WebHostingHub privātais WHOIS ceļvedis

Liels skaits apmeklētāju varētu vēlēties pārbaudīt to vietnes īpašnieku, kuru viņi apmeklē. Galvenais iemesls tam ir tas, ka potenciālie pircēji vēlas zināt, vai viņi varēs saņemt preci vai divas, ko plāno iegādāties. Tas notiek tāpēc, ka ir daudz krāpniecisku biznesa vietņu, kurās tiek apsolīta ātra un uzticama piegāde, taču dažreiz dažiem pircējiem nedēļu vai divas vēlāk nekas nepaliek. Tas vēl vairāk pasliktinās, ja nav atbildes uz pircēju nosūtītajām sūtījumu piegādes sūdzībām. Šīs problēmas apgrūtina likumīgu biznesa vietņu veiksmīgu darbību.


Vietnes domēnu reģistrēšana 

Lielākā daļa potenciālo pircēju un vietņu apmeklētāju nezina, ka uzņēmējdarbības vietņu domēni ir obligāti jāreģistrē. Valdība pieprasīja, lai biznesa vietņu īpašnieki reģistrētu savas vietnes, it kā tie būtu ķieģeļu un javas uzņēmumi. Iemesls tam ir
Reģistrējoties vietnes īpašniekam būs jāsniedz daži pamata personas dati, piemēram:

 •  Vārds
 •  Kontaktinformācija
 •  Mājas adrese 

Diemžēl daļa personiskās informācijas, kas nepieciešama no jaunā vietnes īpašnieka, var tikt parādīta publiski. Tiek uzskatīts, ka tas ir potenciāli bīstams vietnes īpašniekam, jo ​​bieži notiek identitātes zādzības. Identitātes zādzība ir viena no vissarežģītākajām tīmekļa vietnes īpašnieka problēmām, jo ​​ļaunprātīgas personas var izmantot informāciju, lai izveidotu citu uzņēmuma vietni, lai krāptu potenciālos pircējus no viņu kredītkartes informācijas. Šeit nonāk biznesa vietņu regulatori, jo tie atklāj uzņēmējdarbības vietnes, kas ir pienācīgi reģistrētas savā valstī, un tās, kuras nav.

Uzņēmējdarbības vietņu regulatori 

Tīmekļa vietņu regulatori, piemēram, Starptautiskā piešķirto vārdu un numuru korporācija (ICANN), tagad vietņu īpašniekiem pieprasa reģistrēt savus domēnus, lai tos iekļautu Whois datu bāzē. Tās mērķis ir ļaut potenciālajiem pircējiem noteikt vietnes salasāmību, jo viņi tagad var viegli sazināties ar vietnes īpašnieku, lai uzzinātu par iespējamām problēmām.. 

Tīmekļa vietņu īpašnieki var reģistrēt savas uzņēmējdarbības tīmekļa vietnes savā dzīvojamā rajonā, ja tie atrodas mājās, virtuāli strādājošajā zonā vai apgabalā, kur viņiem ir faktisks ķieģeļu un javas veikals. Icann pieprasa vietnes īpašniekam norādīt četrus vissvarīgākos informācijas laukus, piemēram:

 •  Reģistrētāja vārds
 •  Pasta adrese
 •  Epasta adrese
 • Telefona numurs

Kas ir kas?? 

Whois vaicājuma protokols tiek izmantots, lai iegūtu pamatinformāciju par vietni un tās reģistrēto īpašnieku. To var viegli izdarīt, izmantojot bezmaksas Whois Lookup meklētājprogrammas, piemēram, www.domaintools.com. Sakarā ar šīs lietojumprogrammas izmantošanas vienkāršību, vietnes īpašnieka personīgo informāciju var viegli apkopot. Tas ir iemesls, kāpēc vairums uzņēmumu īpašnieku dod priekšroku privātuma iespēju pakalpojumam, ko piedāvā viņu tīmekļa mitinātājs.

WebHostingHub konfidencialitātes opcijas 

Tas, kas tiek izmantots atsevišķi, ir izdevīgs potenciālajiem pircējiem no biznesa vietnēm, bet diemžēl to var izmantot, lai iegūtu reģistrētu vietņu īpašnieku personisko informāciju. Lielākajai daļai jauno vietņu īpašnieku nepatīk, ka viņu personiskā informācija ir viegli pamanāma, jo viņi ir neaizsargāti pret nezināmu personu ļaunprātīgām darbībām. Vietņu un tiešsaistes tirgotāji var izmantot šo informāciju, lai nosūtītu viņiem produktu piedāvājumus neatkarīgi no surogātpasta.
Lai mazinātu šīs drošības problēmas, daži tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji piedāvā domēna konfidencialitātes funkciju, lai vietnes īpašnieka personīgā informācija būtu privāta. Pakalpojums nav iekļauts pamata paketēs, kuras tiek piedāvātas esošajiem un jaunajiem vietņu īpašniekiem, un to var izmantot par papildu samaksu. Domēna vārdiem parasti nav noklusējuma domēna privātuma opcijas.

Privātuma opcijas funkcijas priekšrocības 

WebHostingHub funkcijas Privātuma opcija izmantošanas priekšrocība ir tā, ka sākotnēji Web adreses nodrošinātājs saņems visus tīmekļa vietnes īpašniekam nosūtītos e-pastus. Tas nozīmē, ka

 •  epasta adrese
 •  Kontaktinformācija
 •  Pasta adrese
 • Telefona numurs

Tīmekļa mitinātājs tiek ievietots kā uzņēmuma tīmekļa vietnes reģistrētā īpašnieka personiskā informācija. Tikai reģistrētā īpašnieka vārds faktiski būs patiesā informācija, ko sabiedrībai sniedza tīmekļa mitinātājs.

Papildu pakalpojums, ko piedāvā tīmekļa mitinātājs, ir tas, ka e-pasti, kas nosūtīti vietnes īpašniekam, tiks filtrēti. Pēc tam visi e-pasti vai filtrētie e-pasti tiek nosūtīti uz privātas e-pasta adreses iestatīšanu, ko WebHostingHub veic vietnes īpašniekam. Atkarībā no paketes WebHostingHub var filtrēt pārdošanas zvanus, nevēlamus piedāvājumus, surogātpastu un pat ar domēnu saistītas nevēlamas vēstules. Tas ir izdevīgi uzņēmuma īpašniekam ilgtermiņā, jo tiks samazināts laiks, kas pavadīts nevēlamo pastu noņemšanai no e-pasta iesūtnes. Papildu ieguvums, maksājot par privātuma iespēju, ir tāds, ka vietnes īpašniekam ir mazāks krāpšanas, uzmākšanās un identitātes zādzības risks..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map