādātāju, daudznacionālu uzņēmumu, tiešsaistes dizaineru un hobijistu klāstu. Tirgū vadošā tiešsaistes drošība, diennakts ekspertu atbalsts, ūdensnecaurlaidīga ugunsmūra servera aizsardzība un modernākais datu centrs. Tas viss kopā veido Webfusion Ltd – tīmekļa mitināšanas grupu, kas strauji kļūst par mitināšanas uzņēmumu, kurā arvien vairāk cilvēku vēršas, lai iegūtu savas idejas tiešsaistē.

Webfusion individuāli izveidotais Lielbritānijas datu centrs ir energoefektīvs, taču ļoti drošs pret datu zādzībām un tādiem draudiem kā uguns. Izmantojot ekspertus tehniķus uz vietas visu diennakti, Webfusion klienti var koncentrēties uz veiksmīga biznesa veidošanu, zinot, ka viņu vietne paliks tiešsaistē neatkarīgi no tā,.

Iespējas

 • Iegūstiet neierobežotu vietu failiem. Neierobežota tīmekļa telpa dod jums pilnīgu brīvību augt bez ierobežotas ietilpības
 • Webfusion labākais mitināšanas pakalpojums izmanto ATLAS platformu, lai atvieglotu mākoņa tehnoloģiju. Tas nav atkarīgs no viena fiziska servera, tāpēc jūs saņemat stabilu un mērogojamu mitināšanu
 • Webfusion vadības panelisPilnīgi funkcionējošs un ērti lietojams. Lai pārvaldītu kādu no savām funkcijām, jūs esat tikai dažu klikšķu attālumā. Uzziniet vairāk par Webfusion vadības paneli
 • Neierobežots joslas platums atceļ visus vietnes trafika ierobežojumus, tāpēc apmeklētāju skaits, kuru jūs varat saņemt, nav ierobežots
 • Izveidota 1997. gadā, Webfusion ir 100% Apvienotās Karalistes darbība. Viņu ekspertu personāls atrodas 24/7/365
 • Fusion lietotnes jebkurai vietnei piešķir izcilu funkcionalitāti. Jūs varat ātri instalēt emuāru veidošanas platformas, forumus, foto galerijas un satura pārvaldības sistēmas, ko izmantot kopā ar savu bezmaksas domēnu

Ja jums ir ierobežots budžets, bet jums ir vajadzīgas lielas budžeta iespējas un izaugsmes iespējas, Webfusion ir vieta, kur sākt savu klātbūtni tiešsaistē.

Balvas

8-webfusion balva
Labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
(Sāciet savu biznesa žurnālu)

Webfusion ieguva balvu mazā biznesa nozarei par atbalstu, panākot uzņēmējdarbību. Žurnāla “Start Your Business” lasītāji viņus nobalsoja par labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju 2012.

balva-intel
Intel servera izcilības centrs

Webfusion bija Intel pirmais serveru izcilības centrs. Tas ļauj viņu klientiem gūt labumu no Intel tehnoloģijām, tiklīdz tās tiek palaistas tirgū.

3-webfusion balva
Labākais mazā biznesa VPS nodrošinātājs 2011

Webfusion par labāko 2011. gada mazā biznesa VPS nodrošinātāju izvēlējās vadošie Lielbritānijas uzņēmēji un žurnāla “Start Your Business” lasītāji..

1 virzienā uz priekšu
Top 10 tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

2010. gada aprīlis Webfusion tika atzīts par ceturto vietu Apvienotās Karalistes desmit labāko hostinga pakalpojumu sniedzēju sarakstā.

labākais balva - mazais bizness
Labākais mazo uzņēmumu pakalpojumu sniedzējs

Žurnāls Start Your Business Webfusion piešķīra labākajam mazo uzņēmumu pakalpojumu sniedzējam 2010 par virtuālā biroja risinājumu.

godalgotākais viesis
Augsti novērtēts par atbalstu

HosTest.NET ierindo tīmekļa mitinātājus, iesniedzot atbalsta pieprasījumus un novērtējot atbildes kvalitāti.

sybmagazīns
Labākā mazā biznesa tīmekļa mitināšana 2009

2009. gada SYB balvas ieguvējs labākajam mazo uzņēmumu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam

balvu-tīmekļa mitināšanas direktorijs
Lielbritānijas tīmekļa mitinātāju direktorijs

Vislabākais atvērtā koda, Microsoft un koplietotajai mitināšanai:

 • Windows mitināšana, decembris ’08
 • Unix hostings, novembris ’07
 • Dalīts mitināšana, jūnijs ’07
 • Windows mitināšana, marts ’06
balvu izpirkšanas trase
Sunday Times Deloitte Buyout Track 100 uzņēmums

Webfusion ir vienīgais mitināšanas uzņēmums 2010. gada Sunday Times Deloitte Buyout Track 100.

balvu piešķiršana microsoft
Nominēts Wishlist 2007

Webfusion tika nominēts gada pakalpojuma kategorijā Wishlist 2007, kas ir Windows Vista Magazine Awards balva.

Lasiet mūsu pārskatus par visuzticamākajiem Lielbritānijas hostinga uzņēmumiem šeit.

Saistītās preces

 • Kas ir Google App Engine un ko jūs ar to varat darīt?
 • SSD vs HDD mitināšanai un kā tas ietekmē vietnes ātrumu
 • Kā izvēlēties labāko CDN nodrošinātāju (pilnīga rokasgrāmata)
 • Atsevišķs domēns un mitināšana – AK mitināšanas padomi, 1. daļa
 • UK2.NET mitināšanas pārskats
 • Storm interneta mitināšanas pārskats
 • eUKhost mitināšanas pārskats
 • Justhost hostinga pārskats
 • iPage mitināšanas pārskats
 • 123-reg mitināšanas pārskats
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map